Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcacaprcowaczdziecmi

studia podyplomowe z nauczania zintegrowanego i wychowania przedszkolnego

Polecane posty

Gość chcacaprcowaczdziecmi

skonczylam pedagogike opiekunczo-wychowawczo ale o prace w szkole na caly etat bardzo trudno. zazwyczaj w szkole jest jeden pedagog albo wcale a w swietlicy( o ile taka jest) 2 wychowawcow. w zwiazku z tym chce zrobic podyplomowke z nauczania zintegrowanego i przedszkolnego ale z tego co sie orientuje jakis czas temu rozdzielono na wiekszosci uczelni ten kierunek na 2 odrebne tzn nauczanie zintegrowane to jeden kierunek a wychowanie przedszkone to drugi. moze ktos zna taka uczelnie ktora prowadzi studia podyplomowe dajace uprawnienia i do jednej placowki i do drugiej. uwazam ze to troche naciaganie na kase bo jesli juz ktos ma przygotowanie do klas 0-3 i np w moim przypadku pedagogika opiekunczo- wychowawcza to czegoz niby mu jeszcze brakuje do tego by mogl pracowac w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcacaprcowaczdziecmi
przed chwila znalazlam taka uczelnie w Pozaniu pod nazwa UNI-TERRA i tam jest studium podyplomowe wychowanie przedszkolne ale w opisie jest napisane ze daje rowniez uprawnienia do nauczania zintegrowanego. niby w tym programie studium sa wymienione jakies przedmioty z nauczania zintegrowanego. moze ktos wie cos o tej uczelni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze to nie jest najlepszy wybor, prawie kazdy wybiera taka wlasnie specjalizacje po pedagogice,a prace moze i mozna znalezc, ale ciezko tym bardziej dobrze platna, bo w szkolach od kilku lat obstawione klasy a przedszkola biora przewaznie osoby na przygotowania zawodowe albo staze i maja pracownikow za darmo, moze pomysl o oligofreno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcacaprcowaczdziecmi
tak wiem ze w tym zawodzie kokosow nie zarobie. oligofreno to chyba nie dla mnie nie czuje sie w tym za bardzo i tez kokosow nie zarobie. mam podyplomowke z nauczania jezyka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej ale jeszcze nie mam certyfikatu jezykowego wiec nie mam pelnych kwalifikacji. i niedawno dowiedzialam sie tez ze podobno musze miec jeszcze oprocz tej podyplomowki z angielskiego, certyfikatu jezykowego jeszcze minimum podyplomowke z nauczania zintegorowanego aby moc uczyc angielskiego w klasach 1-3. osobiscie uwazam to za nonsensowne wymaganie bo skoro mam studia 5-letnie z pedagogiki opiekunczo-wychowawczej, studia podyplomowe z nauczania angielskiego w klasach 1-3 i certyfikat jezykowy( mam nadzieje ze zdam :-) ) to po co jeszcze to nauczanie zintegrowane skoro mialabym tylko angielskiego uczyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibi3
ja osobiscie odradzam sama dzienne takie studia skonczylam 6 lat temu i nie pracuje w zawodzie lepiej skoncz polonistyke podyplomowa zawsze znajdziesz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam pedagogikę wczesnoszkolną zintegrowaną z wychowaniem przedszkolnym (czy o to Ci chodziło?:) ) na UŚ w Katowicach;). Ale nie wiem jak wyglada kwestia podyplomówki...W każdym razie na pewno ten kierunek traktowany jest tam łącznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcacaprcowaczdziecmi
no wlasnie jako podyplomowke traktuja to oddzielnie. ja jestem z wielkopolski wiec mysle raczej o poznaniu bo mam najblizej ewentualnie torun lub bydgoszcz. nie na polonistyce nie dalabym chyba rady to trzeba lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka b
Ja skonczyłam polonistykę, po tym to dopiero nie ma pracy. U mnie z roku ludzie kończą pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. W Radomiu ten kierunek jest traktowany łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kluseczki
ale jako podyplomowke oncza czy jako normalne studia. a jak z praca po tym kierunku w Twoich stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam socjologię i jestem na podyplomowym przygotowaniu pedagogicznym. Daje ono wszelkie uprawnienie pedagogiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1
Witam wszystkich! widzę,że dobrze trafiłam, gdyż poszukuję osób wykwalifikowanych, twórczych i zaangażowanych do pracy w przedszkolu.moja oferta skierowana jest do osób zamieszkałych w woj. radomskiego mój adres e-mailowy :aletoja@ interia.pl. pozdrawiam.Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adecco
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, Nr ref.: NWP/Nor/09 Aktualnie dla norweskiego klienta prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO OFERUJEMY:  Stałe, legalne zatrudnienie na umowę o pracę na norweskich warunkach w miastach OSLO, BERGEN i Norwegii Południowej,  Stawka podstawowa 115 NOK brutto/godz. a po otrzymaniu norweskiej autoryzacji (max 2 m-ce) stawka 155 NOK brutto / godz.;  Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii, uzyskaniem norweskiej autoryzacji i pozwoleniem na wykonywanie zawodu w Norwegii,  Intensywny kurs języka norweskiego w Polsce i w Norwegii – w trakcie kursu zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, różnorodne materiały szkoleniowe (możliwość otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia), możliwość kontynuacji nauki języka norweskiego podczas pracy w Norwegii,  Pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem karty pobytu, znalezieniem mieszkania blisko miejsca pracy, a także przeniesieniem rodziny do Norwegii,  Zapewnienie wszelkich świadczeń socjalnych wynikających z zatrudnienia na norweskich warunkach, m.in. świadczenie rodzinne na każde dziecko do 18 roku życia (dziecko może mieszkać w Polsce; kwota zasiłku jest zwolniona od podatku), 100% płatnego chorobowego; ubezpieczenie zdrowotne i od nieszczęśliwych wypadków; płatny urlop 5 tygodni (premia urlopowa w wysokości 12% lub 10%rocznego wynagrodzenia brutto wypłacana w czerwcu kolejnego roku - kwota zwolniona od podatku). WYMAGANIA: • chęć udziału w intensywnym kursie języka norweskiego, • chęć wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu, • wykształcenie wyższe min. licencjat z zakresu pedagogiki przedszkolnej, • min. praktyki w wymiarze min. 150 godzin w przedszkolu z dziećmi w wieku 3-6 lat, • pasji i motywacji do pracy z dziećmi, • osobistego wkładu w pedagogiczny rozwój dzieci, • zaangażowania i kreatywności, • zdolności organizacyjnych, • umiejętności współpracy i dobrej komunikacji, • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, • chęci i gotowości podjęcia pracy i osiedlenia się w Norwegii. • referencje od min. 2 osób, • zaświadczenie o niekaralności, • na późniejszym etapie rekrutacji będzie wymóg przedstawienia wyniku badania na obecność gruźlicy oraz wyniku wymazu z gardła MRSA. SKŁADANIE APLIKACJI: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego NWP/Nor/09 do Konsultanta Adecco Poland na adres: PLAC ORŁA BIAŁEGO 6, 70-562 SZCZECIN Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny 091 431 42 66 E-MAIL: patrycja.wiek@adecco.com Wykorzystując swoją wiedzę z poprzednich rekrutacji, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Oferujemy możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w jednym z 50. biur Adecco Poland na terenie całego kraju. FINALNA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ: 2-4 LUTY WARSZAWA TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU JĘZYKOWEGO – 16 LUTY 2009 Dodatkowe informacje o ofercie znajdują się na stronie internetowej: www.adecco.pl w zakładce DLA KANDYDATÓW  REKRUTACJA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLNYCH. Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl Informacja dotyczy oferty pracy tymczasowej za granicą. Adecco jest agencją pracy tymczasowej. Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), 364/2 (agencja doradztwa personalnego), 364/3 (agencja pracy tymczasowej). Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes27333
a ja od Pani dziekan dostałam pierwszy numer Bazgroszytu. Niby tam jakaś akcja społecznościowa (ciekawa nawet), ale Bazgroszyt jest jakiś inny, dzieciaki za nim szaleją. Może napiszę pracę na ten temat? znalazłam też ich profil na fb facebook.com/mowimyobrazami. tylko nie wiem, jak te kredki rozdaja, wiecie cos wiecej>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzarot
Ukonczyłem studia dzienne kierunek socjologia.Uzyskałem również na poyplomowych studiach uprawnienia pedagogiczne. Wakacje chciałem się zatrudnić jako wychowawca kolonijny. Pomimo doświadczenia z dziećmi.Nie mogę bo nie mam uprawnień na takiego typu wychowawce.A na kursy brak chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSEIiI
Szanowni Państwo, dynamiczne zmiany zachodzące w świecie wymagają dziś od nauczycieli wszechstronności i opanowania nie tylko nauczanego przedmiotu, ale też dziedzin pokrewnych i bycia „na bieżąco z nowymi treściami czy literaturą. Nie wystarcza już wiedza zdobyta podczas studiów, często kilkanaście lat wcześniej. Dlatego pedagodzy dokształcają się między innymi na podyplomowych studiach kwalifikacyjnych. Popularnością cieszą się między innymi takie kierunki, jak logopedia, oligofrenopedagogika, wychowanie przedszkolne, resocjalizacja i socjoterapia oraz zarządzanie oświatą. Dzięki studiom podyplomowym można uzyskać nowe kompetencje zawodowe, pozwalające na rozwój specjalizacji, a także zdobyć uprawnienia do nauczania drugiego przedmiotu lub prowadzenia zajęć dodatkowych. Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wałbrzych ...
magisterka 4 semestry specjalność pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości podyplomówka tylko Edukacja wczesnoszkolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANDLU I USLUG Nowość ! Studia podyplomowe Zarządzanie w Administracji Publicznej. Studia adresowane są do osób pełniących i zamierzających pełnić kluczową rolę w administracji rządowej, samorządowej i organizacjach pozarządowych. Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe! Rekrutacja trwa! Zapisz się już na kwiecień Zadzwoń 618434796 lub 505845771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×