Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

To ja najbilezj mam do ASI 100km i czesem bywam w warszawie nawet ostatnio bylam jakis miesiac temu bo moj brat kupil sobie mieszkanie w Stolicy:) i bylismy zobaczyc jak budowa postepuje ale powiem wam ze szok jak bardzo drogie sa mieszkania w warszawie lomatko on za kawalerke 36m2 zaplacil ponad 360tys i to bylo ponad rok temu a teraz ta kawalerka jakby chcial ja sprzedac jest warta prawie 600tys zlotych czujecie. ASIU moj brat bedzie mieszla na mokotowie rzut beretem do Galerii Moktow bede tam przyjezdzac na zakupki:) hehehehe no to faktycznie miszkasz w cetrum jak masz tak blisko zlote tarasy zazdroszcze ci:) ANIU to nic ci innego nie zostaje jak brac meza i konicznie do mnie przyjechac:) na mega wielkie zakupy w komisie dla dzieci tutaj napewno sie obkupisz:) na 100% a ja skonczylam sprzatanie mialam jeszcze posprzatac w szafie ale juz niedam ray dzisiaj zmeczona jestem jutro postanowilam posprzatac w szafie i zrobiec chyba ze 100 pran tyle tego:) jezeli mowimy o slawach to ja moge sie pchwaic ze w Las Vegas to widzialam Toni Braxton, Celine Dion,Oliwie Niuton John, i to chyba by bylo na tyle z takich zagranicznych nie wiem chyba juz nikogo wiecej a jak pracowalam w Sopocie jaka barmanka 2 lata temu to widzialam duzo tych slawych tzn obslugiwalam drinki kawki i te sprawy: Sistars, Brodka,Marek Konrad,Małgorzata Potocka, Kamil Durczok,Anna Przybylska, Alcje z Big Brothera taka czarna moze kojarzycie?? i jeszcze pare ale takich mniej znanych co nie znam nazwisk ale z widzenia sie ich rozpznaje. NO ale ASIA to pewnie na codzien ich widuje bo w warszawie to ich pelno. aha jeszcz widzialam tego Diablo boksera i Pażdziocha:) z kiepskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kupowali holowczyc, jan borysewicz, materna, mann, foremniakowa z maserakiem, blizniacy mroczkowie, super niania, hubert urbanski (strasznie sympatyczny czlowiek), wojewodzki... hmm... jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze... a i edyta herbus ale dla mnie to rzadna gwiazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moim marzeniem jest zobaczyc na zywo Bogusława Linde i Pawła Malaszynskiego dla mnieto ideal faceta:) moj maz sie wscieka bo zawsze jak leci z nim jakis film to za zadne skarby nie dam przelaczc i mowie o nim Pawciu:P a maz sie denerwuje bo tez ma Pawel na imie ale do niego mowie Pawciu jak cos chce:D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW ASIU najbadziej zazdroszcze Mroczkow:) jak oni na zywo wygladaja?? jak tak piszesz to jeszcze mi sie przypomnialo ze w tej resauracji co pracowalam byl Artur Żmijewski i David z baru nie wiem czy kojarzycie on teraz jest chyba uwaga nie wiem jak to sie pisze (CZIPENDEILSEM) hihi taki bladyn ladny taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z sistars tez poznalam ale to juz w innych okolicznosciach... kiedys pracowalam jako wychowawczyni w szpitalu neuropsychiatrycznym dla dzieci i tam pracowalam z dziecmi z porazeniem mozgowym i nasza kolezanka je znala i je poprosila zeby przyjechaly i cos dla tych dzieciakow zaspiewaly i tak je poznalam... to nawet mialam okazje z nimi pogadac wiecej... bardzo fajne dziewczyny... ale strasznie niesmiale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee mroczkowie nic specjalnego... mali jacys tacy... jak dla mnie oczywiscie... ode mnie nizsi... i oczka jakies takie male maja... za to maserak mmmh ciacho tylko troche za chudy ale to akurat mozna zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i holowczyc dziewczyny jaki on na zywo przystojny... jak byl u nas w sklepie to my z dziewczynami az za nim ze sklepu wyszlysmy zeby go sobie dluzej poogladac... super facet niby ma juz swoje lata ale ma cos w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz a w telewizji wygladaja na takich dosc wysokich nie?? na mnie chyba najwieksze wrazenie zrobil Marek Kondrad ma bardzo fajne poczucie humoru i jest mily no faktycznie dziewczyny z sistars niesmiale ale bardzo sympatyczne. a mowie Wam jaka gwiazde z sierobie robi Brodka szok taka byla zamaskowana jakby doslownie gwiazda wszech czasow byla czapka kaptur okulary ojej a co do holowczyca to napewno jest na co popatrzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze byli u nas robert janowski, anita lipnicka z johnem porterem i corka, sergiusz zymelka (ten co gra filipa w rodzinie zastepczej), ta dziewczyna co gra zosie i ta co gra majke.... pewnie jeszcze mi sie cos przypomni to bede dopisywac... jeszcze byl religa z zona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i saleta na bosaka (tzn. on bez skarpetek chodzi)... no i teraz mi sie bedzie co chwila przypominac ktos... dobra juz nie zanudzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hołek, no. Niezły jest! Ja niestety tylu gwiazd nie spotkalam (liczac te spotkane \"na ulicy\". Ale widziałam Kozidrakowa, Muńka Staszczyka, faceta takiego kręconego z Voxu, ŚlesZyńską (wpadla akurat do pubu, w którym byłysmy z koleżanką). Jak sobie przypomne to dopiszę. A najbardziej chcialabym Kam(m)ela zobaczyć live!Przystojny, skubany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja tez widzialam lipknicka, aha no i Radosław i Cezary Pazura pochodza z mojego miasta a Radoslaw Pazura chodzil do tego samego liceum co ja:) a lipnicka pochodzi z Piotrkowa to tam gdzie ja studiowalam rzut beretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze tego goscia co gra romana hofera w na wspolnej... to tez w tym szpitalu go poznalam co i dziewczyny z sistars...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zescie dziewczyny mialy spotkania:) Ja moge sie pochwalic tylko jednym dla mnie znaczacym . Po koncercie Dżemu udalo mi sie wejsc do garderoby muzykow ,wraz z kilkonastoma osobami oczywiscie i pogadac z chlopakami.. Mialam wtedy moze z 17 lat i bylo to dla mnie niesamowite przezycie bo zakochana byłam wowczas w piosenkach Dżemu:) to były czasy:) Pinia nie obraz sie ale dla mnie Malaszynski to bubek (nie mowiac juz o Mroczkach) Ale ja oceniam ich przedewszystkim pod wzgledem aktorstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Lipinickiej: w jakiejś gazecie było jej zdjęcie z córką. I ta mała miała sandalki gufo z ccc (identyczne miała wtedy tez moja córka). Zdziwiłam się, że taka gwiazda (czyt. kasiasta) a kupuje buciki za 40 zł. ale pozytywnie sie zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowilam ze mroczowie fajnie tylko bylam ciekawa jak wygladaja na zywo al co do Pawla Malaszynskiego to dla mnie ideal aha dziewczyny jeszcze widzialam OLIWIERA JANIAKA CUDNY JEST TYLKO TROCHE NISKAWY W TELEWIZJI WYGLADA NA WYZSZEGO ALE Z BUZI IDENTYKO JAK W TELEWIZJI NAPRAWDE CIACH HMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiak za lalusiowaty dla mnie. Ale nam się topik plotkarski zrobił. Aha, Wojciechowska też jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janiaka tez widzialam i jeszcze kube wesolowskiego (razem zreszta byli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem moj maz widzial ja w sobote jak ju wam mowilam ochranial ja i mowil ze tak ja ubrali ze prawie wogole nie bylo widac i jak z nia rozmawial bo uzgadniali sprawy jak to bedzie wygladalo na wizji powiedzial jej ze jego zona tez jest w ciazy a ona powiedziala oooo to prosze pozdrowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wicie moj maz powiedzial ze martyna wojciechowska duzo brzydsza niz w telewizji ale mila bardzo i nie robila z siebie wielkiej gwiazy a zta uroda to prawda Asiu?? bo wiesz jakcy sa faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, Wojciechowska nie jest zbyt ładna, ale ma charakterystyczną twarz, która nie znika wtłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy. Zaraz się zwijam ispadam odebrać męża wyniki i do teściowej jade po córcię i na obiad:) Mąż dzis wraca, to pewnie jutro dopiero z tym kompem pójdzie załatwiać. Mam andzieję, ze to nie jakis wirus. Nawet zdjęć brzucha nie mam Wam jak przesłać teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechowska jest paskudna!!! u nas byla bez makijazu jeszcze... wygladala koszmarnie... i jeszcze macka rocka widzialam(tego co idola prowadzil) bo jak pracowalam w blue city to oni tam prowadzili taki program o mieszkaniach... kamienica sie chyba nazywal... nie wiem bo nie ogladalam... ale co tydzien byli i czesto do nas ekipa przychodzila do sklepu zeby jakies ozdoby kupic na plan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini--- i jak z tym USG genetycznym?? idziesz na to za 60 zl co pisalas wczesniej?? A wiecie co dzsiaj mi sie snilo moje dzieciatko i ze to byla dziewczynka ze juz ja urodzilam i ze sie normalnie do mnie tulila raczki do mnie wyciagala mowie wam taki realistyczny byl ten sen ojej!!! Tylko z tego co wiem sny sie sna na odwrot tak?? czyli bedzie chlopak?/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×