Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

hej gagatka a gdzie Ty chodzisz na solarke? mozesz cos polecic bo ja niestety nigdy nie bylam, nie wiem, co tma sie robi i nie wiem gdzie jest najlepiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka - znamy się jeszcze z podstawówki, w czasach gimnazjum się przyjaźniliśmy, potem wspólne towarzystwo... i już ponad dwa lata jesteśmy razem :) no wśród znajomych to pierwsi będziemy się chajtać :D broneczko - wiem że nasz pierwszy gol był w sumie z przypadku ale taki miło było widzieć radość wszystkich że może w końcu się uda... a tu klops :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do solarium to Pani od solarium Ci wszystko powie:)bo wszędzie są jakieś inne łóżka, np w jednym samo sie wszystko włącza a gdzie indziej trzeba samemu włączyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale jak tam się wchodzi i się zamyka drzwi to co trza zrobić? rozebrac sie do naga? posmarowac czyms? czy jak to w ogole? skad mam wziac to smarowidlo jesli trzeba? mam sie tma przekrecac czy mam lezec caly czas na plecach? kurde nie wiem nigdy nie bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej w majteczkach. kladziesz sie i zamykasz pokrywe i lezysz sobie:) a to sie samo wyłączy, bedziesz wiedziala kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym sie nie smaruj, zmyj makijarz, tam wszystko powinno byc do zmycia. lezysz na plecach i sie relaksujesz:) ja jak bylam pierwszy raz, to myslalam ze umre ze strachu eheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D leżysz na plecach cały czas, możesz albo kupić jednorazówkę kremu w solarium za ok 5zł, ja się smaruje balsamem ziaji masło kakaowe + krem taki sam do twarzy. wchodzisz do pomieszczenia, zamykasz drzwi, rozbierasz, smarujesz, kładziesz na łózko, zamykasz klape i albo lampy same się zapalają albo trzeba nasisnąć przycisk- pani pokaże ci który, możesz sobie tam regulować lampy na twarz i nawiew. jak się lampy wyłączą to albo klapa łózka sama się otwiera albo ty ją otwierasz i już :) ja po opalaniu też się smaruje, jak masz jasną cerę to idź najpierw na 5 minut i ustaw lampy na twarz na jak najmniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tylko idź bez makijażu i absolutnie niczym się nie smaruj!! i też radzę zostać w majtkach bo jeżeli się tam spieczesz to naprawdę jest nieprzyjemne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie można się smarować? ja jak się nie posmarowałam to byłam czerwona jak burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam uczulenie na te smarowidla;) smarowalam sie po w domku balsamem Ziaji wlasnie z maslem kakaowym;) ale jak kto woli..:) NIE KĄP SIĘ PRZEZ 3 GODZINY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zazwyczaj jest tak że się robią plamy... wiadomo - u kazdego jest inaczej ale na początku lepiej nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie plamy nie robią, a jak kiedys poszłam i własnie się nie posmarowałam to opaliły mi się na czerwono tylko niektóre fragmenty, a teraz opalam się równomiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to smarowac sie, czy nie?:P jak bez makijażu??????????????????? ja nie wyjde na ulice be zpodkladu na gembie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata:) weź puder ze soba i tusz:0 tam sie pomalujesz:) i jak chcesz, to w domu sposmaruj sie balsamem do opalania lub oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pamiętaj chociaż żeby dokładnie ten cały makijaż zmyć przed położeniem się do tego łóżka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata :) ja tez nie wychodze bez podkładu:) bo blada dupa jestem,,,, narobilas mi ochoty na solarke:) chyba sie pozneij przejade;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee a ja nie mogę teraz chodzić na solarium co najmniej przez miesiąc 😭 a chciałaś się troszkę przyrumienić przed wyjazdem na wakacje... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że makijaż się zmywa, ja się nie maluje więc dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)sedzia do dupy i klaosz rabany:onie ogladalam,ale Miskowy wsio mi komentowal w esach:) ja tez jakas mloda jestem bo maj 1986:)a z D.znamy sie nie wiem ile(od zawsze),ale jestesmy razem 8lat:)i 2 po zareczynach:) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - do mojego ślubu jeszcze ponad rok a ja już miałam dziś pierwszy sen ślubny. Musze powiedzieć że był koszmarny ale jakoś sie nie umiałam obudzić bo byłam ciekawa jak to sie wszystko skończy :) A poza tym - mamy kościół załatwiony :). Jak szliśmy do kancelarii to sie strasznie bałam tego że terminów już nie będzie (bo moja parafia jest strasznie popularna) no i ogólnie że jakieś niewygodne pytania będą zadawać ale na razie jest wszystko ok :). Wybraliśmy chyba najlepszą w moim mniemaniu godzine - 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mercury:) godzina jak najbardziej ok:) my prawdopodobnie tez bedziemy mieli na 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na początku ustalilismy na 16 ale pozniej doszłam do wniosku że im pozniej tym goście mniej skorzystaja z tarasu który jest przy restauracji. No i ci którzy są przyjezdni mogą chyba być już głodni około 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam sny ślubne. przeważnie śni mi się, że mój ślub już jutro/dzisiaj a moja sukienka jest brudna, nie mam butów ani zamówionego fryzjera :P i zaczynam panikować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już po ostatnim egzaminie, indeks zdany. Teraz pozostaje mi tylko oczekiwanie na obronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×