Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Majowy świat Majowy świat przystroił się w biel i czerwień znajomy słychać łopot flag kołyszących się na wietrze w nastroju radosnym majowe witamy dni, bo nam w prezencie przyniosły zielone łąki i pachnące bzy i słońca dzban pękaty i lata ciepły smak, by znów tak, jak przed laty na wędrowny wyruszyć szlak. Kiedyś wiece, wiwaty gromadził się ludzi tłum obchodząc święto pracy w pochodzie maszerował lud dzisiaj inaczej świętuje zwyczaje przyjęły się nowe odpoczynek każdy planuje w plenerze, z naturą w zgodzie. Majowy świat zachwyca swym urokiem i cieszy każdy kwiat i cieszy nawet motyl. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CIEPLUTKO! ______♥♥♥♥___♥♥♥♥♥ _____♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥ _____♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥ ______♥♥♥♥♥_♥♥♥♥ __♥♥♥♥♥♥__♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥ _♥♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥ __♥♥♥♥♥♥__♥♥♥♥__♥♥♥♥♥ ______♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥ _____♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥ _____♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥ ______♥♥♥♥___♥♥♥♥ MILEJ NOCY ŻYCZĘ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już Twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż Puszcza wiosną pierwsze pędy już Portret dziadzia rankiem wyszedł z ram I na spacer poszedł sobie sam Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć By zieloną wiosnę w głowie mieć Wiosna - cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy Śpiewa skowronek nad nami Drzewa strzeliły pąkami Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już Twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż Puszcza wiosną pierwsze pędy już Portret dziadzia rankiem wyszedł z ram I na spacer poszedł sobie sam Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć By zieloną wiosnę w głowie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska..
WITAJCIE WBW ! CO tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz, świat powoli poddaje się nocy, wszystko pogrąża się w ciemności. Już pora na sen. Zamknijmy oczy i zaśnijmy wreszcie. Być może dziś spotkamy się we śnie. DOBRANOC OAZO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz, świat powoli poddaje się nocy, wszystko pogrąża się w ciemności. Już pora na sen. Zamknijmy oczy i zaśnijmy wreszcie. Być może dziś spotkamy się we śnie. DOBRANOC OAZO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////./////
Ach śpij kochanie... W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci muszą spać! Ach śpij, kochanie. Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz. Czego pragniesz, daj mi znać. Ja Ci wszystko mogę dać. Więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie. A gdy rano przyjdzie świt, Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął, a nie Ty. Aaaa, aaaaa Były sobie kotki dwa. Aaaa, aaaa Szaro-bure, szaro-bure obydwa Ach śpij, bo nocą, Kiedy gwiazdy się na niebie złocą, Wszystkie dzieci, nawet złe, Pogrążone są we śnie, A Ty jeden (jedna) tylko nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////./////
Oazo:) spij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
,(¯`•♥•´¯)    ★    *       *    ★ *      *   ★     ★  ★  *    ★  PIĘKNEJ        ★          ★  *  ★   *★    *     ★    ★   SPOKOJNEJ NOCY OAZO   *    ★ *      *   ★     ★  ★  *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
ale oaza jest pusta i zadowolona........................hahahahaha.... I chociaż ma spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Północ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Ludzie mają dziwne marzenia Dziwne troski, życzenia dziwne Ponoć mają serca z kamienia Zimne nosy i ręce zimne Bardzo często głowy nie mają W zamian długie i cięte języki Uszy w ścianach, w oczach ogniki Swoje nerwy na wodzy trzymają. A ja mam swój intymny mały świat Hen za morzem smutków, za górami marzeń tam. Wiedzie doń zagubionych ścieżek ślad Senne półksiężyce mogą wskazać drogę wam, Idę więc z mojego świata do was tu Niosę wam z mojego świata barwę kwiatów Bo ja mam swój intymny mały świat Senne półksiężyce mogą wskazać drogę wam. Dziwni ludzie mają wspomnienia Noszą płaszcze strachem podszyte Marne grosze gubią w kieszeniach Zakrywają karty odkryte. Lubią grywać w kości niezgody Palić mosty, stawać na głowie Winem wznosić toast na zdrowie Chwytać się brzytwy i mieć powody. Iga Cembrzyńska "Intymny świat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Hej, moje młode lata Hej, moje młode lata nie zobaczyły świata! Żyły w ciasnym ogrodzie, znały bratków aksamit, deszcz kwietnia, błoto grudnia, i kamienie kamienic. Nie upoiły źrenic blaskiem Krzyża Południa, nie widziały Piramid ni słonia na swobodzie. - Nie dla nich skwitły zioła na Himalajów zboczu, nie dla nich dżungli ciemnie dyszały w cudów ścisku... W wielkim świata igrzysku obyło się beze mnie, bez mych patrzących oczu DOBRANOC WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich cech oczekuje kobieta od mężczyzny ORYGINALNA LISTA (20 lat) 1. Przystojny 2. Uroczy 3. Finansowo ustawiony 4. Uważnie słuchający 5. Bystry 6. Dobrze zbudowany 7. Gustownie ubrany 8. Obdarowujący kosztownymi "drobiazgami" 9. Pełny zaskakujących przemyśleń 10. Pomysłowy, romantyczny kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich cech oczekuje kobieta od mężczyzny LISTA POPRAWIONA (w wieku 32 lat) 1. Miły wygląd (brak zakoli itp.) 2. Otwiera drzwi samochodu, przysuwa krzesła 3. Ma dość pieniędzy na miłe obiady 4. Słucha więcej niż mówi 5. Śmieje się z moich żartów 6. Nosi torby z zakupami 7. Ceni stały związek 8. Docenia dobry posiłek 9. Pamięta o urodzinach i rocznicach 10. Romantyczny, upojny wieczór co najmniej raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich cech oczekuje kobieta od mężczyzny LISTA POPRAWIONA (w wieku 42 lat) 1. Niezbyt brzydki (łysa głowa - OK) 2. Nie ruszy samochodem aż nie wsiądę 3. Ciężko pracuje - ale czasami zabierze na okazjonalny obiad 4. Kiwa głowa kiedy mówię do niego 5. Czasami opowiada dowcipy, które już opowiadał 6. Jest w stanie poprzesuwać meble 7. Brzuch nie wystaje spod t-shirta 8. Wie, że nie kupuje się szampana, który zamiast korka ma zakręcany kapsel 9. Pamięta o opuszczeniu deski w toalecie 10. Goli się dokładnie w czasie weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich cech oczekuje kobieta od mężczyzny LISTA POPRAWIONA (w wieku 52 lat) 1. Ufortyfikowane wieże włosów w nosie i uszach utrzymuje w porządku 2. Nie beka i nie drapie się publicznie 3. Nie pożycza pieniędzy zbyt często 4. Nie zasypia kiedy wietrzę sypialnię 5. Nie opowiada zbyt często tego samego dowcipu 6. Jest w stanie dobrze wygnieść kształt w tapczanie podczas weekendu 7. Potrafi dobrać skarpetki do ubioru i nosi świeżą bieliznę 8. Docenia dobry obiad przed TV 9. Pamięta twoje imię - okazyjnie 10. Zazwyczaj goli się na weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich cech oczekuje kobieta od mężczyzny LISTA POPRAWIONA (w wieku 62 lat) 1. Nie straszy małych dzieci 2. Pamięta gdzie jest łazienka 3. Nie żąda za dużo pieniędzy na utrzymanie 4. Chrapie lekko... ale tylko podczas snu 5. Pamięta dlaczego się śmiał 6. Gdy jest sam w domu potrafi czasami sam wstać 7. Zwykle nosi jakieś ubrania 8. Lubi miękkie jedzenie 9. Pamięta gdzie zostawił swoje zęby 10.Pamięta że to jest weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ha ! Jakich cech oczekuje kobieta od mężczyzny LISTA POPRAWIONA (w wieku 72 lat) 1. Oddycha 2. Trafia do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny......
:classic_cool::classic_cool: ha ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ladna pioenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OAZO ! OAZO TY MA ! ŻYCZĘ CI : Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas.:):):) JESTEŚ , BYŁAŚ I BĘDZIESZ :classic_cool: ZEGNAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×