Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

MINIU, cholera, moze i po mleku ta biegunka. A nie możesz iść do innego lekarza? W aptece jest chyba jakis pomarańczoy sok do picia na biegunki dla niemowląt, ale nie pamietam nazwy. Dla Boryska mojego TINY nie polecam, bo ze swoim okryciem na nóżki nadaje sie dla spokojnych dzieci. inaczej zarzaz sie rozkopie, bo te opkrycie naprawdę jest liche. sam wózek ok, leciutki i dobrze sie prowadzi.\\A Ty szukasz parasolki czy spacerówki? Masz jujuż cos na oku? Ślij linki, bedziem patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz on juz od jakiegos czasu robił wiecej kup dziennie niz zazwyczaj , i nie wiem moze to normalne ... nawet mi wczesniej przez mysl nie przeszło ze to nie dobrze jak tak duzo robi ... Wiesz one nie sa bardzo wod,niste czasami sa normalne plastelinkowate czasem bardziej zadkie a czase takie groszki wiec juz sama nie wiem ..a moze mu ząbki idą ( trzeba przeczytac jakbym mówiła z nadzieją w głosie :P ) W sumie to w ciągu dnia jest bardzo pogodny , ostatnio nawet bardziej niz zwykle , cały czas szczerzy dziąsła i piszczy radosnie jak cos do niego mówie :D Kiwi podeslij linka tej Twojej spacerówki , ile ona waży ?? Borys na specerach spokojny , jak nie on ... Myslałam o czyms takim http://www.allegro.pl/item517457370_bebe_confort_viva_oxygen_red_od_g_7_wys_0zl.html cos 'ala parasolka ale nieco stabilniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała bym zeby wazył 5-6 kg , łatwo sie składał . I teraz pytanie czy taka parasolka co ma tylko dwie pozycje odchylenia ( na prosto i półleżąco) w praktyce sie sprawdzi ?? Na co zwracac uwage . Chcemy kupic spaceróke koło marca ,( nasz wózek dajemy kuzynce Macka która termin ma na poczatek maja , wiec gdzies w kwietniu bedzie chciała juz go miec ) i pewnie wtedy bedzie jeszcze snieg ... zielona jestem jesli chodzi o wózki pomózcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIu, a Ty tą spacerówkę to chcesz na lato czy też na teraz już? Dla mnie te wózki są za płytkie,c takie edla starszych dzieci. No i kółka małe,. zwlaszcza w tym forbaby. Ja wolę wózki składane w rączce, bo przy parasolce mało sie nie zabiłam, ale to sama najlepeij w sklepie sprawdź, jak się składa. No nie mają okrycia na nozki. Link do mojego wózka: http://www.allegro.pl/item519924567_wozek_spacerowy_tiny_baby_design_w_wa_spacerowka.html Mam green, ten co na samym dole aukcji kolor. Plusy wózka:bardzo lekki, zwrotny, łatwo sie prowadzi, łatwo sie składa, dość spore kółka jak na spacerówkę. duży kosz na zakupy. Minus: licha oslona na nogi, jak dziecko ruchliwe to ją łatwo zerwie. I na rzepy ta osłona i nieduża. Na drugi rok dla leny bedzie za mała, takze pewnie na zimę wrócimy do Graco Dlx, ktory pasuje takze na większe dzieci w zimie, bo ma super pojemną i wytrzymałą osłonę. Ogólnie wózek idealny na wyjazdy i spacery, zwłaszcza w niezimowe pory roku. I ma fajną kieszonkę na budce, do której jak idę na spacer wkładam telefon, klucze i nie musze torebki ze soba ciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, lepiej, zeby była też pozycja leżąca. może sie przydać. Takiego 5 kg to też chyab niebardzo, bo za lichy. Powiem ci, ze nasz 7kg jest naprawdę lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi chodzi mi o to zebym mogła wniesc jedoczesnie Borysa i wózek ... zeby był nie tylko lekki ale po złozeniu poręczny do niesienia .. Bo ten co mam teraz jest tez leciutki wazy jakies 8 kg ale niestety jest nie porezcny w niesieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej, żebyś sama w sklepie zobaczyła. Dla mnie Tiny jest poręczny do noszenia, bo go znoszę i wnoszę bez problemu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dopiero dzisiaj wrócilismy od mojej mamy,znowu się wybyczyłam :P ;) Poza tym wszystko po staremu ,nocki nadal nie najlepsze :( W środę bylismy na ostatniej rehabilitacji ,w piątek jediemy do lekarki na kontrolę niestety prywatnie,bo w centrum pediatrii dopiero na maj Nas zapisali ,paranoja jakaś Jestem padnięta,także nic więcej nie odpisuję :( Papa,dziewczynki do jutra. Przespanej i spokjnej nocki życzę . Jutro coś więcej skrobnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi to ja juz sama nie wiem .. Bo widzisz my mamy spacerówkę , jest leciutka ,zwinna i wogóle ale własnie chcielismy zamienic ja na cos lżejszego , bo tak wymieniac spacerówkę na pawie taką samą to szkoda kasy wydawac ... Rzeczywiscie musze sie przejsc do sklepu i ocenic na żywo , tylko czy będa miec takie wózki ?? a mogła bys zrobić zdjęcie Twojemu złozonemu wózkowi ?? no i dzis mąz musIał kupic hippa :( mały ma cały czas biegunkę - jeszze mu sie nasiliła . Od trzeciej w nocy robi kupy . W poniedziałek koniecznie do lekarza , bez wzgledu na to czy Borysa lekarka bedzie czy tez nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi wysłąłam Ci zdjecie mojej spacerówki , jak sadzisz warto ją zmieniać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas lilka chora.. maz z nia pojechal do lekarza a ja ide odsypiac bo cala noc mialam nieprzespana... pozniej wam napisze co jej jest jak juz ja lekarz zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to juz u nas wszyscy chorzy oprocz mnie... czyli mam szpital w domu i nie wiem w co najpierw rece wlozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U Nas też Mikołajek przeziębiony :( cieknie mu z nosa,mnie zresztą też :(jak mam Mu oczyścić nosek fridą to jest Meksyk,tak mnie odpycha :( MINIU-i jak u Boryska przeszła mu już ta biegunka ? Po czym ona była ? :( hmm ?paskudztwo!!! ASIU-a, co konkretnie jest Lilce?typowe przeziębienie ?czy coś tfu,tfu poważniejszego ? KIWI-dziewczynki zdrowe ? PINIA-teraz pewnie szaleje na weselichu :)tańce-wywijańce ;) Qrczę moje dziecko prawie w ogóle nie sypia w dzień ,od przeszło tyg.śpi tylko w ciągu całego dnia 1,5 h :( Wkurzyłam się i kazałam mężowi wziąć 2 dni urlopu,bo ja muszę trochę dychnąć,odpocząć. Także pon.i wt. ma wolne :) No nic lecę uspić Małego,bo już mi coś mój łobuzek pojękuje w ramionach taty. Czy Wasi mężowie też usypiają dzieci czy Wy,bo niby Szymon próbuję Mikołaja usypiać ,ale raz na ruski rok mu się uda :( przewaznie ja muszę wkroczyć do akcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, a czy Borys nie ma czasem grypy żołądkowej??? Koniecznie do lekarza idźcie. A pije dużo? Po obejrzeniu Twojego wózka myslę, że nie ma sensu żebyś kupowała druga spacerówkę, tzn, typową spacerówkę. Twój wózek wyglada na lekki, ma dobrą osłonę, na zimę jak znalazł. Jeśli chcesz lżejszy na cieplejsze dni, to rozejrzyj sie za parasolkami. tylko koniecznie sprawdź, jak Ci sie będzie z nogi składać. Moj wózek jest podobny do Twojego teraz co masz, tak samo sie składa. Tyle że mój pierwszy wózek Graco wazy 15kg, dlatego musiałam lżejszy dokupić. Zdjecia wyślę za chwilę. Podsumowując moje wywody: zostaw na zimę ta spacerówke, na wiosnę i lato kup parasolkę. Amen:) ANIU, ciekawe, czemu Miku taki marudny. Moze kolejny skokrozwojowy? U nas Lenia zasypia sama w łóżeczku, od początku, takze z usypianiem nie ma problemu, tfu, tfu, odpukać. ASIU, dużo zdrowia dla całej rodzinki. My dzs byliśmy w 3mieście na zakupach,, bez dzieci. $h spędziliśmy w galerii Bałtyckiej. Mój mąż wykazał sie niesamowita cierpliwością:p Kurczę, mam problem zzakupieniem spiochów i body na 86, dalej juz nie wspomnę. Dobrze, e eszce na allegro można body i spiochy w rozmiarze powyżej 86 dostać. Np.firma Marcinkowski ma body aż do 110. Lena nosi 86. A Wy nie macie problemu z kupnem bielizny dla dzieci? Sobie kupiłam dwa golfy na wyprzedaży i fajny balsam mandarynkowy The body Shop, slicznie pachnie. Oczywiście shoarma w Sphinksie zaliczona. Mniam. A jutro do rodziców. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ja spiochow juz nie kupuje... mam kilka cieplejszych pajacow do spania a spiochy jakos mi nie potrzebne... zakladam zamiast nich rajstopy albo spodenki dresowe... a jesli chodzi o body to ja najczesciej kupuje w c&a, mothercare i h&m tam maja do ok 98cm (tak widzialam) wiec na razie nie mam problemow... no i powiem ci ze w tych sklepach maja wieksze rozmiarowki bo u nich body na 80cm jest wieksze niz takie polskie i dzieki temu moja lila jeszcze w nie wchodzi... bo mam kilka polskich bodziakow to 80 juz jest za male a lila jeszcze nie ma przeciez 80cm (jakies 77-78cm ma)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka noc za nami. Lena obudziła sie w nocy i 2h plakała. nie chciała zasnać w łóżeczku, wózku. W kojcu jakoś usnęła dopiero.Nie wiem, co jej mogło być. Może zęby? Ale to bardzo nietypowe dla niej zacghowanie. A propos zębów: mamy piaty ząbek, gorną lewa dwójkę:) W pracy dziś z niczym sie nie mogę wyrobić:( Where are you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nocką :) No właśnie,gdzie się wszystkie podziały ? :( Ja dopiero teraz ,bo mąż ma te 2 dni urlopu i próbuję się Nim nacieszyć :) Z nowości u Nas to nic ciekawego ,poza tym,że i wczoraj i dzisiaj Mikuniek zjadł ugotowaną przeze mnie zupkę :D Cieszyłam się jak dziecko :) Właśnie MINIU mam pytanie do Ciebie,czy Ty jak używasz słoiczki z mięskiem te z gerbera ,pisałaś kiedyś ,że uzywasz ich dla Boryska ,to taki słoiczek masz na jeden dzień czy dwa? Jak Borysek ?co z tą biegunką,lepiej już ? KIWI-hmm,może brzuszek bolał Lenkę :( może ząbki dokuczają,? Ja się wycwaniłam i kupiłam dzisiaj w empiku książkę pt.Każde dziecko może nauczyć się spać ;):P w wolnej chwili muszę ją przeczytać i \'\'testuję \'\' na Mikusiu :);) Ja podobnie jak ASIA śpioszków nie używam od przeszło 2 mc.tylko rajstopki,a do spania pajacyk. PINIU-i jak po weselu? wybawiłaś się ? ASIU-jak choróbska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, jak mama smacznie gotuje, to synek z apetytem zjada:)) Lenia dzis odsypiała w dzień. Raz ciagiem 3godziny, potem godzinę, w samochodzie jeszzxcze pół godziny. Zobaczymy, jak dzisiejsza nocka. PINIU, zdjęcia z wesela super. Bardzo ładnie wygladacie i widać, że stanowicie zgraną parę. jak impreza sie udała? Padnieta jestem. Coś pusto u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam ja tez sie mężem cieszyłam bo wolne miał :P Borys w sobote miał atak biegunki , robił kupkę za kupką chyba z 12 sie naliczyłam :( Dzowniłam nawet na pogotowie ( tam mają dyżur całodobowy) i dowiadywałam sie co i jak .. Lekarka kazała tylko pilnowac zeby duzo pił , troche zmodyfikowac diete podac probiotyk i smecte ... Najdziwniejsze jest to ze nic mu nie było oprócz biegunki . Ładnie i duzo pił, bez namawiania , bawił sie , smiał, nie miał temperatury , jadł ładnie ,wiec nie wiem co to było . Nic mu nowego nie dawałam co by mu mogło zaszkodzic ... Nocki jednak nadal KOSZMANE ... Aniu owszem podaje miesko gerberka - Ja robie zupkę zawsze na dwa dni i do tego dodaje niecały słoik mięska (tak 2/3) reszte daje kotom :D Moja siostra natomiast daje jeden przez trzy dni . Ja tez kiedys tak zrobiłam ale na trzeci dzien miałam wrazenie ze go brzuszek bolał wiec wole mu dawac tylko dwa dni z jednego słoika aaa i jak sie sprawdzą rady z ksiązki to ja tez poproszę :P Kiwi a moze jak kupisz ciuszki innej firmy to 80 ubranka będą dobre . Róznie to z tymi rozmiarami jest. Z tego co pisałas to Lenka ma mniej wiecej tyle samo wzrostu ma co Borys a on jeszcze 74 nosi . owszem juz sa na styk ale jeszcze w nie wchodzi. Ja mam bodziaki i pajace angielskich firm i jestem bardzo zadowolona . Teraz własnie mój brat ma mi przywiesc 80 . I tak jak dziewczyny pajace uzywam tylko do spania . Dzięki za zdjęcia , i chyba takl zrobie jak mówisz . Tylko ze juz wózek obiecalismy... no zobaczymy jak z tym będzie :D Asiu jak domowy szpital ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIu, ale coś Ci powiedzieli, jak może być przyczyna biegunki???? A jak Borys przybiera na wadze, prawiidłowo? Co do wymiarów Leny, to nie wiem, ile teraz ma wzrostu, ale większość ubran ma na 86. 74 nic na nia nie wchodzi już, jeszcze niektóre 80 założy. Długa się robi, jak Olga. A Olga to aktualnie ubrania na 128 nosi (7-8 lat). Mam nadzieje, że do max. 175 cm dojdzie. Oby. Dzisiejsza nocka fajnie. Lena przespala calutką bez budzenia. zjadła mleczko przed 8 i dalej w kimono. Myślę, ze to jednak od ząbka było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to ja zazwyczaj usypiam Borysa ale zdarza sie tez mojemu mężowi . Owszem niekiedy trwa to dłuzej ale trudno .... Musimy sie zacząc dzielic obowiązkami . Mój mąż jak miał pierwszy raz zostac na noc z Boryskiem to miał stresa ale przeżył i teraz juz wie ze w razie czego sobie poradzi :P i ja tez dzieki temu spie spokojniej ... A ile drzemiek ma teraz MIkuś jedną póltoragodzinną czy dwie mniejsze ?? Mi Borys wczoraj spał tylko raz -godzine :O a dzis znowu rano padł i spi juz ponad godzine. Gotuje mu dzis pomidorówkę na obiad :P z ryżem ciekawa jestm czy bedzie chciał jeśc :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Na weselu super! wybawilam sie za wszystkie czasy:) natalka byla bardzo grzeczna mamcia nie miala wogole z nia prolemu:) Ale teraz sluchajcie mojej siostry maz nauczyl natalke raczkowac wklepilam na bobasy filmik ale z komorki bo z kamery to 100lat sie laduja i wysyalam wam na maila jeden jak raczkuje a drugi jak tanczy jak slyszy muzyke:) heheh smieszna jest. Poaztym u nas ok! wczoraj troszke odpoczywalam bo jednak taka dluga droga meczaca jest. a dzisiaj wybieram sie na spacer z natalka bo ladnie a wieczorkiem mam zmiar rozebrac choinke. Mam nadzieje ze filmiki wam sie otworza. to papap i do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena opdkryla nową zabawę. Mąż ja ubrał do snu w body i śpiochy, ja przychodzę po jakimś czasie do pokoju do pokoju, a Lenka z gołymi nogami fika w łóżku. Ściagnęła sobie śpiochy. Małpiszon mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi własnie nic nie powiedziel. Lekarka pytała tylko ile ma lat jak sie dowiedziała ze niemowlak to kazala bacznie obserwowac i w razie czego przyjechac do spzitala . No a juz w niedziele było ok tzn robił troche rzadsze ale tylko dwie , i wczoraj i dzis tez ... W nocy za to strasznie płacze i budzi sie co chwilkę :O no i nie wiem czy brzuszek go boli czy ząbki . Wczoraj mu przesmarowałam jak tak płakał dziąsełka żelem zasnoł , ale nie wiem czy to nie przypadk :P no bo ile moga zęby wychodzic :O:O A OLga duza. :D a ile Lenka ma teraz wzrostu ? ja jak mierzyłam ostatnio Boryska to tak mi wyszło 72-73 cm TYlko centymetr urósł przez miesiac ... a wagowo ma sie dobrze , bardzo ładnie przybiera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia = no gratulacje dla nowego raczka nieboraczka :D Przesłodka jest ,a jak gada superancko , super pocałuj żabkę w łapkę , cmok cmok cmok :D no własnie dziewczyny powysyłajcie filmiki , takie robione aparatem powinny przejsc . Zawsze to wiecej niz zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, sama mierzysz Boryska czy w przychodni? Bo moja od 2 miesiecy nie była mierzona i ważona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×