Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Hej laseczki dawno mnie tutaj nie było!!! Dzisiaj byłam na działce u mojej koleżanki i się \"trochę\" (czyt. bardzo) opaliłam! Wręcz jestem czerwona!!! Aj wszystko mnie boli!!! Trochę się tutaj pogubiłam na tym forum!!! O czym to jest mowa?? O dzidziusiach, naszej klasie... tak tylko rzuciłam okiem z grubsza, jak będę miała więcej czasu to przejrzę dokładniej!!! :) A co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
Hej dziewczyny.Tak sobie was czytam i porównuje ceny ze swoimi.Generalnie nie jest źle (sala,zespół)Zastanawiam się tylko nad fotografem.Mój chłopak ma fioła na punkcie fotografii,sam robi zdjęcia i trochę się na tym zna,chce sie też kształcić w tym kierunku.Dlatego zależy nam na dobrym fotografie.Znalazłam takiego (widziałam u koleżanki zdjęcia robione przez niego)Profesjonalista 15lat doświadczenia.I koszt 2400 +dojazd pkp 500km +2 noclegi w moim domu,+700zdj kolorowych i 700czarno-białych+album 80zdj +plener na drugi dzień.Aha i zdjęcia w 3 kompletach na płytkach.Czy to dużo?Ktoś tez tyle płaci?Prawdę mówiąc widziałam dużo droższych,sama nie wiem...Umowa jeszcze nie podpisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAJBAJKO KOCHANA!! madzianietke masz :) taką blondynke z dzieckiem na rękach;) to sem ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :))) wroteczka dzięki za zaproszonko :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie też Bajbajko masz - dla blondyna w czerwonym :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
czy ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem 2400zł za taki pakiet to nie jest dużo. zresztą ja na dobre fotki byłaby w stanie wydać naprawdę dużo, bo dla mnie to najlepsza pamiątka. ja płacę 1900, ale mam mniej zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
katowiczanka też tak myślę:) zapomniałam dodać że będzie jeszcze prezentacja multimedialna do tego.Chciałam chyba uspokoić sumienie bo rodzinka chyba tego nie rozumie:P ("a u nas to taniej byś znalazła")Poza tym nie bardzo ufam w to co widzę na stronach internetowych fotografów.Pracę tego gościa miałam w ręku i jest bardzo dobra.Podpisuje więc umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że podpisuj:) za pewne rzeczy lepiej zapłacić więcej. a czy ten fotograf ma jakąś stronę w necie? chętnie bym sobie pooglądała fotki :) to takie moje hobby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
www.przemekbiałek.pl szczególnie plener mis ie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w tym słonecznym dniu ( przynajmniej w Katowicach jest słonecznie) u nas w mieście dziś małe pogorzelisko jest po wczorajszym koncercie Metallici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wypatrzyłam że w dzisiejszym "Życiu na goronco" sa fryzury na ślub i suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stysia:) u nas śliczna pogoda:) noo musze zobaczyc te gazetke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u nas też przecudnie tylko co z tego jak siedzę w domku bo mnie jakieś zarazki toczą :( buuu Ja też płacę 2400 za fotografa i nie zastanawiałam się ani chwili bo zdjęć zwykłych będę miala multum od gości - zawsze każdy coś pstryka. A takie fotki trochę artystyczne to pamiątka na cale życie. Mogę zaoszczędzić na sukni, samochodzie itp ale nie na foto i kamerzyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka witaj:) dzisiaj gadalam z kolega, ktory hajta sie w tym roku, oni zrezygnowali z videofilmowania, bo wkurzyli sie ze drogo biora :/ kurcze ja tak jak Ty nie wyobrażam sobie wesela bez kamerzysty;) i foto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam koleżankę która nie będzie miała kamerzysty, nie wiem czy z powodów finansowych czy po prostu nie ma potrzeby, ja wychodzę z założenia że jak mnie najdzie czasem to chcę móc pooglądać jak to było, bo często w tym dniu jesteśmy tak zaaferowani że potem sie połowy rzeczy nie pamięta.... poza tym to pamiątka na całe życie nawet potem by dzieci mogły zobaczyć :) ale każdy ma swoje zdanie. Ja powiedziałam rodzicom ile bierze fotograf - 2400 i od razu że zamiast płacić za suknię 3500 zapłace 1500, a moja mam ze się akurat zwróci fotograf :) i jest gitara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i grunt to pozytywne nastawienie:) ja mam zamiar za to wiecej dać za suknie ale to tez nie jest powiedziane, bo wacham sie miedzy kupowaniem w salonie a szyciem .... kurde nie wiem czy uszyją tak jak chce. ale na to przyjdzie pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, jakie plany na weekend?? my jedziemy w góry do teściów... wreszcie sie razem z miskiem wypimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie mam planów, liczę że sie choć troszkę podkuruję bo ma być bardzo ciepło i poplażujemy troszkę :) poza tym w sobote moje Kochanie gra mecz o 17.00 a potem ma być wielkie ognisko na plaży :D:D:D więc liczę że milo spędzę czas. Za to dziś jestem kłębkiem nerwów bo nie dość że siedzę w domu, N pojechał na szkolenie i wraca dopiero koło 20.00 chlip.... to jeszcze mój "jeszczealejużniedlugoaktualny szef" stroi fochy.... :/ I siedzę i się modlę żeby zadzwonił koleś jeden z którym mam pogadać, bo zmieniam pracę... eh jak ja nie lubie takich niejasnych sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam wczoraj, tez czekalam na mojego N.a dzisiaj pilnuje bratanicy, wlasnie ogladamy KUCYKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem , ale musialam na odleglosc załatwic sprawe z pracy :/ kurcze jak pieknie, moze sie zaraz udam na balkon pogrzac tyłek na słońcu... dobrze że mam neta bezprzewodowego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, ale niestey za chlodno zebym dziecko brala na balkon:/ poczekam jak sie ociepli i spotkamy sie broneczka na słoneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 tak sobie patrze z ciekawości i widzę że jak większośc z Was będzie już Młodymi Mężatkami ja dopiero pewnie będę kwiaty wybierac:) ale dziś fajna pogoda..idę na bal do przedszkola mojej bratanicy:) buziaki:) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×