Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania2005m

pierwszy biznes - sklep odzieżowy

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli zdecydowaliście się na własny sklep odzieżowy to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.gecko.pl Sprzedaje ona łączniki do etykiet oraz zabezpieczenia do ubrań. Dzięki temu nikt was nie okradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep z ubraniami jest przyjemnym biznesem, który może się opłacać. Jeżeli się na to zdecydujecie to skontaktujcie się z firmą www.zawieszki.com Sprzedają zawieszki sklepowe, haczyki i stojaki druciane, na których możecie wywiesić ubrania, które będziecie sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zdecydowaliście się na prowadzenie własnego sklepu odzieżowego to powinniście nawiązać współpracę z firmą taką jak http://bfield.pl/ Jest to producent odzieży, który wytwarza solidne i eleganckie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

W mojej miejscowości nie było sklepu z bielizną po za jakimś małym stoiskiem na targu ... Miałam u siebie w domu na parterze jedno nieużywane pomieszczenie i przerobiłam to na sklep.  Jak już wszystko było gotowe rozejrzałam się za hurtownikiem i znalazłam firmę ANSTEL, która zaoferowała mi bieliznę bezszwową, kąpielówki, rajstopy, stroje kąpielowe, ...enki, odzież termoaktywną i wiele innych. Jak do tej pory moje klientki tylko i wyłącznie chwalą jakość bielizny od nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek

Na założenie takiej działalności można także otrzymać dofinansowanie.

Nawet 250 000 zł na własną firmę

zapraszam do kontaktu

www.bizplanner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×