Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Witajcie ja tez mam konto na naszej klasie piszcie na maila to prześle wam zaproszenia twoja_s@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku rozbiłam ledwo 3 kotlety a tu taaaaaaakie rozmowy a mnie nie ma hehe buziolki w kinolki zaraz sprawdze swoje konto na n-k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka, narazie mi nic nie doszło.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to nie-e??? w razie czego ta w czerwonym u Madzianietki to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mnie kto jeszcze szukał to jestem w gronie Madzianietki Daagi i Krusyny - taki paszkwilek na zółtym tle :D:D:D tylko piszcie mi kto jest kto bo inaczej bedzie ZONK hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Stysi mnie nie ma..jestem u Broneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusyna -----> teraz juz bede sie miała na baczności z tym wcinaniem w koljke przed rondem :D:D:D choć wczoraj wypraktykowałam nowy sposób, lecisz prawym pasem do samego rondo skręcasz w dół jakby do Baltyckiej i zaraz się zawracasz - tam nie ma wcale kolejek :) aha zawracasz na wysepce narysowanej jakby kto pytał - udajesz greka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... ja też wcale grzeczna nie jestem :))) i ten patent z zawracaniem na Słowackiego praktykuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Laseczki !!!!!! skoro mam już tyle nowych koleżanek - proszę bardzo która mi pomoże wyprasować ten Everest z ciuchów???????? Tylkio nie wszystkie na raz!!!!!!!!!!!! po kolei :D:D:D :P:P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją droga od razu jakieś takie bliższe się wydajecie - łatwiej gadać jak sie wie z kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piszę z Wami i bawię się z bratanicami:) dają mi popalic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nic nie zmienia, dalej was wszystkie lubie :) hihihi taki żarcik, ale tak szczerze to dziewczyny PO ŚLUBACH ROBIMY GDZIEŚ W POŁOWIE DROGI ZJAZD Z NOCLEGIEM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogule to ta mała z moich fotek, to bratanica:) ja dopiero po ślubie;) prawda Broneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×