Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lR HealthBeauty

KOSMETYKI Z LR HealthBeauty - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
To może ja teraz wyrażę swoją opinię dot. kosmetyków firmy LR, uprzedzam, że nie jestem konsultantkom o czym za chwile się przekonacie. Przestrzegam wszystkich przed kosmetykami niemieckiej firmy LR Health & Beauty Systems. Firma chwali się, że jej kosmetyki są absolutnie zdrowe i naturalne, a jak się okazuje w składzie tych kosmetyków jest cała tablica Mendelejewa. Ja stałam się posiadaczką podkładu w kremie tej firmy i omamiona cudowną reklamą itd...zaczęłam tego stosować. Dziś przypadkiem odkryłam co tak naprawdę zawiera ten cudowny kosmetyk, podam tylko jeden przykład czyli ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE (składnik widoczny na 2 zdjęciu podkreślony czerwoną linią) są to SOLE ALUMINIUM – to substancje toksyczne. Są to sole tego samego metalu, z którego produkowane są puszki, folie i… samoloty! Sole aluminium przenikają przez skórę i kumulują się w organizmie. Stosowanie kosmetyków z solami aluminium może doprowadzić do zapalenia gruczołów łojowych i potowych oraz silnego podrażnienia i wysuszenia skóry. Wielokrotnie wykazywano, że związki te wykazują właściwości rakotwórcze. W komórkach nowotworowych występujących w piersiach wielokrotnie odnajdowano ślady aluminium. Za ciekawostkę podam, że podkład w kremie firmy Lirene za 14zł w tubce nie zawiera takich związków. Tak więc drogie Panie nie dajcie się omamić miłym konsultantom tej i innych firmy prowadzących sprzedaż bezpośrednią MLM takich jak np; LR Health & Beauty itp wciskających Wam bajki jakie to ich kosmetyki są zdrowe i naturalne, a jak się okazuję zagrażają zdrowiu, a nawet życiu bo w ich składzie są toksyczne i rakotwórcze związki. Proponuję wybrać się do okolicznej drogerii po nasze Polskie kosmetyki będzie zdrowiej, bezpieczniej i duuużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochałam się w damskim zapachu PSEUDONYM, a mój Ukochany używa Jungle Men. O mój zapach ciągle pytają znajome lub kobiety, które mijam na drodze- jest boski! Zużyłam już 5 flakonów. Kupuję w sklepie www.aloesiuroda.pl i zawsze dostaję rabaty, próbki kosmetyków i nowych zapachów- jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam zmieniać! Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka  123
Witam mam problem z trądzikiem stanami zapalnymi na twarzy. Doszły mnie słuchy że właśnie firma LR jest dobra. Doradzicie coś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Witam obecnie firma jest już 32 lata i obrót rośnie a produkty super począwszy od kosmetyków po wersje zdrowotna firma daje nam duże możliwości zarobkowe i zdrowotne jestem jej partnerem żeby otrzymać kartę stałego klienta wystarczy że zakupisz produkty za ok 250 zł plus 29 i możesz zamawiać produkty taniej dla siebie i znajomych ją działam z grupą która rad******ażdej chwili polecam 665251507 zostań moim partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego twierdzisz, że sorbinian potasu jest rakotwórczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rownież konsultantem tej firmy. Polegam goraco kazdemu, kto dba o zdrowie I wyglad. Kosmetyki rewelacja! Wiekszosc przetestowalam na sobie i rodzinie. Cena idzie w parze z jakoscia! Dla partnerow cena za produkty jest pomniejszana o -40% :) Dodatkowo mozna zarobic niezle pieniadze:) Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu : agnieszkalr@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1232123
Wykupilam cala serie odkwaszajaca za dużo pieniędzy . dostałam listki które mają badac moje zakwaszenie. Jadłam idealnie.... Wodę tez na sile wmuszalam bo nie sztuka jest wywalić 500 zl na " super leki " i mieć guzik z tego . podczas odkwaszania przez 3 / 4 tygodnie. Może z raz albo dwa listek wyszedł trochę bardziej niebieskawy niz jak każdego dnia żółty . gdy poszłam na badanie ko kontrolne do mojej pani ktora zamawia leki okazało się ze ona jest w szoku bo zamiast zmniejszać tkankę tłuszczową a zwiększać mięśnie to wszystko robi się na odwrót . i o dziwo nie potrafiła mi wyjaśnić dlaczego . od tego zdarzenia minęło parę miesięcy. Mało tego ze nic nie schudłam to jeszcze pojawił się ogromny efekt jo-jo po ostatniej diecie jeszcze sprzed stosowaniem lr. Najgorsze jest to ze wydajesz masę pieniędzy obiecują gruszki na wierzbie a gdy się okazuje ze coś jest nie tak .. To konsultantka ci mówi ze " ona nie wiem co się dzieje " .... Ale jak mnie namawiala do kupna to wiedziała co mówić. Proszę o kontakt . bo czuje się skrzywdzona przez owa firmę i brak kompetencji gdy wyszły problemu i z pewnością będę przedstawiać moją opinie . bo zaufalam a nie dostałam odpowiedniej pomocy lub zwrotu kosztow za niewypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina40LR
Każdy organizm jest inny....i to co jednym służy innym może zaszkodzić....konsultantka nie jest jasnowidzem ani lekarzem(najczęściej).Trzeba znać swój organizm i wiedzieć co nam wolno a czego nie....ja znam pozytywne opinie na temat odkwaszania w LR... Jestem w LR od kilku miesięcy,z dnia na dzień coraz bardziej przekonuję się do kosmetyków i innych produktów. Jasne,że trzeba zainwestować...ale można zarobić,a żeby zarobić trzeba zainwestować....to chyba normalne prawda?? W PL ludzie najchętniej chcieli by wszystko za darmo...szkoda słów. Jeśli ktoś z okolic Zabrza jest zainteresowany proszę dzwonić 889602346 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO Ewelina40LR Przestań babo robić ludziom wodę z mózgu tak jak tobie zrobiła ta cała sekta LR. Ty masz jakieś pojęcie na temat zakwaszania organizmu? Masz jakiekolwiek wykształcenie medyczne aby pouczać ludzi? Wątpię! prawdopodobnie nie potrafisz powiedzieć gdzie u człowieka znajduję się np taki organ jak wątroba o innych rzeczach nie wspomnę. Ludzie poczytajcie sobie opracowania naukowe dot. zakwaszenia, a także weźcie sobie pierwszy lepszy kosmetyk i przeanalizujcie skład zobaczycie z jakim syfem macie do czynienia za grube pieniądze....wystarczy umieć wpisać w google tam dowiecie się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina40LR
Swoje prawdopodobieństwa wykorzystaj w rachunkach....na pewno lepiej na tym wyjdziesz. Wodę z mózgu masz ty,i wszyscy podobni tobie upierdliwcy. Nikt tu nie napisał,że kosmetyki firmy LR to tylko i wyłącznie zielone listki połączone z krystalicznie czystą wodą żródlaną....jak i nikt tutaj nie każe ci ich kupować. A składniki zaznaczone literką E,to nie zawsze chemia jaką rozumie 90% konsumentów. Jak ciebie szczypie doopa i nie pasują ci kosmetyki z tej firmy to wypowiadaj się pozytywnie na temat kosmetyków,które tobie pasują na odpowiednich forach....jeśli w ogóle potrafisz pisać pozytywnie.....bo moim zdaniem chcesz sobie tylko pojęczeć. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaFr
mi te kosmetyki w ogóle nie odpowiadaja. tydzien temu kosmetyczna uzywla ich na mnie pierwszy raz-malowalam sie na wesele kuzyna. MAKABRA! cale wesele swedziala mnie twarz a nastepnego dnia wyglądałam jak jeden wielki przyszcz-nie jak 30latka którą jestem tylko 15latka w okresue burzy hormonalnej! teraz czeka mnie dermatolog,bo nie daje sobie rady z rezultatem działania tych dudownych kosmetyków lr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina40LR
AgnieszkaFr ja mam uczulenie na większość kosmetyków na rynku,dlatego mój makijaż ogranicza się do maskary i kremu BB. Kosmetyki LR nie są cudowne tak jak to napisałaś,są takie,jak wszystko inne na rynku....tyle,że linia z Aloe Vera jak dla mnie jest super i tutaj nie wdaję się w żadne dyskusje. Nie jestem ani włascicielką tej firmy ani też debilką,która chce tu cokolwiek komukolwiek wcisnąć na siłę....żeby było jasne....nie bronię i nie neguję. Po prostu uważam,że każdy wie co dla niego dobre i tego powinien się trzymać.Ja okropnie reaguję na produkty Nivea w każdej postaci,-nie znaczy to jednak,że będę wymyślać niestworzone rzeczy na temat tych kosmetyków,tylko dlatego że mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaFr
a czy ja wymyslilam cos niestworzonego?nie .Ja napisalam co mi się po nich stało. ale rozumiem ze jako przedstawicielka firmy bedziesz jej bronila nadal. nie mam nic prrzeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunwald
tak chce, kupie wszystkie produkty LR. sprawdze. mam 9000 zł żeby się odkwasić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Witam serdecznie. Sprawdzę to na własnej skórze i dam znać. Testowalem wiele kremow, kosmetykow oraz suplementów różnych firm i muszę szczerze powiedzieć że różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką na trenie woj. dolnośląskiego. Ja osobiście jestem zadowolona z produktów tej marki, których używam i zmieniłam kosmetyki z innych firm na LR. Błonnik pomógł mi uporać się z problemem jelit, pomimo że wcześniej stosowałam błonnik innej firmy i nic mi nie pomógł. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to podam kontakt tel 793930405 email kornelia.dabrowska.18@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna sciema kosmetyki gowno Gowno warte zaklamane chore przedsiebiorstwo .te produkty w ogole nie dzialaja juz nie mowie o ich cenie...smieszni sa..i to odkwaszanie!!!no do pierdla powinni ich powsadzac za to oklamywanie potrzebujacych ludzi...ma sa kra zwylka akwizycja..nie dajcie sie w to wkrecic bo to nie dziala..chcesz byc zdrowy a uprawiaj sport i jedz z umiarem wszystko co lubisz to jest sposob na zdrowie a nie torebki z zmiksowana chenia za pincet tzn 500zl..a odwasza cudownie szklanka wody z cytryna3razy dziennie...colostrum???czy wy slyszycie jak to brzmi???od kapsulki maja urosnac miesnie???no ludzie cale zycie uprawiam sport i wiem jak sie tworzy miesien i napewno kasulka z chemi wam tego nie zalatwi...TOTALNA SCIEMA NACIAGARSTWO W BARBAZYNSKIM STYLU...UNIKAJCIE TYCH AKWIZYTOROW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avigliana
Klamstwo przylapalam ma klamstwie jedna z tych akwizytorek i babsko sie zawstydzilo..maja popodkrecane te sprzety do pomiarow tak zebyscie zawsze byli chorzy i zeby wam to wcisnac bo ten biznessjednak niestety nie idzie wiec oklamuja .bezczelne babska!!!!jak macie problem z jelitami to pijcie codziennie na noc szklanke cieplej przegotowanej wody i problem bedzie znikal..okropni sa nachalni namolni i maja mala wiedze tak sa nakierowywani i nastawieni na biznes ich nie interesuje wasze zdrowie tylko to zebyscie zaplacili za ich produkty.kremy sa do niczego po prostu nie dzialaja nic tam nie dziala ciekawe czy kasa fiskalna dziala ktos dostal rachunek za zakupy???absolutne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avigliana
Klamstwo przylapalam ma klamstwie jedna z tych akwizytorek i babsko sie zawstydzilo..maja popodkrecane te sprzety do pomiarow tak zebyscie zawsze byli chorzy i zeby wam to wcisnac bo ten biznessjednak niestety nie idzie wiec oklamuja .bezczelne babska!!!!jak macie problem z jelitami to pijcie codziennie na noc szklanke cieplej przegotowanej wody i problem bedzie znikal..okropni sa nachalni namolni i maja mala wiedze tak sa nakierowywani i nastawieni na biznes ich nie interesuje wasze zdrowie tylko to zebyscie zaplacili za ich produkty.kremy sa do niczego po prostu nie dzialaja nic tam nie dziala ciekawe czy kasa fiskalna dziala ktos dostal rachunek za zakupy???absolutne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wpisy to chyba pisze jedna osoba z reszta same bzudry bzdety ze az plakac sie chce..totalna sciema .mozgi sobie wyprasujcie a potem jeszcze raz pofaldujcie..zamuerzam wsadzic do pierdla pare kwiatow z lr ..oszusci akwizytorzy .jestem prokuratorem i zajme sie tym osobiscie takze uwazajcie co robicie i co ludziom wciskacie bo przede wszystkim nie jestescie uprawnieni zeby zajmowac sie zdrowiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbielinteria
Praca dodatkowa, zdalna, bez ryzyka, poszukuję osób, które chciałyby dodatkowo zarobić lub są zainteresowane budowaniem własnej firmy - zapraszam do kontaktu przez moją stronę: www.lrpol.c0.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbielinteria
Zawsze można przetestować wykorzystując próbki, jak ktoś ma wątpliwości lub chce się przekonać, a one nie są drogie, a od konsultantów można czasem nawet pozyskać za darmo. Chce ktoś coś wypróbować, proszę pisać, jednocześnie zapraszam do kontaktu: www.lrpol.c0.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam produkty firmy lr i nadal stosuję. Są rewelacyjne i skuteczne. Pomogły mi w moim schorzeniu i przestałam brać leki które stosowałam przez 20 lat. Najpierw trzeba sprawdzić na sobie i stosować razem z dietą . Najwięcej mają do powiedzenia na nie Ci którzy nie spróbowali a jeżeli już to nie stosowali się do zaleceń. Polecam firmę i jej produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oviviv
Czytam komentarze i zgodze sie z naciaganiem...Jedna z konsultantek firmy LR pisze ze zamowienie nie musi byc na 200zl moze byc najtanszy produkt...jak jest z zapisaniem sie do LR jako konsultant...Ostatnio mialam rozmowe z jedna z Pan i mowila mi ze warunkiem jest zamowienie na 200 zl plus 20 zl wpisowe i 15 zl kurier....zdziwilam sie troche...rozumiem oplate wpisowa ale ze musze na az tyle zrobic zakupy i zaplacic za kuriera jeszcze to odpada...takze dziekuje....wg mnie nacigactwo...ale o jakosci produktow sie nie wypowiem bo nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czytam te wpisy każdy może mieć własne zdanie, ja używam kosmetyki firmy LR i nie wszystkie znam ale szampony, odżywki i kremy jak dla mnie super. Biorę też pro balans i colostrum z czego też jestem zadowolona. Resztę też wypróbuje ale nie wszystko na raz. Jeśli ktoś chce coś więcej wiedzieć to piszcie mariola13@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam cały komplet suplementów diety do odkwaszenia organizmu i na odchudzanie. Niestety, po miesiącu stosowania nie widzę ŻĄDNYCH efektów............ Szkoda pieniędzy. Lepiej te pieniążki zainwestować w wizytę u dietetyka w celu opracowania diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×