Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lR HealthBeauty

KOSMETYKI Z LR HealthBeauty - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość LR - Partner Katowice
Witam. Jestem partnerem firmy LR od kilku miesięcy. Dlatego mogę wyraźić swoją opinię na temat tych produktów. Sam ich używam, dlatego w sposób szczególny polecam: - na krwawiące dziąsła pastę do zębów Dental Therapy z serii Microsilver (pasta bardzo wydajna) - Aloe Vera Emergency Spray (ja tym sprayem wyleczyłem pękający naskórek przy paznokciach. Spray ma także wiele innych zastosowań) - Aloe Vera dezodorant w kulce (kulka daje wyjątkowe uczucie świeżości i nie podrażnia skóry) - wosk - krem do włosów "Model it" (wosk utrzymuje fryzurę przez kilkanaście godzin; ja go używam codziennie około godz. 7:00, a gdy myję włosy ok. 23:00 wosk nadal utrzymuje fryzurę. A w dodatku bardzo wydajny) - dla mężczyzn polecam zapach Agent XY (zapach trwały, mi się bardzo spodobał. Używam tylko niego) - moja mama używa z firmy LR żel pod prysznic i szampon do włosów o zapachu goryczka/szarotka. Podobno żel pod prysznic działa jak balsam - nawilża skórę. Dlatego jeżeli ktoś chciałby wstąpić do firmy LR, uzyskać jakiś informacji o produkcie i firmie proszę o kontakt na GG: 3830841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek LR Nowy Dwór Maz.
Poszukuje osób do współpracy na terenie całej Polski informacje http://LR.info48.eu - Zarejestruj się i pobierz darmowy e-book Firma: LR Health & Beauty Systems GmbH (Made in Germany) to renomowany producent perfum, kosmetyków i suplementów diety. Wpółpracując z nią osiągasz tylko same korzyści. - Twoje partnerstwo z LR to nieograniczone możliwości bez ryzyka!!! - Nie ma minimalnego zamówienia - Możliwość zwrotu towaru do 2 miesięcy - Partner może zakończyć współprace z LR w każdej chwili - Karta stałego klienta (59zł+dowolne produkty na wartość około 240zł (wartość katalogowa - 340zł) - Automatycznie 30 % upustu na wszystko (nawet na produkty promocyjne) - Elastyczny czas pracy - Wysoka jakość produktów - Zysk zależny od osiągnięć - Niskie koszty działalności - Praca według opracowanego i sprawdzonego planu marketingowego - Możliwość działalności międzynarodowej - Budowanie własnej sieci sprzedaży - Najwyższe na świecie certyfikaty jakości - Auto koncept Mercedes-Benz i Porsche (możliwość otrzymania służbowego samochodu) - Współpracujesz z firmą której zaufały międzynarodowe gwiazdy (Sarah Connor,Leona Lewis,Heidi Klum,Michael Schumacher,Ralf Moeller,Boris Becker oraz Bruce WILLIS Zapraszamy, Gosia i Jacek Kurowscy tel. 783338333 jkurowsk@wp.pl Więcej informacji: http://LR.info48.eu - Zarejestruj się i pobierz darmowy e-book!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Niemieckie przedsiębiorstwo działające 25 lat na rynku europejskim w Polsce od 2005 roku,obecnie w 32 krajach. Skupiamy wokół siebie ludzi, którzy są otwarci na rozwój, mają pozytywne podejście do życia, a co najważniejsze chcą przekazywać innym wiedzę i ideę, którą do tej pory udało nam się zaszczepić w ponad 300 tyś ludzi,którzy podjeli współpracę z LR Health & Beauty Systems "Made In Germany" Zajmujemy się tematem, który dotyczy wszystkich - zdrowie i uroda oraz stabilność finansowa. Dlatego my dajemy ludziom szanse podjęcia współpracy ze stabilnym przedsiębiorstwem,rozwijającym się na skalę światową,działającym w sektorze MLM ( marketingu sieciowego ) Oferując wysokiej jakości produkty,możliwość zarabiania pieniędzy,zmiany stylu życia,cieszymy się uznaniem w oczach naszych bliskich i znajomych, którym "otwieramy oczy" na problematykę zdrowia i zwiększającego się bezrobocia w naszym kraju. Dodatkowo zarabiamy pieniądze w sposób prosty i bardzo przyjemny. Można traktować naszą ofertę, jako dodatkowy zarobek lub jako jedyne zajęcie. Z doświadczenia wiemy, że aby zarobić z nami dodatkowo 500 zł należy poświęcić 2-3 godziny tygodniowo. Aby zarobić dodatkowo 2000 zł trzeba poświęcić ok. 8-12 godzin tygodniowo. Angażując większą ilość czasu można zarabiać 5000 zł, 8000 zł i dużo więcej. UCZCIWE WARUNKI WSPÓŁPRACY Nie ma obowiązkowych zakupów co miesiąc Możesz złożyć zamówienie na dowolną kwotę Dostawy są realizowane do 4 dni roboczych po otrzymaniu zamówienia Możliwość zwrotu towaru do 2 miesięcy Nie potrzebujesz magazynu Partner może zakończyć współpracę z LR w każdej chwili TWOJE KORZYŚCI JAKO PARTNERA LR Wspaniałe portfolio produktów Do 30% upustu od ceny katalogowej Oszczędność przy zakupach na potrzeby własne Przychód natychmiastowy przy sprzedaży produktów ( 43 % ) Bonus od obrotów ( od 3 % do 21 % ) + 3 % bonus rozwojowy np.na koszty Program LR Szybki Start (Przenośny odtwarzacz DVD,Nawigacja Garmin,Kamera Toshiba,Cyfrowy aparat Olympus) Autokoncept LR ( Opel Corsa,Mercedes-Benz oraz Porsche) System szkoleń: prezentacje biznesowe, seminaria startowe, akademie LR, szkolenia produktowe I dużo, dużo więcej....Spotkania rekrutacyjne odbywają się w dowolnym miejscu po wcześniejszym umówieniu sie pod numerem Tel. 604-424-671 Dołącz do ludzi biznesu i ciesz się życiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR leszno
Uwarzam ze sa bardzo dobre,potrzebuje kontakt na teren Leszna,aby dowiedziec sie o nowych produktach nowakczesci@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2707
Witam, jestem konsultantką LR na terenie Bydgoszczy. Jestem nowa, ale mam duże wsparcie ze strony innych konsultantek. Z początku kosmetyki te wydawały mi się drogie, ale gdy przetestowałam je na sobie zmieniłam zdanie. Jak dotąd miałam okazję wypróbować głównie kosmetyki kolorowe i perfumy. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy ze mną. I wszystkie Panie które chciałyby się zaopatrzyć w kosmetyki dobrej jakości. Mój e-mail: agnieszkalr@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil LR Łódź
Witam. Jestem konsultantem LR Health & Beauty Systems na terenie Łodzi. Chętnie umówię się na spotkanie z osobami z mojego miasta zainteresowanymi kosmetykami LR. Odpowiem osobiście na pytania i zaprezentuję ofertę produktów reprezentowanej firmy. Mój tel.: 535-009-439, gg: 26396509, e-mail: kamil.ignasiak@wp.pl. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Chcesz poznać plan marketingowy to zobacz szczegóły na http://aloevera.suportio.pl/blog/posts/6718 i jeśli cię zainteresuje współpraca z LR to chętnie pomogę zacząć pierwsze kroki swojego własnego biznesu, mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem partnerem LR Health & Beauty Systems na terenie województwa Śląskiego.Z ogromną przyjemnością udzielę informacji o produktach oraz ofercie firmy : - ) Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ze mną- gg: 5028057 lr.halszka@gmail.com Pozdrawiam (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam katalog i oferta jest tak uboga , imituje luksus to jest jakiś wytwór dla osób chcących stworzyć sobie prestiż , produkty nie warte ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Gagita zobaczyła katalog i już stwierdziła że produkty są złe,nie warte ceny,może wypadałoby zobaczyć te produkty na żywo i wtedy się wypowiadać,polecam taką kolejność www.aloevera.suportio.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki z LR są rewelacyjne a szczególnie seria Aloe Vera. Mam dziecko chore na atopowe zapalenie skóry i bez Sprayu Pierwszej Pomocy Aloe Vera by się nie obeszło. Po wypróbowaniu mega ogromnej ilości różnych maści, kremów papek i płynów tylko Emergency Spray z LR zadziałał. Gorąco polecam!!! Najpierw kupowałam produkty w sklepielr ale potem zostałam partnerką i mam rabat 30% i nie muszę zamawiać co mieisąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki są naprawdę fajne a ich pełniejsze opisy można znaleźć np na stronie www.annaijoanna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta LR
Witam, Jestem partnerem LR Health & Beauty Systems na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Z przyjemnością udzielę informacji o produktach i zaproszę na spotkanie, na którym będziesz mógł/mogła także ocenić stan swojego zdrowia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ze mną- marta.kuflewicz@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aveneus
Witajcie. Jeśli myślisz że firma LR i możliwości które daje nie działają i jeśli myślisz że działają to w obu przypadkach masz rację!!. Nie pisz do mnie, nie dzwoń na Skype. To nie ma sensu. Jeśli jednak się zdecydujesz odpowiem na każde pytanie. E-mail: dawiop@gmail.com Skype: dawiop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darespa
Witam czy juz nikt nie chce rozmawiac o kosmetykach z LR??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darespa
Chetnie poczytam wasze opinie,jestem partnerem LR od roku i cos juz wiem. Mozecie pisac na na muj adres darespa22@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR_Darek
Witam. Odświeżę temat :) Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem produktów lub nawiązaniem współpracy z firmą LR na terenie małopolski służę pomocą oraz profesjonalnym podejściem do tematu. Zapraszam Darek 502829154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lr śląsk
Jeśli ktoś z terenu Śląska chce się więcej dowiedzieć o produktach firmy LR i/lub jej programie marketingowym,możliwości dorobienia do pensji lub rozpoczęciu nowej pracy zapraszam do kontaktu 501 266 109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darespa
Wszystkich chetnych do wspolpracy z firma LR zapraszam a szczegolnie tych co mieszkaja w Hiszpani.Moj telefon to 0034 607639383.Lub napiszcie na moj adres.Pozdrawiam Darek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darespa
Witam jak widac na wyzszym moim wpisie adres nie jest prawdziwy tzeba tylko zmienic z tlen na HOTMAIL.COM i wszystko w pozdku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam suplementów i kilku produktów kosmetycznych- polecam te z aloesem. Bardzo dobry jest krem na noc czy peeling.Emergency spray pomaga mi na różne dolegliwości np. zmiany skórne czy ból gardła, aloes do picia stosuje razem z rodziną regularnie. Minusem są wysokie ceny.Niektóre perfumy bardzo długo utrzymują się np.Heidi Klum ale jest typowo dla dojrzałych kobiet- oczywiście wg mnie.Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy kosmetyki zawierają konserwanty? Czy ktos mógłby podac skład kremu (obojętnie który)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z lepszych sklepów z informacjami www.care.net.pl, aktualnie coś modyfikują także dobrze zaglądać co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lrpartnerka
Witam! Jestem partnerką firmy LR HEALTH&BEAUTY SYSTEM. Bardzo chętnie odpowiem na Państwa pytania. Polecam się również, gdyby ktoś z Państwa zainteresowany był zakupami. KONTAKT GG: 3201726 e-mail: aas.18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem partnerką LR na terenie Śląska (głównie Katowic), zainteresowanych zakupem produktów lub współpracą proszę o kontakt telefoniczny - 607 709 449.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja rozdają darmowe bony do H&M! Dostałam bon na 50zł! Łapcie póki jest wakacyjna promocja: http://tnij.us/bon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Firma LR zaczynała jako firma produkująca zapachy ponad 25 lat temu. Teraz jest obecna w 35 krajach nie tylko w Europie. Sukces nie byłby możliwy bez 330.000 partnerów LR, którzy sprzedają produkty i budują organizację sprzedażową. system kariery i bonusów sprawia, że łatwo rozpocząć współpracę i odnieść sukces. koncepcja sprzedaży bezpośredniej różni się od detalicznej tym, że droga towaru od producenta do konsumenta jest znacznie krótsza. Za pośrednictwem partnerów firmy produkt trafia bezpośrednio do końcowego odbiorcy. Dzięki temu klient kupuje produkty po wyjątkowo korzystnych cenach i może skorzystać z indywidualnej porady partnera. Partnerem LR może zostać każdy, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, doświadczenia czy zaplecza finansowego. system kariery i bonusów jest jednym z najhojniejszych na rynku. Daje on bezgraniczne możliwości zarabiania - bez ryzyka finansowego. Partnerzy LR otrzymują atrakcyjne upusty na zakup wysokiej, jakości produktów LR. Można otrzymać bonus, którego wysokość zależy od wypracowanych przez Ciebie obrotów. Ponadto LR wspiera partnerów w rozbudowie organizacji. Ukoronowaniem systemu jest tzw. bonus roczny i Mercedes Bonus. LR znajduje się w czołówce firm sprzedaży bezpośredniej związanych z branżą kosmetyków i suplementów diety w Europie. Współpracujemy z międzynarodowymi sławami, między innymi nawiązaliśmy współpracę z firmą Mercedes Benz, świetne kosmetyki, suplementy diety, Aloe Vera, pielęgnacja ciała, stylizacja włosów,perfumy oraz całe linie zapachowe np, Heidi Klum,Karolina Kurkova,Bruce Willis,Michael Schumacher,Marcus Schenkenberg, poprostu produkty wysokiej, jakości!!!! Tel.604424671 e-mail : mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Szukam kogos z niemiec kto nalezy do grupy Lr World piotr-uk@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×