Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lR HealthBeauty

KOSMETYKI Z LR HealthBeauty - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość LR Sosnowiec
Witam serdecznie Jestem partnerem LR i jeszcze nie spotkałam się żeby ktoś nie był zadowolony z produktów oferowanych przez tą firmę.Jeżeli chodzi o wypowiedz niby tego lekarza to ja uważam że to jakaś ściema bo ja też mogę sobie napisać że jestem lekarzem.Z resztą on tak za bardzo nie ma pojęcia o tych produktach.Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem lub współpracą to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujtu
nie słyszałam o firmie takowej w Słupsku,ile kosztuje ta baza pod cienie?może byłabym zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujtu
nie słyszałam o firmie takowej w Słupsku,ile kosztuje ta baza pod cienie?może byłabym zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR Sosnowiec
Baza pod cienie do powiek kosztuje 35,50 zł za opakowanie 15 ml. Cienie nie osypują się i nie osadzają w załamaniu powieki. ta baza jest bardzo wydajna i na prawdę starcza na dłuższy okres czasu. Dokładne ceny tego i innych produktów znajdują się na mojej stronie internetowej annazdrowieiuroda.prv.pl w zakładce KATALOG lub zakładce PEŁNY KATALOG PRODUKTÓW Z CENAMI. Ponieważ strona jest w trakcie akceptacji przez google proszę wpisywać adres w wyszukiwarce na stronie Wirtualnej Polski wówczas nie ma problemu z jej odnalezieniem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany nawiązaniem współpracy proszę kontakt, w zależności od preferencji GG, mail lub telefon które znajdują się w zakładce KONTAKT. Nadmienię, że rozwijam sieć partnerów LR w ramach struktury niemieckiej, co jak się okazuje jest istotne, ale to juz temat do rozmowy dla osób które chciałyby nawiązać współprace. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
LR Health & Beauty Systems - Twoje partnerstwo LR to nieograniczone możliwości bez ryzyka!!! - Nie ma minimalnego zamówienia - Możliwość zwrotu towaru do 2 miesięcy - Partner może zakończyć współprace z LR w każdej chwili -Karta stałego klienta (59zł+dowolne produkty na wartość około 240zł(wartość katalogowa-340zł) -Automatycznie 30 % upustu na wszystko(nawet na produkty promocyjne) -Dodatkowe premie co miesiąc od 3% do 21% -Elastyczny czas pracy -Wysoka jakość produktów -Zysk zależny od osiągnięć -Niskie koszty działalności -Praca według opracowanego i sprawdzonego planu marketingowego -Możliwość działalności międzynarodowej -Budowanie własnej sieci sprzedaży -Najwyższe na świecie certyfikaty jakości -Auto koncept Mercedes-Benz (możliwość otrzymania służbowego samochodu) -Od poziomu 21 % dodatkowo 200 euro co miesiąc na ZUS -Współpracujesz z firmą której zaufały międzynarodowe gwiazdy (Leona Lewis,Sarah Connor,Heidi Klum,Marcus Schenkenberg,Michael Schumacher,Ralf Moeller oraz Boris Becker -Profesjonalne bezpłatne szkolenia Mariusz Tel. 0604-424-671 mariusz0010@poczta.onet.pl GG 1262674 www.LRworld.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debora7
Witam. Wcześniej pisałam że nie jestem jeszcze partnerem LR. Teraz już jestem bo przekonałam się na własnej skórze jak one działają. Miałam problemy z cerą tj. cera naczynkowa i bardzo wrażliwa. Po umyciu wodą miałam czerwone plamy każdy krem po jakimś czasie mnie uczula. Ostatnio zaczęły mi się robić na twarzy jakieś liszaje do tego rozszerzone pory. Próbowałam wszystkiego i nic mi nie pomagało. Zaczęłam używać kolostrum a na twarz zamiast toniku używałam dwa razy dziennie spray pierwszej pomocy. Rewelacja cera mi się poprawiła, pory się pozamykały mam gładką i czystą skórę. Skóra jest napięta a nie tak jak wcześnie ściągnięta i sucha. Mogę używać jakiegokolwiek kremu i mi nie szkodzi chociaż ostatnio używam kremu liftingującego LR też jest super.Mam też testery perfum i te pachną naprawdę ładnie i długo. Żel z propolisem używam nie tylko na zranienia i podrażnienia ale też na stopy działa super stopy są nawilżone i się nie pocą. Córka wyleczyła tym żelem uszy naszej spanielca. Te preparaty są super i naprawdę wszystkim je polecam. Pasta do zębów 1005 satysfakcji miałam kamień na zębach, który usuwał mi dentysta po miesiącu kamień zniknął zęby są bielsze to samo mówi moja córka. Polecam każdemu produkty LR są naprawdę super. Jestem z Legnicy jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt 660 152 042 lub email debora7@wp.pl. Odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjrpejep
Przereklamowane troche jak dla mnie,ciągle te same osoby robią reklame i tyle.Poza tym jakbym miała kupić od konsultantki,to okazuje się że spora marża z 240zł-cena katalogowa to 340żł.Myślę,że to nic nie warte kosmetyki,tylko by był zbyt trzeba robić reklame.Poza tym na pomarańczowo może pisać jedna osoba,pod wieloma nickami i być może tak jest. Jestem sceptycznie nastawiona,kosmetyki drogie,porównywalne ceny do naprawde dobrych i SPRAWDZONYCH MAREK!Więc szkoda kasy na niewiadomo co-to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR Sosnowiec
Witam serdecznie. Niestety nie mogę się z Panią zgodzić, że marża jest taka wysoka jak Pani pisze ponieważ jest to 30% .Jeżeli chodzi o jakość kosmetyków to są to naprawdę bardzo wysokiej jakości kosmetyki ale oczywiście znajdą się takie osoby ,że choćby im tyłek miodem smarował to i tak nie będą zadowolone. Myślę, że po prostu Pani tak na prawdę nigdy dobrych kosmetyków nie używała. Ale to już Pani problem. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do przetestowania chociaż jednego produktu, a gwarantuję,że zmieni Pani zdanie na temat tej firmy i jej produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aronja
Zapraszam do kontaktu osoby z zachodniopomorskiego, zarówno do współpracy, jak i próbowania, oglądania, zamawiania. Kosmetyki i suplementy są super, mam sporo doświadczenia, którym chętnie się podzielę. Jestem konsultantką, która od kilku dobrych lat z przyjemnością stosuje produkty tej firmy, a firma LR nagradza mnie za lojalność. Jest to b. miłe i nieczęsto spotykane, gdyż np. znacznie dłużej kupuję w tym samym osiedlowym sklepiku, ale nikt mi za to nie zaproponował zniżki. Co do kosmetyków, długie lata do pielęgnacji włosów używałam produktów firmy Loreal, jednak nie otrzymałam za to karty stałego klienta:( Dlaczego każde zakupy w firmie LR sprawiają mi dużą radość? Ponieważ ja cenię ich kosmetyki, a oni doceniają moje zaufanie, przywiązanie do marki. Będąc stałą klientką mogłam kupować taniej, i to jest fajne! Panią narzekającą na zbyt dużą marżę zachęcam do zaznajomienia się z marżami na kosmetyki np. w aptekach. A ceny kosmetyków LR są porównywalne do in. cen rynkowych b.dobrych marek, ponieważ także należą do tej grupy. Poza tym, nikt nas w sklepach nie informuje, jak część ceny danego towaru stanowi marża. Tak naprawdę, to kto narzeka na cenę francuskiego sera pleśniowego - albo się go kupuje, albo nie, a niektórzy być może tygodniowo na żywność tyle wydają, co ktoś inny za 20dag takiego sera. Różne mamy portfele, różne potrzeby, co nie znaczy , że jeśli czegoś nie kupiliśmy, to to jest na pewno niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen Electra EdP
Poszukuję zapachu Carmen Electra jeśli ktoś ma go jeszcze w sprzedaży proszę o kontakt bleblee@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likavitos
moim zdaniem LR jest do dupy !!! :) Wszystkie te produkty które tak zachwalają to B.Z.D.U.R.A. !! Pasty do zębów to STAN WOJENNY ! Nie wiesz czy przed chwilą umyłeś zęby czy pąknełeś tramka swojego kumpla!! Wydałem 400 euro za wszystko wraz z członkostwem!! Omało się ze mną nie rozwiodła żona bo zakupiłem te DURNOTY bez jej wiedzy !!! Niechce mi się za bardzo rozpisywać powiem krótko moim zdaniem te wszystkie kosmetyki co zakupiłem nic mi nie pomogły to poprostu jak kremik do pupci niemowlęcia !! LR TO www.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likavitos ma racje te wwszyskie kremy wogule nie pomagają te guwienka dużo kosztuję ale pomuc nie pomagają !!! Wkurzają mnie ci ludzie co przychodzą do naszych domów i reklamują te produkty mi jeden facet tak wszystko chwalił i mówił nonstop - a moja żona używa tego płynu do włosów i ma włosy super gładkie i błyszczące ,i jeszcze mówił że urzywa tekiej pianki do golenia i potem ma super gładką cere i byłam taka naiwna że kupiłam tyle produktów że wydałam 300 euro i co mi z tego???????????????????????? NIC!!!!!!!!! to było wprost szokujące gdy poczta mi przywiozła tekie wielkie pudło i miałam zapłacić 300 euro i za co??? Bo zostałam członkiem hahahahahahaha i to na dodatek 160 euro za członkostwo !! Jest to nie fer bo w super markecie za członkosto nic sie nie płaci dopiero pierwszy raz mi sie zdarzyło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR Sosnowiec
Bardzo przepraszam, ale ja nie zgodzę się z tymi ostatnimi wypowiedziami. Skąd wam się wzięły te sumy w euro? Ja pierwszy raz się z czymś takim spotkałam też jestem partnerem LR więc wiem jakie tu wchodzą kwoty w grę przy podpisaniu umowy partnerskiej. Ktoś Was zrobił nieźle w konia ponieważ przy umowie obowiązkowo musicie zakupić starbox za 59zł i zamówienie na 100 punktów żeby mieć automatycznie zniżkę 30% więc jest to kwota razem ze starboxsem około 280-300 zł oczywiście możecie zrobić mniejsze zamówienie niż 100 punktów tylko że macie wtedy zniżkę 15% więc nie wiem skąd się wzięły te kwoty 300-400 Euro. Ktoś Was wprowadził w błąd i Wy również wprowadzacie w błąd innych. A jeżeli chodzi o jakość produktów to są one bardzo dobre ja jeszcze nie spotkałam się ze zła opinią na ich temat a naprawdę bardzo dużo sprzedaję tych produktów i współpracuje z kilkoma centrami dermatologii i estetyki ciała i jeszcze z innymi instytutami kosmetycznymi i są to instytuty renomowane więc gdyby te produkty były jak opisujecie do d..y to raczej nie korzystały by z tych produktów. Ale oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię tylko,że warto zasięgnąć informacji jak naprawdę wygląda cała procedura zostania partnerem LR. Jeżeli ktoś miałby do mnie jakieś pytania to proszę o kontakt. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Widzę że komuś dopiekła oferta współpracy z LR i uciekło kilka klientów np.z Avon lub Oriflame.Wypowiedzi niby 2 różnych osób Likavitos+klaudia1881 to bzdury których dawno nie słyszałem,nikt w polsce nie zapłacił za paczkę w euro,to świadczy o braku wiedzy o współpracy z LR,zreszta w wypowiedzi LRSosnowiec zostało ujęte co trzeba zrobić i ilie zapłacic by zostać partnerem.Ja współpracuje juz ponad rok z LR,mam bardzo dużo produktów na własny użytek i jeszcze ani razu się nie zraziłem do kosmetyków czy suplementów diety,a też jestem wybredny jesli chodzi o jakość,moi klienci oraz partnerzy biznesowi zawsze są informowani o wszystkim,ile zamówili,ile mają do zapłaty itd.Chcesz się dowiedzieć o całej prawdzie współpracy z LR to chętnie pomogę i doradzę,oczywiście nic na siłę GG 1262674 lub mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aronja
Powyższe historie tak nieprawdopodobne, że nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Gdyby rzeczywiście taki "niefortunny" zakup miał miejsce, to są 2 miesiące na zwrot towaru. Zamiast się rozpisywać po forach, wystarczy skontaktować się z firmą. Dlaczego zakup za 300-400 euro? To dopiero zagadka?! Jeśli ktoś ma złoty środek na wszystkie potrzeby - trampek kumpla, to nawet kilka złotych na znaczek nie warto wydawać. Jednak zakładam że te teksty pisała ta sama osoba, mocno sfrustrowana powodzeniem sąsiada - menedżera w LR:) A co do pasty do zębów, by jeszcze bardziej jej zazdrościli, dodam że na kodzie kreskowym ma zielony pasek, który jest zarezerwowany dla produktów naturalnych, ponadto jest smaczna, o delikatnym zapachu i b.przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LR sosnowiec wiesz skąd nam sie wzieły te sumy !! Nikt nas nie poinformował że za wstąpienie do członkostwa płaci sie 260 euro wiedz to ja sie z tobą nie zgodze LR sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w Polsce jest możliwość zwrotu towaru ale niestety ja mieszkam w Grecji i produktów zwrócić sie nie da !!!!!! Przynajmniej w naszym przypadku sie nie dało ani nie dała sie skontaktować z firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Do Klaudi--wysłałem ci na skrzynke info o pakietach startowych w grecji i dokładnych namiarach do biura,ktoś panią zrobił w trąbe i zwyczajnie naciągnął,proszę nie obwiniać tym całej firmy,bywa tak jak się trafi na nie uczciwych ludzi,zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych,przedstawie czyste zasady,plan marketingowy,powiem o produktach,a nawet pomogę w rozwinięciu własnej działalności z LR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydało by się w tym temacie trochę obiektywizmu i zdrowej krytyki. Jakoś nie mogę uwierzyć że jesteście zadowoleni z wszystkich produktów firmy LR. Bo ja NIE. Wydaje mi się że podchodząc uczciwie do tematu te wszystkie wypowiedzi były by barzdziej wiarygodne, a tak zakrawa to trochę na fanatyzm. Sama jestem partnerem LR ale jak każda firma mają leprze i gorsze produkty. Nie polecam żadnemu z moich klientów czegoś z czego sama byłam niezadowolona. Nie potrafię kłamać komuś prosto w oczy że coś jest super skoro mam odmienne zdanie. Za nic w swiecie nie zamieniła bym kremu Power Lift na żaden inny ( mimo dość wysokiej ceny ) ale Pisanie że Aloes jest dobry na wszystko jest lekką przesadą. TO NIE JEST ZŁOTY ŚRODEK NA WSZELKIE DOLEGLIWOŚCI. Jednym pomorze, innym nie. Przytaczajcie raczej konkretne przykłady.Np.Mojej koleżance Aloes FREEDOM bardzo pomógł na łuszczycę. Kuracje konsultowała ze swoim lekarzem i rezultaty przerosły jej wszelkie oczekiwania. Moim zdaniem firma powinna skupić się na kremach i suplementach diety i rozwijać sie w tym kierunku. Seria UDO WALTZ + cienie do powiek, lakiery do paznoci i temu podobne rzeczy to totalna porażka. Wyjątkiem jest faktycznie baza pod cienie.Reszta ma małe opakowanie i zbyt wysoką cene. No właśnie.WYSOKIE CENY to kolejny minus. Odstraszają bardzo wielu ludzi. I nie ma tu znaczenie czy produkty są dobre. Jest to luksus na który wielu z nas nie może sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR Sosnowiec
Ja też nie ściemniam moich klientów, szczerość przede wszystkim. Zależy mi na stałych klientach a nie na takich którzy kupią tylko raz. Dlatego jeżeli wiem, że jakiś produkt jest słaby i inni klienci byli z niego niezadowoleni to po prostu go nie polecam. Na razie nie miałam takiej sytuacji, produkty, które do tej pory sprzedałam cieszą się ogromnym powodzeniem i nikt nie miał do nich żadnych zastrzeżeń . Ale oczywiście słyszałam, że błyszczki do ust były słabe, lakiery do paznokci i Udo Walz te informacje to głownie informacje z forum i dlatego nie polecałam ich swoim klientom. Ja też korzystam z produktów LR i osobiście jestem nimi zachwycona, ale jak Pani już wcześniej wspomniała na jednych działają na innych nie, ale to jest normalne, ponieważ każdy organizm jest inny i inne posiada potrzeby tak jest ze wszystkim. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki LR są rewelacyjne szczególnie polecam kremowy podklad pod makijaż , utrzymuje się na twarzy caly dzień i co równie ważne jest bardzo wydajny i nie uczula idealny do wrażliwej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Już tylko miesiąc został do światowej premiery nowego męskiego zapachu znanej gwiazdy kina "Bruce Willis EdP" zapach dostępny tylko w LR Health & Beauty Systems,zostań partnerem LR już dziś i ciesz się rabatem 30 % na wszystko,asortyment bardzo bogaty! www.aloevera.suportio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Aloe Vera Można podawać przed zabiegami operacyjnymi....i po nich? Pytam,bo wiem, że są suplementy których się nie podaje w takich sytuacjach. Mój Mąż będzie mial zabieg na 'zespół cieśni' a pijemy Aloe Vera LR od miesiąca. Nie doczytałam tego nigdzie na stronie LR, wiec bardzo proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lrka
Ja używam tych kosmetyków i są super, seria deluxe i ta fantastyczne mascara- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Zosnań partnerem niemieckiej firmy LR Health & Beauty Systems - Twoje partnerstwo LR to nieograniczone możliwości bez ryzyka!!! - Nie ma minimalnego zamówienia - Możliwość zwrotu towaru do 2 miesięcy - Partner może zakończyć współprace z LR w każdej chwili -Karta stałego klienta (59zł+dowolne produkty na min.100 punktów) -Automatycznie 30 % upustu na wszystko(nawet na produkty promocyjne) -Dodatkowe premie co miesiąc od 3% do 21%+ bonus rozwojowy 3 % + bonus Menadżerski 1 % -Na dobry start prezenty z działu elektroniki -Elastyczny czas pracy -Wysoka jakość produktów,asortyment aż ponad 800 produktów np.Aloe Vera,Colostrum,Omega3,Grzybek Reishi,Probalance,Zapachy,MicroSilver,Figuactiv,Algi Morskie,Kosmetyki kolorowe Deluxe i LR Colours -Zysk zależny od osiągnięć -Niskie koszty działalności -Praca według opracowanego i sprawdzonego planu marketingowego -Możliwość działalności międzynarodowej -Budowanie własnej sieci sprzedaży -Za wprowadzenie 10 osób w miesiącu możliwość wybrania sobie dowolnych 10 produktów każdy za jedyne 30zł,mogą być to nawet najdroższe. -Najwyższe na świecie certyfikaty jakości -Auto koncept Mercedes-Benz i Porsche (możliwość otrzymania samochodu) -Współpracujesz z firmą której zaufały międzynarodowe gwiazdy (Sarah Connor,Leona Lewis,Heidi Klum,Gotowe Na Wszystko,Michael Schumacher,Ralf Moeller,Marcus Schenkenberg,Boris Becker oraz mega gwiazda Bruce Willis -Profesjonalne bezpłatne szkolenia,zobacz plan marketingowy http://aloevera.suportio.pl/blog mariusz0010@poczta.onet.pl www.LRworld.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie jakichkolwiek pytan i niejasnosci dotyczacych produktow LR jak i samych produktow-pomoge chetnie-jak najbardziej.Jestem przedstawicielka firmy LR z Niemiec.Tam LR dziala wspaniale. Moj adres email info@brandone-online.com Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona góra
produkty LR znam od mojej cioci bo jest partnerem firmy i już dużo przetestowała,dzięki niej też mam kilka rzeczy,z czystym sumieniem napewno mogę polecić krem POWER LIFT,balsam do ust ALOE VERA,spray EMERGENCY,obecnie zaczełam stosować szampon i tonik L-RECAPIN(mam problemy z włosami) więc jak narazie wypowiedzieć się o nim nie mogę;) polecam jak najbardziej wymienione rzeczy:)z biegiem czasu lista napewno znacznie się wydłuży:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×