Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 50+5
Pieknie witam i mowie dobranoc馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Grazka 54
oj ja tez nie spie cos nie moge. Jakos tak sie porobilo ze n ie moge zasnac..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jzabela
Witam s艂onecznie WBW!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jzabela
Zapraszam na kaw臋 ze 艣mietank膮 i rogaliki domowe.... I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jzabela
Janusz Radek - Psalm dla Ciebie 1.Cho膰 nie masz oczu bardziej b艂臋kitnych ni偶 tamta mia艂a , Tamta co kiedy艣 dla 偶art贸w niebo w strz臋py porwa艂a Cho膰 nie masz oczu chmurnych jak burza Pod koniec lata Ty ka偶dym latem i ka偶d膮 burz膮 Mojego 艣wiata Ref.Pytam si臋 gwiazdy co drog臋 wskaza膰 b艂膮dz膮cym mia艂a czemu ze wszytkich pragnie艅 na 艣wiecie to ty mnie wybra艂a艣 gwiazda co w rzece wci膮偶 si臋 przegl膮da te偶 tego nie wie czemu ze wszytkich pragnie艅 na 艣wiecie wybra艂em ciebie po艂贸偶 mnie na twym ramieniu po艂贸偶 jak piecz臋膰 na sercu poczuj smak mego pragnienia jak piecz臋膰 prosz臋 po艂贸偶 mnie 2.Cho膰 nie masz d艂oni kt贸ra policzek jak ogien pali d艂oni ch艂opaka po kt贸ry zosta艂 w komodzie szalik Choc nie masz d艂oni jak ta co w serce klawiszem stuka to twojej d艂oni przecie偶 d艂on moja od zawsze szuka Ref. Ref.Pytam si臋 gwiazdy co drog臋 wskaza膰 b艂膮dz膮cym mia艂a czemu ze wszytkich pragnie艅 na 艣wiecie to ty mnie wybra艂a艣 gwiazda co w rzece wci膮偶 si臋 przegl膮da te偶 tego nie wie czemu ze wszytkich pragnie艅 na 艣wiecie wybra艂em ciebie po艂贸偶 mnie na twym ramieniu po艂贸偶 jak piecz臋膰 na sercu poczuj smak mego pragnienia jak piecz臋膰 prosz臋 po艂贸偶 mnie po艂贸偶 mnie na swym ramieniu po艂贸偶 jak piecz臋膰 na sercu poczuj smak mego pragnienia jak piecz臋膰 prosz臋 po艂贸偶 mnie po艂贸偶 mnie na twym ramieniu po艂贸偶 jak piecz臋膰 na sercu poczuj smak mego pragnienia jak piecz臋膰 prosz臋 po艂贸偶 mnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jzabela
偶ycz臋 wszystkim mi艂ego WEEKENDU馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jzabela
Rogaliczki juz poda艂am.:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ANECZKO

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ANECZKO Aniom Anusiom
偶ycz臋 100 lat...馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Skaldowie - 呕yczenia z ca艂ego serca Tak wiele by艂o mi臋dzy nami ju偶 A jeszcze tyle ma si臋 zdarzy膰 Jest jedna droga, kt贸r膮 warto p贸j艣膰 Spojrzenia twoje - drogowskazy Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ci Spe艂nienia marze najskrytszych Jest tyle pi臋kna w s艂owie mym Tyle barw, nag艂ych t臋cz i s艂odyczy Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ci U艣miech贸w s艂o艅ca na twarzy I jak najwi臋cej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dok膮d nas prowadzi czas Nie pr贸buj drogi naszej nazwa膰 呕yjemy chwil膮, kt贸ra dla nas trwa Tak zapisane by艂o w gwiazdach Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ci Spe艂nienia marze艅 najskrytszych Jest tyle pi臋kna w s艂owie mym Tyle barw, nag艂ych t臋cz i s艂odyczy Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ci U艣miech贸w s艂o艅ca na twarzy I jak najwi臋cej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Skaldowie - Kto艣 Mnie Pokocha艂 Kto艣 mnie pokocha艂 艢wiat nagle zawirowa艂, bo Kto艣 mnie pokocha艂 na dobre i na z艂e. Bezchmurne niebo Zn贸w mam nad g艂ow膮, Bo kto艣 pokocha艂 mnie. Kto艣 mnie pokocha艂 Niech wszyscy ludzie wiedz膮 to Kto艣 mnie pokocha艂 na dobre i na z艂e. Kto艣 mnie pokocha艂 Ze snu mnie zbudzi艂 Kto艣 kto pokocha艂 mnie. Lampa nad progiem I krzes艂o I drzwi. Wszystko mi m贸wi, 偶e mnie kto艣 pokocha艂. Woda i ogie艅 Powtarza wci膮偶 mi, 呕e mnie kto艣 pokocha艂 dzi艣. Pukajcie ze mn膮 w niemalowane drewno, Bo czasami szcz臋艣cie trwa tylko chwile dwie. Pukajcie ze mn膮, Bo wiem na pewno, 呕e kto艣 pokocha艂 mnie. Lampa nad progiem I krzes艂o I drzwi. Wszystko mi m贸wi, 偶e mnie kto艣 pokocha艂. Woda i ogie艅 Powtarza wci膮偶 mi, 呕e mnie kto艣 pokocha艂 dzi艣. Pukajcie ze mn膮 w niemalowane drewno, Bo czasami szcz臋艣cie trwa tylko chwile dwie. Pukajcie ze mn膮, Bo wiem na pewno, 呕e kto艣 pokocha艂 mnie. Pokocha艂 mnie. Pokocha艂 mnie. Pokocha艂 mnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Skaldowie - Prze艣liczna wiolonczelistka P Cho膰 chyba sto symfonii na pami臋膰 ju偶 znam Wci膮偶 do filharmonii gnam, bo tam Tu偶 obok dyrygenta strojnego we frak Zasiada przej臋ta sw膮 rol膮 tak Prze艣liczna wio, wiolo, wiolonczelistka la la la Prze艣liczna wio, wiolo, wiolonczelistka la la la Jej oczy l艣ni膮, jej usta dr偶膮 Gdy d艂oni膮 sw膮 struny przyciska Nad czo艂em jej pochyla si臋 muza tu偶, tu偶 Bo oto ta chwila przysz艂a ju偶 Niewielki, pan dyrygent, batut膮 da znak A ona natchniona, ona zagra tak Prze艣liczna wio, wiolo, wiolonczelistka la la la Ech, porwa膰 j膮 i wio, na koniec 艣wiata tak Jej oczy l艣ni膮, niech serca dr偶膮 Niech wiosna wkr膮g szaleje w kwiatach A ona b臋dzie przy mnie, gdzie ona tam ja I jej polichymnia nie b臋dzie z艂a 呕e inny pan dyrygent batut膮 da znak Dw贸m sercom by razem ju偶 艣piewa艂y tak

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ROMY...
Milo tu u Was .,,, tyle buziaczk贸w:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ROMY...
Niejeden w 艣wicie si臋 radzi, Niejeden w 艣wiecie umiera, Lecz ten jest szcz臋艣liwy, Kto ma przyjaciela.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ROMY...
zje偶d偶aj膮 mi literki-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 50+5
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF jak przyjemnie :-D Ko艂ysa膰 si臋 w艣r贸d fal.... Milej niedzieli.... Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 /////////////
Jutro.:) 27 lipca - Kiedy si臋 za wozem kurzy, spodziewaj si臋 burzy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 /////////////
馃憚mi艂ych sn贸w....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
Dzie艅doberek馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
Kawa z rana jak 艣mietana! [_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×