Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Ale dzis skwar. Ledwo do domu wóciliśmy. Lena po 3 dniach nierobienia kupy dziś nadrabia. Full tego jest. Ale obyło sie bez czopków. MINIU, Borys robi kupę codziennie? Czy u Was jest w sprzedaży Bebiko1 w opakowaniqch 800g za 21 zł? Bo ja widziałam w Leclercu, aw Careffourze nie mają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kiwi---dziekuje za informacje o tych obrazkach zaraz sobie zobacze:) a wojcio Pawel to moj braciszek wiem wiem ze podobny wszyscy nam to mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi nie widzialam wogóle bebiko 1 w opakowaniu 800 g ja przeszlam na bebilon - bo moze po bebiko maly byl taki niespokojny- zobaczymy A kupkę jak narazie nie robil i nadal sie spina i napina - dobrze ze choc przy tym nie placze Pinia moj maly tez dzis malo co spał - tyle tylko co na spacerze . No i dzis tylko co chwilkę je - za to male porcje po 30-40 mililitrów Aniu - Mikus piekny- a usmiech rewelacyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu Borysek cudowny!!! kurcze muszę i ja w aparacie ustawić zdjecia czarno białe - bo rewelacyjnie Borys na nich wyszedł. Piniui Natalka jest podobne do Olka jak takie dziwne minki robi :) hihihihi na zdjęciach twoi rodzice wyglądają na bardzo szczęśliwych. ty na zdjęciach wyglądaz na wypoczętą. Kiwi kurcze zastanawiam się dlaczego twoja Lenka tak żadko się załątwia może to wina mleka modyfikowanego, Olek je z cyca cały czas i srutka z 4 do 6 razy dziennie. Siedze już wykompana i czuje jak mi pot do rowka ścieka taki skwar. Ja bym chciała żeby popadało - oczyszczą się pyłki traw a ja wreszcie bede mogła odetchnąć od kataru - a mam bardzo silne bo katar wywołuje u mnie przeziębienie dostałam już kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, ja też nie wiem, czemui Lena kupę ostatno tK RZADKO ROBI. mOŻE PRZEZ TEUPAŁY: MAŁO JE, TO I KUPY NIE CHCE ROBIĆ. aniu, mIKUŚ ŚLICZNY. i JUŻ TAKI DUŻY. Pięknie się śmieje. MINIU, Borys piękny. I ma bardzo duże oczy. A Ty chyba juz wróciłaś do figury sprzed ciąży, co? Taka szczuplutka. Padam. Olka dizś nam dała gazu wieczorem i wybuziła Lenę. Teraz nie może usnąć. Mąż nosi ja na rękach własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Olek dziś Obsrał mnie tak że musiałam iść szybko pod prysznic miałam na ramieniu na łokciu brzuchu i nogach, strzelił pod takim ciśnieniem że az sama sie wystraszyłam. hihihihihihi potem próbował mnie zagazować puszczał okropne bąki położyłam go na brzuszek bo pomyślałm że to może kolki sa na początku wywijał się ale za chwilkę patrze a on śpi. Pierwszy raz zasnoł na brzuszku bez mojej obecności. 19 czerwca idziemy na drugie zastrzyki jak wasze dzieciaczki przesły pierwsze???? płakały mocno??? Pozatym Olek zaczyna się nie mieścić w gondoli od wózka i jedziemy dizs kupić fotelik http://www.allegro.pl/item378620141_x_lander_fotelik_okazja_polecam.html coś takiego muszę kupić to jest i do wózka i do samochodu. oh jak te dzieci szybka rosną. Wczoraj przyszła paczka od wujka ze stanów olek dostał spodnie rózne i body ale są jeszscze za duże bo to od 6do 9 miesięcy:) a on jescze nie skończył 3 :) A co tam u Was??? Pogoda dzis do bani, siedze narazie zamknięta na 4 spusty w domu wszytski okna pozamykane w nocy miałam silnyu atak alergi dusiłam sie bo zwęzyła mi się krtań. pozatym leci mi z nosa i oczu, swędzenie jest gorsze. no i koszą u nas trawy pod oknami to sobie wyobraźcie jak wyglądam jak bym beczałą całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil;ko, ty zmykaj do lekarza z ta alergia, bo moze sa leki dla karmiacych i niepotrzebnie sie meczysz. olus to ma cela. mi wczoraj lena hurt pusciola na przewijaku. dzis aktywny dzien. bylm juz w leclercu, potem cala rodzina na spacerze. maz pojechal teraz przeglad tech. auta zropbic, potem obiad, a potem znoe jade na duze zakupy do rosmna. i moze lumpka zalicze. ale chaotycznie pisze, z lena na reku. pogoda u nas tez nieciekawa. pewnie bedzie padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) U Nas też pada:( chyba nici ze spacerku:( Wczoraj pomyłam sobie okna i jak na złość dzisiaj pada. Ehh.Posprzątałam sobie za to całe mieszkanko,Mikuś mi na to \'\'pozwolił\'\' z małą przerwą na karmienie:) Teraz sobie smacznie śpi ,a ja sączę karmi malinowe:)pół szkalneczki. Czeka mnie jeszcze prasowanie firanek buuu:( EMILKO-współczuję z tą alergia:( PINIU-czy Ty się opalasz na działeczce??nie wiem czy karmiące mogą się opalać? Pozdrowionka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja sobie dzis zrobiłam dzien łozkowy :D z małym na zmiane jedlismy i spalismy :) Kiwi - chusta jest ok ale mało jej uzywam narazie bo Borys ladnie spi sam - mysle ze jak bedzie bardziej aktywny to chusta zdecydowanie bardziej sie przyda. Jak narazie kozystam z niej jak musze cos zrobic a maly placze - natychmiast w niej zasypia :D Emilka masakra z tą Twoją alergią - dobrze mówi Kiwi lec do lekarza... Moze jak spadnie deszcz to Ci ulzy U mnie było dzis chwilowe oberwanie chmury ale z powrotem jest duszno i mruczy tylko w oddali burza Aniu ja to zawsze mam takiego pecha ze jak umyje okna to natychmiast zaczyna padac :D Kiwi twoja Lenka tez tak mało je?? myslisz ze to przez te upaly ?? Moj Borys to jadł by co chwilke po 30-40 mililitrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! ANIU---wsumie to az tak sie nie opalam no ale wiadomo jak jestem na sloncu to mnie zlapie ale ogolnie to nie leze na sloncu, a wsumie to czemu nie mozna sie opalac?? hmmm ja slyszlalam ze niektore kobiety karmiace chodza na solarium wiec juz chyba lepiej sloncem nie?? EMILKO---pewnie ze moi rodzice sie ciesza sa zakochani w malutkiej jak nie wiem co!!! no wkoncu to pierwsz wnuczka maja ale dwoch wnukow wiec pierwsza wnunia:D Cos mnie glowa pobolewa:( wrrr a wczoraj wieczorkiem nie mialam neta ehhh ide troszke poleniuszkowac malutka dzisiaj ndzwyczaj jest grzeczniutka lezy sobie i usmiecha juz chyba od 2 godzin nawet raz nie miaknela oby tak do 20.00 potem cycoch i spac:P to buziaczki:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, ledwo żyję.Byłam dziś na porządnych zakupach. spożywcze, chemia. Ale udało mi się te kupić bluzkę dla siebie i Oli. PINIU, ja też myslę, ze opalać sie można, jak sie karmi. Acha! Na bobasach z tym wpisem, że mama z Lenka sie przyłącza, to ktoś sie podszył. To nie ja pisałam. Sprawdź sobie w zakladce \"komentarze\", może jakiś znajomy adres email będzie. ANIU, ja tez myślę o myciu okien, ale nie mam jak eraz. Pilniejsze jest wypastowanie podłóg. Zmykam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, tak, Lenka mało je. Czasem uda jej sie 80ml wytrąbić na raz, ale przeważnie dynda po 30ml. Kupy znów dziś nie robiła. Pewnie znów niedługo hurt pusci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU,super, ze udało Ci sie z gifami. Fajnie sobie można stronkę zrobić, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzeiwczynki!!! ehhh szkoda gadac taki mam kiepski dzien niestety mam kolejny kryzys laktacyjny ale sie nie poddaje jak mala zje jeszcze tak na maxa ciagne laktatorem zeby cycol byl calkiem pusty choc zabardzo nic nie leci ale zawsze wiec ze juz nic w nim nie mam:( ehhh zla jestem bo tak bardzo chcialam karmic chociaz 3 miesiace ale nie wiem czy sie uda no moze jeszcze ruszy cos...OBY!!!!!! ale nie moge dziecka glodzic widze ze jest gloda i sie denerwuje ze z cycka nic nie leci i placze wiec musze chyba dokarmic... KIWI---mam pytanie jak sie dokarmi dziecko?? najpierw mam dawac z piersi a potem z butelki?? MINIU---ty chyba karmisz tylko butla tak?? wiec powiedz mi jak na opakowaniu jest powiedzmy ze masz robic 6 karmien dziennie po 120ml (to przyklad) to jak to robisz?? czy karmisz na rzadanie?? czy trzymasz sie scisle jakis ustalonych godzin?? a co jesli wypije np 90ml a nie 120ml to potem dajesz ta reszte?? WIEM WIEM MOZE GLUPIE PYTANIA NO ALE NIE MAM O TYM ZIELONEGO POJECIA POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KIWI I MINI!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, najpierw nakarm cyckiem, a jak już w nim nic nie będzie i Natalka zacznie się denerwować, to zrób butelkę. Ale tak jak kiedyś pisałam MINi, musisz sie liczy z tym, że jak zaczniesz dokarmiać, to laktacja moze zacząć sie zmniejszać. Ja butelką karmię na żądanie i nie jest to po 120ml, jak piszą na opakowaniu mleka Moja Lena tyle nie zjada. Czasem jest to 80ml, a przeważnie po 50-60ml kilka razy dziennie. W nocy za to karmię piersią, bo mi wygodniej wziąć małą do łózka, niż potem nosić ja i usypiać, gdybym dała butelkę. Lenka dzis wyjatkowo grzeczna. Sprzątnełam mieszkanko, zaliczylyśmy spacerek. Grzecznie leży w leżaczku albo śpi. Ciekawe, jak noc minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały tez dzis grzeczniutki - chyba dzieki temu ze upalów juz nie ma .. Dzis ksiązkowo jadl okolo 100-120 mililitrów co 3 godziny :D Pinia na kryzys laktacyjny najlepiej przystawiac dzieciątko do piersi jak najczesciej - dokarmianie moze tylko pogorszyc sytuacje... Jesli jednak przemyslisz wszystkie za i przeciw i zdecydujesz sie dokarmiac to rob to tak jak z piersią - na żadanie ... Moj mały moze jesc 12- razy dziennie (np wczoraj) albo 6 (jak np dzisiaj) Mieszanka jest dobra do sporzycia około godzinę po przyrządzeniu wiec resztki niedojedzone wylewam -No i co jeszcze niestety jest uciązliwe w karmieniu mieszanką - butelkę po kazdym uzyciu powinno sie wygotowac lub westyrylizowac ... I tak jak mówila Kiwi najpierw karmisz cycuchem a potem dopajasz butlą . No i pamietaj ze laktacja potrzebuje kilku dni na rozkrecenie . Moze przez te upały mala mniej jadła i dlatego Ci sie laktacja zminiejszyła a teraz sie nieco ochlodziła i znowu wrocił jej apetyt stąd ten kryzys A moj maly wczoraj zrobił kupę rano i od tej pory cisza :( tylko spina sie i mruczy jakby chcial kupe robić :( Ech trudne jest zycie mamusi jak nie moze pomóc własnemu dziecku :( Kiwi ja juz nie daje rade z wózkiem - męczy mnie to lazenie tam i z powrotem - jak ty sobie z tym radzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, Ja z wózkiem sama sobie w ogóle nie radzę. Jest bardzo nieporęczny do znoszenuia i waży 15kg. Poza tym jest super. Minus, że jestem zależna od kogoś w kwestiik spacerów, ale ze starszą córką też byłam 2 lata. Potem już nie potrzebowała wózka. A ile waży Twój wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi nie mam pojecia ile wazy ale chyba nie 15 okolo 10 pewnie ale na 4 pietro łazic dwa razy to troche porazka Przez to nie mam ochoty lazic na spacerki :( Musze cos wykombinowac - moze do piwnicy bede chowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi Chorwaci wygrywają z Niemcami :( to juz chyba wygrana z Austrią nic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, jak u Was z piwnic nie kradnę, to moze to dobre rozwiązanie. Na piłce sie aż tak nie znam, ale wątpie, żeby Polacy wygrali. Niec chociaż ten remis będzie, żeby sie nie zbłaźnić znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no roznie to bywa moze byc jeszcze tak ze to niemcy nie wyjda z grupy a wyjdziemy my i chorwacja ale to raczej malo prawdopodobne bo musielibysmy bardzo wysoko wygrac z chorwacja i dzis z austria... ja tam jestem realistka i nie obstawiam wyjscia z grupy przez nas a wynik na dzis moim zdaniem to 2:1 dla nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki KIWI i MINIU----wiem wiem ze jak zaczne dokarmiac to moze sie laktacja zmniejszyc ale ja nie zamierzam rezygnowac bede dawala cyca a najwyzej potem butle MINIU przeciez to ja tak bardzo cie namawialam zebys nie wprowadzala tak wczesnie mleka modyfikowanego wiec sama tej metody sie trzymam ale niestety bede musiala chociaz na noc nakarmic butla tzn najpierw dam cyca a jak bedzie malo to mlekiem dokarmie bo nie chce glodzic dziecka przeciez widze po niej ze glodna jest:( ehhh ale odciagam laktatrem i widze ze szybciej sie napelniaja moze jeszcze uda mi sie utrzymac karmienie jeszcze chociaz miesiac bo mowia ze 3 miesiace sa najwazniejsze oczywiscie najlepiej karmic jak najdluzej ale mowia ze 3 miesiae to minimum ale czy sie uda hmmm zobaczymy... oki lece karmic najpierw cyc:) a potem zobacze i kontem oka mecz obejrze ciekawe jaki bedzie wynik?? buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jejku czy Wasze dzieci te tak zasypiają jak Oluś??? Wczoraj z płaczem zasnoł dopiero po 3 godzinach łazenia z nim na rączkach, bujania na leżaczku, przytulania i na cyckach. Ach koszmar. Dziś też zasnoł w płaczu ale już troskze krócej. Ja walcze nadal z Alergią jutro mam wizytę u lekarza zobaczymy co powie. powiem ze jest coraz gorzej. wczoraj nie wytrzymałam - dusiłam się bardzo i postanowiłam wziaść jeden antybiotyk bioparox, nie wnika do mleka matki wiec wziełam go. Ale to tylko lek na 3 godziny. Piniu ja też miałam tai kryzys jak ty, myślałam że nie mam mleka nic nie leciało a Olek chciał ciągnąć. Nie martw się tylko wytrwaj a napewno jeszcze ten jedne miesiąc pokarmisz piersią. może naij się herbatki laktacyjnej hippa albo karmi. w dokarmianu butlą sie nie wypowaidam bo nie mam zilonego pojęcia jak to się robi. Dobrze że minia i Kiwi znają sięna tym bnardzo dobrze. Miniu Kiwi ja trzymam wózek w piwnicy w wózkarni. W gdańsku bardzo kradną ale ja bym nie wniosła tak ciężkiego wózka na samą górą (3 piętro). Jak schodzę na dół to zastanawiam się czy wózek jeszcze stoi. Kiwi śliczne zdjęcia córeczek. Oki biore bioparox bo sie zaczynam dusić i spanko.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyy, Karmi dla wszystkich!!! Stawiam!!! Jaki smak sobie życzycie?:D Ach, dobrze, że choć jedna branmkę strzelili, bo byłaby papa. EMILKO, Lenka też tak poźno wieczorem zasypia. Ale ona to nocny marek jest. Zresztą ja nawet wolę, jak ok. 22 zaśnie, bo wtredy w nocy do 4 spi, a jak zaśnie o 20 to mi sie obudzi o 1. Pisz, jak wizyta u lekarza. PINIU, jak laktacja? Polepszyło się? Polecam Karmi. Sprawdzone. Lena znów kupy nie robi. To już 3 dzień idzie. Kurdę. Jest karmiona mieszanie, to może tak być? MINIU, Ty jeszce karmisz piersia czasem czy tylko modyfikowane? Jak często Borys robi kupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kiwi za Karmi basrdzo mi smakowało. hihihihihi no dzis wizyta u lekarza o 14 niedługo musze sie zbierac, dobrze ze olek dzis grzeczny duzo spi i mogłam posprzatac mieszkanie ubrac sie i umaloac. oh własnie karmie małego a on tak słodko wyglada. no i przy okazji zagazowuje mamusie. Zauwazyłam ze Olek ma pory robienia kupki jest to godzina 10 rano, póxniej tez sie zdarzaja ale pierwsza jest o 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×