Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

aaaa martwie sie, bo od parudni bolimnie pieprzyk na plecach, mój N mowi,ze sporo urósł... hmmm najgorsze , że znajduje sie dokladnie pod biustonozem i niestety czesto jest ściśniety stanikiem.. kurcze zawsze mi sie cos musi przytrafić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzienatka🌼to pedz do lekarza! ja tez mam pieprzyk taki dosc duzy wypukly i sie z nim boje opalac(zaklejam go),ale musze isc do lekarza z tym!aha i tez na plecach,ale na szczescie nie pod stanikiem,chociaz tam mam mniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuu co taka cisza? wczoraj poległam po zakupach, jakaś chodzę zmęczona ostatnio, niewyspana, zamulona itp a przecież słonko piękne codziennie świeci rano - powinnam jak skwroneczek a ja taka osowiała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja biorę witaminki regularnie... właśnie o to chodzi, poza tym od kilku dni mi tak jakoś dziwnie, nastrój coś podupadł, mam wrażenie że mam cay czas stan podgorączkowy, ale na choróbsko się nie zanosi. Głowa mnie trochę pobolewa jestem chaotyczna i chce mi się wiecznie spaaaaać ..... Masakra A z ciekawszych rzeczy to jak mam nakręconą na 99% umowę pracy w innym miejscu to mój aktualny szef zaczął cały czas teraz też gadać o umowie na czas nieokreślony itp.... jakby czuł po kościach że się stąd będę zbierała.... i też lipna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Cześć dziewczynki 🌻 W temacie pracy... Moja firma pada :( Dwa dni temu ddowiedzialam sie ze pracuje tylko do konca sierpnia :( Jedyny pozytyw z tego taki, ze poprostu wczesniej (na poczatku sierpnia - bo wybiore zalegly urlop) przeprowadze sie do mojego lubego (ze slaska do wielkopolski) a wiec 4 miesiace wczesniej niz planowalismy. Ale 4 miesiace wczesniej niz planowalam zostawie tutaj przyjaciol i rodzine... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) no to pierwszy egzamin mam już z głowy:) muszę sobie praktyki załatwic.. Stuczniowy ślub, nie ma tego złego zo by na dobre nie wyszło:) 🌻 dla Ciebie, niczym się nie przejmuj:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę pomagała rozkręcać nowy oddział firmy jednej na północ kraju :) Styczniow--------> uszy do góry - ja też zostawiłam wszystkich rodzinkę i przyjaciół dla mojego N ale wiem że było warto, jestem najszczęśliwsza a mam dalej jeszcze niż Ty bo z dolnośląskiego do Gdyni się wyniosłam ;) szybko znajdziesz nowych znajomych zobaczysz a ze starymi się będziesz spotykała rzadziej - dasz radę - i odpoczniesz sobie na urlopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
dzieki dziewczyny ;) Wiem ze wszystko bedzie dobrze, ale ja nie lubie takich niezaplanowanych sytuacji. Z jednej strony ciesze sie ze to juz, a z drugiej jestem pelna obaw... Ale bedzie dobrze i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
No tego nie moge sie juz doczekac :D Będe go widziała częściej niż raz w tygodniu, jaki bajer :P :D Heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka ---> no to może być ciekawie :)))) Styczniowy ślubiku ---> Dasz radę :) najpierw sobie odpoczniesz, a potem znajdziesz inną, być może nawet lepszą pracę :))) Dagaa ---> GRATULACJE !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Krusyna u mnie ostatnio jest tak, ze jak jakis czas nic sie nie dzieje, wszystko jest ladnie i pieknie to juz moge zaczac sie bac jakiegos krachu :O PO prostu w moim przypadku "tam u góry" zadbali, żeby nie bylo mi zbyt dobrze i nudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie powinnam się cieszyć, że jest jak jest i wiem, czego mogę się spodziewać :))) A tak przy okazji - Broneczka, nie wiesz może, czy jest gdzieś u nas jakiś salon z sukniami Sincerity???? Niektóre są niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia Krusyna czy jest taki salon bo ja jestem wierna Madonnie do bólu :) Zastanawiam się czy czasem to moje samopoczucie nie jest uwarunkowane jakimś hehe jakby to powiedzieć owocem diety ;) Dagaa gratulki egzaminu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusyna luknęłam w net i wyszło ze te suknie sa w salonie obok mnie o to w Madonnie właśnie :) zadzwon i spytaj Villa Madonna ul.Wielkopolska 213 81-531 Gdynia Phone: 058-6680115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... no też to chciałam napisać, ale bałam się podpaść ;) a tak apropos - wczoraj chodziłam nietomna, bo byłam ciężkiej, zmuszającej mnie do wywnętrznień nocy, więc postanowiłam się nieco memu Prawie-Mężowi pożalić, że ja taka biedna i nieszczęśliwa... No i mówię mu o mym niezbyt romantycznym nocnym rzyganku, no i że mi ostatnio jakoś słabo i nastroju nie mam, a on...... uśmiech od ucha do ucha, patrzy na mój brzuch i mówi: "Halo człowieczku, jesteś tam!!!???"... Zwariował mi chłopina :) toż ja żem się po prostu czymś struła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Halo człowieczku jesteś tam"??????????? tekst dnia :D humor mi się poprawił Ja to bym się ucieszyła nawet... ale co ma być to będzie - zobaczymy :) Jak byś była się wybierała do madonny daj znać bo mieszkam kawałek wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa..ten mój to ma czasem takie rzuty na główkę, ale może i dobrze, przynajmniej wiem, że bardzo chce malucha :) i teraz już też oboje wychodzimy z założenia, że nawet jeśli zdarzyłoby nam się zajść nieco wcześniej niż planujemy, to i tak byśmy się oboje bardzo cieszyli ;) Do Madonny wybiorę się jakoś w wakacje i wtedy na pewno dam Ci znać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sama powiedz czy świadomość że Mężczyzna chce mieć z Tobą dziecko nie jest powalająca....bo ja się rozpływam za każdym razem jak mi Mój ściska rękę jak mijamy wózek z bliźniakami albo robi głupie miny do dzieci np przy kasach w markecie.... Więc u nas tez byłaby radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że to powala :) tylko, że u nas to ja przez długi czas byłam przeciwniczką dzieci z tendencją do pracoholizmu :) a mój bardzo bardzo chciał, a dopiero niedawno mi niechęć już przeszła, choć owa niezdrowa "tendencja" jeszcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"halo człowieczku..\" :) dobre:) ja jutro sobie jadę przymierzyc sukienkę..bo może patrze za czymś w czym będę wyglądac jak burak:) Dziękuję dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×