Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Cześć kochane, cały dzień zabiegany. Fakt, ze zaczęłam go dopero po 12, tak jak przewidywałam. Teraz siedzę w domu, a męża niet. Poszedł na spotkanie ze znajomymi w pracy. Trzeba przyznać, ze ma fajnych ludzi w pracy i co jakis czas robią soie wspólne wypady di pubu. Bez osób towarzyszących, niestety. Zresztą, nie miałabmy nawet jak pójść, bo córcia sama w domu nie zostanie. Asiu, to super, żez ciśnieniem ok. Widzisz, a tak sie martwiłaś. Będzie dobrze, tylko sie nie przemęczaj i nie stresuj niepotrzebnie. Piniu, Ty to masz szczęście do ciuszków.Kiedy nie pójdziesz, zawsze coś trafisz. Jak Ty to robisz? Nic mi nie mów o sukienkach, bo aż mnei ściska. Mąż dalej mówi, że to córka. A ja nie wiem i czekam do usg. Na razie zero sukienek i różów, nie zapeszam. Fajnie z tym śniegiem. U nas pruszył troszeczkę, a córka już chciała bałwana lepić. Jak znajdziesz jakieś fajne ozdoby na choinkę, to poproszę o linki. Też musimy kupić wszystko do nowego mieszkania. Aniu, sliczne ciuszki. Nie martw sie, że mało. Do porodu full czasu zdążysz nakupić, aż Ci sie szuflady nie będą domykać:p A brzusio fest, duży!!!Jesteśmy w tym samych tc, ale mój to maleństwo. Dalej nie mam wiec co wysłać. A ja w swej naiwności myślałam, ze przy drugiej ciąży szybciej mi wybije:) Mini, gratuluje męża!!! To prawdziwy okaz, skoro lubi po sklepach chodzić. A po lumpkach to już w ogóle. Mój zakupów nie lubi, z lumpka nic by nie założył. Ale za to mam wolną drogę co do zakupów i ja decyduję, co i za ile kupimy córce. Towarzyszy mi za to dzielnie przy zakupach z córką. Przy mierzeniu ubrania mojej małej trzeba dwóch osób. Jedna gania za córką, a druga wyszukuje ubrań na wieszakach:p Co do zakupów, to jestem troche podlamana. Byłyśmy w Reservedzie i 5-10-15 i nic. Tzn. czapki są, ale same z różem, a do czerwonej kurtki to średnio pasuje. Jedziemy w poniedziałek jeszce do takiego centrum handlowego, a jak tam nic nie kupimy, to chyba wezmę czapke z szalikiem z 5-10-15. Jest beżowa z malutkie różowe serduszka, do tego długi szalik. Rewelacja do kurtki to nie jest, ale najlepsze wyjscie z możliwych. A tak w ogóle to się pochwale. Od kilku dni juz tak dzwnie czułam, ale to to. CZUJĘ RUCHY DZIDZIUSIA!!!! 17tc. Niezły wynik:p Na razie tylko wieczorem. W poprzedniej ciąży poczułam dpiero w 20-21 tc. Ciekawe, od czego to zależy. To sie rozpisałam. Ślijcie zdjęcia brzuszków i ubranek, co macie nowego. Ja wciąż czekam na moje 4 body, zeby zdjecia ciuszków zrobić. Mam nadzieję, ze nie zaginęły w akcji. Karnisz wzięlismy chrom mat. Zibaczymy, co to za cudo przyjdzie. Buziaki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi z dobrego serca prosze cie nie wchodz na ten chodzik bo ciebie sie zaraz troszeczke chyba nietrzezwa czepi wiec nie ma co bo tylko sie zdenerwujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, bym zapominiala. Dzięki za \"makdonaldsowy\" kalendarz. Straszne, jak te babki wyglądają. Straszne, że można doprowadzis sibie, do takiego stanu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! KIWI--- no mi sie zawsze cos udaje znalezc bo ja nie chodze do lumpka tylko do komisu dla malych dzieci i tam jest mnustwooooooo rzeczy dla dzieci ale jak wiadomo nie wszystko mi sie podoba a czasem tyle rzeczy mi sie podoba ze bym pol tego komisu wykupila:) a ceny sa super bo za body to place 1,50 no jak juz takie super nowki to ok 2,00 wiec czasem to bym z 10 kupila:) no a za pajayki to tak ceny sa od 3,00 do 4,50 dresiki tez tak od 4,00 do 6,00 no a za te ogrodniczki to 5 zl dalam zrobie zdjecie pozniej wysle wam:) wiec zapraszam do mojego komisu dla kazdej starczy i kazda cos dla siebie znajdzie! ANIU PRZYPOMINAM SIE ZE NIE DOSTALAM ZDJEC!!!!!!!!!:( TO CZEKAM:p MINI---ja tez dostlam ten kalendazr:) dla smieszny:) Ja dzisiaj ide na obiad do tesciowej sama bo maz w tej warszawie w muzeum narodowym moge wam sie pochwalic ze wczoraj uciol sobie pogawedke z Martyna Wojciechowska :P i kazal mi ogladac zlote tarasy bo ma byc transmisja z tego gdzie ona tam jest wiec bede ostro sledzic:P a moze go zoabcze:) oki zmykam sie szykowac dzsiaj zrobie tez zdjecie brzuszka:) to buziaczki do pozniej papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mi lekarz powiedzial o tym kiedy brzuch wychodzi??? ze jak szybko to najczeciej dlatego ze lozysko jest na przedniej scianie i to ono tak naprawde wychodzi... cos w tym jest bo w poprzedniej ciazy mialam lozysko na tylnej scianie i do 7 miesiaca brzucha nie mialam a teraz tak szybko wyszedl a lozysko mam na przedniej... troche sie martwie tym lozyskiem na przedniej scianie bo musze podwojnie uwazac zeby sie w brzuch nie udezyc... mojej cioci znajoma jak byla w ciazy to jak jechala autobusem i gwaltownie zachamowal i sie udezyla brzuchem w tym miejscu gdzie miala lozysko w kasownik, lozysko sie odkleilo i dzidzia sie udusila... dlatego sie troche obawiam... no ja w tej ciazy to czulam ruchy juz w 16tc. strasznie wczesnie az sie zdziwilam... a w pierwszej to tak jak kiwi ok 20tc. kiwi gratuluje ruchow!!! piniu moj brzuch jest nadal w takich samych rozmiarach jak byl... nie rosnie wcale... wyskoczyl nagle od razu duzy a teraz stoi w miejscu... wiec nie wiem czy jest za bardzo co pokazywac... ale moja babcia powiedziala ze wczoraj byl u niej wujek i przywiozl ciuchy po swoim wnuku to dzis zobacze co przywiozl i czy sie cos z tego nadaje do noszenia i ewentualnie porobie zdjecia ciuszkow... ja to z tymi ciuszkami to fajnie bede miala bo mam duzo kolezanek co juz maja troche wieksze dzieci to pewnie jak mnie zawala ciuchami po swoich dzieciach to nie bede miala ich gdzie trzymac... dlatego tez na razie nic nie kupuje bo nie wiem tak naprawde co mi bedzie potrzebne... nawet jak wczoraj bylam u kolezanki to sie cieszyla ze bede miala corke bo ona tez ma i mowi ze nie wyrzucala po niej ciuszkow bo jej bylo szkoda takich ladnych sukieneczek slodkich wyzucac i teraz bedzie miala wkoncu komu oddac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu jak twoj maz tak blisko zlotych tarasow jest to niech moze zajrzy do nexta (tam jest jedyny sklep nexta w polsce) i kupi cos dla dzidzi bo oni tam maja rewelacyjnej jakosci ciuszki dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczynki ogladalyscie moze w tvn zlote tarasy?? oni sie na dzisiaj przeniesli do muzeum narodowego i moj maz stal tam i ochranial slawy:) i widzilam go w telewizji bo stal zaraz przy glownej scenie:) eksportowal Olbrychskiego, Zebrowskiego no i Bachlede Curus wrrr z tego ostatniego az tak bardzo sie nie ciesze:P hehehe no i zaraz sie konczy wiec juz odpocznie sobie bo stal tam od 7 rano :( ale co zrobic taka praca w kazdym badz raze nikomu nic sie nie stalo tzn on sie smieje ze ci nasi slawni ludzie to sa tacy ze szok Olbrychski np byl bezmala obrazony z musieli go przez tlum transportowac bo on nie chccial zeby go ktos nie dotknol wiec maz mowi ze nikt nikogo nie dotykal wiec luz:) zrobilam zdjecia wiec zgram na komputer to wam wysle na maila! ASIU jestem zalamana ze nie czuje ruchow jejku kiedy?? KIWI juz nawet czuje eh plakuniac mi sie chce!!!! ANIU gdzie sie podziewasz?? pamietaj o zdjeciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wyslalam wam maile ze zdjeciami AHA ANIU NIE WIEM JAK TO SIE STALO ALE NIE MAM TWOJEGO MAILA A NA KAFE NIE PODALAS WIEC CZEKAM NA ZDJECIA OD CIEBIE TO BEDE MIALA ADREST TO TEZ WYSLE CI ZDJECIA OKI?? BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)witam Was w ten leniwy,mrozny niedzielny wieczór. Piniu wysłałam Ci jeszcze raz zdjęcia,kurcze nie oglądałam ani razu jeszcze tego programu,a szkoda . Piniu ja to się w ogóle martwię czy będę umiała rozpoznać te ruchy.Jak byłam u lekarza to mi powiedział ,ze od 18tc powinnam odczuwać.Więc moze juz za tyszień?:)Nie martw sie ,na pewno poczujesz,sama widzisz,ze Nasze Mamusie pisza ,ze w pierwszej ciązy czuły dośc pózno.Więc może jest tak,ze w pierwszej czuje sie pózniej niż w drugiej.Na pewno będzie dobrze:) Uciekam narazie do mężulka pod kocyk:) Papap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możemy sie jakoś zgrac Piniu:)a jak reszta kobitek spedziła niedzielę? Kiwi,Asia.Mini? Juz sprawdzam co tam mam na poczcie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU!!! Super brzuszek,taki okrąglutki.Ta tunika tak go ładnie podkreśla.Ja też lubie nosic dłuższe bluzki,to wtedy tak ładnie już widać:):) i te ciuszki,śliczne,te śpioszki welurkowe cudo. Ja to mam kompleksy,ze tak mało \'\'wyłowiłam\" w porównaniu do Was.:(No nic ruszam w tym tygodniu na polowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU!!! Super brzuszek,taki okrąglutki.Ta tunika tak go ładnie podkreśla.Ja też lubie nosic dłuższe bluzki,to wtedy tak ładnie już widać:):) i te ciuszki,śliczne,te śpioszki welurkowe cudo. Ja to mam kompleksy,ze tak mało \'\'wyłowiłam\" w porównaniu do Was.:(No nic ruszam w tym tygodniu na polowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, Piniu, dziękuję za zdjęcia. Super brzuszek juz masz, duży!!! Ja też noszę tuniki w ciąży. O wiele fajniej sie wygląda jak bluzka dłuższa. Ciuszki śliczne. Ogrodniczki słodkie, takie nawet na dziewczynkę bardziej. Twój mąż to ma niezłą fuchę. Tyle gwiazd może zobaczyć. Tylko że pewnie i czas pracy bardziej nienormowany. Aniu, ruchami sie nie martw. W pierwszej ciąży ruchy są ok. 19-22 tygodnia. W drugiej czuje się juz nawet od 16 tc. Nie wiem, od czego to zależy. Na początku to są takie dotknięcia, ze nie jest sie pewnym, czy to juz to. Z czasem są coraz mocniejsze kopnięcia. A najlepsze jest, jak dzidzia ma czkawkę i cały brzuch skacze:) Asiu, u mnie teoria ze związkiem usadowienia łożyska z wielkościa brzucha sie nie sprawdziła. Zajrzałam do karty z poprzedniej ciąży. Miałam łożysko na przedniej ścianie, a brzuch rósł wolniej niz teraz. Ja juz nie wiem, mam najmniejszy brzuch z nas wszystkich. Oprócz Mini, ale Mini ma miesiąc młodszą ciążę. Mnie dzis teściowa obdarowała kolejnym pajacykiem. Tak mi trochę już nie do śmiechu, bo nie wiem, jak jej powiedzieć, że wolałabym żeby mi nic nie kupowała. Bo i gust mamy inny, i wolałabym sama wybierać ciuszki. To sama radość z wyszukiwania ciuszków dla własnego dzieciatka. Macie jakieś pomysły, co tu zrobić, żeby teściowej nie urazić? Starsza córka też została obdarowana ciuszkami, ale to mi tak nie przeszkadza, bo w tych ciuchach chodzi u teściowej po domu. Jutro kolejne podejście do zakupu czapki dla córki. Już mam dosyć tych sklepow. Uciekam, pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy, gdzie Was wcięło? Ja dzis ledwo żyję. Poszłam spać o 2.30 w nocy, ogladałam fajny, stary film na Jedynce. A u nas śnieg. Taki nieduży, ale zawsze juz coś jest. Zapomniałam wczoraj napisac, że pierwszy raz wczoraj włożyłam spodnie ciążowe. Dziwne uczucie, ale fajne. Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Byłam dzis z rana u gina . kolejka okrutna na szczescie udalo mi sie zarejestrowac:) Wyniki ostatnich badan ok .. Grupa krwi na szczescie O rh plus:) Pinia nic nie przytyłam :( choc wydaje mi sie ze czuje sie bardziej ociezala no coz nastepnym razem moze cos w koncu mi dopiszesz Dostalam globulki przeciwgrzybicze ( niestety nie dostalam zadnej masci dla meża, a juz mialam nadzieje) No i skierowanie na kolejne badania Kiwi jutro znow maja mnie kuc :( mam sobie zrobic badanie na hormon tarczycy bo mam za duze tętno 100/minute ( nie do konca widze tu zwiazek ale coz ... lekarz to lekarz) Kazala mi zrobic jak najszybciej dzis nie zdazylam ale jutro to juz obowiazkowo:(:(:( Pinia zdjecia dotarly... :) Fajny juz masz ten brzusio i musze przyznac ze slicznie jest Ci w nowej grzywce:) Kiwi jesli chodzi o tesciowa to nie ma na nie sposobu niestety... Ja tez mam odmienny gust niz ona (zdecydowanie odmienny) i boje sie bo zapowiedziala juz ze jak przyjedzie w sierpniu (bo mieszka za granica) to przywiezie mnostwo ciuszkow dla dziecka..dla mnie juz nie kupuje bo wie ze i tak w nich nie chodze :) ale ogolnie spoko mam tesciowa taka młodziezowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnM.
Hej:) u mnie też snieg za oknem, zaczyna pachniec świętami :D Ja dzis pospałam do 11 i nadal jestem jakaś taka nieprzytomna ech:( Kiwi hmm co do teściowej nie mam rady,musisz jakos dyplomatycznie z tego wybrnąć ,żeby Jej nie urazic ,no ale jak ??Powiedz Jej może ,zeby nie kupowała ubranek ,bo nie wiesz jakiej płci będzie dziecko,a nie chciałabys np.córki w niebieskim pajacyku,gorzej jak kupuje neutralne kolory np.żółty. Ok to zapraszam na kawkę,taką lekką ,bo coś cisnienie mi chyba spada.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania :) ja dzis o7 wstalam jutro tez czeka mnie taka ranna pobudka a ja tak lubie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU no koniecznie ja juz ide kawke sobie robic bo dzisiaj wlalam o 11.30 i tak jak ty kolowata chodze:) bo dzsiaj o 7.00 rano maz wrocil i mi opowiadal wrazenia jaki to on jest profesjolal ochroniarz i jak to Alicja Bachleda Curus poprosila Go aby przeprowadzil ja przez tlum:P prawie sie zezloscilam:) ale tyle jego nie????? no i opowiadal ze takie dziewczyny ok 13 14 tat sa okropne jezeli chodzi o altografy bo byl Feel i jedna chciala na scene wchodzic szok jedna dala listy jakies mojemu mezowi i powiedziala zeby podal temu wokaliscie z Feel i zeby mu powiedzial ze ta dziewczynka czeka na odpowiedz:) hehehe no ale wiadomo to sa idole:) ciesze sie ze podoba ci sie pajacyk jaki kupilam. MINI a jak moje ogrodniczki?? troche mniejsze niz twoje ale tez takie portaski:P KIWI nie martw sie ja mam taki sam problem:( moja tesciowa nie to ze ma odmienny gust odemnie ale ona wogole nie ma gustu( i to nie jest tylko moje zdanie wiec nie myslcie ze jestem zolza nawet moj maz mowi ze jego mama to bezguscie) ale ona jak narazie nie kupuje ale wiem ze jak juz bedzie wiadomo plec to pojdze i kupi cala sterte ale ona jest taka tradycjonalistka wiec jak bedzie chlopak to nakupuje niebieskiego a jak dziewczynka to rozowego no ale co tam trudno najwyzej nie ubiore i juz tylko jak ona z wizyta bedzie miala wpasc:) wiem moze podla jestem ale ona naprawde nie wie co i jak sie kupuje:( a wiesz co kiwi wasnie tak patrzylam i jak sie okaze ze bedzie chlopczyk to te serduszka co sa na tych ogrodniczkach sa tylko przyszyte wiec je odpruje i beda zwyke jeansy i dla chlopaczka jak znalazl ale wole nie odprowac bo chce dziewczynke juz w poniedzialek sie dowiem czyli za tydzien co to tam w brzuszku siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×