Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lR HealthBeauty

KOSMETYKI Z LR HealthBeauty - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Alhera
Dnia 27.11.2018 o 21:56, Gość gość napisał:

Zakupiłam cały komplet suplementów diety do odkwaszenia organizmu i na odchudzanie. Niestety, po miesiącu stosowania nie widzę ŻĄDNYCH efektów............ Szkoda pieniędzy. Lepiej te pieniążki zainwestować w wizytę u dietetyka w celu opracowania diety.

A oprócz tego że Pani zakupiła...zaczęła stosować? I poddała się wszystkim potrzebnym badaniom? 😉 bo jak tych 2ch pkt Pani nie zastosowała trafiła Pani w złe ręce... niestety osoby co promują nasze produkty nie zawsze robią to z głową...I tu się zgodzę że nie tak to powinno działać... same produkty są świetne Ale przy suplementach niestety ale trzeba konsultować wszystko z lekarzem.... mam na koncie wyleczone (wstrzymane?) alergie, schudięcie (kuzynka już ponad 50kg zeszła...A do zakończenia jeszcze daleko....) wyleczone (zastępowane AZS u dzieci)  no ale lepiej wszystko negowac czego się na prawdę nie sprobowało w 100% W odpowiedni sposób pod nadzorem specjalistów..... nie wszystkie produkty z LR są cudowne, ale mamy dostęp do składów i wszystko można konsultować sprawdzać i dopasowywać do potrzeb;) tak hej ! Ja stosuje,dzieci stosują, ja zarabiam inni też;) od 3 lat nie było antybiotyków u nas w domu bo się okazuje że nie ma takiej potrzeby nawet u dzieci przedszkolnych:D jeżeli komuś zależy na naturalności i świetnych produktach prosze: alherabe@gmail.com .pozdrawiam! I życzę więcej luzu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość KK

Witam serdecznie .  Również współpracuję z firmą LR . Jestem ze śląska , okolice Rybnika.  Wszystkim polecam tą firmę , jestem zachwycona . Suplementy wyleczyły mnie z trądziku , tarczycy , kamicy nerkowej i jestem chudsza o 25 kg . Nie mogłam schudnąć przez wiele lat LR mi pomogło a do tego  co jest najważniejsze , wiem że mój organizm jest odkwaszony i jest wielkie prawdopodobieństwo że nie zachoruję  na raka bo komórki rakowe uwielbiają środowisko kwaśne . Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt a wszystko wytłumaczę.  gg 5601629 lub bioecocomplex@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Totalne naciągacze .Wszystko przepłacone. Pranie ludziom mózgu dla tworzenia piramidy finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Dzień dobry. Polecam produkty firmy LR sama stosuję i moja rodzina. Prowadzę też wiele osób na diecie z dużymi efektami. Jeśli potrzebujecie informacji, spotkania lub zapoznania się z monelem biznesu zapraszam na niezobowiązującą rozmowę przy kawie lub aloesie 🙂 agagrab@onet.eu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Wysoka jakość wysoka cena. Nie dla każdego, ale polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiefnavajo

Lr jedną wielka lipa. Trzymajcie się z daleka od tej firmy, naciągacze jakich wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Nie znam tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lr działa

Witam stosuję z córką Lr od ponad 2 miesięcy i mamy juz efekty ,ale trzeba sie  trzymac  zaleceń i być konsekwentnym w stosowaniu ,a  to nie wszyscy potrafią dotrzymać. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×