Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cherry82

Dlaczego mężczyźni kochają ZOŁZY ?? Dziewczyny czas na zmiany !!!!!

Polecane posty

Gość Cherry82

Temat dedykuję tym, ktrore przeczytały książkę "DLACZEGO MężCZYźNI KOCHAJą ZOłZY" oraz tym, którą dopiero ją przeczytają!!!!!!!!!!!!! Dedykuję tym dziewczynom, które chcą zmian w związku !!!!!!!!!! Na swoim przykładzie......................... Po przeczytaniu książki zaczęłam pisać mniej smsów do mojego narzeczonego, mniej dzowniłam......... nie prosiłam pierwsza o spotkanie....... zajęłam się sobą !!!!!!!!!! JUż spotkanie nie zależało TYLKO OD NIEGO a ja potulnie bviegłam !! Nie okazywałam zazdrości, przestałam marudzić !!!!!!!!!!! i......... po którkim czasie mój partner zaczał o mnei znowu zabiegać !!!!!!! Jak na początku. Widzę jak się stara i jestem szczęsliwa. Lekturę polecam, tym które chcą coś zmienić w zwiazku (chodzi oczywiscie o zmianę samej siebie abyśmy nie były już takie potulne i lecące na zawołanie abyśmy pokochały siebie!!!!!!!!!!) Może udostępnię książkę abyście mogli ją ściągać: oto stronka! http://www.4shared.com/file/16985991/7735edba/argov_sherry_-_dlaczego_mczyni_kochaj_zozy.html?s=1 POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO DYSKUSJI !!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"po którkim czasie mój partner zaczał o mnei znowu zabiegać !!!!!!! Jak na początku. Widzę jak się stara i jestem szczęsliwa.\" a za pół roku olejesz go dla takiego, ktory nie bedzie za Tobą latał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
Dobry masz nick, mianowicie odnosi sie do tego co napisałeś/az w zupełności!!!!!!!!!!! Może nie byłeś/aś w dłuższym zwązku i nie wiesz jak to jest, kiedy facet po dłuższym czasie staje się pewny kobiety i najnormalniej przestaje sie starać !!!!!!!! I nie gadaj mi , że zostawię go , bo przez niejedno przeszliśmy a jesteśm\y razem 4 lata i planujemy ślub za rok a swoje sarkastyczne wypowiedzi zachowaj dla siebie , bo możesz się otruć swoim jadem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
POwyższa wypowiedź była skierowana do KOMICZNE !! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
Wiktor a czytałeś tą książkę??? ZOłza to nie jest dziewczyna zawistna, zła itd. !!!!!!!!!!!!!!! Top dziewczyn miła, sympatyczna z tym , że kochająca siebie !!!!!!!! Chcąca by partner dawał tyle samo z siebie co ona sama !!!!!!!!!!! i dla jasności owa książka nie jest dla mnie książką świętą , czy też Biblią bo z wieloma rzeczami z niej się nie zgadzam ale uważam jąza dobry poradnik dla wszystkich kobiet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zoska
jak facet naprawde kocha to nigdy nie przestaje zabiegac o kobiete i niepotrzebne sa jakies szopki w stylu pisania mniej smsow itd...dziekuje za taki zwiazek gdzie mam sie pilnowac zeby nie pokazywac facetowi uczucia i tego ze mi tez zalezy,bez sensu.. Jak sie znajdzie odpowiedniego faceta to nie trzeba zadnych gierek a im wiecej ciepla sie daje tym wiecej otrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
Taka jedna tak, takkkkkkkkkk wszystko ładnie , pięknie brzmi tyle , że to co napisałaś to scena niemalże z filmu !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taki układ jest nazdrowszy... starający sie facet cieszy Was przez 4 miesiące, potem zaczynacie go uwazac za pantofla i mameje... Cherry82 - jakies problemy z klawiaturą? blokuje Ci sie jedynka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zoska
cherry 82-scena z mojego zycia...i nie tylko mojego...dodam ze scena nie od tygodnia czy nawet od miesiaca tylko znacznie dluzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej to racji tylko kobieta ma sie starac???? a potem facet wie ze ona bedzie na kazde jego zwolanie skoro go tak bardzo kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zoska
wiec jak widzisz wszystko jest mozliwe...Moze po prostu nie spotkalyscie tego jedynego,bo wtedy nie ma problemow ze facet sie mniej stara itd. Poza tym o madra kobiete mezczyzna zawsze sie stara niezaleznie od tego ile smsow od niej dostaje..taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sobie stosuje
co tylko chce... później będzie płakała ze facet ja olał i ja się nie zdziwię... ileż mozna latać za pustą dziewuchą zadufana w sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
KOMICZNE haha no i widzisz napisaś/eś co wiedziałaś. Nie jestem w zwiażku z pantoflarzem, nie byłam i nigdy nie będę bo to nie jest typ faceta dla mnie więc proszę Cię swoje bogate doświdczenia zachowaj dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy facet nie lata za kobietą, ktora go olewa... tak robią tylko piczowate miękkie faje... chcecie takich - ok... w normalnym związku, takim, ktory ma sznase przetrwac, staraja sie obie osoby, ale kobieta musi odrobine bardziej... z prostej przyczyny... nadmierna uległość w stosunku do partnera jest niemęska i tak to kobiety podswiadomie odbieraja.... dlatego mamy tylu \"ideałów faceta\" - uprzejmych, miłych słodkich, szarmanckich... którzy nie maja nikogo oraz tylu chamków, ktorzy nie moga sie od bab opędzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiązke też czytałam, fajna książka, wiele tam jest dobrych rad.Ale kiedy zaczęłam ją stosować wszystko sie pozmieniało i o mało nie rozwaliłam swojego związku, gdyż mój facet nie chciał takiej kobiety, która jest zimna i oschła. Stwierdziłam ze od czytania tych ksiązek same sie prosimy o problemy w związku i dlatego ja żadnych juz takich ksiązek nie kupię i nie będe budować swojego związku z regułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zoska
dokladnie!! ile mozna latac za pusta dziewucha zadufana w sobie-swietnie ujete! nawet najbardziej zakochany facet olaby taka gwiazde nie okazyjaca uczucia ani nic...zimna gore lodowa...co za bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
taka jedna nie zgadzam sie z tym co napisalaś , fakt może są takie związki wiecznie pełne szczęscia w których p[artner sie stara ale nie mow ze nie trafoiło sie na tego jedynego bo w zwiaku ma byc tak jak u Ciebie!!! WIekszosc facetow po czasie kiedy kobieta daje z siebie wszystko, kiedy bardzo kocha facet mniej sie staraja bądź wcale !!!!!!!!!!!! a dlaczego ? bo jest pewny , kobiety i uczuć !!! a niech sobie stosuje - pozostawie twoja (specjalnie z malej litery) wypowidź bez komenatzra , bo tu pokazujesz swoja wartosc i inteligencje oceniajac kogos nie znajac go - takze wspolczuję takiego podejscia bo jest zalosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne pierwszy raz Cię popieram:-) kobieta powinna być ciepła, a skoro facet ją olewa to najwidozcniej jej nie kocha i ona nie powinna marnowac na niego czasu. żaden facet nie będzie chciał zimnej i olewającej kobiety, bo nie raz już sie przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .tiku tiku
wstyd sie przyznac ale ..komiczne ma racje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zoska
ja przeczytalam ta ksiazke,choc nie cala,potem juz tylko przejrzalam bo stwierdzilam ze stosowanie sie do tych cudownych rad w normalnym zwiazku to jest po prostu glupota.poza tym nie mozna zyc wd.poradnika i kierowac sie jakimis dyrdymalami wypisywanymi przez jakas feministyczna autorke ktora chce zarobic kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
taka jedna zosa i widac ze nie czytaals ksiazki nawet nie wieszo czym mowa a piszesz !!!!!!!!!!!!!!!!! czy ja napisałąm że go olewam ?????????? czytajcie ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!! zołża to kobieta ciepła , czula !!!!!!!!!! kochająca siebie !!!! nie jestem górąlodowa, uwielbiam okazywać uczucia !!!! i je otrzymywać !!!! chce dawac i brać!!! i czytajcie ze zrozumieniem , albo jeżeli nie jesteście zorientowani w temacie to zapytajcie sie a nie psizecie swoje filozofie a gówno wiece !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'gwiazde nie okazyjaca uczucia ani nic...zimna gore lodowa...co za bezsens\'\' to nie o to tu chodzi ze ma sie w ogole nie okazywac uczuc nie rozumiecie o co w tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
vanessa i taka jedna - ale w ksiazce nie ma nic napisane ze kobierta ma byc oschla !!!!!!!!!!!!!!!!!! nigdzie tego nie ma !!!!!!!!!!!! nie potraficie czytac ze zrozumieniem, tez jakbym byla facetem nie chcialabym gory lodowej !!!!!!!! nie rozumiecie mnie i książki !! a kobireta ktora kocha siebie - nie oznacza ksiezniczki ale walicie stereotypami aż żal !!!!!! kochająca siebie , swoje życia, swój styl bycia !!! akceptująca swoje wady !!!!!!!!! ciepła, miła szczera, z głową na karku !!!! taka jest zołza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sobie stosuje
to ze napisałaś to z małej litery spłynęło po mnie... świadczy to właśnie o tobie... komicznie dobrze pisze ze o związek musze walczyć obie strony i dawać z siebie wszystko... jeżeli facet przestaje się starać to może należy z nim porozmawiać... jeżel to nic nie da to po chusteczke mi facet który mnie olewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze to zalezy od typu faceta, sa tacy ktorzy lubia zdobywac i gdy kobieta jest zbyt ulegla, ma ja na kazde zawolanie, ona ciagle spelnia jego zachcianki i zapewnia o uczuciu to on traci zainteresowanie a jak tylko poczuje ze moze ja stracic znow jego\"uczucie\" ozywa. Sa tez tacy ktorzy jak tylko zobacza ze kobieta ich olewa traca nia zaonteresowanie, wiec nie mozna generalizowac i jak juz stosowac tych porad do wszystkich facetow, aczkolwiek przeczytac je i wiedziec o nich zawsze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry82
Ksieżniczka - no włąśnie też to zauważylam , że pomimo iż osoby czytały ksiązkę nie widczą o co w niej chodzi - wniosek nei potrafią czytsać ze zrozumieniem :) a to niby takie proste a udzielają się i jadą po całości jakby wszystko wiedziały... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×