Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

No ja już rozmawiałam z dziewczyną z Łodzi na temat sukni, model:Sala La sposy oczywiście :) Ma idealną na mnie suknię z 2,5m welonem myślę że opchnie za ok 1500 zł więc chyba się zdecyduję tylko nie po drodze troszkę ta Łódź...ale co tam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 to i tak bardzo dobrze, te sukienki stoją w okolicach 2 tyś :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po 2 tys jakoś chodzą z drugiej ręki a moja w salonie jest po 3600 + welon 250 zł... myślę że 1500 to prawdziwa okazja :) zresztą wolę dołożyć te zaoszczędzone pieniążki do fotografa czy kamerzysty albo np pokaz fajerwerków które uwielbiam naprawdę , niż wydać tyle na suknię co raz ją włoże i będę potem czekała by ktoś ją łaskawie odkupił, po prostu myślę że tak jest lepiej przynajmniej dla mnie :) miłego popołudnia Krusyna papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Agnes ta sukioenka co mi się podoba kosztuje od 2500-3000zł.. ale końcem roku lub początkiem przyszłego powinny byc tańsze troszeczkę, że to już \"stara\" kolekcja będzie..moja koleżanka zaoszczędziła w ten sposób 1000zł..to za taką kasę bym chętnie kupiła:) miłego weekendu dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Jeśli potrzebujecie pomocy to najlepiej, najwięcej róznych propozycji znajdziecie na portalach slbnych :) www.najlepszewesele.pl www.wyjdzzamnie.pl www.weselny.pl i wiele innych :) Czy może wolicie pytać znajomych o dobrych podwykonawców? Nie boicie się, że ktoś jest kiepski? Przecież każdy ma inny gust i zupełnie inne oczekiwania. Nie myślałyście o skorzystaniu z konsultanta ślubnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko dostałam maila :))) dziękuję Ci bardzo i cudnego weekendowania życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie ma sprawy, polecam się na przyszłość hihi, :) Ja również życzę relaksującego weekendu Tobie Krusynko i wszystkim Dziewczątkom z forum !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ja już tak z rana, bomam troszke pisania na jutro do szkoły:/ ale mam nadzieje że jest już ktoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie, ale dopiero teraz skończylam robić plik do szkoły:/ jestem padnietaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja ja za chwile kończę pracę i biegnę z moim ukochanym :) i przyszłą teściową :( sale zaklepać i już nie mogę sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianicho
a jaki termin masz? ze dopiero teraz zaklepujesz salkę ?:) pytam bo ja sierpien 2009 - 15 dokladnie i sale mamy od stycznia tego roku, a ponoc juz w marcu caly sierpien byl zarezerwowany i tylko z okresu letniego(czerwiec -wrzesien) zostaly dwa weekendy w czerwcu wolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam sala zarezerwowana na 06.06.2009 na ten rok muszę jeszcze zarezerwować fotografa. i laba a w styczniu zajmę sie sukienka i zaproszeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stysia:) ładna ta data, nie??? taka jak nasza:) i ja tez narazie mam labę;) wszystko załatwione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze muszę fotografa załatwić. może któraś z was poleci mi jakiegoś fajnego i niedrogiego z okolic Katowic? nie chce zbyt dużo wydawać na zdjęcia ale chce żeby plener był super ponieważ z N. ustaliłam ze nie będzie zespołu bo nie przepadamy za weselna muzyka po prostu sami sobie nagramy płyty do odtwarzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Jak dawno mnie tutaj nie było! Normalnie się stęskniłam za Wami ;-). Wybaczcie zatem, że nie jestem na bieżąco z tematami. Obiecuję, że nadrobię w wolnej chwili. Wiecie co, zmieniam kamerzystę! niby mam kolegę, który robi fajnuchne filmy, ale kurna 2000zł i to niby po znajomości! Mam już namiary na kamerzystę też fajnego za 1000zł. Tyle tylko że gościu nie ma stronki. Więc jak macie też kogoś ciekawego na oku z okolic Wrocławia, to ja bardzo poproszę o namiary. W ogóle się cieszę, bo poznałam przez neta na przewodniku młodej pary dziewczynę, która będzie miała ślub w sierpniu 2009 na tej samej sali co ja :P. Rewelacja! Miłego weekendu, który niestety dobiega do końca! Ja jutro do kina idę się zrelaksować ;))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrotka, mój bierze 1000 zl i jak chcesz dam ci nr:) super facet i sprawdzony od kilku lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ_LEPSZY
Witam, jestem Dj'em, wraz z kolegą konferansjerem prowadzimy imprezy okolicznosciowe, wesela, studniowki, bale, 18 - stki, imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie... Zadzwoń, dogadamy się co do ceny :) Zapraszam: 606403797 gg 807557 Pozdrawiam DJ LEPSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Hej dziewczyny 🖐️ Bilans weekendu - sala, noclegi, dj, kościół, obrączki - zaklepane :D Teraz prócz ubrań chyba już będziemy mieli luzik prawie do samego wesela ;) A jak Wam minął weekend? Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no to poszliście jak przecinaki ;) bardzo fajnie!!! a jakie obrączki wybraliście? masz linka? U mnie po wykendzie został opalony buziak i boląca od roweru pupa ale i tak było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka podoba mi się ten zwrot przecinaki ;-). Tylko że osobiście kojarzy mi się z bardzo pociesznym panem konserwatorem z mojej szkoły średniej ;P. Mi minął weekend na projektach i na kinie. Ale dziś rano podczas okienka w zajęciach na uczelni poszłam z moimi psiapsiółami na mega pyszne lody (chciałam zrzucić 3 cm w biodrach:p) i w ogóle sobie pogadałyśmy o sprawach ślubno - weselnych i ja już się znowu tak nie mogę doczekać przyszłego roku i tego października mojego! A tak poza tym to znowu byłam na konsultacjach u mojego fajnego promotora i jeszcze mocniej twierdzę, że gościu jest git. Dosłownie wszystko można z nim załatwić. Cieszę się, że dobrze wybrałam. A poza tym to po staremu, szarzyzna dnia codziennego. Jakoś to płynie sobie zycie i czasem przecieka przez palce, ale mimo to jestem optymistką. Buziaki dla Was dziewczęta! Aha, Madzianietka, daj mi proszę namiary na tego kamerzystę Twojego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroteczka, poszedł mail;) a raczej poleciał jak przecinak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej styczniowa:) weekend okropny bo w szkole, nie bylam w piątek w Bellisimie. Jak bede sie kiedykolwiek wybierać to chyba gdzies w okolicach sierpnia dopiero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Niestety linka nie mam do obrączek. Napewno z takimi się spotkałście. To są dwie obrączki (jedna zółte i druga białe złoto) przeplecione przez siebie (jedna wisi na drugiej, jak sie zakłada to sie krzyżują :P ) Nie mam pojęcia jak inaczej to wytłumaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przez cały weekend słodkie nicnierobienie :)))) cudnie :) zero myślenia o ślubie i jego organizacji, zero załatwiania, zero przejmowania się :) pełen reset!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
madzianietka ja tez w koncu nie pojechalam do wrocka, ani nie ogladalam sukienek. Wolalam ten czas spedzic z moim lubym. Wiadomo - nie czesto zdarza nam sie zebysmy mieli 4 dni tylko dla siebie ;) Ale i tak jak zwykle czas spedzalismy aktywnie - bieganie, silownia i basen :D Dwa świry z nas po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krusyna nawet nie wiesz jak jabym chciala zrobic sobie resecik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno nie zaglądałam na nasz topic. u mnie wszystko po staremu czyli sala, fotograf, kościół i zespól zaklepane. trochę się tylko martwię, bo facet z zespołu powiedział że w maju umówi się z nami na ostateczne spisywanie umowy, a na razie wstępnie wpisuje nas w swój terminarz. no i do tej pory milczy... chyba do niego zadzwonię, bo wolałabym mieć już umowę gotową. a wczoraj byłam na imprezie w sali, na której chcieliśmy mieć wesele. i jestem w 7 niebie, że nas nie pokusiło tam robić! :P kelnerzy chodzą jak muchy w smole, totalnie olewając gości. w połowie imprezy pozbierali kieliszki na wino, mimo iż na stole stała prawie pełna butelka! o nóż do posiłku prosiłam się dobre 15 minut! a jedzenie bardzo mocno średnie i nie za dużo (jak za taką cenę!). poza tym dekoracje stołów nie są za ciekawe... odetchnęłam z ulgą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że "przecinak" rządzi :D:D:D hehehe No ja miałam tez bardzo przyjemny weekend - wycieczki plażowanie słodkie lenistwo, tylko dziś mam takie ruchy w pracy spowolnione że aż mnie samą to razi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) ale szkoda,że już po długim weekendzie:) mój brat był teraz na weselu..i po północy jak poprosił kelnera o doniesienie soków bo zabrakło, ten mu powiedział, że się skończyły..a to było w lokalu!!! nie wyobrażam sobie, żeby na moim weselu zabrakło soków..i goście popijali wódkę barszczem i mineralką..a na ibiad podobno przynieśli kilka ziemniaków na stół 10osobowy..i ktoo pierwszy, ten ziemniaka zjadł.. chyba bym się ze wstydu pod ziemię zapadła jakby na naszym weselu jedzenia było za mało,albo napoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×