Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

moja tesciowa strasznie chce wnuczke. moj maz tez core by wolał a ja zawsze mowiłam ze bedzie chlopak...... zobaczymy Bratowa moja ma teorie ze jak sie zyga to bedzie dziewczynka a jak nie to chlopiec :):): Asia a Ty na co stawiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e co ty moja kolezanka ma 2 tygodniowa corcie i ani razu nie rzygala tak jak ja:) a mojego meza siostra zygala przez 1 miesiac i chlopiec sie urodzil kubus wiec chyba nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wlasnie nie ma reguły,hmm zobaczymy w kwietniu,chociaz płec juz mozna chyba poznac kolo 22tc, ja bede chciala znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bys wolala Aniu?? i ty Mini jak nie znacie jeszcze plci?? ja bym chciala dziewczynke i bedzie miala na imie oliwia a jak chlopak to oliwier ale wolalabym corcie. no a plec to nawet juz w 18tc mozna zobaczyc jak sie dupcia nie odwroci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wolałabym corcie,na imie by miala Zuzanna,a co do synka to nie mam imienia wybranego hmm moze Mikołaj?? :) Oliwia,Amelka tez bardzo ładne ,ale przewazyl glos mojego meza hhehe i bedzie Zuzia jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wstepnie upatrzone imiona dla chlopca Borys dla dziewczynki Antosia.... ale mamy jeszcze duzo czasu i pewnie nie raz sie jeszcze to zmieni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bradzo Ladne imionka:) Aniu my tez na poczatku chcielismy zuzie ale przy Oliwce zostalo no zobaczy sie:) dziewczynki a zapytam was pijecie duzo herbaty?? ale chodzi mi o czarna?? czy raczej nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa Aniu ja czekam na meza jeszcze godzinka i bedzie w domku:) ale tez zmykam bo caly dzien tutaj siedze wiec szkoda oczu! Papa Mini i do nastepnego razu trzymajcie sie buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. wyspalam sie i jstem rzeska i wkoncu przytomna... pinia a wiesz jak mi powiedzialas o zupce chinskiej to mi sie pierwsza ciaza przypomniala bo cala ciaze mi tylko zupki chinskie wchodzily... nic innego jesc nie moglam bo mnie mdlilo i z tego co wiem to czesto sie tak \"zdrowo\" w ciazy je... moja kolezanka tez tak jadla jak w ciazy byla same zupki chinskie i kiedys jej sprzedawczyni w sklepie sie pyta wkoncu czy te wszystkie zupki dla niej bo przeciez moga jej zaszkodzic to jej az wstyd sie bylo przyznac i powiedziala ze dla kolezanki... apropo zachcianek ja jak bylam w 8 tc to meza o 2 w nocy obudzilam i kazalam isc po lody po czym gdy juz wrocil z lodami objechalam go ze kupil nie takie jakie ja chce... tlumaczyl mi ze innych poprostu nie bylo ale do mnie to nie przemawialo... nakrzyczalam na niego i poszlam spac a lodow nawet nie tknelam... nie mial ze mna lekko przez pierwsze 3 miesiace... teraz mi naszczescie troche przechodza humorki... a jeszcze wczesniej non stop ryczalam i byle co mnie z rownowagi wyprowadzalo... jesli chodzi o to co sie urodzi to chcialabym chlopca... jak bedzie chlopiec to damy mu na imie Kajetan a jesli corka bedzie to damy jej na imie Lilianna... no wlasnie z tego co wiem to narzady plciowe zewnetrzne ksztaltuja sie w 16 tc wiec kolo 18 tygodnia juz mozna podejrzec co bedzie... czyli po nastepnym usg juz powinnysmy wiedziec... choc ja nie do konca chce ale maz sie upiera a opcja ze on wie a ja nie nie przejdzie bo i tak sie wygada... a nastepne usg wykonuje sie miedzy 18 a 22 tygodniem i jest to tzw usg polowkowe... pozdrawiam i zycze milego samopoczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Nie było mnie tu zaledwie parę godzin, a tu taka burza na topiku:) Dzięki wielkie za wsparcie. Szanowna pomarańczowa dalajko (ciekawe czemu nie masz odwagi pisać pod czarnym nickiem), nie uważam, że napisalam na tamtym topiku coś złego, napisałam swoje zdanie. Sama miałam pierwsze dziecko nieplanowane, gdy nie miałam pracy a mąż zarabiał 1000zł. I gdyby nie rodzice to byśmy gryźli ściany z dzieckiem. Niby co jest złego w rozsądnym planowaniu rodziny??? A do bogactwa mi hen, hen i jeszcze dalej, ale na dwójkę dzieci powinno starczyć. Oj zazdrościsz czegoś dziewczyno, zazdrościsz... Dziewczynki! Ja dla odmiany nie mogę patrzeć na zupki chińskie, ale nigdy za nimi nei przepadałam. W ogóle nie mam jakichś specjalnych zachcianek. Nawet zapachy mnie nie odrzucają. Nie mdli mnie, nie mam wymiotów. Ja też jestem bardzo ciekawa płci i marzę o zdrowej dziewczynce. A imię może Nadia? Bardzo mi się podoba. Mini55, my też dla chłopca mamy umyślone Borys:) Piniu, cio do herbaty to wypijam ze 2 szklanki niezbyt mocnej czarnej herbaty. Tymi owcowymi to juz rzygam, w przenośni oczywiście. A pijecie kawę? Ciekawe, co te pomarańcze jeszcze wymyślą. Zazdrośnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie niestety drazni wiekszosc zapachow... szczegolnie perfumy mojego meza (ktore sama mu kupilam jeszcze przed ciaza bo mi sie zapach podobal)... a teraz ma zakaz ich uzywania w domu... hihi musi na klatke wychodzic jak chce ich uzyc... mowie wam nie ma ze mna lekko podziwiam go ze ze mna wytrzymuje i jeszcze twierdzi nawet ze kocha... ja nie wiem jakbym trafila na takie babsko jak ja to by mnie szlag trafil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i raczej wogole nie pije herbaty bo nie przepadam czasem tylko zielonej sie napije... ale i to rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciaza pilam praktycznie tylko wode mineralna niegazowana a w tej chwili mam smaka na gazowana nie wiem czemu... ten posmak taki charakterystyczny mi odpowiada... i pije w zasadzie tylko to... wczesniej jeszcze pilam taka specjalna herbatke dla kobiet w I trymestrze ciazy bo podobno miala na mdlosci pomagac ale jak po dwoch tygodniach nie pomogla to dalam sobie spokoj... mam jeszcze herbatke na II trymestr bede musiala ja wyprobowac... to sa takie specjalne mieszanki zol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, co to za mieszanki? To jakies gotowe herbatki? Jak się nazywają i gdzie je mozna kupić? Ja już mam dość owocowych, brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... jak myslicie czy powinnam sama na wlasna reke zaczac brac witaminy bo juz sie zaczal drugi trymestr i chyba od drugiego juz sie bierze... czy najpierw lekarke zapytac??? tylko do lekarza to ide dopiero 20-tego... bosh ten katar mnie zameczy... jak myslicie czy bardzo zaszkodze dziecku jak bede uzywac kropli do nosa??? mam takie dla malych dzieci to chyba nie powinny zaszkodzic co??? wiem ze nie powinnam sama na wlasna reke brac lekow ale nic innego nie biore a przez katar usnac nie moge... a tak wogole to wlasciwie mam tylko katar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci napisze co to za wynalazek tylko do kuchni musze isc... herbatka bio-active new life II trymestr... herbatka dla przyszlych mam ... dla twojego dobrego samopoczucia i zdrowia dziecka. to co wazne dla ciebie i dla niego. wapn, zelazo i witaminy-to wartosciowe skladniki niwelujace niedokrwistosc matki i konieczne do rozwoju dziecka...ble ble ble i tak dalej sklad: pokrzywa, czarna pozeczka,morela, hibisus, rooibos, naturalny olejek pomaranczowy... jaki ma smak to nie wiem bo jeszcze nie probowalam... ale jutro wyproboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, idź do rodzinnego. Na pewno coś Ci bezpiecznego przepisze. Samej z tabletkami może nie kombinuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jest strona podana ale ja tam jeszcze nie zagladalam... jak ktoras chce to podaje www.bio-life.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdziek kupiłaś tą hernbatkę? Mam na myśli, czy w spożywczym, aptece cyz zielarskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to moze u nas w Carrefourze też jest. Tylko kiedy ja tam będę. Zobaczę w spożywczakach w tygodniu. Dzięki Asiu. Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! NIE PRZEJMUJCIE SIE TYMI POMARANCZOWYMI BO NIE WARTO!!! Ojej dobrze ze napisalyscie o tych herbatkach to moze pojde kupic sobie bo ja tez tak gora dwie herbaty czarne slabe a pozatym te owocowe ale juz mam ich dosc powaznie wiec pojde do carffoura jak bedzie to kupie:) ---> ASIU ja zaczelam brac witaminy jak tylko sie dowiedzialam ze jestem w ciazy! Biore Centrym Materna to sa witaminki dla kobiet planujacych ciaze i dla kobiet w ciazy wiec smialo mozesz sobie je kupic ja kupilam i dopiero po tygodniu poszlam do lekarza i jej powiedzialam. Lekarz powiedzial ze bardzo dobrze ze mam je brac i nie zmieniac wiec jak chcesz ja biore od poczatku. Moja kuzynka w Matce Polce lerzala i tam jej lekarz powiedzial o tych tabletkach no a w matce Polce to chyba juz sa najlepsi specjalisci wiec chyba smialo mozesz tzn ja biore i sie nie martwie aha kosztuja 26zl za opakowanie 30 TAB Ide po chlepeb bo maz spi a nie bede bidulka budzic bo dzisiaj na nocke idzie wiec niech sobie pospi bo w nocy nie bedzie a ja mam sklep pod nosem a przy okazji zobacze czy sa te herbatki to do pozniej ciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×