Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chokolatte

zolzy...czas na zmiany,ale tym razem nas samych....

Polecane posty

ssssfff przeczytaj tę ksiażkę i się wypowiadaj, żle zinerpretowałeś (aś) tytuł, bo w niej nie o to chodzi żeby byc bojowo nastawionyym, wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne moze od tego,ze chce przeprosić wszystkich facetow za swoje zachowanie i podejście do nich............... to wam sie należy.nie każdy jest taki sam i nastawienie moje było błedem po relacjach z bylym mężem.........sorrki................ wybaczcie.... staram sie zmienić... i wiem ,ze to będzie z pozytywnym skutkiem dla mnie i nie tylko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powinnam sie tu wpisac ... :( Moj zwiazek sie dopiero zaczyna ale mam ten sam problem co Ty chocolate, nie potrafie zaufac..., i przez to ranie i jestem niemila, widze jakies dziwne sytuacje w swojej glowie :( I tez caly czas mu mowie, ze jestem samowystarczalna i mi facet do niczego niepotrzebny :O Juz teraz i tak jest lepiej, bo wczesniej to tez mowilam, ze go zostawie :( mimo ze wiedzialam, ze tego nie chce i tego nie zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powinnam sie tu wpisac ... :( Moj zwiazek sie dopiero zaczyna ale mam ten sam problem co Ty chocolate, nie potrafie zaufac..., i przez to ranie i jestem niemila, widze jakies dziwne sytuacje w swojej glowie :( I tez caly czas mu mowie, ze jestem samowystarczalna i mi facet do niczego niepotrzebny :O Juz teraz i tak jest lepiej, bo wczesniej to tez mowilam, ze go zostawie :( mimo ze wiedzialam, ze tego nie chce i tego nie zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna i brylancik ja juz wariuje!!!!! za duzo tych tematów na ten sam temat!!!!!!!!!!! :-p czy ta chocolete a raczej chokolatte czy jakos tak to jedna z nas???????? nic juz nie kumam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez....... to wszystko da sie zmienić,ja w to wierzę,najpierw uwierzmy w siebie,ze jestesmy wartosciowymi i slodkimi kobietkami,ktore warto szanowac i kochac,oni tak samo zaczna myśleć,jezeli my bedziemy usmiechniete,nie bedziemy sobie roily nie wiadomo czego,nie bedziemy sie czepialy to oni tez beda inni,czulsi,tak mi sie wydaje........ przeciez oni tez tego potrzebuja.....naszej miłości... poczucia bycia potrzebnym...... okazania im tego ze sa dla nas ważni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki tak :) to jedna z czarownic :) ale mi się wydaje ze tu nawet nie chodzi o kwestie zołz tylko problem kobiet ktore kiedyś tam zostały zranione a teraz mają problem ze stworzeniem normalnego udanego związku... Mam rację czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chodzi o zaufanie, i czy choleraaa... znow nie przydazy sie to samo, ten sam koszmar..:(((((((((((( a zyjemy w takich czasam , ze ciezko zaufac innym, teraz pelno fałszywców...:(, ale są z Toba gdy cos znaczysz dla spoleczenstwa, lub masz kase:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chokolatte moj poki co to znosi, a nawet przeprasza, a ja potrzebuje tego zeby on mna wstrzasnal, powiedzial, ze ma dosc tego, ze nie bedzie tego tolerowal, to wtedy sie zmienie, a jak on to bedzie akceptowal i jeszcze przepraszal to raczej bedzie jeszcze gorzej :( U nas jest problem, ze poki co to byl zwiazek na odleglosc od poczatku i to w dodatku on jest za granica :O w czwartek przyjezdza do mnie na 4 dni i potem bedziemy sie juz widywac co weekend, ale w takim wypadku jest jeszxcze trudniej zaufac, mimo ze wiem ze on tylko pracuje i nie wychodzi nigdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wwww morde.....takimi sie stajemy po jakis przejsciach,kazda z nas mimo ze tego nie chcemy........ale to przykre ze tak sie dzieje, ja np. tego nie chce,nie chce taka być,nie chce bu\\yć całe zycie sama........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj taka jedna, chocholate i waikii:))) ale czas pedzi............ u juz prawie ....15.00 rybki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna napisz mi na maila kim jest chokolatte :-) 🌻 ❤️ Sorki za przerywnik w dyskusji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie chce taka byc !!!!! to wychodzi samo z siebie, a potem strasznie tego zaluje i jeszcze bardziej sie boje ze zostawi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prawie juz do tego doszlo a ja tego nie chce,chcę być z nim i stworzyć szczęśliwa normalna rodzine- przecież rozmawialismy o tym zawsze..... a teraz jest jak jest i wiem ze to tez moja duza wina w tym..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co zmieniać innych -to czemu nie.... ale siebie to raczej widzę ze nie za dużo chce,skoro nie piszecie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mam pisać sama ze soba??????????????????? dziewczyny,pobudka............. chłopaki dawać tu do rozmowy,bo potrzebuje pomocy,naprawdę...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprzepraszam, ale dopiero wrocilam :O ja dalej jestem zainteresowana tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×