Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Gość martinii81
U mnie tez byly cyrki ze swiadkami. Ja zdecydowalam sie na siostre cioteczna, ktora mieszka i pracuje w Londynie a moj narzeczony na swojego najlepszego kumpla. I cyrki z tesciowa, bo moj ma siostre rodzona, wiec to ja powinien wziac a nie jakiegos kolege, bo jak ta siostra sie teraz poczuje (a siostra przyjela to normalnie, bo sama na stale po naszym slubie wyjezdza do Stanow i tam bedzie brala slub i nikogo z nas nie bedzie nie mowiac o tym ze moj narzeczony nie bedzie jej swiadkiem!!) Powinno byc tak, ze swiadkowie tez sa roznych plci, wiec jesli ja nie mam kogo wziac z wyjatkiem tej mojej siostry to moj wzial kolege i poklocil sie ze swoja matka o to. Bo ona jeszcze powiedziala ze specjalnie wybralismy siostre z Londynu bo jest zagranica i ma kase!!!! no szok!! dziewczyna pracuje prawie 24h na dobe zeby miec za co zyc a ja na jej kase licze!!!!!! Ale Misiek stanal w mojej obronie :) A u Ciebie Bajbajka1986 jak jest?? Co na to wszystko Twoj narzeczony?? Ktora strone trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinii🌼 no Misiek jest na stanowisku,ze jego bart nie bedzie swiadkiem,ale sie troche obawiam,ze mamuska wplynie na niego i zmieni zdanie:( zreszta zobaczymy. wolałabym zeby była tez jeszcze jakas laska, a nie dwoch chlopakow,ale nie bede plakac, jak beda faceci. dla mnie swiadkiem powinny byc osoby godne zaufania i takie ktore szanujemy, a nie zeby ładnie wygladało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dziś w salonie sukien ślubnych. Złozyłam zamówienie, ale w takim sensie, ze zaliczkowalam i mam na 100% zaklepane, ze mi uszyją na mój termin, ale w fasonach na razie moge przebierać i ostatecznie musze się zdecydowac na jakąś suknię pod koniec maja. Już jedna mi wpadła w oko w salonie w katalogu, ale zobacze, moze jeszcze znajde cos ciekawszego. Ogólnie moja wymarzona wyglada tak: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?pageSize=8&page=2&style=A3094GB więc możliwe, ze poprosze o uszycie takije. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
My od srody zaczynamy kurs tanca dla narzeczonych, jakos ten pierwszy taniec musi wygladac nie ;) Bajagaga sliczna jest ta sukienka co link do niej wyslalas, ale dla mnie chyba bylaby za szeroka... Ja musze miec jakas wezsza bo boje sie ze nadepne na nia albo cos i polece jak dluga na wlasnym weselu ;) Jade jutro przymierzac przymierzac i przymierzac!!! napisze potem jak bylo ;) i trzymajcie kciuki zeby bylo cos co mnie olsni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
Wczoraj właśnie zamówiłam swoją sukienke ślubną :D Jest przepiękna i jej odbiór planowany jest na 15 kwietnia. Tyle muszę czekać, ponieważ sukienka będzie szyta w Anglii. Wczoraj kupiliśmy już zaproszenia i tylko czekać nam narazie pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
W zeszlym tyg zawiezlismy juz zespolowi ktory bedzie gral na naszym weselu plyte z nasza pierwsza piosenka i juz cwicza :D mielismy pojechac jutro na probe i posluchac jak im idzie, ale rozchorowalam sie i musze lezec w lozku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mensa00
witam ja mam slub w 11lipca i powiem wam szczeze ze nie mam jeszcze obraczek bo chyba jeszcze czas...czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Dawno mnie ie było, bo wszystko stanęło na głowie - i to prawie dosłownie..:) Ślub miał być 19.09.09, wszystko było już załatwione, obrączki wygrawerowane, część zaproszeń wydrukowana...a to BOOOM.. okazało się,że będziemy mieć dzidziusia..No i się zaczęło, przekładanie, kombinowanie itp.. Ostatecznie bierzemy ślub cywilny jakoś na wiosnę (marzec / kwiecień) a kościelny dopiero w listopadzie już po narodzinach dzidziusia. Udało nam się wszystko przełożyć, jeszcze tylko musimy przepisać umowy. Mam taki kocioł na uczelni - wiadomo sesja - że nawet nie mam czasu pójść przełożyć kościelnego.. Także ślub na pewno nie będzie taki jak zaplanowaliśmy:) Ale może to i lepiej, szybciej ze sobą zamieszkamy i będę mogła się nim cieszyć na okrągło:) A co najważniejsze dostałam najwspanialszy prezent na gwiazdkę jaki mogłam sobie wymarzyć:) Sorki, że tak się rozpisałam;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalian
dziewczyny mam pytanko, jaki utwor bierzecie na pierwsza piosenke? mam z tym nie lada problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
Posluchaj sobie piosenki "dziekuje Ci" z najnowszej plyty Edyty Gorniak. Piosenka jest poprostu przepiekna i my bedziemy miec ja jako pierwsza na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Ja mam termin na 4 lipca :) Podobnie jak Wam czas mi biegnie szybko…jeszcze nie dawno wydawało się, że jest tyyyyle czasu Oj Żelka…no to się porobiło… trzymaj się i niczym nie martw :) Gratuluję! Co prawda ja mam nadzieję, że mnie taka „wpadka” nie spotka, nie chciałabym mieć tego całego zamieszania co TY, z przesuwaniem terminów…i w ogóle. A wesele z brzuchem to dla mnie koszmar….ja po prostu bym nie chciała… No ale jeszcze 5 miesięcy z haczykiem, wszystko może się zdarzyć :P Nie mam sukienki…a to podobno już ostatni dzwonek, przynajmniej Panie w salonach tak mówią…. Nie mam obrączek – ale z tym to jeszcze czas…. Myślę już o zaproszeniach…w kwietniu przy okazji świąt wielkanocnych zamierzamy zacząć zapraszanie gości. Zakupiliśmy wódkę….ale trzeba jeszcze wina. Ile wina kupujecie? Dagaa – ja patrzę, ze tu już nieźle przygotowana jesteś :) tylko pogratulować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka gratuluje dzieciaczka, dbaj tam teraz o siebie:)) my z przygotowaniami narazie stoimy, niemam natchnienia i takiej werwy zeby sie zabrac za to wszytsko, ehh....bylam w sobote na kolejnych targach slubnych ale wszystko jakies takie nijakie i nic mnie niepowalilo. dzis jedziemy popatrzec na obraczki i chcialabym juz zamowic i miec spokoj, najgorzej bedzie z moja sukienka ale caly czas sobie mowie ze jest jeszcze czas.... a tu niestety go coraz mniej... pozdrawiam serdecznie Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksabajde
Zapraszam na moją stronę internetową - fotografia ślubna z wrocławia www.fotoania.pl pozdrawiam forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) Żelka- gratulacje;) my też musimy sie zacząc rozglądac za obrączkami i naukami... a tak mi się nie chce... pada i pada... mogłaby byc juz wiosna;) buziole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zamowilismy obraczki:)) trafilismy na super babke w sklepie ktora nas obslugiwala, wszystko wytlumaczyla powiedziala co i jak nanieslismy troche swoich poprawek i prawdopodobnie nie bedzie problemu z ich wykonaniem:)) tak sie ciesze ze choc ten wybor mamy za soba:)) do odebrania w polowie lutego, teraz sie krocej czeka ,a jak poleza w domku to sie im nic niestanie:) uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkaa
Dwie znajome pary maja w tym roku zamiar powiedzieć TAK. ..::::🌻 www.stasieczek.com 🌻::::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi-felek
czesc dziewczyny.Ja mam ślub 12.09.2009 i mam juz sale,kamerzyste,fotografa,godzine w kosciele,samochod,zespół co mam teraz załatwiac?Czy juz mam szukac sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
pegi-felek wedlug mnie najlepiej sukienki szukac tak z 4-5 miesiecy przed slubem zebys, w razie jak nie znajdziesz nic co Ci wpadnie w oko, mogla ja uszyc. Wczesniej wydaje mi sie, ze nie ma potrzeby. Co do przygotowan to ja nie mam jeszcze butow i innych tego typu dodatkow, a moj przyszly slubny nie ma garnituru, ale to na poczatku kwietnia mamy sie wybrac po niego. Obraczki odbieramy na poczatku lutego, sukienke odbieram ok 15 kwietnia. I zostaje czekac do 9 maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Marmalade
cześć dziewczyny:) a my mamy termin na 4czerwca 2009:) czwartek, bo na soboty i piątki do konca 2011 mozna zapomniec, wiec stwierdzilismy, ze tak naprawde co za różnica jaki to dzien tygpdnia, i tak zaproszenia wysyla się dobre 2 miesiace przed weselem, wiec goscie zdązą sobie urlopy w pracy wypisac:) no wiec mamy sale, zespoł, fotografa, dekoratorke sali i koscioła,wczoraj zalatwilam kośćioł, suknie mam juz na oku- wcale nie trzeba biegać za sukienka na pol roku przed ślubem, jest tak ogromny wybór, że każda coś dla siebie znajdzie, decydująca jest cena:) no a teraz jestemy na etapie ustalanie menu, projekty zaproszeń no i jeszce orączki, i prawie wszystko..chyba ze mi pdopowiecie, bo mogłam o czymś zapomniec..aha kamerzysta też juz jest:)no i wiem że mój wieczór panieński już też jest szykowany haha. jakbyście jeszce coś mogły mi podpowiedzieć to czekam:) pozdrawiam wszystkie przyszłe Żony..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
ojej Ty bedziesz juz ustalac menu? My z miesiac przed slubem mamy sie zglosic na sale gdzie bedziemy miec slub i wtedy bedziemy wszystko ustalac. bylismy wczoraj u pana ktory bedzie stroil nam kosciol, robil wiazanki itp, czyli w skrocie pan od kwiatow :) na poczatku lutego mamy spotkac sie z facetem, ktory bedzie wypozyczal nam bryczke i musimy sie z nim dogadac apropo strojenia jej, czy we wlasnym interesie czy z racji tego ze typowo na slub jest wypozyczana to moze jakies stroiki bedzie juz miala. Dzis sie tez dowiedzialam ze po wyjsciu z kosciola juz po slubie ja i moj juz wtedy maz wypuscimy po jednym golabku z rak :D Mam tylko nadzieje ze golabek nie przejmie sie za bardzo swoja rola i nie zapacka mi sukienki, bo wtedy za fajnie nie bedzie;/ Zaproszenia mam juz wypisane i czekaja juz tylko na wlasciwy moment zeby wreczyc je gosciom :) aha i mam pytanko czy orientujecie sie ile przed czasem powinno sie zamawiac tort na wesele?? i jaki jest mniej wiecej koszt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mensa00
witam dziewczyny :) ja tak samo jak martinii81 menu dopiero miesiac przed...bo to troche czasu jeszcze jest. My oczywiscie strasznie do tylu jestemy bo nawet zaporszen nie mamy ;/ jakos zadne mnie nie psuja. Bo to w sumie juz te najwazniejsze zeczy sie zamowilo ( fotograf, kamerzysta itp ) a teraz czas na pierdu pierdu. Odnosnie tortu , to zamowilismy juz teraz bo z tedo co wiem to strasznie duzo maja zamówień, a wolałam nie ryzykowac i zeby bez tortu na slubie nie zostac. :) a koszt tortu to ok 250zł trzypietrowy. z dojazdem. No to powodzenia przyszłe Panie mezatki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też przyłączę :) Dzisiaj zamówiliśmy termin na 25. kwietnia, czyli ślub za niecałe 3 miesiące, zaręczyliśmy się w Sylwestra... Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie biegania i nerwów, planowania ślubu i wesela dwa lata wcześniej ;) A i godzinę fajną, popołudniową udało się \"zaklepać\", więc z tym w usc nie ma problemów :) Pozdrawiam i piszcie, kto jeszcze taki \"krótkoterminowy\" i co załatwiałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
mensa00 naprawde z tym tortem to juz teraz?? kurcze to chyba i ja musze juz zamowic zebym na lodzie w dniu slubu nie zostala!! Historynka widze ze Ty tylko slub, bez wesela?? pewnie dlatego tak szybko udalo Ci sie termin zarezerwowac :) szkoda ze z weselami tak sie nie da, ale z drugiej strony to moze i dobrze, bo przynajmniej jest czas zeby na spokojnie wszystko przygotowac a nie latac jak kot z pecherzem :) pozdrawiam (",)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini81, z weselem, czemu bez wesela? Fotograf- w rodzinie, dekoratorka- w rodzinie, sukienkę teściowa mi szyje, wesele może nie wielkie, ale ok. 60 osób będzie... zarezerwować restaurację- żaden problem, z tym że tutaj mam szczęście, bo w Krakowie mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
Historynka, to super ze udalo Wam sie to wszystko tak szybko pozalatwiac, to faktycznie duze ulatwienie majac w rodzinie takie znajomosci :) w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Mlodej Parze wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomości jak znajomości :) siostra jest uzdolniona, robi śliczne kompozycje kwiatowe, kuzynce robiła dekoracje ślubne i mi to samo, razem z wiązankami i kwiatkami do butonierki zaproponowała w formie prezentu :) To prawda, że w kwiaciarni biorą 3x tyle za taką samą wiązankę jeśli jest do ślubu- zresztą z miejscem w restauracji podobnie, taka sama impreza, ale weselna, kosztuje drożej (można zapytać o przyjęcie na 100 osób, na przykład, zobaczycie jak zmieni się rozmowa kiedy powiecie że to ślub). Jego siostra jest fotografem- amatorem, robi piękne zdjęcia, również widziałam jej zdjęcia z jednego ślubu i sama poprosiłam, z aparatem szła by tak czy inaczej, wiem jak ro zrobi... a teściowa szyje pięknie, a sukienka szyta praktycznie na miejscu, według mojego wzoru, z krawcową która mi pomoże wybrać materiał i którą (sukienkę, nie krawcową) mogę przymierzać to świetne wyjście :) No i nie ukrywam, tniemy koszty, ale też mamy pewność co i jak będzie wyglądało :) a jak mówiłam, restauracja to nie problem, zwłaszcza z naszym, kwietniowym terminem... jest ktoś na kwiecień jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×