Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lR HealthBeauty

KOSMETYKI Z LR HealthBeauty - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość MariuszLR
Atrakcyjny dodatkowy zarobek Model biznesowy LR Health & Beauty Systems oferuje atrakcyjne dodatkowe zarobki przy jednoczesnej swobodzie kształtowania godzin pracy. Jako Partner LR możesz – już przy niewielkim nakładzie czasu – zapewnić sobie dodatkowy dochód. Partnerzy LR, którzy chcą zarabiać pieniądze, mają zasadniczo dwie możliwości. Mogą sprzedawać produkty LR w swoim otoczeniu. Marża handlowa pozwala osiągnąć solidny dodatkowy zarobek. Partnerzy LR mają także szansę zbudowania własnej struktury sprzedaży. Jest do droga do niezależności finansowej we współpracy z LR. W miejsce dodatkowego zarobku pojawia się często szansa na prowadzenie biznesu w LR w ramach głównej działalności zawodowej.Pomagamy w rejestracji w LR i w dalszych krokach bo u nas liczy się twój sukces. mariusz0010@poczta.onet.pl lub 604 424 671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna pani próbowala wciagnac mnie do firmy, nie byla ''zadowolona'' gdy jej odmówilam, to naprawde lagodne okreslenie. No kurde ludzie szukajcie nie wiem jakis starych bab albo bogatych dzieciaków i piszcie jasno w ogloszeniach, ze MUSICIE wplacac jakies 400zl jesli chcecie wejsc do firmy ! To jest smieszne i zalosne naprawde....i do tego zadnej gwarancji,ze opchnie sie te kosmetyki, w przeciwnym razie kasa w bloto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszLR
myślę że ktoś nie zrozumiał tego co oferuje firma LR,nie wpłacamy pieniędzy by się zarejestrować tylko zamiast kupowania produktów w sklepie proponujemy zamówić prosto od producenta i tym samym sposobem stajemy się klientem lub partnerem firmy.Padło fajne określenie że pieniądze idą w błoto jak się tych produktów nie sprzeda,myślę że na pewno osoba która się wypowiedziała w ostatnim poście się zapewne myje więc nic straconego,przecież jak idziemy do drogerii i kupujemy kosmetyki to nie wyrzucamy ich tylko używamy,prawda ? Mam nadzieje że przedstawiona propozycja przez partnera LR była nie zrozumiała,ale nikt tu nikogo nie zmusza więc można dalej kupować słabej jakośc***ełnej chemii produkty i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanatural
Wszystkie produkty LR Health and Beauty (w tym te najbardziej popularne: Probalance, Colostrum, Czystek, Mind Master, itd.) dostępne pod adresem: http://www.lanatural.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR natura i zdrowie
Witam wszystkich serdecznie. Jestem partnerem firmy LR i jestem bardzo zadowolona z tych produktów , używa też cała moja rodzinka. Z czystym sumieniem polecam je innym, wspomagają nasz organizm w naturalny sposób, nie szkodząc i nie mając żadnych skutków ubocznych . Co warto podkreślić, LECZĄ PRZYCZYNY naszych dolegliwości. Nie usuwają problemów tylko wizualnie i objawowo , jak leki, które przepisują nam lekarze- antybiotyki, przeciwbólowe, na ból głowy, syropiki i t.p. Zapraszam wszystkich zainteresowanych , jestem z Wielkopolski Piła, mogę przeprowadzić szkolenie poprzez skype inessped1, lub tel. 513139436, mail: inessped@wp.pl. NA PRAWDĘ TO DZIAŁA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, mam do zaoferowania najnowszy trend w kosmetologi jakim jest Serum Zlota. Stosuje się go do zabiegów upiększania, zloto zmniajsza powstawanie zmarszczek, regeneruje już istniejące, ponadto nawilża skórę i eliminuje przebarwienia. Wyjątkowy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. http://razem.net/p/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczne produkty polecam gorąco! Jeśli jesteś zainteresowany zakupem bądź informacjami odnośnie kosmetyków z LR pisz na adres: jolanta1985.85@o2.pl czekam na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepmedyczny
nie sztuka jest kupić ale właściwie dobrać do istniejacego problemu :) jeseśmy zadowoleni i nasi odbiorcy też polecam!!! i zapraszam również do zakupów jako Klient LR (fajne rabaty) http://www.ivoren.intelishop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyki Bingo Spa,a w szczególności ich balsamy naturalne które znajdziecie na Grotabryza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszLR
Oto historia LR od 1985 roku do 2015,"Made In Germany" wszystko z jednej fabryki na całą europę,stały rabat,dodatkowe premie od miesięcznych zakupów,auta służbowe na własność,naturalne produkty To jest biznes nowej ery,dołącz do silnego zespołu Tel. 604 424 671 mariusz0010@poczta.onet.pl https://www.youtube.com/watch?v=1MltkJELo30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
członkowie LR i do innych firm działających na zasadach mln . nic nie zaribicie a ściskanie ludzia magicznych antystresowych skoczków po 100 zl tylko was ośmiesza :) no ale jak zejście pakiet startowy kupili to probojcie go wcisnąć :) i rekrutować naiwnych :) mowicie jak roboty bo tak was uczono na szkoleniach :) na całym tym forum znalazł się może 1 gora 2 wpisy odnośnie piramidki w która weszliscie :) reszta to jakiś sekciarski belkot ;) roboty się zwykłej chyccie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM czyli dobry sposób - jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi - polecam przeczytanie poniższego artykułu (ja również kilka lat działałam w 2 MLM-ach, przez ten czas wiele osób ode mnie się odwróciło). Zostałam omamiona szansą szybkiego zarobku, no cóż nie zbiłam fortuny - zarabiały osoby które mnie wprowadziły, a ja straciłam wielu przyjaciół, dziś żałuję. tego nie da się już naprawić:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM czyli dobry sposób - jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi - polecam przeczytanie poniższego artykułu (ja również kilka lat działałam w 2 MLM-ach, przez ten czas wiele osób ode mnie się odwróciło). Zostałam omamiona szansą szybkiego zarobku, no cóż nie zbiłam fortuny - zarabiały osoby które mnie wprowadziły, a ja straciłam wielu przyjaciół, dziś żałuję. tego nie da się już naprawić:(((( http://www.goldenline.pl/grupy/Przedsiebiorcy_biznesmeni/nie-polecam/mlm-oszustwo,1476808/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie_pl
Panie MariuszuLR z całym szacunkiem, ale każdy ma prawo do podzielenia się swoimi życiowymi doświadczeniami, i proszę nie pisać że "ktoś" rozumiem tej branży bo znam ją aż za dobrze. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, stosuję produkty firmy LR i muszę przyznać że są naprawde dobre i z czystym sumieniem polecam każdemu. Wiadomo cenowo średnia półka ale za dobre rzeczy trzeba troszkę więcej zapłacić... też bez przesady jakieś drogie nie wiadomo jak to nie są w drogeriie mają w ofertach perfumy dużo droższe być może jak ktoś przerzuca się z perfum za 15 zł na 150 zł to wiadomo dostaje po kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam.. wciskają nam suplementacje za 500-1500 sugerujac, ze mamy chory organizm... mocno ich wcielo gdy nasikalem na ich testowy pasek :) caly system ich gadania runal i.... okazalo sie, ze juz skonczyly sie argumenty.. jak to osiagam? no mam sposob, nie wpierniczam jedzenia z kauflandu czy biedronki Kochani, aloes mozecie sobie z calym zapleczem produktow zalatwic za maks 100 zl!!! kolejna niemiecka jakosc co wysysa pieniadze z naszego panstwa. brawo... czemu wszyscy z lr co sa tacy madrzy nie zrobia dla niemieckiego obywatela kuracji opartej na lisciu babki lancetowatej biorac od nich po 500 euro za kuracje??? otrzasnac sie czas... to nie wina lezy w Was-bo Was boli, ale w "jedzeniu" tymczasem uzalezniacie sie od droooogiego dealera niby usniezajacego bol... powodzenia szczegolnie z faktem, ze sklad nie jest za ciekawy!;) ale jak kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam ten wpis to tylko jedno mam na myśli,cymbał bez wiedzy i straszny negatyw,właśnie dlatego już nie warto się wypowiadać na takich forach ponieważ ludzie bez odpowiedniej wiedzy oceniają i krytykują wszystko i wszystkich.Proponuje dowiedzieć się co jest w składzie preparatu AloeVera od LR i wtedy coś o tym napisać,a jak kogoś nie stać nawet na Biedronkę to nie zapraszam do LR,swoją drogą ta firma podnosi ludziom jakość życia a nie wciska coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ośmieszaj się Orzeszku. LR to syntetyczne i utrwalone niby bogactwo.. czyli g.... i niewiele to ma wspólnego ze zdrowiem... Tyle jest w tym LR Panie Szanowny Cymbalistów Idolu ;) Do tego kolejny produkt masowo robiący nieekologiczne opakowania, które jak wiadomo wszystkie szodzą.. ale to też jest nieistotne przecież, bo wiemy lepiej jak to sprzedać, by się cieszyć z wepchniętej kuracji za 700 a nie perfumika za 40 - bo jest lepsze przebicie na typowym Januszu Kowalskim. Jak mawia staropolskie przysłowie: "Sam żryj, abyś innym tego nie dawał." Szczególnie, że to kolejny zachodni biznes!!! Wysysający tym razem nie z zakompleksionych ludzi = ale uwaga - pieniądze od schorowanych ludzi!!! Którym potzrebna jest świadomość ŻYWIENIOWA i zerwanie z LENISTWEM dietetycznym a nie podawanie kolejnego wypychacza. W sumie nic taki LRowiec nie straci.. bo przecież jak nie pomoże.. to i tak znajdzie się kolejny, co wierzy ślepo w tabletki, czyż nie? Żenua Panie powyższy. Wyjdź z tej kafeterii i nie wciskaj i tak skopanemu narodowi kolejnych kuksańców finansowych! Pozdrawia "Cymbał" (Swoją drogą przez Twoje określenie mnie całkowicie widać jak traktuje typowy LRowiec ludzi:) Czyż nie? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to takie dobre i zdrowe to dlaczego aloes zel firmy lr zawiera rakotworczy sorbinisn potasu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie m.in. o tym mówię, ale oni myślą, że każdemu wcisną tą ciemnotę. Poza tym ponawiam... wszelkie aloesy, hiper suplementy z polfarmy, pfizera, srera czy super skrętne lewo i na prawo witaminy c macie w naturze i nie ma potrzeby szukania w syntetykach - to ostatnie co tak kupują ludzie znajdą w choćby papryce, wystarczy systematycznie jeść patrząc na to co się wchłania a nie to co sprzedaje sąsiad z bloku /jeżdżący lepszym autem na leasingu, który musi Wami spłacać ubierając się za szefa rządzącego cymbałami w modne gajery z zeszłego roku lub dwóch ;) ten sam niejednokrotnie mając problemy zdrowotne, których głośno mu nie wypada upowszechaniać/ założyłem sobie mail smakziemi@tlen.pl - jak chcesz zbilansowanej diety bo masz problemy to dla 3 pierwszych osób poświęcę czas i zrobię w przeciwieństwie do lererowców to za free pod warunkiem, że te 3 osoby też będą upowszechniać ZDROWE JEDZENIE i wyłączanie takich dorobkiewiczów niemieckich bander z polskich ziem - i obiecuję nie tylko dobrą kupę codziennie rano, ale i świecące paski lakmusowe na kolor zdrowy i wyniki badań też :) Pozdrawiam, "Cymbał" - Cymbaliński. I dziękuję pierwszej osobie - że mądrze się wypowiedziała w tym 'magicznym' temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowałam się kosmetykami firmy LR chciałam poznać opinie osób takich jak ja na ten temat, ale jak widze jest to nie możliwe. Bo tu i na innych forach kiedy ktoś chce się zapoznać z opinią zawsze wpierniczają się konsultanci LR. Mam gdzieś ich opinie bo wiadomo, że nie jest obiektywna, a co za tym idzie nie przekonuje mnie bo jak wiadomo na tym polega ich biznes aby ludziom mydlić oczy. Dlatego przez was szanowni konsultanci NIE KUPIE PRODUKTÓW LR bo nie dopuszczacie innych do głosu co mnie osobiście zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ja teraz wyrażę swoją opinię dot. kosmetyków firmy LR, uprzedzam, że nie jestem konsultantkom o czym za chwile się przekonacie. Przestrzegam wszystkich przed kosmetykami niemieckiej firmy LR Health & Beauty Systems. Firma chwali się, że jej kosmetyki są absolutnie zdrowe i naturalne, a jak się okazuje w składzie tych kosmetyków jest cała tablica Mendelejewa. Ja stałam się posiadaczką podkładu w kremie tej firmy i omamiona cudowną reklamą itd...zaczęłam tego stosować. Dziś przypadkiem odkryłam co tak naprawdę zawiera ten cudowny kosmetyk, podam tylko jeden przykład czyli ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE (składnik widoczny na 2 zdjęciu podkreślony czerwoną linią) są to SOLE ALUMINIUM – to substancje toksyczne. Są to sole tego samego metalu, z którego produkowane są puszki, folie i… samoloty! Sole aluminium przenikają przez skórę i kumulują się w organizmie. Stosowanie kosmetyków z solami aluminium może doprowadzić do zapalenia gruczołów łojowych i potowych oraz silnego podrażnienia i wysuszenia skóry. Wielokrotnie wykazywano, że związki te wykazują właściwości rakotwórcze. W komórkach nowotworowych występujących w piersiach wielokrotnie odnajdowano ślady aluminium. Za ciekawostkę podam, że podkład w kremie firmy Lirene za 14zł w tubce nie zawiera takich związków. Tak więc drogie Panie nie dajcie się omamić miłym konsultantom tej i innych firmy prowadzących sprzedaż bezpośrednią MLM takich jak np; LR Health & Beauty itp wciskających Wam bajki jakie to ich kosmetyki są zdrowe i naturalne, a jak się okazuję zagrażają zdrowiu, a nawet życiu bo w ich składzie są toksyczne i rakotwórcze związki. Proponuję wybrać się do okolicznej drogerii po nasze Polskie kosmetyki będzie zdrowiej, bezpieczniej i duuużo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kosmetyki to zamawiam je na www.Ronco.pl i jestem zadowolona,miła obsługa i bardzo szeroki asortyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma LR jest bardzo dobra.Jeśli ktoś chce zasięgnąć więcej informacji to numer telefonu 533484888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×