Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Gość sczesliwa
witam kolezanki:) nowa tutaj jestem ale nadzieje mam ze mnie zaakceptujecie:)slub mam 4 lipca w przyszlym roku.doczekac sie juz nie moge,zapewne tak samo jak wy:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczesliwa
dziekuje bardzo za przyjecie do waszego grona:)jak u was przygotowania wygladaja???czy bylyscie juz w kosciele??interesuje mnie ile w koperte trzeba dac,i czy jak ide za pierwszym razem na rozmowe to tez mam cos dac???chyba nie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczesliwa
a jakimi samochodami jedziecie??macie cos na oku??reczej swoje czy wynajmujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do księdza, to się wybieramy, wybieramy i się wybrać nie możemy ;-). Ale na 100% załatwimy to na tych wakacjach. Co do koperty, to pojęcia nie mam, ile się daje. Ale pewnie się zorientuję wcześniej, bo mam coraz więcej koleżanek mężatek ;P. A jeśli chodzi o autko to nawet o tym nie myślałam. Mój A. ma ładne auto, ale być może poprosimy znajomego, który ma pięknego merca, aby Nas trochę nim powoził :P. Ale o to się będę martwić dopiero w przyszłym roku. Szczesliwa a skąd jesteś i gdzie będziesz się hajtać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczesliwa
jestem z gdanska, ale slub bedzie w parafi mojego narzeczonego.bo moj jakis taki pusty,,,:)nie podoba mi sie ogolnie.a temen taki w starodawnym stylu,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczesliwa
a co do auta to zastanawiam sie nad limuzyna,chodzi o to ze moj dobry kolega ma znajomego ktory wlasnie jezdzi swoja,,biala 9-osobowa,za 3godz-700zl.tanio bardzo,tylko wlasnie terminy juz na przyszly rok zaklepane a ja zdecydowac sie nie moge czy do konca chce limuzyne:)a moj mis mowi ze mu to wszystko jedno byle ze mna..tyle mi pomogl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wszystkie zapracowane w ten poniedzialkowy dzien:) ja szukam kamerzysty... rodzice mi mowia ze sie spiesze,ze mam jeszcze czas, ale przeciez to juz trzeba zalatwic, wychodze na taka\" w goracej wodzie kąpaną\" ale nie chce miec pozniej na sile byle kogo...tak to jest z tymi rodzicami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sczesliwa
sczesliwa -- powtarzasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj rodziców tylko załatwiaj swoje i nie oglądaj się na nie zawsze słuszne rady. Moi mi mówili że mam sobie dać spokój i że ślub pod koniec października jest ok, że mam fajną sale i w ogóle. No ale się uparłam że chce wcześniej i znalazłam równie fajną miejscówkę i w sierpniu. Dopiero wtedy przyznali że to im się bardziej podoba, ale wcześniej nie chcieli mnie przygnębiać że ślub w październiku to zły pomysł :) (tzn niekoniecznie zły bo w końcu nie pogoda najważniejsza ale rzeczywiście i rodzice i przyszli teściowie myślą że w wakacje lepiej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna22
Cześć dziewczyny!!! Jestem nowa na tym forum, ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do Waszego grona :) Ślub planujemy w maju 2009r, ale jeszcze musimy uzgodnić termin 9 lub 16. Nie mamy jeszcze nic zamówionego na 100 %, ale mam nadzieję, że wszystko da się zgrać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nadina - ty nie słuchaj rodziców tylko załatwiaj wszytsko co się da :) my jak chcieliśmy pojeździć po salach pół roku temu [czyli półtora roku przed ślubem] to się popukali w czoło że \"po co tak wcześnie :O \" my z narzeczonym i tak zrobiliśmy objazd i co się okazało? że w tym terminie w którym chceiliśmy to wszystkie sale już zajęte i tylko w dwóch był wolny termin DWA tygodnie później!! ale im zrzedła mina jak się o ty dowiedzieli ;) od tamtej pory już nie mają nic do powiedzenie bo dobrze wiedzą że my się w tym lepiej orientujemy niż oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas - co do sali to rodzice wiedzieli ze trzeba juz szukac (1,5 roku przed slubem) a reszta to myla ze juz \"ze spokojem\";) ale i tak ich kocham, chca dobrze, bo mam teraz sporo pracy i nie chca zebym cos jeszcze miala na glowie...:) dziewczyny do mojego slubu jeszcze rok i 4 miesiace co powinnam miec juz zaklepana?? mam sale, termin w kosciele, orkiestre i szukam obecnie kamerzysty i fotografa?? czy cos jeszcze?? milego dnia,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina - narazie to chyba tyle :) pamiętaj o naukach przedmałżeńskich bo różnie to bywa w parafiach. my też teraz jeszcze szukamy kamerzysty i chcemy już kupić alkohol. we wrzesniu na nauki a potem dopiero w styczniu rozglądać się za suknią, fryzjerką, makijażystką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas 29 --dziekuje bardzo, to mnie pocieszylas, my na nauki chcemy isc po nowym roku, zima, bo latem jakos oboje duzo pracy mamy, a poza tym latem nie chcialoby mi sie chodzic;) zreszta pewnie zima tez nie bedzie mi sie chcialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie robicie podziekowanoia dla Rodzicow? ja myslalm o albumach z naszymi zdjeciami od najmlodszych lat do terazniejszosc i zostawic miesjsca na zdjecia ze slubu. aha a bedziecie mialy cos takiego jak ksiega gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księgi gości nie planujemy, a co do podziękowań to chyba damy ramki z naszym ślubnym zdjęciem + kwiaty/dobre wino. teraz zastanawiamy się czy podziękować już po weselu czy podczas. pomysł z albumami uważam za fajny :) Bajbajka1986 jak tam pogoda w bułgarii? upały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my tez nie będziemy mieli księgo gości. a dziękować rodzicom raczej będziemy podczas błogosławieństwa bo tak naprawdę ojcu MN to nie bardzo mamy za co :O i jakoś średnio mi się podobają podziękowania podczas wesela... ale to tylko moje subiektywne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my chybamieć księgę gości. Lubię takie pamiątki i są one dla mnie dość ważne. A koszt chyba niewielki z tego co wiem. Może sama ją zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my chyba będziemy mieć księgę gości. Lubię takie pamiątki i są one dla mnie dość ważne. A koszt chyba niewielki z tego co wiem. Może sama ją zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podziękowań, u nas niestety to zawsze są w trakcie wesela... i na oczach wszystkich, grają CUDOWNYCH --> wyciskacz łez! u mnie tego nie bedzie, zadnego wyciskacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też nie będzie "cudownych" nie dośc że nie podoba mi się ta piosenka, to napewno chociażby o ojcu MN nie można powiedzieć że jest cudowny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, orkiestra mi juz kazala wybrac piosenke na pierwszy taniec, i nei wiem jaką hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×