Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

A ja to bym nawet \"pobrykała\" jak za dobrych czasów pokimała na wykładach albo wypiła piwko w trakcie okienka :) Swoja drogą zastanawiam się nad podyplomowymi cały czas bo w październiku zapisałam się na podylomowe dziennikarstwo na UG ale po 4 zjeździe stwierdziłam że szkoda moich pieniędzy :/ \' A teraz cały czas myślę o tym by na coś jeszcze pójść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak własnie tez narzekam na szkołę ale .... chciałabym zrobić certyfikat z angielskiego hmmmm może po obronie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który chcesz robić? Bo tak naprawdę FCE nic nie daje - jesli już się wylegitymować to CAE, FCE jest na poziomow maturalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem który, obojętnie abym później mogła swobodnie uczyć w szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to nie wiem czy Ci wystarczy CAE, a nie chciałaś iść do kolegium nauczycielaskiego we Wrocku na Sienkiewicza jest takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po pedagogice wczesnoszk i przedszk. i wiem, ze wystarczyłby mi teraz tylko certyfikat. no ale to sie zobaczy.. nie uśmiecha mi sie robić licencjata z filologi angielskiej, bo chyba juz mi sie nei chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą nie ważne:) Broneczka i co z tym kamerzystą?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak madzianetko macie dobrze że mieszkacie razem - my oddzielnie - ja u siebie z rodzicami, on u siebie ze swoimi rodzicami. a co do nauki ang (tez mialam taki plan ale troche sie po drodze pozmienialo) to zalezy gdzie chcesz uczyc i na jakim poziomie. fce daje tylko mozliwosc poczatkowego nauczania i to chyba tylko do poziomu gimnazjum. jak chcesz dawac certyfikat to proponuje odrazu cae - wymagany jest ten sam poziom gramatyki, tylko zakres slownictwa jest wiekszy. nie oplaca sie poprostu robic fce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) co tam w szerokim świecie??? my jutro znowu jedziemy przesłuchiwać jakieś orkiestry :) jak słyszę te wszystkie weselne przyśpiewki, to umieram ze śmiechu, ale inaczej nie da rady ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie zjadłam cały wielki talerz frytek:) hihi to sie nazywa trzymac fason przed wakacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marzę o kebabie :) a jeszcze dłuuuugo tu będę siedziała ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do której Krusyna? ja gniję w biurze do 16.00 no może ze względu na wykend to dp 15.45... bleeee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka -->no ja też co najmniej do 16-tej, a już szef mi zapowiedział, że mi się koordynacja jakiejś akcji szykuje i pewnie sobie dłużej posiedzę ... bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz po pracy jadę na piwko do Kontrastu - na plaży odreaguję dzisiejszy dzionek... AAAAAAA i mam kamerzystę :) Nie wiem tylko jeszcze czy dać mu się namówić, bo generalnie jestem za jedną kamerą i uważam że to wystarczające ale jak mi powiedział że różnica między dwiema a jedną nie jest wielka cenowo a efekt zupełnie nieporównywalny bo przygotowania, wywiady robią wtedy fajne takie z jajem z gośćmi, no i nic im nie umknie to sama nie wiem, boję się tylko że dwu kamerzystów będzie się rzucało w oczy ... jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... te dwie kamery to może rzeczywiście dobry pomysł :) fakt faktem dają dużo większe szanse, że uchwycą wszystkie ważne i zabawne sytuacje, a w tłumie gości i tak nie będą specjalnie przeszkadzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale boje się czy to nie będzie przerost formy nad treścią, po co ma być potem gadanie że np wielkie państwo dwie kamery aż hohohoho itp... Staram się nie przejmować tym co mówią inni ale jednak jakaś taka obawa we mnie drzemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spokojnie i rzeczowo wytłumaczysz, że te dwie kamery po to, aby nie stracić ani chwili z WASZEGO jedynego i najpiękniejszego dnia w życiu, ale jeśli ktoś zna kamerzystę posiadającego zdolność duolokacji, to chętnie go wykorzystasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie z tą duolokacją to całkiem niezłe ;) A Ty masz kamerzystę? ile płacisz? jeśli to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ;( fotografa też nie mam ;( aaale.....zespół prawie mam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie będzie ślub? bo mam kilka namiarów na fajnych fotografów z okolic trójmiasta :) mogę podesłać Ci mailem jeśli chcesz to sobie pooglądasz czy by Ci odpowiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO...to ja poproszę namiary :)))) bardzo ślicznie poproszę :)))) ślub będzie k/Gdańska, a wesele w okolicach Sulęczyna (Kaszuby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusynka wyślę z domku oki? tam mam w zakładkach dodane a z pracy nie chcę ;) rozumiesz.... ale jedni robią superaśne i nie wiem czy ich na plener nie wezmę tu w Gdyni :) ale wyslę na bank ;) może i jakiś kamerzysta się znajdzie bo mam trochę ulotek. jeszcze 30 min do wykendu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki :) i z góry dziękuję :) Ja za moment też uciekam - okazało się, że projektem mogę zająć się od poniedziałku, bo to nic specjalnie pilnego :) a potem jadę na zakupy :) tak na dobry początek weekendu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zakupki całkiem niezły wstęp :D ja jadę na piwko i powiedziałam przed chwilą mojemu N że będę do odebrania na plaży gdzieś pod stolikami niech szuka hehehe taki ot mały żarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dobry początek :))) ja się muszę do jutra z piwkiem wstrzymać, bo dziś za "kierownicę" robię :))) acha...widziałam, że już konkretnych modelów sukienek poszukujesz :) jak znajdę jakieś oferty, to dam Ci znać :) Ja chyba pozostanę przy la sposie - Orange lub Malasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×