Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania2005m

pierwszy biznes - sklep odzieżowy

Polecane posty

czesc giabic powiedz mi jak to jest z rozliczeniem w urzędzie skarbowym wystarczy paragon który dostajesz w primarku?? czy trzeba faktury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon100
tez prosze o informacje na temat rozliczenia, bo z tego co sie orientowałam to na paragon nie przejdzie:/ wiec jak ty to robisz?? zdradz szczególy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpiu
czesc Giabic. Podaj mi swojego maila albo napisz do mnie yoshi.shox@gmail.com mam kilka pytań do Ciebie związanych z tym butikiem !! pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbn
Amant weź się ogarnij człowieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizool
ciezko est teraz cos otwierac tym bardziej gdy juz istnieja takie sklepy jak ten nie wiem skad oni to biora ale maja bardzo tanio ehh nie warto sie za to brac sami popatrzcie www.partnerssa.sklep.pl za tyle to ja nawet bym tego w hurtowni nie kupil a skad zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susaa
gicool ... co do tego linka z ciuchami, to może i są niedrogie, ale jakie lumpy!! i widać, że jakościowo materiał nieciekawy..co z tego, że za grosze jak po pierwszym praniu się rozwlecze albo zbiegnie i z rozmiaru 38 zrobi się kaftanik na niemowlaka... wydaje mi się, że popyt na odzież zawsze będzie!! Tak więc moi drodzy, dobre pomysły, trochę kapitału i można działać.. jeżeli wszystko dobrze się zorganizuje, to na prawdę mogą z tego być dobre pieniążki.. Sama rozkręcam interes i wiem, że z niektórymi sprawami jest troszkę zachodu, ale się nie poddaję :) warto troszkę się pomęczyć, żeby potem mieć lżej w życiu.. Powodzenia życzę przyszłym "biznesmenom" hehe .. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Uzytkownikow, Odnosnie hurtu odzieza to na pewno nie jest to ten sam interes co 10 lat temu. Jest wiecej konkurencji, ludzie sa bardziej wymagajacy,a przy tym oczekuja niskich cen. Jezeli sie nie ma znajomosci, nie zna sie jezykow obcych i nie jest sie osoba obrotna to trudno sie wybic. Trzeba towar sciagac od producentow, a nie od ludzi ktorzy tez narzucaja marze. Ktos powyzej zle ocenil partnerssa.sklep Z tego co zdazylam przeczytac oni sami sciagaj towar od producentow, dlatego maja takie ceny i wcale to nie oznaca, ze material moze byc zlej jakosci.Tym bardziej, ze nie sprowadzaja z Chin! a nawet adidas i inne marki sa chinskie.. Czasami drozsze, sa o wiele gorsze od tanszych, ale swiadomsoc Polakow jest na bardzo niskim poziomie i mozna im do glowy wklepac wszystko! wszystko z czego ludzie beda czerpac zyski. Mialam sklepy wlansie kilka lat temu, wtedy byl dobry interes, teraz szkoda mi nerwow i czasu na marne zyski, wiec zamknelam sklepy i zajelam sie czyms innym, ale nie chce nikogo zniechecac, bo porbowac trzeba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesswoman
Hallo! mam pytanie do Giabic albo do kogokolwiek kto moze mi pomoc a mianowicie zastanawiam sie nad otworzeniem sklepu z nowa odzieza z Anglii i nie wiem czy mozna sprzedawac ubrania innych marek np.Primark, Villa itp... w sklepie pod nazwa wlasna i je metkowac z nazwa wlasnego sklepu no i oczywiscie jak na to patrzy nasz ukochany Urzad Skarbowy co trzeba zalatwic i z czego sie rozliczac czyli takie formalne sprawy (ale pewnie najgorsze) Z gory dziekuje za pompc i rady Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaB8
witam, ja też mam pytanie odnośnie tego tego samego co moja poprzedniczka :) jak sie rozliczyc z towaru zakupionego w takim sklepie jak Primark, a juz nie trzeba latać do Anglii , bo w Niemczech są już dwa Primarki :) Oni nie wystawiają faktur, czy wystarczy paragon, czy US to przyjmie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837
Mam pytanie :) chciałabym sobie trochę dorobić a mianowicie kupować ubrania na hurtowni i sprzedawać je na allegro nie na jakąś wielka skale tylko tak parę ciuchów bo studiuje i trochę kiepsko z kasą stoję. Kupując ubrania na hurtowniach wszystkie ceny są netto i czy ja muszę się jakoś rozliczać w Urzędzie Skarbowym i czy muszę mieć jakąś działalność założoną?? Jeśli tak to wiecie może jakie to są koszty?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcesz prowadzic
regularną sprzedaż to trzeba zarejestrowac dzialalność gospodarczą (tym bardziej, ze ostatnio skarbówka bierze sie ostro za handel w necie). Co do rozliczania to nie placi sie podatku gdy roczny dochód nie jest wyzszy od sredniej krajowej czy jakos tak...ale najlepiej to sprawdizc na jakichś fachowych stronach bądź u źródla (czyli US:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalwie
Witam, podobnie jak moje poprzedniczki chciałbym się dowiedzieć jak rozliczyć sie z US kupując ciuchy w PRIMARKU lub PENNYS. Mam w planie założyć sklep i regularnie sprzedawać ciuchy z tych sklepów. Czekam na ciekawe sugestie i informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebula_Wro
Witam. Jeżeli ktoś z was prowadzi sklep odzieżowy, i chciałby wzbogacić swoją ofertę w odzież ciążową dajcie znać tu na forum. Mam do zaoferowania bardzo modną linię odzieżową, obecnie na sezon wiosna/lato. Dodatkowo jestem dystrybutorem nowych biustonoszy do karmienia - obecnie hit w USA i w Niemczech. trend powoli przychodzi do Polski więc jest szansa na sprzedaż produktu niszowego. Jeżeli ktoś zastanawia się nad otwarciem sklepu z odzieżą ciążową chętnie doradzę i pomogę. Dodam na koniec, że odzież ciążowa jest szyta WYŁĄCZNIE w Polsce (nie ma mowy o żadnej chińszczyźnie) w 98% z bawełny. Pisać posty, jeśli ktoś jest zainteresowany Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi nic nie wie
dlatego milczy jak grób, dajcie sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlhkjbkjbh
wsd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin808
Witam właśnie czytam te forum. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany, mieszkam w Kanadzie i mogę załatwić naprawdę tanio Odzież, dodatki oraz inne zeczy... wszystko to mogę sprzedać naprawde w niskich cenach niższych niż w Polskich hurtowniach... mogę załatwić równierz markową odzież taką jak Tommy hilfiger czy Calvin klein lub też inną Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to proszę pisać na maila marcin151288mp@wp.pl , gg 2869304, lub SMS 514-932-966 (tylko sms ponieważ jestem zagranicą i niemogę odbierać rozmów) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martello
Witam. Jeżeli ktoś z was prowadzi sklep odzieżowy, i chciałby wzbogacić swoją ofertę w odzież ciążową dajcie znać tu na forum. Mam do zaoferowania bardzo modną linię odzieżową, obecnie na sezon wiosna/lato. Dodatkowo jestem dystrybutorem nowych biustonoszy do karmienia - obecnie hit w USA i w Niemczech. trend powoli przychodzi do Polski więc jest szansa na sprzedaż produktu niszowego. Jeżeli ktoś zastanawia się nad otwarciem sklepu z odzieżą ciążową chętnie doradzę i pomogę. Dodam na koniec, że odzież ciążowa jest szyta WYŁĄCZNIE w Polsce (nie ma mowy o żadnej chińszczyźnie) w 98% z bawełny. Pisać posty, jeśli ktoś jest zainteresowany Pozdrawiam witam!!! zastanawiam się właśnie nad otwarciem takiego sklepu i potrzebuje kilku porad,jeżeli możesz dać do siebie jakiś kontakt to będzie bardzo miło.mój e-mail jest widoczny,a nr.gg to 972902 z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściciel sklepu
Witam, Największa giełda jest w Rzgowie k. Łodzi. Tam przyjeżdżają ludzie z Całej Polski, ja też 300 km co piątek. To centrum Handlowe nazywa się "Ptak". Niedaleko jest też giełda w Cieszynie i Głuchowie. Na wszystkich jest łąćznie kilka tys. producentów z całej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabellm
Witam, jestem bezpośrednim importerem odzieży z Włoch - dla kobiet i dziewcząt. Jeśli ktoś z Państwa bylby zainteresowany proszę o kontakt. Chętnie nawiążę współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabellm
A nawiązując do handlu w Rzgowie - to wiele form korzysta wlaśnie z towaru imortowanego z Włoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusi...
Witam! Jestem dość młodą dziewczyną ale zastanawiam się nad rozkręceniem czegoś własnego mieszkam w mieście gdzie jest około 50 tys mieszkańców w mojej miejscowości został niedawno otworzony sklep Butik interesuje mnie czy ktoś z was ma może namiary na podobny sklep. U mnie w mieście chciałabym również otworzyc coś nowego niepowtarzalnego może u was w miastach jest jakis taki sklep odziezowy proszę o pomoc dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własciciel
witam, posiadam 2 sklepy odziezowe od 15 lat i mowie wam ze jak nie macie juz wyrobionego punktu marki itp nie warto startowac bo tylko kase utopicie... Na otwarcie sklepu w srednim miescie 50tys potrzeba jakies hmm 80 tysiecy minimum, i do tego jakis dobry lokal, aaa i jesli nie macie włanego lokalu to juz naprawde bedzie ciezko za srednmi sklep 300m2 w centrum około 10000zł na miesicąc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpt
Witam Urządzamy sklepy- regały, lady, biurka, oświetlenie, wyposażenie wszystko co potrzebne wedle Twojego projektu. Odremontujemy wnętrze. Posiadamy też sporo asortymentu po likwidacjach- manekiny, stendery itp Więcej informacji na tel. 502-207-617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka83
Witam, Wiem ze post troche stary ale mam pytanie do Pani Giabic. Sama mieszkam w Anglii i od jakiegos czasu sie zastanawiam nad otwarciem malego butiku u siebie w miescie. Prosze powiedziec jak interes sie kreci, czy to jest oplacalne no i wkoncu jesli kupujecie rzeczy na przecenach to czy jest mozliwosc dostania na to faktury? Prosze o kontakt na fuzzy20@wp.pl. Z gory dzieki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zara40
Witam! Czytam wasze posty i zastanawiam się, czy sposób rozliczenia odzieży sprowadzanej z innego kraju do sprzedaży we własnym ski=lepie jest cichą tajemnicą? A może ktoś wypowie się na ten temat. Zamierzam sprowadzać odzież i interesuje mnie jakjest z udokumentowaniem zakupionego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×