Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Cześć dziewczynki, dziękuje za miłe słowa nt. moich dzieci. PINIU, Olgi to na castingi pchać nie będę. To raczej nie w naszym stylu. Chętnie za to zapisałabmyją na jakiś sport, ale czasu mi brak chodićz nią. Może tez jeszcze za mała. ANIU, nie martw się. Na pewno wszystko będzie ok. Pisz, co poweidział lekarz. ASIU, Artur B. nie tylko przystojny, ale widać że i inteligentny, i taki zrównoważony. Umie się wysławioć, w przeciwieństwie do większości piłkarzy. EMILKO, ja sie bardzo martwię jedzeniem Leny. Ona naprawdę niewiele je. Ważenie dopiero 18.06. Zastanawiam sie już, czy w nocy nei karmić jej mlekiem modyfikowanym, bo na razie to w dzień je mleko modyf., a w nocy na cycku. Dzis kolejny dzień upału. Mezowi kończy sie urlop, niestety, w czwartek idzie do pracy. Znów zaczna babcie przychodzić i na spacerki będziemy chodzić. MINIU, a Borys którą herbatkę bardziej woli: rumiankową czy koperkową? Bo chyba kuię Lenie koperkową z Bobovity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, ANIU< EMILKO< czy Wy macie też strony na bobasach?? Co do kawy, to ja kjuż nie mogłam wytrzymac i kupiłam sobie kawę zbożową Mokate (3 zł za słoik, w granulkach) i piję z dodatkiem mleka. smakuje prawie jak kawa rozpuszczalna. Zaletę ma taką, ze można ją pić przez całą dobę, bo nie ma kofeiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Pogoda upalna normalnie rewleacja - Ania zazdroszcze tego ogródka - my kisimy sie w domu bo narazie skwar - spacer dopiero po poludniu Asiu no przegralismy ale ja i tak mowie ze dobrze ze tylko 0:2 .. Ale muszę przyznac ze chlopcy chwilami bardzo ładnie grali :) Asia a powiedz czy Lilka juz ladnie robi kupki?? Moj maly przez prawie dwa dni nie robił ( co niekiedy juz mu sie zdazalo) ale strasznie sie spinal jakby chcial zrobic kupkę i niemógł wiec postanowilam mu takiego czopeczka zaaplikowac - Ledwo wlozylam i zrobil kupsztala takiego ze ho ho :D Smialismy sie z mężem ze efekt natychmiastowy -:D:D:D A caly taki czopek aplikujesz czy połóweczkę ?? Kiwi Borys pije cokolwiek mu podam - tylko na lekarstwo sie krzywi :) Ja mam herbatke rumiankową a koperkowej mialam kilka saszetek do wypróbowania .. Kiwi to ja poprosze zdjecie tego rysunku co to wyrózniony został ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ja nie mam zdjec na bobasach?? a to jest ta stronka internetowa?? Zastanawiam sie wlasnie moze sobie zaloze- jak to trzeba zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI, niestety nie mam zdjęcia rysunku, bo na festynie został, a nie mieliśmy aparatu. Lena też ostatnio kupki nie robi. Pewnie przez to, ze tak mało je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu ja daje polowke czopka bo te czopki spore sa i szkoda mi takiego wielkiego czopa do takiej malutkiej pupki pchac... u nas (tfu tfu zeby nie zapeszyc) od 3 dni mala robi kupki sama bez czopkow... ale wiesz co z tego co wiem to dziecko ktore jest na modyfikowanym mleku to powinno kupe robic przynajmniej raz dziennie... nie orientuje sie dokladnie ale tak cos mi sie wydaje... moze sprawdz to gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny współczuje wam z tymi kupkami, Olek to kupek robi ze trzy dziennie i jak puszcza baki to kleksiki stawia. Wiecie co Olus dostał chrypki:( i ma lekki katarek. jesli do jutra mu nie przejdzie to jedziemy do lekarza. dzis z domku wyjdziemy dopiero po 15 jak maz wróc i z pracy. ja pójde po mecho na obiadek z maz z Olkim si przespaceruje ----- uwaga ja siedze jeszcze w pizamie bo olek dzis cos mizernie spi no chyba przez chrypke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dzis założyłam stronke na bobasach ponizej masz link. tam wrzuciłam troszke zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dzieki za stronke - bede musiała kiedys przysiąsc Asia nie wiedziałam o tym ze powinien raz dziennie - zaraz poszukam informacji - dzieki dzis na szczescie juz robił ale tez dopiero po zmierzeniu temperatury ;) Emilka moj mały mial chrypke w pierwszym tygodniu - jak dlugo płakał .. A dzis rano - normalnie mu łzy leciały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihihihihi zmieniłam login na Aleksanderk już zmieniam w opisie i możesz wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI my jeszcze nie mamy strony na bobasach,muszę w najblizszym czasie założyc Mikusiowi. My juz po wizycie u lekarza,lekarka potwerdziła ten refluks czyli dławienie sie pokarmem zalegającym w przełyku,ale to mija okolo 4-6mc mamy sie nie martwić,zbadała Mikusia i tak poza tym wszystko jest ok. Kazala kupic nutrition i podawać z moim mlekiem,oraz mamy zrobić usg jamy brzusznej i głowki i z wynikami przyjść dopiero do Niej. Uciekam ,bo czas na kąpiel:) Pappa dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze moja corka dzis wogole nie spala w dzien??? tzn. zdrzemnela sie doslownie 15 minut na spacerze i to jej caly sen od 10 rano... ale przynajmniej jest spokojna bo sobie lezy i wlasnie teraz gada z zyrandolem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, udało mi się wejść:) ASIU, Lila tak cały czas spokojnie leży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNIU, mi własnie pediatra mówila o tym Nutritonie, gdyby Lena dalej ulewała. ale jej minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kiwi widziałam od lenki pozdrowienia my też przesłaliśmy. Dziewczyny byłam z małym u pediatry z tą chrypką ale młody jest zdrowy- mam za to nie jeść truskawek bo może to przez nie może tak sie dziwnie zachowywać. dziwne co. Zważyliśmy małego waży 5,4kg przybrał 1,3 kilo przez miesiąc dużo co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu Kiwi a czy wy wasze dzieciaczki karmicie że główki mają troszkę podniesione do góry??? spróbujcie troszke unieść głókędo góy przy karmieniu i wtedy powinny nie ulewać dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, tak, Lenak zawsze ma główkę wyżej przy karmieniu. Na leżąco mi niewygodnie. ale na szczęście mineły jej ulewania już. Czasem tylko uleje, ale to już bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, dziękujemy za pozdrowienia:) ASIU, zadzroszczę Ci tak spooookonego dzieciaczka. Lena to max. 15 minut sama poleży, potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka No ja dizs na nogach od 6, posprzatałam już kuchnie jem własnie śniadanie poprasowałam rzeczy i wstawiłam juz drugą pralkę. Oluś jeszcze śpi - cos nie wyraźny dzs jest sen wszystko leczy wiec niech śpi jak najdłużej. Troszkę czasu mam dla siebie tak wiec co by tu porobić. Obiadek na dziś zrobiłam wczoeraj - rosolnik mniam mniam. Dobrze że mi jeszcze te zupki nie zbrzydły, Marcin się zastanawia kiedy bede mieć dość tej diety a ja Wam powiem że ona nawet mi się spodobała. nic tłustego nic smażonego tylko gotowane, zupki hmmm chyba na bazie rosołu wszytskie sa ale coż :). Pediatra zakazałą mi jesć truskawek :(, i nadal mam utrzymywać jeden produkt mleczny dziennie. I uważać na to co jem, zdecydowanie powiedziałą żeby narazie nic nowego do diety nie wprowadzać. A wy to chyba już wszytsko jecie????? a wiecie co mi pediatra powiedział : że mogę na katar sienny przyjmować loratadynę a wyczytalam w ulotce że absolutnie nie wolno jej przyjmować jak się karmi dziecko. No i kogo słuchać?? Nie wziełam jej, ale musze ise udać do swojego lekarz nie ch mi coś da bo ja już nie mam siły z tym katarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziweczynki! EMILKO---obejrzalam Olka na bobasach super jest:) KIWI---jezeli mozesz to mam prosbe powiedz mi jak dodajesz na bobasy takie rysunki w opisie bobasa?? bo tez bym dodala ale nie mam pojecia jak:( Dodalam zdjecia Nataki i moje tez na Bobasy wiec jak macie ochote to prosze bardzo:) zdjecia z wczorajszego dzialeczkowania:) Dzisiaj Moja Ntusia jakas marudna jest nie wiem czemu?? nie chce spac moze jej zagoraco?? bo taki upal ze szok jest no ale ja rozebralam w samego papmpersa wiec zobacze moze sie uspokoi... o 10.00 idziemy do mamci a potem tradycyjnie dzialeczka... EMILKO---nie zazdroszcze kataru jescze w taki upal to musi byc koszmar:( wypytaj o wszytko lekarza i zacznij sie leczyc!!! ANIU---ty tez zrob stronke mikusiowi!!! bedziemy ogladac:)) Oki zmykam mala usnela ide zrobic sobie sniadanko to buziaczki kochane moje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko moja lilka nie ulewa i nie ulewala nigdy wiec ja ja karmie tak jak mi wygodnie po prostu... a co do alergii to mi alergolog co ma tez specjalizacje z pediatrii powiedziala ze w zasadzie to mi nic nie wolno na uczulenie oprocz wapna no a w ostatecznosci to fenistil ale po nim bede chodzila jak snieta bo on ma dzialanie uspokajajace jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, ja jem wszystko. Preszłam już nawet czereśnie i surówke z kapusyy i maej nicf nie było. PINIU, te rysynki bardzo łatwo robić. Wejdź sobie w google i wpisz hasło \"gify\"/ Pokaże ci sie pełno stron internetowm z gifami do ściagniecia. Najeżdżasz na takiego gifa myszką, klikasz prawym przyciskiem we \"właściwości\" i kopiujesz kod. Kod umieszczasz w opisie na bobasach (w profilu) i dodatkowo cały zaznaczasz i naciskasz guzik\" . To samo dotyczy dodawania napisów. W necie pełno jest tego. My zaraz śmigamy na spacerek. Jakoś chłodniej disiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, sliczne zdjęcia. Bardzo ładnie wyglądacie. I Natusia taka juz duża. A czy wujcio Paweł to Twój brat? bo strasznie podobny do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×