Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lR HealthBeauty

KOSMETYKI Z LR HealthBeauty - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość LR HealthBeauty bielsko biała
witam zostałem partnerem firmy LR Health Beauty i nie żałuje spróbuj i ty. możliwy dojazd do osób zainteresowanych pisz dzwon puszczaj strzałki od dzwonie 508241741 saymon0@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszLR
To jest niesamowite,miesiąc sierpień był znowu rekordowym miesiącem w LR Health & Beauty Systems,obroty LR Polska wzrosły jeszcze raz i od razu nowe mercedesy LR pokazały się na polskich drogach, gratulujemy wszystkich partnerom którzy zdobyli kolejne swoje sukcesy. Oto rewelacyjna historia moich przyjaciół którzy współpracują z niemiecką firmą LR, http://www.networkmagazyn.pl/najgenialniejszy_biznes_swiata zapraszamy do współpracy z najlepiej rozwijającym się zespołem. mariusz0010@poczta.onet.pl tel.604424671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszLR
Atrakcyjny dodatkowy zarobek Model biznesowy LR Health & Beauty Systems oferuje atrakcyjne dodatkowe zarobki przy jednoczesnej swobodzie kształtowania godzin pracy. Jako Partner LR możesz – już przy niewielkim nakładzie czasu – zapewnić sobie dodatkowy dochód. Partnerzy LR, którzy chcą zarabiać pieniądze, mają zasadniczo dwie możliwości. Mogą sprzedawać produkty LR w swoim otoczeniu. Marża handlowa pozwala osiągnąć solidny dodatkowy zarobek. Partnerzy LR mają także szansę zbudowania własnej struktury sprzedaży. Jest do droga do niezależności finansowej we współpracy z LR. W miejsce dodatkowego zarobku pojawia się często szansa na prowadzenie biznesu w LR w ramach głównej działalności zawodowej.Pomagamy w rejestracji w LR i w dalszych krokach bo u nas liczy się twój sukces. mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Repet
Jestem 4 miesiace, działam na terenie malopolski (puki co), produkty super, jakosc niemiecka. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 602430605 lub facebook michał repetowski. Powiem tak, schudlem z lr w miesiac 10kg nie cwiczac ani razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaWad
Polecam z czystym sumieniem perfumy 01, 02, 03 :) Rewelacyjnie pachną i zapach bardzo długo się utrzymuje. I nie tylko perfumy są świetne. Trafiłam na to forum przypadkiem, i musze potwierdzić że mój brat rzeczywiście zrzucił wagę (a nie widziałam go ponad miesiąc!) Pozdro brat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadlenLR
Witam :)) Jestem konsultantką LR od marca 13 na terenie Krakowa. Szczerze polecam te produkty, zwłaszcza żel z aloesu. Pomagają one zdrowo i skutecznie schudnąć bez efektu jojo, poprzez doprowadzenie organizmu do równowagi kwasowo-zasadowej. Polecane również dla osób z nadciśnieniem. Mój tata ma nadciśnienie i cukrzycę. Odkąd zaczął stosować preparaty LR, odstawił tabletki na cukrzycę i zredukował ilość leków na nadciśnienie. W tej chwili ciśnienie ma jak młody chłopak i dąży do całkowitego odstawienia tabletek. Więcej informacji: magdalena_wiktoria@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL POLSKA
Witam od 5 lat jestem związany z firmo lr bardzo sobie chwale po prostu tylko zajmuje się L R odpowiem wam na wszystkie pytania i na to jak to działa nie mamy tajemnic przed wami proszę o Email z kontaktem tel a zadzwonię i wydymacze albo e-mailowo odpowiem na wszystkie wasze pytania z wszystkich rzeczy jestem bardzo zadowolony i mój klienci pozdrawiam i czekam na pytania . Email anielik3@o2.pl po rozmowie zemną nie będą pansto żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL POLSKA
Witam od 5 lat jestem związany z firmo lr bardzo sobie chwale po prostu tylko zajmuje się L R odpowiem wam na wszystkie pytania i na to jak to działa nie mamy tajemnic przed wami proszę o Email z kontaktem tel a zadzwonię i wydymacze albo e-mailowo odpowiem na wszystkie wasze pytania z wszystkich rzeczy jestem bardzo zadowolony i mój klienci pozdrawiam i czekam na pytania . Email anielik3@o2.pl po rozmowie zemną nie będą pansto żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL POLSKA
ja pracuje ze słowakami jak i z polakami z lr faina firma czekam na imeila anielik3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem przedstawicielem lr dzięki tej firmie schudłam i czuje sie znakomicie utrzymuje wagę i pomogłam osobą które miały ten sam problem pozdrawiam i podaje nr tel500-138-630 bo wiem ze każda z nas chce wyglądac lepiej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaLR
od niedawna jestem Partnerem LR, wcześniej byłam Klientką i bardzo sobie cenię jakość kosmetyków. Choć nie wypróbowałam ich wszystkich ale mam porównanie z innymi Firmami i z szczerze mogę polecić LR. masz pytania, chcesz być Klientem, Partnerem wystarczy napisać gibiza@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaLR
zapomniałam dodać... okolice Mikołowa, Tychów, Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Ja również podjęłam współpracę z firmą LR Health&Beauty Systems. Jestem bardzo zadowolona z jakości kosmetyków oraz perfum :) Udało mi się w dużym stopniu wyeliminować przebarwienia na skórze twarzy, z którymi nie mogłam uporać się całe życie :) Jakość kosmetyków kolorowych jest świetna! Działam na terenie Bielska-Białej i okolic. Chętnie odpowiem na Wasze pytania i udzielę wszelkich informacji!! tel. 517515992, e-mail: angelagloss@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do konsultantów firmy LR. Parę lat temu kupowałam z tej firmy perfumy o nazwie Casablanca,czy ten zapach jeszcze istnieje? lub jest jakiś inny podobny do tego?Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata Sosnowiec
Polecam kosmetyki i suplementy diety z Firmy LR - Jesli ktoś chciałby spobowac prosze o kontakt - mm@malgosiatravel.pl Malgorzata z Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjakiwpisac
WITAM, i ja polecam produkty firmy LR, osobiście biorę pro balance, aloe vera i herbatkę FiguActive. To co zauważyłam po 2 tyg stosowania to: - lepsze samopoczucie, zero oznak zmeczenia szczególnie rano przy wstawaniu (nie potrzebuje juz 5x wciskać drzemki:) ) ogólny power w ciągu całego dnia. - lepsza przemiana materii czego jestem bardzo zadowolona, lepsza - no i w szczególnosci poprawa PH moczu - polecam zakup pasków lakmusowych i zbadanie moczu - okaże się w jakim stopniu mamy zakwaszone organizmy!!! W przypadku pytań- chętnie służę pomocą mgielka9@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Partner LR
Witam, LR gwarantuje jakość. Produkty są naprawdę bardzo dobre. Niestety tak już jest na świecie, że za jakością idzie cena a niestety nie zawsze za ceną jakość. W przypadku firmy LR na szczęście produkty nie rozczarowują. Dla mnie osobiście najważniejszy w makijażu jest podkład... i odkąd odkryłam podkład LR Colours Oilfree Make-up nie muszę wydawać 130 zł w drogerii a mogę mieć taką samą jakość za 42 zł z LR. Po przystąpieniu do firmy i korzystaniu z 30 % -go rabatu ceny stają się przystępne. Pozdrawiam Ania Partner LR mój profil na facebooku : LR Health&Beauty Systems Trójmiasto mój adres e-mail: o.ann@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuowaa
Firma LR line to piramidkowa firma, która robi ludziom wodę z mózgu. Naciągają jak się da gratisami, które są wliczone w cene. Zeby kupić jakis produkt musisz zamowic cos za 200 zeta. Poza tym kazdy konsultant ma procent ze sprzedanego produktu i procent z sprzedanego produktu przez swojego konsultanta, który jest pod nim i tak dalej dalej. piramidka... I tak żel aloe vera kosztujacy 200 kosztuje tak naprawde 70-80 zł. Poza tym sprzedaz bezposrednia nie cieszy się dobra opinią u nas w kraju ze wzgledu na naciągaczy podczas takich spotkan domowych, jak jest cos na wszystko to jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: gośćiuowaa Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Aloes żel nie kosztuje 200 tylko 109,00zł (cena katalogowa) a dla Partnera LR to owszem kosztuje 77,90zł - różnica to jest tyle ile Partner zgodnie z "prawem może zarobić" przy sprzedaży bezpośredniej. Nikt nikomu nie zabrania zostać Partnerem LR i kupować po tej niższej cenie. Nawet Tobie "gośćiuowaa"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamówienie może być na produkt najtańszy z katalogu. Nie ma żadnego minimum 200 zł. Po co wypisywać nieprawdę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszLR
Atrakcyjny dodatkowy zarobek Model biznesowy LR Health & Beauty Systems oferuje atrakcyjne dodatkowe zarobki przy jednoczesnej swobodzie kształtowania godzin pracy. Jako Partner LR możesz – już przy niewielkim nakładzie czasu – zapewnić sobie dodatkowy dochód. Partnerzy LR, którzy chcą zarabiać pieniądze, mają zasadniczo dwie możliwości. Mogą sprzedawać produkty LR w swoim otoczeniu. Marża handlowa pozwala osiągnąć solidny dodatkowy zarobek. Partnerzy LR mają także szansę zbudowania własnej struktury sprzedaży. Jest do droga do niezależności finansowej we współpracy z LR. W miejsce dodatkowego zarobku pojawia się często szansa na prowadzenie biznesu w LR w ramach głównej działalności zawodowej.Pomagamy w rejestracji w LR i w dalszych krokach bo u nas liczy się twój sukces. mariusz0010@poczta. onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja również jestem od niedawna partnerem LR i jestem zachwycona szczególnie ich produktami zdrowotnymi. Mind Master i ProBalance są rewelacyjne i naprawdę działają! Szczerze polecam :) Więcej informacji mogę podać na telefon lub osobiście. Dorota 881 585 564 (pow. cieszyński)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partner LR
Szczerze polecam produkty firmy LR. Jestem partnerem firmy LR. Dział w okolicach Bytom/Świętochłowice. Zapraszam do zamawiania produktów: Funpage: www.facebook.com/partnerlrbytom Email: dawswi1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji rzęs to polecam również Rzesy-Sklep.pl gdzie wybór jest bardzo szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoannax
Od kilku miesięcy używam ProBalance w tabletkach, to jest produkt odkwaszający organizm, zadziałał na mnie zgodnie z obietnicą, że przestanie mnie boleć kręgosłup ( z powodu bólu kilka razy w roku lądowałam na stole u masażystki), kręgosłup faktycznie nie boli, nawet po kilkukilometrowych marszach nie odczuwam bólu. Zaczęłam po prostu żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem zainteresowana kupnem paru sztuk probek perfum LR. Jednak nie jestem konsultantka. Jestem z Krakowa. Czy jesy mozliwosc aby ktos wykupil mi probki perfum wysylajac na moj adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z tymi kosmetykami nie miałam styczności,ale opinie są dosyć pozytywne więc chyba warto zaryzykować. Z reguły kosmetyki w niższej cenie zamawiam na e-kosmeo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×