Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Pinia ogrodniczki superanckie . ach a do tego jakas slodka bluzeczka . A ja dzis wstapilam do grzemarka i kupilam body w paseczki takie czerwone , sliczne . zreszta uwielbiam paseczki i krateczki :) Moja tesciowa za to uwilbia niebieski kolor (ja wrecz przeciwnie) i smiejemy sie z mezem ze wszystko dla dziecka bedzie niebieskie :) ,,, Kiwi a Ty sie nie martw w razie czego wystawisz prezety od tesciowej na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI moja tez powiedziala mi ze jak bedzie chlopiec to niebieskie bedzie kupowala wiec ja powiedzialam mamo a moze zielone tez albo zolte to ona powiedziala ze nie lubi zielonego a ja znowu nie cierpie niebieskiego jak ty:) to rob zdjecie i wysylaj swoj łupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia mowisz do swojej tesciowej mamo?? ja sie nie odwazyłam do tej pory:) mowie do niej na pani... ale wolalabym zamiast mamo mowic po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam zdjecia :) kilka koszulek i ostatnio zakupione body:) kurcze szkoda ze nie moge wam brzusia wysłac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI--- mowie bo jak po slubie powiedzialam do niej Pani to mnie tak zjeba...a ze szok powiedziala ze ona nie jset dla mnie Pani wiec jak juz sie raz przemoglam to dalej jakos poszlo:) a moj maz to do mojej mamay juz na weselu mamuska mowil:P hehehe ale my ze soba jestemy od 7 lat wiec nie mam az takich oporow ale tez podoba mi sie fakt mowienia po imieniu ale u mnie juz to nie whodzi w gre i mysle ze moja tesciowa by sie obrazila jest taka i ju!!!! a ciuszki sliczniutkie ja widze ze ty takie wieksze kupujesz juz tak??? ta z zyrafa cudne i tym misiem a body faktycznie super i takie uniewersalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z zyrafka \"wygrzebal\" moj maz :) a wy jestescie ze soba 7 lat po slubie?? czy wogole?? My jestesmy mlodym mąlzenstwem dopiero 2,5 miesiaca (tyle co moja ciąża ) ale mieszkamy ze soba juz dwa lata , choc mnie sie wydaje ze juz dlugo długo dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie my jestemy malzenstwem od 5 miesiecy i 3 dni zreszta mozesz zobaczyc na suwaczku bo mam:) a jestemy ze soba od 7 lat i 5 miesiecy:) i troche pomieszkiwalismy razem jak maz byl na studiach w lodzi to tak niecaly rok ale to tylko takie pomieszkiwanie bo non stop bylam w domu no i na kazdy weekend. a ja zaszlam w ciaze w lipcu 4 (tzn od daty ostatniej miesiaczki bo to stalo sie albo 13 albo 14 lipca:P) a 9 czerwca byl nasz slub wiesz szybko sie postaralismy:0 a jak to bylo u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wzielismy slub 31 sierpnia a 1 wrzesnia mialam owolacje:) takze noc poslubna jak nic:):) oczywiscie staralismy sie juz jakies dwa tyg przed slubem ... A ze soba jestesmy juz jakies 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, to Wy jesteście ekspresy w zachodzeni uw ciążę. Za pierwszym razem mało komu się udaje, fuksiary!!! Miniu, dzieki za zdjęcia. Śliczne ubranka, a ta żyrafka to powala z nóg. Cudna:) W lumpku kupiłaś czy jak Pinia w komisie? U nas w lumpku mało jest bluzeczek w malutkich rozmiarach, niestety. Co do teściowych.... ja mówię do swojej \"mamo\", ale w trzeciej osobie. Pani nie przeszła by mi przez gardlo. Już wolę \"mamować\", choć mama to moja nie jest. Tak dla odróżnienia od własnych rodziców postanowiłam, ze mówię w osobie trzeciej. A znowu szwagierka (żona brata mojego męża) mówi do teściów na \"mamo, tato\" ale w 2 osobie. Jak kto lubi. Co do slubu, to u mnie we wrześniu minęły 3 lata. Braliśmy z córcią w drodze:p A o pierwszej ciąży dowiedziałam sie tydzień po wizycie u księdza w sprawie ślubu:p:p:p Ale nie sądzę, żeby ksiądz w to uwierzył. Pochwalę się: w końcu mąż zrobił dzis badanie na grupę krwi. Mamusia go przekonała, że jej w ciąży też walnęli sie z czynniekim rh i miala stresy z tego powodu. Wynik we środę. Spaaaać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI--- no to tez szybciuto Wam poszlo:P KIWI--- to czekamy na wynik krwi meza oby byl rh + aha MINI pisala ze to z zyrafka wygrzebal jej maz w lumpku nie powiem gust to on ma super mi sie ta bluzeczka podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu dzieki za zdjęcia,ubranka śliczne:) jejjj jak ja sie już nie moge doczekać tego kwietnia:):):) Widzę,ze jestesmy wszystkie młodymi mężatkami.Ja wyszłam za mąz w sierpniu 2006,z mężem znamy sie 4,5 roku w maju będzie dokładnie 5lat,a w ciązę zaszłam za 3 cyklem :)dokładnie wiem kiedy to było 3 sierpnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, u męża musi być rh minus!!!! Bo ja mam minus. Rh plus by mnie załamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, to my blisko, bo ja w ciążę musiałam zajść 31 lipca lub 1 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi to przy pierwszym nie robił twoj maz badania na grupe krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , no Kiwi wiem:) Kurcze pisałam posta i mi go wcięło !!!!ale jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mówienia mamo do tesciowej ,to ja tez jak narazie mowię w trzeciej osobie,w przeciwieństwie do mojego męża On nie ma z tym problemów:D bez wahania zaczął mówic MAMO do mojej mamy. Po imieniu natomiast mówię do męza mojej tesciowej(jest wdową po raz drugi wyszła za mąż) nie mam z tym w ogóle problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kiwi ciuszki kupuje w lumpkach bo u mnie w miescie nie ma chyba komisu.. przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo.. Ale za to duzo jest fajnych lumpkow niektore tylko z ciuszkami dla dzieci, ale tam jest drogo bo te lepsze ( z wieszaka) to nawet po 8-9 zl kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, pewnie że robił grupę krwi, jeszcze rok przed ślubem. Wtedy wyszła mu minus i dlatego nie podano mi immonuglobuliny po porodzie. Teraz chcę tylko potwierdzić ten minus, bo wiadomo że przy drugiej ciąży ma to znaczenie. Z grupą krwi pomylono się u mojego taty kiedyś i u teściowej z czynnikiem rh. Wolę potwierdzić więc ten wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a..psik
a to spoko . ale dziwi mnie ze sie pomylono.. mam nadzieje ze u mnie jest ok. Zreszta mam grupe krwi po mamie wiec male prawdopodobienstwo jest jesli chodzi o pomyłke. a dzis na obiad żóreek chodzi za mna juz od tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do grup krwi po rodzcach. Moi oboje rh plus, a ja wyszłam minus. Ale jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na moment... heh ja slub to bralam juz z dzieckiem na reku... ja to w zasadzie nie chcialam brac slubu ale maz sie uparl... mi slub nie jest po nic potrzebny ale skoro chcial to niech mu bedzie... bralismy slub 2 lata temu 8 pazdziernika... a znamy sie juz 8 lat a w zasadzie od 7 razem mieszkamy... ja do swojej tesciowej nie mowie wogole bo nie zyje ale do tescia mowie na \"pan\" zreszta tak jak moj maz do mojej mamy tez mowi na \"pani\" (u mnie z kolei ojciec nie zyje wiec maz nie ma problemu jak do niego mowic) za to u mnie jest tak ze moja babcia jest mi blizsza niz mama i do niej moj maz mowi babciu, dla mojego meza z kolei blizsza jest jego ciocia niz ojciec i ja do niej tez mowie ciociu... takie to troche pogmatwane ale mam nadzieje ze zrozumiallyscie... ja jade do babci bo chora to ja odwiedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI--- a to zycze rzeby maz mail RH - :P ale wydaje mi sie ze bedzie taka mial bo to sie nie zmienia ale pewnie lepiej sie upewnic:) ANIU--- ty sie nic nie przejmuj ze nie masz ciuszkow bo zobaczysz nie obejrzysz sie a bedziesz miala tyle ze sie szafa nie bedzie domykala ja jedna polke w komodzie mam juz zapchana:D teraz maltretuje meza zeby mi poleczke zrobil taka dodatkowa w szafie bo amay taka wielka i da sie w niej jeszcze jedna poleczke domajstrowac wiec tam troche rzeczy powkaladm ale kiedy mi zrobi to nie mam pojecia:( Aniu a ty jaka masz grupe krwi?? a twoj maz?? Dziewczyny a ja nie mam grupy krwi ani po mamie ani po tacie no ale na 100% moja mama mnie urodzila wiec nie wiem jak to jest moze to jest tak ze moja mama ma AB RH+ a tata 0 RH+ i ja po mamie moglam odziedziczyc A albo B albo AB bo ja mam A RH+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU bo mi sie przypomnialo w piatek na 100% bede w zusie bo moj szef do mie zadzwonil i na 15 mam do odebrania paiery wiec 16tego sobie pojde to sie wypytam o to kiedy trzeba zlozyc o ten zasilek rehabilitacyjny i czy sie liczy tylko dni robocze czy tez soboty i niedziele. oj widze ze was gdzies powcinalo:) aha KIWI--- smiac mi sie che bo widze ze poruszylas temat tesciowych i kazda z nas ma chyba taka ze ma odmienny gust od synowych ale glupio powiedziec zeby nie zrobila sie niezreczna sytuacja mylse ze najlepiej nic sie nie odzywac a wkladac ubranka tylko jak wpadnie z wizyta i wtedy bedzie wilk syty i owca cala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechalam od babci i przywiozlam ubranka... ale ich jest... uff... ledwo przytargalam... jutro porobie zdjecia to wysle tylko moze nie wszystkich ubranek bo bym musiala z 10 maili wyslac chyba zeby wszystkie pokazac... naprawde ich duzo... jak tak dalej pojdzie to chyba kupie tylko 3 komplety nowe zeby do szpitala miec i tyle bo ubranek to napewno jeszcze sporo dostane... a i te co teraz juz mam po synku mojej ciotecznej siostry to by mi wystarczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu ja mam grupę krwi A Rh+ mój mąz też ma + NO,no to wypytaj się w piątek wszystkiego w tym ZUS-ie,żebyśmy się niepotrzebnie nie stresowały.I jeszcze jakbys mogła i nie zapomnisz(nie wiem czy w każdym wojew.jest tak samo?)czy ZUS ma jakię swoje daty przelewania pensji.Chodzi mi o to,ze w tym miesiącu juz nie pracodawca będzie mi płacił tylko ZUS,pensję miałam zawsze 30 każdego miesiaca i nie wiem czy ZUS też mi przeleje 30 czy np.10 grudnia(bo tak ma swój termin) Oki to tyle,do łóżeczka.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Bardzo Was prosze zaglądnijcie na topik \"prosze o pomoc!!!\". Dziekuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale mamy pecha. Wczoraj się cieszyliśmy, że zaoszczędzilismy na naprawie samochodu, bo taniej wyszło niż sie nastawiliśmy, a wieczorem komputer nam padł. No, kur... Nie można uruchomić systemu, w kółko się włącza. /pierwszy raz mu sie to zdarzyło. do tego mąż dziś na szkolenie pojechał, wróci jutro, to pewnie w piatek dopiero będzie mógł iść po jakiegoś fachmana. I wydatek się szykuje:( Piniu, z tymi teściowymi to temat rzeka. Moja swego czau mnie też chcial ubierać, w lumpku oczywiście, ale powiedziałam jej wpraost, że niech mi sama nie kupuje, bo jam usze najpierw zobaczyć. To zeszła z tematu. Ale nadrabia przy wnuczce i dzidziusiu. Męża nie molestuje, bo on nic z lumpka nie założy. Asiu, a może i dobrze, że wzięliście slub? Religijna może nie jestem, ale ślub to zawsze jakieś zabezpieczenie finansowe, łatwiejsze załatwianie wspólnych spraw życiowych. Jakoś łatwiej wtedy w życiu. Czekamy na zdjęcia ciuszków i aktualnego brzuszka. Jestem w szoku, bo w weekend, z dnia na dzien, wybiło mi brzuch. Bardzo prawdopodobne więc, że jeszcze w tym tygodniu uda mi się wysłać do Was fotki. A dziś mam wizytę u lekarza. Bez usg, niestety. Pomaca, popatrzy, obejrzy wyniki i skasuje swoją dolę:p Ciekawe tylko, czy umówi się już na usg genetyczne (obiecał że w 22 tyg., to tak za 4-5 tyg.), czy jeszcze w międzyczasie na kolejną, zwykłą wizytę. Uciekam. idę chyba na rynek. Wczoraj czpakę i szalik córce kupiliśmy (uszatka niebieska w czerwono-granatowe wzorki), ale rękawic na sznurku nie było. Może dzis coś kupię. I rajstopy. Wiecie, ile kosztuje para rajstop dla dziecka polskiego produceta? 14-18 zł (np. Wola) Zdzierstwo. Na szczęście mozna kupić rajstopy \"made in china\"., które są równie dobre i kosztują 5 zł. Tymaczasowo spadam. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×