Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania2005m

pierwszy biznes - sklep odzieżowy

Polecane posty

Hej, chciałabym otworzyć sklep odzieżowy damski dla młodych lub dojrzałych kobiet. Może polecicie mi jakąś firmę która ma fajne ubrania? Nie stać mnie na sklep za 100 tyś. Może znacie jakąś firmę która szyje fajnie do 48 rozmiaru i ma różnorodną ofertę? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdsfdsfsfs
moim zdaniem jak ja bym miala otwierac sklep z odzieza to tylko uzywana... dobrze by bylo zeby byla witryna w oknie przeszklona,,,, Moja znajoma ma juz w 1 wojewodztwie 6 sklepow, w kazdym po 3 pracownice, na magazynie 4 osoby co sortuja, ale wszystkie ubrania sa poprasowane i powieszone na wieszaki, 100 razy lepiej to wyglada niz takie szmaty w jakis szkrzynia narzucane itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym radziła na początek
sprzedaz na allegro, dobrze ida takie marki: Vila, Rinascimento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganiatko
Hej!Ja tez chce otworzyc sklep z odzieza :))) Na marginesie mam nadzieje,ze nie jestes z tego samego miasta co ja :))) Wiesz najpierw zaczełam szukac w google hurtownie z odzieza.Jest wiele propozycji na terenie calej Polski...Mysle,ze dobrze otworzyc taki skelp w Twoim miescie jakiego jeszcze nie ma.U mnie nie ma Zary,czy Let's go a sa to naprawde fajne ciuchy :))) Daj znaczek jak Ci ida pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że jak na Zarę mieszkam w za małym mieście, poza tym na pewno są to kolosalne pieniądze. Dzwoniłam do niektórych firm, ale chcą np: 150 tyś za sklep firmowy. Bardzo dużo, same meble około 40 tyś, a gdzie reszta.... Na rynku jest luka w postaci braku odzieży dla dorosłych kobiet pracującyh w rozm. 42 - 48. Teraz z mamą chodzę po sklepach i o rozm 44 naprawdę trudno. Ja noszę 40 i też wszystko małe i wąskie. Wszelkie galerie odpadają. Chyba w Polsce nie ma dużo osób o figurze modelki, bynajmnie nie w moim rejonie. Mieszkam w woj. lubleskim. Let\"s go nie znam, zaraz poszukam jej w necie. A może zamiast odzieżą zacząć handlować butami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganiatko
Ja stawiam na ciuchy młodziezowe...znalazłam kilka fajnych sklepow.Sklep Bronx-poszukaj i napisz jak sie podoba :))) Natomiast hurtownia PUNKT w T.Gorach tez niezla oferta...i ciuchy nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak stawiasz na ubrania młodzieżowe to poszukaj firmy BUTIK, niedrogie i fajne rzeczy dla młodziezy. U nas rzeczy z Butiku idą jak woda. Ja myślę bardziej o starszych trochę osobach. Nie mam pomysłu na fajną firmę dla pań pracujących w rozm. 40-52. U nas w mieście jest 80% sklepów dla młodzieży. Uważam że za dużo. Chciałabym żeby mój był inny... ale czy się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam właśnie ofertę Punktu. Nawe może być, ciekawe co tak naprawdę mają. Poszukaj ORIENTAL Kraków, oprócz Indii, mają sporo naprawde fajnych końcówek serii + normalnych rzeczy. Ceny też bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganiatko
Hej!U nas butikow tez duzo,dlatego wolałabym otworzyc cos czego jeszcze nie ma.Wiadomo,ze firmowy sklep(jesli ta to mozna nazwac) ma lepsze wziecie-tak mi sie wydaje.Wiesz pisałam do tej firmy bronx,tylko tam maja ciuchy roznych firm(Zara,Converse,Ben Sherman) nie wiem czy to dobry pomysł otworzyc sklep z taka mieszanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganiatko
jak masz fajne linki z ciuchami to wrzucaj...nie moge znalezc tego Orientu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://malopolskie.teleadreson.pl/krakow/firma-handlowa-oriental-ff0467f1fe.html Tylko do niech trzeba zadzwonić, nie wiem czy mają stronę www. U nas jest ich sklep i całkiem niezły. De facto dobrze się też sprzedaje. www.df.net.pl Mało znana firma CLICK FASHION, całkiem fajna. Ile możesz wyłożyć na założenie sklepu? Ja szukam coś do 25 tyś. A dzwoniłaś do tych z PUNKTU? Jakie warunki mają w BRONXIE? W Awanti jest sporo adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganiatko
Witam!!! Nie dzwoniłam do zadnych firm tylko pisałam do Bronx-oni napisali,ze istnieje nawet mozliwosc załozenia sklepu pod ta sama nazwa,tylko nic nie napisali o cenie...Mysle,ze kaski to tak 15tys wiecej nie włoze bo w razie czegos musze miec na groszki hihi :) Jestem teraz w Irlandii i opcja otwarcia sklepu to dopiero wiosna 2008. Bede w Polsce w pazdzierniku,skocze jeszcze do Lodzi ale z doswiadzczenia wiem,ze tam czasem straszne ciuchy sa...jesli zakładac sklep to z głowa...Mysle cos na wzor Trolla.Mlodziezowo i oryginalnie :) Te ciuchy De Facto-fajne,ale chyba drogie.I wiesz chodziło mi o linki z oferta bo musze widziec jakie ciuchy maja...nie mam mozliwosci sprawdzenia tego osobiscie.Jak masz jakies nowe pomysly to pisz... Pozdrawiam M x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Moim zdaniemsklep z ubranianim w większych rozmiarach (tylko nie rób sobie szyldu \"puszysta pani\" - wiele kobiet odstrasza świadmośc, że muszą ubierać się w takim sklepie) to bardzo odbry pomysł. Wiem bo chodzę z mamą na zakupy i są problemy z takimi rozmiarami. A jeśli już coś jest to w stylu odpustowej ciotki, tandetne garsonki i inne worki i co najgorsze ZE SZTUCZNYCH MATERIAŁOW a osoby puszyste niestety się pocą mocniej, więc tylko i wyłacznie bawełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganiatko
Ania2005,jestes tu jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
a moze sprowadzac ubrania dla pan XL z USA. tam jest ich baaaardzo duzo, moze warto jakies kontakty nawiazac ... jest duzo firm wysylkowych, ktore zajmuja sie takimi ubraniami, moze warto z nimi sie skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_1983
Witam .Zmalazlem przez przypadek wasze forum .U mnie w miescie facet handluje dzieciecymi ubrankami na bazarze. Na pocatku za kazde liczyl po 2ł( ma hurtownie z uzywana odzierza) teraz juz sie zmadrzyl za niektore po 7, 10zl bierze. patrzylem na allegro jakie sa ceny i jak by sie dobrzxe zakrecil i znalazl taka hurtownie to nawet sprzedajac na allegro mozna dobrze zarbic, a nie trzeba nic wlozyc..patrzac na zbyt to jest n aprawde duzy pomimo tego ze i towaru multum.\ Zainterseowal mjie tez BUTIK o ktorym pisałyscie. Sa naprawde ciekawe ceny i towar raczej na czasie. Jestem tylko ciekaw jak wyglada polpraca z taka sieciowka...nigdy nie prowadzilem sklepu odzierzowego( bawilem sie w gastronomie)i nie ma pojecia zczym to sie je. Moze jest tu ktos kto mogl by mi z grubsza przedstawic jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarletS
cześć jestem producentem odzieży damskiej w dużych rozmiarach z naturalnych tkannin(bawełna, len). serdecznie zapraszam do współpracy. kolekcję można obejrzeć na www.selina.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraK
Likwiduję sklep odzieżowy, mogę odsprzedać towar (pełne rozmiarówki w większości) po cenach hurtowych. Jest to sklep z odziezą damską rozmiary mam od 38-56 zależy jaka firma i jaki fason. proszę się ze mną kontaktować na e-mail s_aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giabic
Hej Ja z siostrą mamy sklep odzieżowy a właściwie butik. Buty bluzki spodnie sztuczna biżuteria okulary torebki i rownież cześc męskich. Za lokal nie płacimy duzo ale jest umiejscowiony w kiepskim miejscu no ale zyski i tak sa:) Sprowadzamy wszystko z anglii. Siostra lata samolotem po towar raz w miesiacu. teraz bilety są drogie i jest troche gorzej ale i tak sie opłaca. W angli mozna kupić buty na za 4 funty i sprzedać za 50zł. na niektórych rzeczach mamy nawet 500% przebitki. jak sie dobrze rozejrzysz w anglii po sklepach to znajdziesz wyprzedarze i fajne ciuszki za funta nawet. Glownie kupuj w primarku bo tam są naprawde smieszne ceny. Towar pakujesz w jakies torby i mozesz 15kg zabrać ze sobą do samolotu a reszte firmą kurierską z anglii. ceny są bardzo niskie a firmy polskie są w kazdym miescie. Biznes jaknajbardziej sie opłaca:) Wystarczy 15tys powaznie. My wzielismy dofinansowanie z Uni 17tys i jakos to rozkrecilismy. remont towar na wszystko wystraczyło. W moim miejscie nie ma sklepu z taka odzieżą jak moja i dlatego warto takie coś otowrzy;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×