Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

MINIU, pojecia nie miaslam o tycgh skokach, ale moze ccos w tym jest:) lena znow nie moze zasnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu, mi pediatra ma ulewanie polecala zakupic NUTRITON. produkuje go ta sama firma co mleko bebilon. ANIA zdaje sie tez go podaje Mikusiowi. Moze wyprobuj go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi---co to ten Nutriton?? to krople?? czy syrop?? jak sie to podaje?? moja natalka czasem uleje ale juz nie czesto lecz jednak jej sie zdarza np wczoraj mi ulala hyba ze dwa razy ale dzisiaj nie ale mysle ze moze kupie cos na wszelki wypadek wiec jak mozesz to apisz co to:) Nie martwcie sie nie wszytkie dzieci sa spokojne jedne bardziej marudza drugie nie, najwazniejsze zeby byly zdrowe a wszytko sie przezyje dla mnie choc natalka jest naprawde bardzo spokojnym dzieciaczkiem(tfu tfu) to oby byla zdrowa i nie chorowala a wszytko przezyje!!!! jejku zmykam bo spac mi sie chce narobilam sie dzisiaj bo wysparztalam balkon i lazeneczke wyczyscilam lsni jak nie wiem:) ide spac bo w nocy jedno wstanie mnie czeka ciekawe o ktrorej mautka sie obudzi?? hmmm to buziaczki. ps. Emilko---ile mial Olek jak wazyl 5400??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Też zauważyłam wiele postepów w rozwoju mojego Mikusia. Mikołajek bardzo lubi leżeć w leżaczku,jak tylko Go tam wsadzam to wydaje takie :oooooooo przypadkowo trąca zabawki ,tez potrafi zajać się sam sobą przez dłuższą chwilkę.Uwielbia patrzeć sie w sufit ,obrazy,żyrandol.Skupiać wzrok przez dłuższy czas na jednej rzeczy.No i odpowiada usmiechem na uśmiech,w ogóle bardzo dużo się śmieje i grucha:) PINIU-Mikołajek tydzień temu ważył 5960 taka klusia z Niego fajna się robi i jest bardzo długi ,Ubranka na 62 już są za małe,przyciasnawe.Chociaż 68 jeszcze za duze,ale wole Go ubierać w większe i dbać o Jego klejnoty:D EMILKO-kupki jak najbardziej Mikus robi żadkie:Dwodniste. KIWI,MINIU tak ,tak lekarka kazała mi podawać ten NUTRITON on jest na ulewanie(tylko tak jak ja wczesniej pisałam Jemu się nie ulewa nic, a nic tylko pokarm zostaje mu w przełyku)ale lekarka wie co robi,tylko my mamy problem z podawaniem ,bo ja mu podaje na łyżeczce ,a to jest strasznie gęste i Mikuś nie chce tego ,nie umie połknąć ,w ogóle inne są proporcje rozrabiania jak się karmi piersią a inne jak modyfikowanym. Nie wiem narazie zaprzestałm mu to podawać za tydzień mamy usg ,a potem wizytę. MINIU moje zdanie jest takie ,że nie można lekcaważyć ulewania i należy(chociaż co 2 dziecko to ma i mija z wiekiem)izasięgnąć rady lekarza. Ok uciekam bo mąż mnie napastuje :D nie smęcę juz. Aha EMILKO,KIWI czy Wy się w ogole oszczęzacie chodzi mi np.o dzwiganie ,bo ja czasami zapominam sie,że miałam cc i należałoby się tak nie forsować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu Olek miał 10 tyg jak go ważyliśmy. Aniu boże ja zapomniałam że miałam cc i robie wszytsko, wózek, zakupy, i wiele innych rzeczy takich że na koneic dnia jestem padnięta. Faktycznie nie powinniśmy sie tak forsować. A dziś Olek prawie cały dzięn prespał i na noc nie mógł zasnoć, mąż go dzis uśpił ale był abrdzo marudny. Kupiłam sobie rybaczki ale wielką dupe mam hihihiihihi babeczka powiedziała że większych już nie ma. Ale wziełam o rozmiar większe bo sa to biodrówki i mniejsze mi troszke za bardzo uciskały okolice blizny. większe za to nogawki sa za duże ale to nic ciesze sięze coś na mnie pasuije bo prawde móiąć chodzę jeszcze w spodniach ciążowych. Oki mąż zasnoł Olek tez to i ja ide buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu, ten nutriton to w proszku jest, ale jak go sie daje to nir wim. aniu, jak go sie daje? emilko, nie przejmuj sie. ja tez ni wchodze w spodnice i rybaczki sprzed ciazy, jedynie w jansy, nbo maja niski stan, a ja biodra mam szczuple, musze sobie cos kupic aniu, ja po drugim cc czuje sie lepiej niz po pierwszym. nie mam np. odretwialego btzucha. raz dzwignelam wozek i bylo ok. tylko blizna brzydka, drabinka. czekam az zjasnieje dzis z tesciowa do parku. lenkaz rak nie schodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko ja tez w ciazowkach jeszcze chodze... mam jeszcze 2 spodnice z okresu przed ciaza i przed schudnieciem i one sa jeszcze takie olbrzymie to i w nich chodze... ale czuje sie jak beczka tluszczu... a odchudzic sie nie moge nawet troche bo jak sie troche z jedzeniem ograniczylam to fakt ladnie mi zaczela waga spadac ale mala przestala na wadze przybierac wiec musialam znow zaczac jesc duzo... mini oswiecilas mnie bo juz wiem co mojej malej jest... to wcale nie kolki tylko skok!!! taka marudna ostatnio a przeciez ona ma 11 tygodni wiec by sie zgadzalo... piniu moja lila wazy 6,5 kg ale ona byla juz duzo ciezsza przy urodzeniu od twojej natalki poza tym ona bedzie sporym dzieckiem wiec nia to sie za bardzo nie sugeruj... najlepiej sobie sprawdz na siatkach centylowych czy dobrze przybiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek chyba tez ma skok, zasnoł mi na rekach odkładam go na kanape i zaczyna płakac tyko go podnosze to zasypia Kiwi to my dzis dwie dzieciaczki na rekach bedzienmy nosic. Kiwi ja podobnie do ciebie nózki mam chude bynajmniej tak mi sie wydaje ale dół brzucha i miednica takmi sie poszerzyły ze szok rybaczki sa biodrówki rozmiar 36. Asiu ty wiesz ze mi waga tez staneła nic nie chudne za dwa tyg wyjeżdzamy na wakacje i tam posatnowiłam wziąść się za sibei. bede jeść to co jadłam - oczywiście bez nowych prodóktów :(. ale mam zamiar codziennie uprawiać szybki marsz. i zacząć ćwiczyć brzuszki 100 dziennie. robie to tylko dlatego żeby się zmieścić w spodnie:). Asiu a co to są te siatki centylowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moj maly tez na rekach - dzis wybawila mnie chusta dwie godziny sobie w niej spał - po czym obudzil sie strasznie glodny ( swietnie sobie w niej odbekuje :D ) wsunol butle i spi juz w wozeczku ale teraz zbieramy sie na spacerek Asia no cos w tym jest bo moj tez skok 5 tyg przechodzi chyba od 3-4 dni taki marudny sie zrobił :) mam nadzieje ze mu ten skok kiedys przejdzie :P A wiecie ze chyba moj mały tez dlatego marudny ze ma problemy z odbeknieciem - niekiedy mimo ze mu sie odbiło to po godzinie odbija mu sie drugi raz ... ach te dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten link muszisz skopiowac i skasowac spacje bo cos sie nie chce w calosci wkleic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko ja tez bym chciala sie juz w spodnie nie ciazowe zmiescic ale co zrobic jak lila nie toleruje mojego odchudzania a ja nie toleruje sportu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, czemu do chudniecia sport potrzebny? ja sie masuje, efektow na razie brak. mini, ta chusta to fajny wynalazek, na to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi bardzo fajny wynalazek nawet :) przynajmniej rece mam wolne A maly jak sie dzis okazalo 4,5 kg waży - a ja sie martwiłam ze malo je - ech ;) a dzis pierwszy raz na spacerze zrobil mi awanture ze głodny po dwóch godzinach - dobrze ze wzielam prowiant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 17 maly miał atak kolki - normalnie płakał i nic nie pomagało a teraz spi sobie w chuscie - zobaczymy jak dlugo ale jak narazie chusta dziala cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zasypia. Już mnie noga boli od bujania jej w leżaczku:) Jutro idziemy do lekarza. Ciekawa jestem, ile urosła. MINIU, i jak kolka Borys? Minęła? EMILKO, jak Oluś? Leka dziś znów niespokojnma była, ale próboealam ją uspokajać na leżaczku. Teraz też w nim zasypia. Spać mi się chce strasznie. Zmykam więc. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam wam nowe zdjecia... kupilam dzis mate edukacujna to sie jutro pochwale bo dzis juz mi sie zdjec nie chce robic ale malej sie podoba... lezy sobie juz chyba z pol godziny i gada do zwierzatek... sluchajcie chce kupic malej lezaczek taki: http://www.allegro.pl/item382070607_fisher_price_m7930_lezaczek_bujaczek_2w1_0_18kg.html co o nim myslicie??? jeszcze nie mam lezaczka a ten mi sie wydaje calkiem ok... jakos nie widze w nim wad ale moze wy widzicie i mnie oswiecicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asiu Lila ślicznie wygląda - ale ma śliczna czapusię, a jak ładnie się uśmiecha :). Leżaczek bujaczek jest fajny i barszo praktyczny. Ja mam inny ale te jest praktyczny. Kiwi Olek dziś także nie spokojny, trozszkę pospał le zaraz ise budził. Usypiał mi na rękach a jak go tylko odkładałam do łóżeczka bądx na kanapę odrazu się budził i płakał. tak wiec gosdzinę przespła na mamusi rączkach. Nawet na spacerze spał i budził sie co chwila. Ach niech ten skok szybko przejdzie. Jutro idziemy na szczxepienie numero 2. Zważymy sie także wiec napisze ile Olek przybrał od 6 czerwca :) Buźka ide spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, ja mam ten leżaczek i jest świetny. Mała lubi w nim zasypiać. Zajmuje niedużo miejsca i jest ładny. Mata świetna. Zdjęcia póżniej obejrzę, bo zbieramy sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi Olek bedzie chrzczony dopiero w półowie sierpnia. Dziewczyny masakra 2,5 godziny usypiałam Olka, płakał okrutnie ale to nie była kolka bo brzuszek miał miekki co to było nie wiem. ryczałam razem z nim te godziny. dopiero jakies 5 minut temu usnoł mam nadzieje że pośpi troszkę. Katar spłynoł i do ucha i boli mnie. Ciężkie jest życie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO-mój Mały też dzisiaj bardzo niespokojny,obudził się o 6 i przez godzine płakał nie mogłam Go uspokić,potem przysnął na godzinę i znowu tak samo,w końcu wzięłam Go do leżaczka i się uspokoił.Bardzo lubi na nim leżeć. Także ASIU ja jak najbardziej polecam leżaczek,mam bardzo podobny do Ciebie,nawet za specjalnie nie trzeba bujać dziecka,bo Ono samo się buja,mój Mały tak kopie nózkami,że szok przez co sam się buja i ma niezła frajdę z tego:) Mata SUPEROWA!!! fajne ma podłoże taką podusię,bo pod moją jednak trzeba podkaładać koc na podłogę. Z Liluni to już duża i śliczna pannica jest:) Aha ten Nutriton to jest właśnie ten co linka podała KIWI można Go rozcieńczać z wodą,mlekiem matki albo dodawać do mleka modyfik.na opakowaniu jest sposób podawaniaale dawkę chyba ustala lekarz. Ja narazie nie podaje Mikusiowi nie widzę sensu jak mu się nigdy nie ulewało a poza tym to po wymiesznaiu z wodą jest tak gęste ,ze nawet nie chce spłynąć z łyżeczki,a co dopiero ma przełknąć to dziecko.Zobaczymy za tydzień mamy wizytę . Mam pytanie czy wasze dzieciaczki też od czasu do czasu się ślinią i robią takie hmm bąbelki??:) Ok my już na ogródek bo upał:) papa i do pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chrzciny tez mamy zamair zrobić w sierpniu ,jak Nam się uda to 25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za komplementy w imieniu corki... aniu moja lila nie tylko slini sie od czasu do czasu ona slini sie caly czas i nie tylko sie ale tez wszystko co jest dookola i nas... babelki tez fajne puszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Olek także się ślini, bąbelki są cudowne :) Olek właśnei leży sobie na macie i patrzy na zwierzaczka a nóżkami uderza w biedroneczkę a to ma odgłos gniecionej siatki. wróciłam ze spaceru wcześniej bo u nas to zapowiada się na burzę duszno okropnie, nawet zaczeło kropić i patzrcie siedze w domu i jeszcze nie pada no niech to mogłam siedzieć na podwórku a teraz kisze się w domu. Ze szczepień nici, zadzwoniłam dziś do przychodni i chciałam się zapytać na którą godzinę Oluś ma wizyte bo nie zapisałam sobie i wiecie że te pielęgniarki nie zapisały Olka na szczepienie, a dostałam od nich karteczkę że 19 mam się zgłosić. no co za baby tylko mi ciśnienie podniosły. Zostaliśmy przeniesieni na poniedziąłek na 17. no chyba że się coś zwolni to zadzwonią. Zła jestem. Ale Oluś grzeczny, tylo żeby nei zapeszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - kolki to straszna rzecz co?? Az zal serce sciska jak tak dziecko Ci sie meczy i nie mozesz mu pomoc - tez mam ochote ryczec A dzis maly spokojniejszy - i usnoł w lezaczku :D dziwie sie ze usnol bo mu spiewalam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×