Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiyah

odstawienie fenoterolu-jak szybko porod?

Polecane posty

Gość kiyah

hej babeczki :) Jak myslicie od czego zalezy czy kobieta po odstawieniu fenoterolu urodzi szybciutko czy moze dotrwa do terminu porodu lub nawet bedzie musiala miec wywolywany porod? wiem ze czesc dziewczyn rodzila np tydzien po odstawieniu albo nawet na drugi dzien a druga czesc przenosila ciaze i jeszcze musialla miec wywolywany porod. Jak myslicie od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiyah
dodam ze pytam bo biore od 26tc, odstawiam w poniedzialek (bralam go roznie, ale ostatnio bardzo duza dawke), szyjke mam mocno skrocona i lekkie rozwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam biorac fenoterol bralam od 28 tyg, w 35 mialam rozwarcie na 3 cm i skrocona szyjke, urodzilam na poczatku 37 tyg moja kolezanka w szpitalu lezala 2x, brala F jeszcze dluzej niz ja i urodzila po terminie przez cc wiec to roznie bywa \'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiyah
a ta kolezanka miala skrocona szyjke i rozwarcie jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest fenoterol
??? pytam poważnie, bo nie wiem - mimo iż mam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiyah
lek na podtrzymanie ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam ten lek bo mialam za duzo skurczy z ktorymi no-spa sobie nie radzila a moja kolezanka miala rozwarcie, na 1,5 cm tylko tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiyah
acha bo zastanawiam sie, jak bedzie ze mna-czy jak sie ma rozwarcie male to czy od razu sie zacznie czy nie. U mnie troszke twardnial brzuch i na poczatku przed fenoterolem bralam nospe forte, do tego skracajaca sie szyjka doszla. Moze jeszcze ktos sie wypowie? ze swoimi doswiadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam fenoterol od 20 tc z powodu twardnienia brzucha. Na poczatku 3 razy dziennie, a pozniej 4. Szczerze mowiac to w trakcie zazywania tabletek brzuch twardniał mi tak samo jak wczesniej:-( Lekarz kazał odstawic tabletki w 36 tc a urodziłam 5 dni pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiyah
Aga to szybciutko urodzilas :) tylko twardnial brzuch? ale szyjka byla w normie i rozwarcia wczesniejszego nie mialas? porod mialas trudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkkka
nie ma reguły.jedne dziewczyny zaraz po odstawieniu rodza , inne dopiero pózniej.ja brałam od 20 tc.odstawiłam 2 maja a urodziłam 12 maja przez wywołanie porodu to był 39 tc. jak odstwiłam fenoterol to wszystko mi sie zatrzymało i młody zmienił zdanie i chyba juz mu sie nie chciało wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyah:-) no szybciutko ale nie mogłam sie juz doczekac. Miałam dosyc pobytów w szpitalu:-( Tylko brzuch mi twardniał, szyjke miałam w porzadku, rozwarcia tez nie było. Poród miałam niestety bardzo ciezki, ale to z powodu mojej budowy, przebieg ciazy nie miał raczej na niego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szew zdjęty był w poniedziałek o 11,ostatni fenoterol wziełam o 18 w poniedziałek a o 3 nad ranem jechałam na porodówkę,rodziłam 18h,szyjka się zamkneła,brak postępu porodu,skurcze co 3-4 min i o 21.21 urodziłam przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze chodzi o to
ze ten fenoterol sie jeszcze jakis czas utrzymuje w organizmie? albo ze macica jest pod takim jaego wplywem ze sie tak wyraze ze nie reaguje na to ze ma byc w koncu kiedys porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×