Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Czytam Was .
Smutno tu jakoś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
OAZO POZDRAWIAM! LATO,LATO CZEKA - Halina Kunicka JUŻ ZA PARĘ DNI,ZA DNI PARĘ, WEŹMIESZ PLECAK SWÓJ I GITARĘ. POŻEGNANIA KILKA SŁÓW,PITAGORAS,BĄDŹCIE ZDRÓW, DO WIDZENIA WAM,CANTO,CANTARE. LATO,LATO,LATO CZEKA, RAZEM Z LATEM CZEKA RZEKA. RAZEM Z RZEKĄ CZEKA LAS, A TAM CIĄGLE NIE MA NAS. LATO,LATO,NIE PŁACZ CZASEM, CZEKAJ Z RZEKĄ,CZEKAJ Z LASEM. W LESIE SCHOWAJ DLA NAS CHŁODNY CIEŃ, PRZYJEDZIEMY LADA DZIEŃ. LATO,LATO,MIESZKA W DRZEWACH, LATO,LATO W PTAKACH ŚPIEWA. SŁOŃCU KAŻE ODKRYĆ TWARZ, LATO,LATO JAK SIĘ MASZ ? LATO,LATO DAM CI RÓŻĘ, LATO,LATO ZOSTAŃ DŁUŻEJ. ZAMIAST SIĘ PO KRAJACH WŁÓCZYĆ STU, LATO,LATO ZOSTAŃ TU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
DOBRANOC:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OAZA...............
REMONT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim.... Śpijcie słodko, i ja zwykle życzę kolorowych snów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://w384.wrzuta.pl/audio/7hjemrEv1Xz/de_su_-_kruchego_swiata_echem http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=512270 Bądź dla mnie jak woda Trochę chłodna i słona Bądź czasem jak pożar Zawsze będę próbować Bądź moim spełnieniem Deszczem, wiatrem bądź cieniem Otwieraj przestrzenie Swoim tylko istnieniem Kruchego świata echem Nasze westchnienia Przy tobie zastyga Moja nagość i płonie Wstydliwy mój profil Chronią wnętrza twych dłoni O ciebie niepokój Nie ma ściany i okien Urwanych twych kroków Nie dogonię oddechem Kruchego świata echem Nasze westchnienia Westchnień czas http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=514193 :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
DZIEŃ DZIECKA,,,,, czekam na prezent nie mogę spać.... bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
BIEDRONECZKO SKOCZ DO NIEBA przynies MI KAWAŁEK CHLEBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
Chociaż jesteś stara dupa no i próchno z Ciebie leci to wysyłam ci życzenia bo to przecież Święto dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
Żebyś w każdym dniu czuł się jak dziecko Żebyś w każdym dniu czuł się jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci, przyjmij te skromne życzenia, od kochających cię rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
dzieci , ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
LATO,LATO,MIESZKA W DRZEWACH, LATO,LATO W PTAKACH ŚPIEWA. SŁOŃCU KAŻE ODKRYĆ TWARZ, LATO,LATO JAK SIĘ MASZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
DoBrAnOc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
SpIjCiE sLOdKo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
Pa pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko 60
ROZO jestes :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie kolezanki serdecznie... Pozdrawiam Was kochane milutko... TO WAŻNE... JAK PRZEŻYĆ ATAK SERCA KIEDY JESTEŚ SAM .. Ponieważ wielu ludzi w trakcie dokonywania się zawały serca jest zdanych tylko na samych siebie. Bez pomocy osoba, której serce bije nieprawidłowo, która zaczyna odczuwać omdlenie zostaje około 10 sek zanim utraci przytomność CO ROBIĆ !? Nie panikuj, ale zacznij KASZLEĆ - kaszel powinien być bardzo intensywny, powtarzając tę czynność. Przed każdym kaszlnięciem powinien być nabrany głęboki oddech,kaszel głęboki i przedłużony w celu ewakuowania plwociny zalegającej głęboko wewnątrz klatki piersiowej. Oddech i kaszel musi być powtarzany co dwie sek bez przerwy, aż do chwili przybycia pomocy, lub do chwili, w której poczuje że serce ponownie bije normalnie. Głęboki oddech doprowadza TLEN do płuc, a ruch związany z kaszlem uciska serce i utrzymuje krążenie krwi. Ciśnienie wywołane uciskiem na serce podczas kaszlu pomaga również odzyskać prawidłowy rytm serca. W ten sposób ofiara ataku serca może dotrzeć szpitala Przekaż tę wiadomość tak dużej ilości ludzi jak to możliwe. TO MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC !!! "Trzeba mi wielkiej wody Tej dobrej i tej złej Na wszystkie moje pogody Niepogody duszy mej Trzeba mi wielkiej drogi Wśród wiecznie młodych bzów Na wszystkie moje złe bogi Niebogi z moich snów I tylko taką mnie drogą poprowadź Gdzie śmieją się śmiechy w ciemności I gdzie muzyka gra, muzyka gra Nie daj mi Boże, broń boże skosztować Tak zwanej, życiowej mądrości Do póki życie trwa, póki życie trwa" SPIJCIE SŁODKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc 60
DOBRANOC WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×