Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

a co do egzaminu na prawo jazdy to my z mezem mamy to za soba juz dawno jak mialam 18lat to poszlam na kurs i sie udalo za pierwszym razem na szczescie ale nie powiem nerwowka straszna byla tak prawde mowiaz nie wyobrazam sobie zycia bez auta bo akurat ja duzo jezdze i maz tez ja to bym najlepiej chciala swoje autko miec tylko dla siebie ale tak dobrze to sie nam nie powodzi zeby dwa autka utrzymac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi Ty chyba pisalas o farbowaniu wlosow to ja czytalam ze niby mozna ale jak ty mowisz ze mozna pasemka to kamien z serca bo ja pasemka nosze wiec w casie porodu bym chyba wygladala jak czarownica a tak wasnie mysle sobie ze na siwta sobie ufarbuje a potem do konca ciazy juz dam sobie spokoj jak narazie nie farbowalam wiec chyba ten jeden raz nie zaszkodzi:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi sie córka władowała na kolana i zdjęcia oglada, jak była malutka. Mi też udało się zdać egzamin za pierszym raze, a misłam wtedy 17 lat. Taka gnojówa.Nie jeździłam kilka lat, ale udało mi sie po takiej przerwie zacząć jeździć bez brania lekcji. Mam nadzieję, że mąż w końcu zda. Teraz ma motywację, bo mamy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, ja napisałam zdanie swojego lekarza tylko. On na pasemka właśnei zezwala, ale farbowanie odradza. Prosiłam jeszcze koleżankę, zeby zapytala swojego lekazra o farbowanie, moze jej ma inne poglądy na ten temat. Mam nadzieję, ze nie zapomni zapytać. W poprzxedniej ciąży nie farbowałam, ale jak tylko po porodzie wysłam ze spzitala to zafarbowalam normalnie farbą. I wylądowaliśmy z małą w przychodni, bo jej jakieś krostki wyskoczyły na ciele. Wtedy karmiłam jeszcze piersią. Wychodzi na to, że karmiąc też trzeba uważać na farbowanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMM nie wiem no wlasnie kazdy lekarz jest inny ja mojego tez sptam a ide w srode ale wiesz co moja przyjaciolka ma kolezanke ktora 8 miesiecy temu urodzila i ona robila wlasnie pasemka w ciazy to 2 razy bo wpadli i raz na wesele i potem jakos tak w polowie. a znowu moa duga kolezanka ta co juz o niej pisalam gdzies tam wczesniej to tez wpadli i urodzila 2,5 tygodnia temu i tez farbowala ale cale farba tez 2 razy bo na weselicho i potem farbnel sobie bo miala odrosty i mala wszysko oki wiec to chyba zalezy od dziewczyny jaki ma organizm a nie co lekarz mowi nie?? przeciez wiemy ze te dziewczyny ktore wpadly i braly slub to niepodejrzewam ze nie chcialy na wlasnym slubie pieknie wygladac no chyba ze akurat nie farbuja wlasow i nosza naturalne to tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, my \"wpadliśmy\" tuz po wyznaczeniu daty ślubu u księdza:))) I na ślubie miałam piękne odrosty. A fryzjerki, gdy sie czesałam na slub, dziwiły się, dlaczego nie farbuje. Mówiły, że normalnie dzxiecwczyny w ciąży przychodziły i farbowały włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiecie co?? tak szczerze to nie moge sie juz doczekac az zaczniemy sobie pisac jak nasze maluszki kopia:) ojej ale to bedzie przezycie a potem jak kazda z nas bedzie opisywala ze juz z maluszkiem jest w domku ze urodzila i jak to bylo i wogole wy tez tak mace?? to musi byc cudowne uczucie Wy KIWI i ASIU juz to raz przezylyscie to wcale sie nie dziwie ze sie zdecydowalyscie na 2 dzieciaczki chcecie kolejny raz to przezyc! :) Ja nie moge sie doczekac pierwszego kopniecia tylko boje sie tych stupek miedzy zebrami;p hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj był0 widać , bo był to koniec 5 miesiaca:) Ale nie chcieliśmy przekładać daty ślubu. Było juz brzuch widać, ale niektórzy nie kapnęli o dziwo:)) Ja swoje pierwsze kopnięcie poczułam tydzień przed ślubem. To był chyba 22 tydzien. W drugiej ciaży podobno szybciej. Najlepsze jest, jak dzidzia ma czawkę. moja miała strasnzie często. Tak brzuch wtedy fajnie skacze. Śmiesznie to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie naszlaochota na budyn czekoladowy ojej ide sobie zrobic bo akurat mam:) wiec uciekam pozdrowionka dla ciebie KIWI i córci oraz rzycz mezowi powodzenia na egzaminie bede trzymac kciuki napewno zda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJ ALE NAPISALAM ZYCZ O MATKO MUSZE AZ SAMA SIEBIE POPRAWIC BO PATRZEC NIE MOZNA NA TEN BLAD :) UPS ALE TO PRZYPADKOWO WIEM JAK SIE PISZE SLOWO ZYCZENIA EH EH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Piniu! Budy ń czekoladowy, pycha, mniam. Ja też uciekam, bo mmi pierworodna przysypia. Trzeba ją kąpać. Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na momencik... jutro niestety bede troche pozniej bo do tesciowej na cmentarz jedziemy bo to rocznica smierci... a ze to wyprawa calorodzinna to pewnie pozniej jeszcze jakis obiadek bedzie czy cos wiec moge sie dopiero wieczorem pojawic... pozdrawiam... trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! A co to nikogo dzis jeszcze nie było? Jakaś nudna ta niedziela, pogoda deszczowa, najchętniej poszłabym spać:( Co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU chyba dziewczynki dzisiaj leniuchuja przed telewizorami bo nikogo nie ma:( w takim razie ja tez uciekam ide cos przekasiac bo sie dzidzia domaga:) to narazie pozdrowionka papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)wpadłam sie przywitac:) ehh mnie dzis cały dzień muli i muli ,masakra :( a w ogole to jutro mam wizyte u lekarza i juz sama nie wiem czemu sie stresuje,moze w koncu się dowiem kiedy będę miała to moje pierwsze usg:) Pozdrawiam i miłej nocki życzę :) przyszłym i obecnym mamusiom🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... dzis na cmentarzu bylam pozniej pojechalismy na zakupy i sobie spodnie ciazowe kupilam bo jeszcze moment i nie bede miala w czym chodzic... pozniej sie zdrzemnelam... i obudzilam sie niedawno ale nie powiem zebym sie jakos szczegolnie wyspala wiec ide dalej spac... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No i znowu poniedziałek. Deszcz na dworze, spóźniłam sie do pracy, pracować mi się nie chce:( Takie \"optymistyczne\" podejście do zycia dziś mam. mam nadzieję, że szybko minie. Jak się czujecie??? Asiu, jakie spodnie sobie kupiłaś: z materiału czy jeansu? jesli można wiedzieć, duzo dałaś? bo u nas w sklepach nie schodza poniżej 100zł, dlatego kupiłam dzinsowe na allegro. Fajne, tyle że na całą ciążę to nie starczą. Mam jeszcze jedne, czarne materiałowe, ale one na póżniejszą ciążę sie nadają. Fajne golfy upatrzyłam na allegro. Spójrzcie: http://www.allegro.pl/item252030232_sweter_golf_ciazowy_tunika_5_kolorow_r40.html Podoba mi się czerwony. Chyba sie zdecyduję. Dotychczas kupiłam tylko w Orsayu jeden golf w kolorze cegły (nieciążowy), ale jest długi i na ciążę idealny. A takie dłuższe sweterki chyba najlepiej wyglądają, jak już jest brzuszek. Aha! Wy też tak macie, że Wam w ciąży wolniej włosy na nogach rosną? Miała poprzednio, mam tak i teraz. Ciekawa jesttem, dlaczego tak jest. Pozdrowienia, będę później. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, byłabym zapomniała. Tak mnie tchnęłaś tym budyniem czekoladowym,, że wczoraj też zrobiłam. Tyle, że śmietankowy:) Taka nieduża zachcianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w h&m takie zielone a\'la bojowki... ale jesli w tylku za bardzo sie nie rozrosne to starcza na cala ciaze bo maja taki szeroki pas na brzuchu elastyczny i on sie bardzo rozciaga... dalam 119zl... ale sobie jeszcze jeansy koniecznie musze kupic tylko jeansy sa drozsze a ja wczoraj nie mialam przy sobie tyle kasy wiec sobie w srode pojade kupic... a ja mam juz taki brzuszek jak ta pani co w tych golfach z allegro wystepuje... kiwi golfy moze i fajne tylko ze ja niestety nienawidze golfow.... wspolczuje ze w pracy musisz siedziec... a ja lece sie wykapac i na miasto sprawy zalatwiac... do pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Fajne te sweterki ale ja sobie bardzo podobny kupilam za 55zl zielony no bo to moj ukochany kolorek:) super jest mieciutki i cieplutki na 100% cala ciaze w nim przechodze bo taki rozciagliwy i tez taki dluzszy. ja to malutka jestem wiec na mnie to nawet niektore S(36) sa zbyt duze. Tez kupilam sobie spodnie dalam 90zl JEANSY i bluzeczke taka z karczkiem i kokardka taka elegantsza na jakies wyjscie. Juz sie obkupilam bo kolo Lodzi jest takie duze centum handlowe PTAK i tam jest duzo roznych rzeczy niedrogich wiec kupilam za jednym zamachem wszystko. Narazie to mi starczy najbardzoej to sie ze spodni ciesze bo tyle juz mierzylam i wszytskie zaduze byly wiec krawcowa by mnie czekala a te sa dobre, moje juz troche mnie uciskaly i brzuch mnie bolal wiec wole sie tak nie meczyc. Kolezanka ma mi dac jeszcze jakas bluzke i spodnie wiec mysle ze starczy mi. No i jeszcze sobie kupilam welurkowe dresiki blekitne wygodniutkie sa wiec garderobe ciazowa juz mam skapletowana teraz to jak tylko dowiem sie plec to bede dla dzidziusia wszystko kupowac:) --->KIWI a z tymi wlosami to wiesz co?? moze i masz racje bo faktycznie mi tak szybko na nogach rosly a teraz chyba wolniej teraz tak na to zerkne:) DZISIAJ BYLAM NA BADANIU NA CUKIER ALE WSZYSTKO DOBRZE MAM 74 A NORMA DO 120 WIEC LUZIK!!! W srode mam wizyte u lekarza!!! No ale teraz to nic ani USG ani badan wiec taka tylko kontrol tym razem no chyba ze wazenie i mierzenie wczoraj sie wazylam 48kg waze juz 2 kg przytylam w ciazy mam nadzieje ze jeszcze z 10kg zeby tak z 12kg tylko przytyc tak wogole to chcialabym 10kg no ale chyba to jest niemozliwe jak ja tyle jem:( --->KIWI ile przytylas w 1 ciazy?? --->ASIU a ty ile przytylas?? Oki koncze bo juz Wam przynudzam buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia to my z tej samej kategori wagowej - waga kogucia Ja ostatno u doktorki sie wazylam to 46 waże ale przytyje pewnie duzo wiecej niz ty bo jem jak oszalala mimo nudnosci... mam wrazenie ze jak zjem cos to mnie nie bedzie mulic wiec caly czas zagryzam wlasnie gotuje gulasz z ziemniakami mniam mniam a potem niestety zbieram sie do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI ja tez jem jak oszlala no ale faktycznie nasza waga to smiac sie chce:) jak byma u lekarza i mnie wazyla to powiedziala ze waze tyle co dobry wrobel:) ale to sie zmieni i bede wygladala jak maly pingwinek:) ale co tam dla dzidziusia warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak do tej pory przytylam kilogram na razie i mam nadzieje ze takie wolne tempo wzrostu wagi sie utrzyma... w poprzedniej ciazy przytylam 17 kilo az ale maly byl duzy bo wazyl 3880 i mialam bardzo duzo wod plodowych i bylam niesamowicie opuchnieta (do tego stopnia ze cala zime w rozchlapanych za duzych adidasach przechodzilam bo w zaden inny but mi noga nie wchodzila) takze po jakis 10 dniach jak juz ta woda ze mnie zeszla to zostaly mi tylko 2 kilogramy gorka... jak zaszlam w poprzednia ciaze to wazylam 68 kilo a po 10 dniach od porodu 70 wiec nie bylo zle tym bardziej ze mam 180 cm wzrostu... ale pozniej sobie niezle pozwolilam i w maju tego roku wazylam juz 89 kilo... na szczescie udalo mi sie przed zajsciem w ciaze zrzucic 10 kilo bo tak to by mi 100 pekla napewno w 9 m-cu i bym sie chyba toczyla bo na chodzenie nie byloby szans... schudlabym napewno jeszcze ale jak sie dowiedzialam o ciazy to przeciez sie nie bede odchudzac... apropo odziezy ciazowej to ja mam sporo tunik takich a\'la ciazowych bo ja normalnie lubie bardzo takie ubranka wiec na gore nie bede musiala nic kupowac tylko jakies spodnie i spodnice... a widzialam w h&m bardzo fajne spodniczki ciazowe takie z taka fajna kokardka umiejscowiona tak troche pod brzuchem... ale nie kupuje na razie bo nie wiem czy bede mogla kozaki tej zimy nosic bo jak znow tak spuchne jak w poprzedniej ciazy to bede mogla tylko adidasy a przeciez nie wyskocze w eleganckej kiecce i w adidasach... to by ludzie na ulicy mieli ubaw ze mnie jakbym sie tak wystroila... znow mnie wygonic trzeba... nie no dobra sama sie wyganiam... do pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha moj maz sie smieje ze bedzie mnie latwiej przeskoczyc niz obejsc... zreszta wzrostem tez nie szaleje...156 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania M Ty jestes w 12 tyg od ostatniej misesiaczki czy od zapłodnienia. bo roznie to licza .. Ja sobie wyliczylam ze jestem w 6 tyg ale ginekologiczka mi wyliczyla ze na poczatku 8 bo podobno dodaje sie te dwa tyg od owolacji a od dawna masz te mulenia?? bo ja tak na poczatku 5 tyg dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ojejka to chyba pierwszy raz nie jestem najmniejsza ja mam wzrostu 158 wiec o cale 2 cm jestem wyzsza od ciebie MINI:) WOW heheheh ---> ASIU to ty wysoka jestes ale bysmy smiesznie wygladaly jakbysmy kolo siebie stanely ja niecale 160 a ty 180 to niezle:P no to faktycznie musze ci powiedziec ze super w poprzedniej ciazy jak ci 2 kg zostaly do zrzucenia SUPER mam nadzieje ze tez tak bede miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mini ja mam 12tydzien od ostatniej miesiaczki,tak mi tez wyliczyl lekarz,jak ja myslałam(ostatni okres mialam 20lipca) hmm mulenie tez wlasnie mam tak od 5tc a wczoraj po raz pierwszy tej ciazy wymiotowalam ehh masakra to była.Dzis po 16 ide do lekarza i poprosze Go juz o zwolnienie.Nie mam sily stac po 9h na hali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI ja widze ze masz suwaczek ze stony dziecko-haczewski i tam masz dokladnie wypisane ile jestes w ciazy od momentu zaplodnienia( chiciaz smiac mi sie chce bo nie wiem skad oni moga to wiedziec:P ) hehehe no i na samamym dole masz napisane ile trwa ciaza od 1 dnia ostatniej miesiaczki wiec z reguly miedzy data od zaplodnienia a data od ostatniej miesiaczki jest tak 2 tygodnie roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×