Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

NICK__________IMIE_________WIEK_____TC___DO KONCA(DNI)data *************************************************************************************** asia-k-------------Asia--------------?------------- 15--------190---? Pinia--------------Paulinka---------24-----------14---------186--11.04.08 Kiwi28------------?------------------28-----------12---------198--23.04.08 AnnaM------------Ania--------------27-----------12---------201--26.04.08 mini55------------Agnieszka------ 26------------8----------???---24.05.08 NAPISALAM TABELKE WEDLUG WIEKU CIAZY OD NAJSTARSZEJ:) Narazie mam tyle aha dziewczynki uzupelnijcie te dane ktorych mi brakuje tzn napiszcie a ja bede uzupelniac tabelke aha ASIU zobacz na tym suwaczku co mamy na lilypie to u mnie jest do konca 186 dni a u ciebie 190 hmmm jak to mozliwe jak ty masz 15 tc a ja 14tc ale wzielam kalendarz i policzylam i ja mam dokladnie 186 dni do konca wiec u ciebie jest jakis blad no nie wiem oblicz sobie dkoladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK__________IMIE_________WIEK_____TC___DO KONCA(DNI)data ******************************************************** ******************************* asia-k-------------Asia--------------?------------- 15--------190---? Pinia--------------Paulinka---------24-----------14----- ----186--11.04.08 Kiwi28------------Kasia-------------28-----------12---- -----198--23.04.08 AnnaM------------Ania--------------27-----------12------ ---201--26.04.08 mini55------------Agnieszka------ 26------------8-----------???---24.05.08 PODOBA WAM SIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK__________IMIE_________WIEK____TC____DO KONCA(DNI)data ########################################################## asia-k-------------Asia--------------?------------- 15---------190---? Pinia--------------Paulinka---------24-----------14----- ----186--11.04.08 Kiwi28------------Kasia-------------28-----------12---- -----198--23.04.08 AnnaM------------Ania--------------27-----------12------ ---201--26.04.08 mini55------------Agnieszka------ 26------------8-----------???---24.05.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_________IMIE__________WIEK_____TC___DO KONCA(DNI)data ######################################################## ## asia-k-------------Asia--------------?------------- 15---------190---? Pinia--------------Paulinka---------24-----------14----- ----186--11.04.08 Kiwi28------------Kasia-------------28-----------12---- -----198--23.04.08 AnnaM------------Ania--------------27-----------12------ ---201--26.04.08 mini55------------Agnieszka------ 26------------8-----------???---24.05.08 Oki mam nadzieje ze teraz bedzie juz rowno wszycho mam nadzieje ze wam sie podoba i ze wmiare mi wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to tak raz na tydzien bede robila uaktualnienia dzieki temu bedziemy wiedzialu co ktora kiedy i jak:) i nowe dziewczyny ktore do nas dolacza beda wiedzialy juz o nas troche:) aha mini sluchaj zrob sobie suwaczek na stonie zaraz podam ci link i tam bedzie ilosc dni do konca alebo jak ci sie chce to policz sobie w kalendarzu ile ci zostalo oki?? http://lilypie.com/create_baby_days.php?r=53653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze mi ten brzuszek to wyskoczyl w ciagu ostatnich 5 dni??? a wczesniej go wogole nie bylo wiec moze i was to czeka za chwilke... moj syn wie ze mam dzidzie w brzuszku... i tyle... chyba jest jeszcze zbyt beztroski zeby jakos go to specjalnie obeszlo... nie martwie sie ze bedzie zazdrosny bo on nigdy nie byl zaborczy w stosunku do nas... wogole to takie cyganskie dziecko... czasem to nawet mi przykro ze sie nie trzyma mojej spodnicy tylko lata do wszystkich... piniu nie tylko ty nie pracujesz ja tez nie... kiwi ja zaczelam puchnac juz w 7 miesiacu ciazy jak jeszcze nawet brzucha nie mialam... podejrzewali u mnie nawet w zwiazku z tym zatrucie ciazowe i chcieli do szpitala zamknac ale sie nie dalam i naszczescie sie okazalo ze po prostu taka moja uroda ze spuchlam... tylko sie ciezko chodzilo ale jakos przezylam... a dane do tabelki: asia lat 23 14tygodni i 3 dni ciazy wiec chyba 15 tydzien tak?? termin mam na 06.04.2008... ale \"planuje\" przenosic do 10 zeby mezowi prezent na urodziny zrobic... hihi... a ja nie wiem co z tym suwaczkiem przeciez on sam liczy wiec nie bede sie z nim klocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu:) no pewnie,ze sie podoba. No ,no ,no, terez to juz mamy topic pełną parą,taki porządny:) a ja tak patrzę i mi jutro pozostanie 200dni do porodu:) Super. Ja się zbieram powoli,bo za niedługo idziemy do tego lekarza,jeszcze obiadek trzeba zjesc i w ogóle sie przygotowac:) kurcze ,ale ten czas leci ,pamietam dokladnie jak jeszcze nie tak dawno jak robiłam test a tu juz powoli zbliża sie 2 trymestr,do końca roku Nam zleci dziewczynki , a potem to juz z górki JUPI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_________IMIE__________WIEK_____TC___DO KONCA(DNI)data ######################################################## ## asia-k-------------Asia--------------23-----------15---------190---06.04.08 Pinia--------------Paulinka---------24-----------14----- ----186--11.04.08 Kiwi28------------Kasia-------------28-----------12---- -----198--23.04.08 AnnaM------------Ania--------------27-----------12------ ---201--26.04.08 mini55------------Agnieszka------ 26------------8-----------???---24.05.08 asiu policz te dni do konca bo na suwaczku masz blad z moich obliczen wychodzi ze do konca zostaje ci 181 dni ale sama policz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zleci, zleci. Ja jutro zaczynam właśnie II trymestr!!! 13 tydzień się zacznie:) Tabelka super, wszystko teraz czytelnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu no zobacz ja przed chwila obliczylam sobie dzien po dni od dzisiaj liczac ile dni mi zostalo bo myslalam ze moze ja mam blad i wychodzi rowniutko jak w mordke szczelil:P wiec jezeli masz termin na 06.04 a ja na 11.04 to nie mozesz miec wiecej niz ja jak chcesz mam ci zmienic w tabelce czy chcesz miec tak jak na suwaczku?? twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leci jak nie wiem pamietam jak pierwszy raz wogole weszlam na Kafe i myslam sobie ze moze jak jest tak wczesnie to dziewczyny jeszcze o tym nie gadaja a tu prosze. juz II trymestr za dwa dni bedzie 15tygodni czyli juz 10 tygodni jak jestem swiadoma tego ze jestem w ciazy bo w 5 tygodniu zrobilam testa niezle 10tygodni kiedy to zlecialo WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki bardzo prosze wdlug zyczenia zmieniam no ja tez tak wyliczylam mam taka propozycje moze sproboj jeszcze raz zrobic suwaczek! NICK_________IMIE__________WIEK_____TC___DO KONCA(DNI)data ######################################################## ## asia-k------------Asia--------------23-----------15---- -----181---06.04.08 Pinia--------------Paulinka---------24-----------14----- ----186--11.04.08 Kiwi28------------Kasia-------------28-----------12---- -----198--23.04.08 AnnaM------------Ania--------------27-----------12------ ---201--26.04.08 mini55------------Agnieszka------ 26------------8-----------???---24.05.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zobaczcie nam tylko brakuje dziewczyny w wieku 25 lat i bysmy mialy wszystkie od 23 do 28 :) fajnie z ta tabelka przynajmniej nie musimy sie zastanawiac jak ktora ma na imie KIWI wiesz co bylam pewna ze masz na imie MARLENA nie wiem czemu hmmm chyba widelec na talerzu tak miala ale ona chyba juz nas opuscila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz jest wpozadku... kiwi albo taka mloda albo taka stara zalezy jak na to patrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem ci ze wygladam na jeszcze mlodsza niz w rzeczywistosci... a z kolei moj syn wyglada jakby byl ze 2 lata starszy niz jest bo jest bardzo wysoki i czasem bawia mnie spojrzenia niektorych babc jak jestesmy np. w sklepie a on do mnie mowi mamo... ja wygladam na jakies 17-18 lat a on na 7 wiec wzrok tych babc jest czasem piorunujacy... ale chociaz mam ubaw... a do tego moj maz tez wyglada jakby dopiero co 18 mial wiec juz wogole jest smiesznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, chyba nie chciałabym mieć na imię Marlena:) Myślałam, że Asia jest gdzieś w moim wieku albo starsza. Chyba syn 5letni mnie zmylił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ja bym chciała tak młodo wyglądac. ale, niestety, wyglądam na swój wiek. chociaż nie palę. Mam koleżankę, lat 27, mężatkę, nauczycielkę. Wygląda na 18 lat, a do tego uczniowie jej czasem mówią, że widzieli ją z \"chłopakiem\" na mieście. Nie nosi obrączki, więc myślą że panienka i to ledwo po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze ze tak mlodo wygladam tylko bawi mnie widok tych zgorszonych pan... a wogole to kiedys wam swoje zdjecie wysle (jak juz bedzie co prezentowac- chodzi oczywiscie o pokazny brzuszek) i wtedy same ocenicie czy faktycznie wygladam na mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy więc na zdjęcie, Asiu:) A co do babć, to najlepsze są rasowe moherowe berety;) Uciekam już z pracy. Pewnikiem wieczorkiem wpadnę. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki! Ja mam nadzieje ze kazda da swoje zdjecie jak juz bedzie miala brzuszek:) a moze sie tak umowimy ze kazda zrobi sobie zdjecie brzuszka tak w 24tc bo wtedy to prawie kazda ma i porownamy ktora jak wydlada w takim samaym czasie co?? co wy na to??:) --->Asiu to jak mowisz ze tak mlodo wygladasz to dopiero musialo moherowe babki intrygowac jak urodzilas synka co?? ja wiem jak takie babki potrafia plotkowac u mnie pod blokiem tak bylo ojej o kazdym wiedzialy co powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> ASIU ta herbatka ojej niezbyt pyszna co nie?? tzn nie jest zla ale tez nie za dobra mozna wypic ale jak tutaj pisze ze 3 razy dziennie to ja dziekuje ale raz dziennie to sobie pije jak ma dostarczac witaminki maluszkowi to sie przemecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×