Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

pinia no wlasnie ja materne bralam w poprzedniej ciazy... ale juz poczekam do wizyty (chyba sie nic nie stanie) i zapytam... to ja tez do sklepu lece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja z herbatek bardzo lubie czarana ale staram sie nie pic wiecej niz dwie dziennie, popijam takze biala-podobna w maku do zielonej ale lagodniejsza i owocowe choc tez mi sie juz \"przejadly\" kawke popijam sporadycznie ale zawsze z duza iloscia mleka , poprostu taka lubie.... a z witaminek kwas foliowy i gin powiedziala zebym brała magnez w razie pojawienia sie bolow brzucha -takich jak przy okresie- Asia u mnie jest na odwrot to ja bym chciala wiedziec a moj facet nie , narazie kupuje neutralne ciuszki .... zreszta nie przepadam za rozowym ani niebieskim wiec prawdopodobnie kolorki neutralne bede kupowac tak czy tak... A zapachy narazie mnie nie draznia oprocz dymu tytoniowego.Nigdy mi nie przeszkadzał a teraz robi mi sie niedobrze jak czuje... Wczoraj na przystanku autobusowym musiałam dwum laska zwrocic uwage bo paliły przy mnie....... zjezyło mnie to strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) ja niestety dopiero wstałam i jem sniadanko ehh.Co do picia to ja w ogóle mało pije niestety,ale o tej herbatce owocowej tez pomysle asiu. Co do kawki,to przed ciaza pijalam zawsze 2 codziennie,takie rozpuszczaalne,a teraz rowniez sporadycznie i z duza iloscia mleka :) Z witamin biore feminatal N i oczywiscie folik(lekarz kazal mi brac do 14tyg) a jezeli chodzi o nose,to jak sie go zapytalam czy na bol brzucha moge wziac On odradzil(zdania w tej kwesti lekarzy sa podzielone) aha Kiwi jeszcze chyba kiedys zadała pytanie odnosnie farbowania włosów,sama mam dylemat czy nie zafarbowac,jakas bez amoniaku,czytalam troche o tym i niby mozna hmm a Wy jak myslicie??:) My dzisiaj szykujemy sie na imprezke bo moj wujek konczy 40 lat :) oczywiscie dla mnie ona bedzie bezalkoholowa heheh dla mojego meza tez ,bo niestety prowadzi :) oki to ja narazie uciekam i papa .Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jak mozesz to sie wstrzymaj z farbowaniem wlosow do II trymestru a pozniej to mysle ze smialo mozna... tzn. ja tak mysle... wygoncie mnie do tego sklepu bo nie pojde wkoncu... mini ja tez raczej przepadam za innymi kolorami niz roz i niebieski ale jesli juz bym miala wybierac to wole niebieski roz mi wybitnie dziala na nerwy nie wiem czemu... a najbardziej to lubie brazy i czerwienie wiec pewnie w tych kolorach bedzie wyprawka choc mysle ze takie kolory to jednak do chlopca bardziej pasuja niz do dziewczynki... no ale przeciez u mnie musi byc chlopiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mini musze tej bialej herbaty sprobowac bo jeszcze nie pilam a skoro podobna w smaku do zielonej to musi byc dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja czytalam ze farbowanie jest zupelnie nieszkodliwe ale ze wzgledu na podwyzszony pozioom hormonow , efekt nie zawsze jest taki jak powinien... wiekszosc farb jest teraz bardzo łagodnych wiec nie ma obawy nie zaszkodzisz dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini no wlasnie ja w poprzedniej ciazy (jak jeszcze o niej nie wiedzialam) robilam wlosy na blond rozjasniaczem i nic mi nie wzielo kompletnie nic... a to przeciez byl rozjasniacz i to mocny to chociaz troche powinno a tu nic a trzymalam nawet dluzej niz bylo zalecane... az sie dziwilam dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie robilam oprocz tej metody zeby zrobic dzieciaczka dokladnie w owulacje no i ten kalendazyk chinski tez wskazuje na chlopca ale to tak naprawde sie okaze dopiero po porodzie co bedzie bo usg tez czasem niestety klamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam zaraz w necie tego kalendarzyka to i wy sobie bedziecie mogly sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaledazyk chinski nie slyszalam.. poszukaj koniecznie Ciekawe co mi wyjdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to moze ja tez jeszcze troche poczekam,w koncu jestem brunetka i tych odrostow,az tak nie widac.No zobacze co mi powie lekarz w poniedziałek, a to ,ze kolor moze nie chwycic tez o tym czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mmnie nic pusta strona mi sie wyswietliła .. w tle sa jakies paproszki ale nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wolelibysmy corcie,ale tak jak piszesz najwazniejsze to cale i zdrowe,chociaz myslalam ,ze moj maz bedzie chcial syna ,a tu mowi o corci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini moze sprobuj jeszcze raz bo link jest dobry... w razie czego poszukam jeszcze na innej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem czemu ale tego tez nie moge otwozyc Meza musze jak przyjdzie z pracy zmolestowac o to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja wprawdzie wstałam już o 9, ale dopiero teraz dotarłam do kompa. U nas w soboty z rana zawsze w meiszkaniu bałagan. My dłużej lezymy w łóżku, a córka w tym czasie cały swój pokój przenosui do naszego. Jeden wielki bałagan. Ale już posprzątane. AnnaM-----> co lekarz to inne obyczaje. Mój zalecił branie nospy w przypadku bólów brzucha. Dotychczas wzielam jedną tydzień temu. Mój rownież zalecił Feminatal, jak skończę to opakowanie foliku. Czyli Feminatal (a raczej Prenatal, bo ten raczej kupie, brałam w poprzedniej ciąży) zacznę brać od początku 15 tyg. ciąży. Co do farbowania włosów to mój jest przeciwny, niestety. I znów będe wyglądać jak zombie do porodu. Zezwala jedynie na pasemka, ale ja zawsze włosy na jednolity ciemny kolor robię, wiec nic mnie to nie ratuje. Uwzięłam sie, że w lumpkach skompletuję wyprawkę, a tu chyab nic z tego. Na razie mam kupione tylko jedne niebieskie body z krótkim rękawkiem na roz. 68. Nic mi jakoś nie wpada w oko, żeby musowo kupić, choć dużo jest szmatek. Może gdybym znała płeć to byłoby łatwiej. Dladziewcyznke wisza istne cuda na wieszaczkach. Maciupkie, różowiutkie spodenki dresowe Nexta, cud. Za całe 7 zł.I różowiutkie bluzeczki. Ach... Chyba za bardzo pragnę cóeczkę. Co do płci, to te tabelki chińskie z pierwszym dzieckiem mi sie nie sprawdziły, wg nich powinnam miec synka. A jest dorodna córcia:) Teraz jak staraliśmy sie o dziecko to korzystaliśmy z http://piekielko.info/kalendarzyk/ i w dni na dziewczynkę działaliśmy. Asiu, czy Twoje dzieci będą miały wspólny pokój czy oddzielne? Bo moje będą w jednym i już kombinuję, jakby je ulokować. Zaraz sprawdzę płeć w tych tabelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi fajna ta stronka i najwazniejsze otwozyla mi sie- ale z niej nie dowiem sie co bedzie bo z mezem kochalismy sie czesto wiec i dziewczynka i chlopiec jest bardzo mozliwy, zalezy ktory plemnik dotarł wczesniej. ;) Zreszta w zasadniczo jest mi wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ciesze bo z obu chlopak a z tej drugirj to az na 90% wiec chyba sie moge na chlopa szykowac... mini specjalnie dla ciebie przepisze ta tabelke tylko to moze chwilke potrwac bo niestety nie da sie po prostu skopiowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle zdrowe, prawda??? Ja sama jestem ciekawa, czy sie sprawdzi, bo działaliśmy dzień do dnia wg tego kalendarzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×