Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Gość sucha85
Witam Wszystkie panie:-) Chciałam Wam przedstawić moja oferte tj. robiona własnoręcznie ksiażka ozdobna np. dla rodziców w formie podziekowania za opieke i trud jaki włożyli w Wasze wychowanie. Bardzo dobrze sie sprzedaje, jest wspaniałym unikatowym prezentem.Może być zrobiona również ze zdjeciem przyszłych Państwa Młodych. Wszelkie pytania kierować na suchak85@o2.pl Gorąco polecam!!! Acha jeszcze link :-D Na zdjeciu jest ksiazka zrobiona na roczek:-) a druga jako podziękowanie dla Rodziców:-) http://www.fmix.pl/zdjecie/1078410/ksiazka-002?privateKey=58228df3378da1e61e71d84bbe80781f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid1972w
Hej.. Niektóre z was szukają kamerzysty.. ja jestem kamerzystą i jeżeli ktoś potrzebuje moich usług, to proszę dzwonić na numer : +48794245202 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatry86cze
WITAM:) Mam do sprzedania suknie weselna była używana tylko raz dokładnie 4.07.2009r jest w bardzo dobrym stanie,kosztowała 2600zł a Sprzedam ja za 1200zł + dodatki( bolerko, welon, buty rozmiar 37 ale pasuje na 38 bo taki mam,ozdoby do włosów). Wiecej informacji meilem i zdjecia także:) Pozdrawiam meil: beatrycze86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewito
www.dewito.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesika dżejms
witam wszystkich, chcialam sie podzielic przykra sytuacja ktora mnie spotkała, otoz cyfra + podniosla mi cene abonamentu w trakcie trwania umowy. nie dajcie sie zrobic w balona, macie prawo odstąpić od zmian w umowie i wypowiedziec ją !! bez płącenia kar! pisze, moze komus sie taka wiedza przyda! do połowy marca mozecie uciekać od tych pijawek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×