Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Dzięki Tuska :) mam nadzieję że się nie zawiodę ... zdjęcia są dla mnie priorytetem, kamerzysta dużo dużo dalej, uwielbiam fotografię. Ostatnio na naszą pierwszą rocznicę zrobiłam mojemu Mężczyźnie prezent w postaci własnoręcznie wyklejanego albumu, pobawiłam się trochę w" photoshopie" wywołałam różne formaty kolorowe i czarno-białe - polecam super prezent i zostaje na dłuuuuugie lata :D a na nasz pierwszy roczek dałam mu "nasz pierwszy roczek w obiektywie" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wlasnie wrocilam znad morza:) pogoda w kratke, ale ciesze sie ze sobie odpoczelismy z moim Narzeczonym, mam jeszcze urlop do konca tygodnia, wiec nadrobie zaleglosci w domu, a w sobote jade do kuzyna na wesele, wiec moze cos ciekawego zobacze;) i podpatrze, Broneczka--- zdjecia tego fotografa co wybralas naprawde sa sliczne, my nadal nie mamy kamerzysty...ale moje Kochanie nie ma czasu narazie ze mna jechac od rodzinnego miasta w ktorym bedziemy miec slub, bo od razu po urlopie musial wrocic do pracy, mamy jechac w przyszlym tygodniu, pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja jestem z Bielska:) i chcieliśmy i Karaluchy i The Beskid ale już w lutym byli pozajmowani na nasz sierpień 2009... bo super grają i mają terminaże taaaaaak zajęte... Broneczka, zdjęcia fajne:) a my mamy tego Pana:) http://www.multimedial.pl/strona/FILMOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dagaa! Ja też jestem z Bielska :) którego sierpnia macie ślub?? A ja z firmy Multimedial mam kamerzystę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tuska:) jak miło że jest ktoś z BB :) my mamy 08.08.2009 a Wy? kamerzyste też mamy z Multimedial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie nie nastawiajcie na
ten slub, bo moze nie dozyjecie ;) Jak III WŚ wybuchnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i? masz w tym jakiś problem? nikt nie wie ile będzie zył, ale planowac i nastawiac się możemy a tobie nic do tego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie nie nastawiajcie na
Ty chyba masz problem... tak sie bulwersujesz od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wkurzaja mnie tacy ludzie którzy się wpieprzają w czyjeś życie.. masz ztym jakiś problemże się interesujesz NASZYMI ślubami?! chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie nie nastawiajcie na
caly czas to Ty masz problem :P ja sie nie rzucam jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nu rzucam, tylko wyrażam swoje zdanie na ten temat, może dożyje, może nie, ale planuje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj Dagaa ;) ignor i easy going ja siedzę w pracy i nadal mnie łeb boli..... ech nie zanosi się by miało przejść... a w piątek mamy we Wrocku spotkanie z naszym kamerzystą i umowę, zobaczymy co tam wymyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, ale mnie takie coś denerwuje i mówie o tym:) Mnie też głowa boli, to chyba ta pogoda... jeszcze popraktykach muszę iść do mojego gina ale mi się nie chce:( buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMaaagggDDDaaa
Witam;) My mamy termin na 20.06.2009 póki co to mamy zespół i salę i niczym się nie przejmuję:) A tak w ogóle to ile wcześniej się zamawia suknie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga ma mamy ślub 06.06.2008 :) a gdzie macie ślub i wesele jeśli można wiedziec? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
hihi ja tez mam 20.06.09 :) macie jakies pomysly na jakies konkursy itp??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się dopisuję do listy :) 1.Stysia84- 06.06.2009 Katowice 2.Polzonka- 16.05.2009 3.Krusyna - 23.05.2009/Trójmiasto 4.Annaa20-23.05.2009/Szczecin 5 Madzianietka - 6.06.2009 /Świdnica Śląska 6.Teoria - 06.06.2009 7.Limonka - 06.06.2009 8.Tuska84 - 06.06.2009 / Bielsko-Biała 9.Sylwia86-86 - 13.06.2009 10. ZłotaRybka - 13.06.2009 11.karins - 13.06.2009 12.Cait - 20.06.2009--------------> Mikołów 13.uk girl- 20.06.2009 14.Bajagaga - 27.06.2009 15.Broneczka - 27.06.2009 ----> Trójmiasto / ślub w Wałbrzychu 16.Ewuska86 (lucky me) - 27 .06. 2009 17.Cortina - 11.07.2009 - Wrocław 18.Peienka - 25.07.2009 / //// Ruda Śląska 19.Sunflowerka - 08.08.2009 / Czeladź k.Katowic 20.Sweet Cat - 08.08.2009 21.Blumisss - 8.08.2009 22.dagaa - 08.08.2009 / Bielsko-Biała 23.MGwiazdka86 - 09.08.2009 / Katowice 24.Katowiczankaa - 15.08.2009 / Katowice 25.dziubas 29 - 15.08.2009 / Józefów (przy Warszawie) 26. kamila.p - 15.08.2009/ Kościan 27.Czarna IwI - 22.08.2009 28.Ewa182 - 22.08.2009 29.Patula - 22.08.2009 30.fruttella - 29.08.2009 31.liana - 29.08.2009 / Kraków 32.Mercury - 29.08.2009 Katowice 33.Myszencja 23 - 05.09.2009 34.Ponga - 05.09.2009 35.margaretka1510- 05.09.2009 Kalisz 36.Taka jedna kobitka - 12.09.2009/ Wodzisław Śl. 37.anti - 19.09.2009 38.misiaczkoala - 26.09.2009 39.Bajbajka1986 - 03.10.2009/Turek 40.Figaa 03.10.2009 41.Nadina - 10.10.2009/Turek 42.Fionaa21 - 10.10.2009 43.merfetka23 - 17.10.2009 Katowice 44.Wrotka85 - 17.10.2009 / Oława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuska, my chcieliśmy robic w \"Gościńcu Szumnym\" ale po przeliczeniu gości okazało sie ze się nam nie pomieszczą...i nie znaleźliśmy żadnego lokalu na tyle dużego żeby pomieścił 120 osób...i żeby były w nim noclegi na ok 40osób...dlatego robimy w OSP.. a Wy gdzie robicie? pozdrawiam:) Jak fajnie że jest jeszcze jedna bielszczanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga też chcieliśmy robic w Gościńcu :) ale stwierdziliśmy, że trochę za mały. Robimy wesele na 90-100 osób w Papudze. A tak na marginesie to wybieracie się może do jakieś szkoły tańca? A o naukach przedmałżeńskich już myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, w Papudze:) niedaleko mnie:) Gościniec jest super ale ciut za mały:( nam ksiądz powiedział że naukii to dopero 3 miesiące przed ślubem, czyli w naszym wypadku w maju...ale nie wiem czy nie pójdziemy do innego kościoła... bo chcielibyśmy przez zimę zrobić..na naukę tańca nie idziemy, mojego S to by tam wołami nie zaciagnął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ja,ja, mam na 30 maja 2009 r. ale wszyscy gadaja ze maj,:-( ale zawsze chcialam w maju to taki piękny miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO neografka My też mamy ślub w maju i nie przejmuj się takimi opiniami bo ja jak na razie to słyszałam że super miesiąc że wiosna, wszystko sie budzi do życie jest pięknie i zielono !!!!!! A ksiądz mojemu przyszłemu małżonkowi powiedział że mamy super datę miesiąc zakochanych !!!!!!!!!! Więc głowa do góry bo maj to super termin na ślub a większość złośliwych tekstów idzie od osób które nie mają odwagi wybrać fajnej daty która im odpowiada tylko dlatego ze, musi być \" r \" bo co rodzina powie :) :) ;) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO neografka My też mamy ślub w maju i nie przejmuj się takimi opiniami bo ja jak na razie to słyszałam że super miesiąc że wiosna, wszystko sie budzi do życie jest pięknie i zielono !!!!!! A ksiądz mojemu przyszłemu małżonkowi powiedział że mamy super datę miesiąc zakochanych !!!!!!!!!! Więc głowa do góry bo maj to super termin na ślub a większość złośliwych tekstów idzie od osób które nie mają odwagi wybrać fajnej daty która im odpowiada tylko dlatego ze, musi być " r " bo co rodzina powie :) :) ;) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga ja też mieszkam niedaleko Papugi :) czyli pewnie mieszkamy gdzieś obok siebie :) :) :) hi hi hi :) my byśmy też chcieli robic nauki w zimie :) a teraz się zastanawiamy czy brac ślub w Wapienicy czy w innej parafii... Bo jak sądzę Wy bierzecie w Wapienicy? Nografka maj to przecież bardzo ładny miesiąc. Nie przejmuj się gadaniem innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuska:)tak, my bierzemy w Wapienicy:) choć mój S mówi że to brzydki kościół:) moze nawet się znamy:) ale jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet też tak mówi, że to brzydki kościół :) jak dobrze wnioskuje z nicku to masz na imię Dagmara a ja nie znam żadnej Dagmary z Wapienicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tajk blisko papugi nie mieszkam:) mieskzałam w centrum wapienicy, a teraz mieszkam jak jest ost. przystanek 7:) Ci faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na nauki wybieramy się w październiku. 3 m-ce przed ślubem to będzie mnóstwo załatwiania. co do kursu tańca to startujemy na początku września ;) od zawsze chcieliśmy nauczyć się tańczyć (bo we dwoje wychodzi nam to marnie ;) ) a tuż przed ślubem jest dobra okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×