Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Kiwi gorączka mu spadłą ale znowu rosła więc podałam mu ibim ( dokładnie to samo co nurofen) i śpi ... Dzięki bardzo, za deklaracje pomocy :D Mam nadzieje ze nie będę musiała korzystać :P niemniej bardzo dziękuje ... Jak Lenka dziś w nocy ?? lepiej już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, pewnie się podziębił. Dobrze, ze pioje, bo apetytu to raczej przy chorobie mieć nie będzie. Pisz co u lekarza. Ibuprofen wg vmnie lepszy od Paracetamolu, bo oprócz działania przeciwbólowego ma też przeciwzapalne. Niech śpi, nabiera sił, osłabiony jest pewnie ta gorączką. Jakby co, pisz sms śmiało:) Lena dziś w nocy bardzo ładnie spała. Głownie dlatego, że Olga padła o 20 i nie miał Lenki kto budzić hałasem.Olga ppotrafi obudzić Lenę, bo PILNIE musi jej coś pokazać. Nie rozumie, ze Lenka śpi. Fajne te skarpetki, ale trochę drogie fakt. Borys juz w nich chodził? Jak irozmair kupiłaś? Kurtkę sfotografuję i prześlę. Szukałam na allegro, ale jej nie ma. Też ciuchów m itrochę brakuje. Cześć straych wyprzedałam już na allegro, co by miejsce w szafce zrobić:) Szukam kardiganu, tunik, bluzek, cienkich golfów, spodni dzinsowych, butów, moze torebki. Tyl;kop skad kasę na to wszystko wziąć? Mąż mnie z domu wygoni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) MINIU-a może to trzydniówka ? ma jeszcze jakieś inne objawy ?? Mikołajek jak właśnie miał trzydniówkę ,to gorączka była u Niego grubo ponad 39. Dokładnie tak jaki pisze KIWI dla mnie Ibuprofen też jest lepszy od paracetamolu. Skarpetki super,znajomych córeczka w nich lata i są świetne,też zamierzam je kupić Mikołajkowi. KIWI-no właśnie dzieci bardzo szybko wyrastają z bucików i też chyba kupie z CCC,jakieś takie adidaski ,sandałki, coś lekkiego na lato,nie będę przepłacać. Dopiero na zimę cos drożeszego (chociaż drożesze nie zawsze oznacza lepsze :P) porządnego,bo na zime musi być dobry,nieprzemakający ,ciepły bucik. Ubranka śliczne cudeńka :):) My w sobotę byliśmy u kuzynka Mikołajka,Igorek ma mc.jej jakie dziwne uczucie miałam jak Go wzięłam na ręce tak jakby hmm,bałam się : :D ? ,a przecież niedawno Mikuś był taki :) Była też 7 mc kuzyneczka,ale zero zainteresowania ze strony misia mojego heheh. Wolał gonić psa :) Aaaa i nocki nadal ok,tzn.słyszę jak się budzi i jeszcze popłakuje,ale nawet nie wstajemy do Niego,bo po chwili usypia. Jak tak dalej pójdzie to do sypialni wrócimy-w końcu . PINIU - a jak nocki Natalki,odzwyczaił się na dobre ?od smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi niezła jest Olga he he budzi Lenkę bo musi jej coś powiedzieć :D spoko :D:D:D Borys odzyskał humor ale nadal nieco słaby jest , gorączka spadła ma tylko stan podgorączkowy . Nie płacze więc chyba nic go nie boli ... Troche pokaszluje więc dobrze by było jak by go lekarka osłuchała .. Skarpety są super .Juz od dawna ich używam w zimie miałam zimowe troche grubsze , wystarczyła mi jedna para , prałam wieczorkiem i na kaloryfer . Na wiosne i lato zamówiłam mu dwie i ma na zmiane .. Wziełam rozmiar 21-22 nie sa za duze a posłużą na pewno długo bo są rozciągliwe . Jak dla mnie rewelacja zamiast pantofelków ... Kiwi nawet mi nie mów o zakupach bo ostatnio nic nie kupowałam i teraz pasowała by mi pół sklepu do domu przynieść :D Troche się boje tych zakupów bo ja to strasznie wybredna jestem :P a \"dzisiejsza moda\" wybitnie mi nie odpowiada :P:P:P Aniu Borys czasami tez się budzi niekiedy sam się uspokaja a czasami trzeba mu dać smoka :P Ja wczoraj się widziałam z kolezanką i jej 2,5 miesieczną córeczką , aż dziw bierze ze Borys kiedyś był tez taki malutki ;) A dziewczyny czy używacie tylko oryginalnych pampersów ?? Ostatnio kupiłam tescowe bo nie wyrabiam :P Borys co chwilę i tak kupala robi wiec mu zmieniam czesto ale tak go po nich odpażyło ze szok , a moze nie po nich ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, Lena używa albo Huggies Premium, albo Pampers. I te, i te, są dla niej ok. Z Tesco pieluch nie miałam, ale jesli od czasu jak Borys zaczął ich używać, stan jego pupy pogprszył się, to chyba lepiej z nich zrerzygnować. Może przy okazji wspomnij lekarzowi i jego problemach z pupką. ANIU, prawda, jak to dziwnie takiego malutkkiego dzidziusia teraz na ręce brać? U mnie kumpelka rodzi w czerwcu i też już sie nie mogę doczekać, jak to będzie. Dotychczas nie miałam do czynienia z dzidziusiami-chłopcami:)) A Mikuś to wiesz, jeszcze na dziewczyny ma czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, dzisiejsza moda to dla mnie jakaś abstrakcja, kompletmnie sie na niej nie znam. Zresztą, nie stać mnie na kupowanie co sezon nowego zestawu ciuchów. Może to i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU- ja używam ostatnimi czasy bella happy mama i jak dla mnie są świetne,nie przemakają ,nie odparzają i są tańsze,o ponad 10 zł . chyba. Miałam też kiedyś Haggis,ale jakoś tak nie przekpnałam się do nich ,jakieś takie sztywne były,no chyba ,ze soft play,jak dobrze pamietam ich nazwę to one były spoko. No chyba ,ze są Pampersy w promocji ,to wtedy kupuję ,ale ostatnio w jakimś hipermakecie widziałam za ponad 5o zł.to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU ja też nie wyrabiam czasami,bo Mikus też na potęgę kupony robi,wczoraj było ich chyba z 5 :D A i dobrze,ze z Borysiątkiem lepiej :) KIWI-tak ,tak ja wiem,że jeszcze ma czas na dziołchy,tak łatwo to ja Go nie wypuszczę z domu ;) :D:D Ale już się ne moge doczekac ,jak będzie się bawił razem z kuzynostwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po lekarzu ... Podobno od zabków to wszytsko :O bo osłuchowo jest git . O pupci oczywiscie wspominałam ale jak oglądneła to tylko powiedziała , myślałam ze to gorzej bedzie wyglądać :P Wiec moze nie jest tak zle :P:P:P Kiwi on miał odparzenia juz od jakiegoś czasu a ostatnio mu te teskowe pieluchy tylko przez pół dnia zakładałam i wieczorem miał odparzoną , nawet w pachwinach i nie wiem czy to od pieluch czy moze jak by był w pampersach tez by mu się odparzyło ... no i skierowanie do alergologa dostaliśmy bo ona się juz nie podejmuje podejmowania decyzji o wprowadzaniu czy nie wprowadzaniu produktów czy zmiany mleka ... lecę na obiadek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta... w sumie to nie pisze bo nie mam co... nuda nas dopadla... z mala juz lepiej (przeszlo jej na borysa...) zdrowka dla boryska i spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz lepiej mały wstał bez gorączki :) włąsnie gotuje mu obiadek :P mam nadzieje ze zje ze smakiem . Dziewczyny mój Borysek ostatnio nie bardzo chce jeść kaszki , nie wiem jak moge mu zastapić mleczny posiłek , wy to przynajmniej jakies jogurty dajecie , ja na razie nie powinnam wprowadzać mlecznych rzeczy Lekarka mówi ze nie podejmie się decyzji o odstawieniu bebilonu pepti a do alergologa pewni dostaniemy się dopiero za miesiąc :P ...no i nie wiem co zrobić . Niby do konca się nie stosuje bo troche masełka dostaje czy deserki z jogurtem lub twarożkiem ( gerber ma takie) ale tak więcej to na razie boje się dać .. Piniu jak Natalki ząbek wyszedł juz ?? Asiu dzięki :D , jak Ci się nudzi, a masz juz dość rozmów o dzieciach to mozemy pogadac o muzyce , filmie bądz innej dziedzinie życia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! DZIEWCZYNKI NATALKA MA 4 ZEBY WCZORAJ WYSZLA LEWA GORNA JEDYNKA A DZISIAJ PRAWA ALE FAJNIE:D:D:D:D MINIU---ja nie pomoge Natalka tylko Pampersow uzywa, nie mialam innych a nie nie raz jak Natalka miala chyba ok 1 miesiac P. babcia kupila Natalce te z biedronki DADA jak pojechalismy do niej pierwszy raz zeby Natusie zobaczyla to wlasnie je dala myslala ze wszytkie sa takie same to ledwo pol opakowania zuzylam Natalka dostala takich mega odparzen ze szok cala pupka czerwona normalnie ogien, i od tego czasu tylko pampersy kupuje, ale mam znajomych ktorzy wlasnie uzywaja tych z biedronki i bardzo im pasuja to zalezy od skory dziecka i tyle. MINIU a jak Borysek juz chodzi normalnie?? Musze sie pochwalic ze moja Natalka dzisiaj sama polowe pkoju przeszla od P. do mnie:) z dnia na dzien coraz wiecej kroczkow robi moze juz niedlugo zacznie pomykac???? ANIU---tak tak Natalka calkowicie odzwyczaila sie od smoczka teraz ostatnie dwie nocki gorsze no ale to przez zabki bo szly dwa na raz to dawalam jej pic samej wody dwa lyki i dalej spala ale smoczka juz nie daje zreszta nie mam wyrzucilam wszytkie:P a jak Mikus?? juz cycusia nie wola?? a bdzi sie w nocy?? to jak Go uspokajasz?? Ja dzisiaj bylam na zakupach lumpkowych kupilam Natalce duzo fajnych ciuszkow, bluze, spodnie, bluzeczke na lato, spodnie takie dresowe i dla kolezanki ktora spodziewa sie chlopczyka ogrodniczki, byly tez swietne spodnie ale takie na duzo wieksza dziewczynke tak jakies 2 moze nawet 3 latka ale cudne no ale nie bede trzymala w szafie dwa lata spodni bo do tego czasu moga mi sie juz nie podobac:) hehe ale duzo fajnych rzeczy bylo. to zmykam pisze i jednym okiem ogladam m jak milosc. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jask u nas pusto. Nie mam humoru, znów praca:(:(:( Kiedy to sie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rzeczywiście pustki .... Ja dziś na zakupach małych byłam ... kupiłam sobie cudne buciki na wiosne ( na dziecinnym dziale :P ) i spodnie na grzemarku na 11-12 lat :P cieniutkie na lato ... Borys mi jesc nie chce ... niby nie ma temperatury ale mozliwe ze gardło go boli , mam tantum verde i psikam mu od czasu do czau ... Piniu wielkie Gratulacje dla Natalki , dwa na raz wyszły wow . Super ze Natalka odzwycaziła się juz od smoka , za to Borys odkąd choruje to się bardziej przywiązał :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu Borysek przez tą goraczkę wogóle nie miał ochoty na samodzielne wędrówki , za słaby był . Dziś odzyskał wigor i znowu zaczoł pomykać , Czasami idzie tylko kilka kroków a czasami pół mieszkania :P Ale duzo jeszcze na czworaka . Bardzo lubi też opcje z mamusią za r ączkę :P Natalka sie rozszalała , juz niedługo bedzie pomykać tylko patrzeć :) aaa zapomniałam wam napisać ,kupiłam Boryskowi w carrefurze mleko ryżowe :P batrdzo dobre w smaku słodziutkie , nie bardzo chciał jeść ,ale nic nie chciał ,więc się nie zrażam , urozmaice mu choć tak posiłki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI DALAM FILM NA BOBASY JAK NATALKA CHODZI, BARAZIE JESZCZE TEN CHOD TAKI CHWIEJNY ALE EWIDENTNIE IDZIE ZOBACZCIE SOBIE:D:D:D MINIU---tak Ci pozazdroscilam ze Borysek chodzi ze chyba Natalka chciala mi prezent zrobic:) hihihi ale nie chodzi tak pieknie jak Borysek bo On to tak ladnie ale Natalka tez z czasem ladniusio zaczne!!!! MINIU---ja tez czasem kupuje sobie jakies ciuchy w dziale dzieciecym np w LEE czesto spdnie junior kupuje bo romiarem dobre i sie bardziej opalca bo z tego dziecinnego rozmiaru sa czeto ok 100zł tansze od tych dla doroslych:) hehehe OK zmykam tak wpadlam na chwilke papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinu Natalka ślicznie chodzi ..no super ... troche się giba ale grunt ze się nie wywraca , tylko trzyma równowage jak należy :) Ja jestem pod wrażeniem . a co tu takie pustki ?? :( u nas śnieg pruszy ,zimno wietrznie i nawet burze mieliśmy ... Ja chce juz wiosne!!!!!! , strasznie mi słoneczka brakuje Borys juz dobrze się czuje , tylko pokaszluje jeszcze , i chyba gardło mu doskwiera , bo jeść nie bardzo chce , i czesto się krztusi jedzeniem... Co u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) Rzeczywiście straszne pustki :( chyba każdej z Nas nic się nie chce przez ta pogodę :( u mnie też wiatr przeokropny,sypie sniegiem MASAKRA ,jednym słowem :( Jej KIWI ,kurczę to co się w tej robocie wyprawia u Ciebie :( trzymam kciuki,żeby to wszystko jakoś się wyprostowało i żebyś się nie denerwowała .:( MINIU-super,że z Boryskiem ok już . PINIU-ja też jestem pod wrażeniem umiejętności Natalki :) Mikus chyba nie pójdzie przed roczkiem,chociaż ... no bardzo bym chciała,jakoś tak chyba nie spieszy Mu się ,woli na czworakach lub za ręce być prowadzany. Nasze nocki nawet spoko,ale kurczę smyk przed 6 mi się budzi,ja chodzę jak monstrum,tak mi brakuje snu,też zamiast iść wcześniej spać,to siedzę na pół przytomna wieczorem,ale mi po prostu szkoda wieczorów,tej ciszy i porządku jakie panują jak Miko śpi :D Wczoraj byliśmy tez zamówić Mszę z okazji roczku. Imprezkę robimy u Nas w domu tylko dla młodych,i tak Nas będzie 14 osób i czworo małych dzieci. Pradziadków i babcie zapraszamy w niedzielę po mszy na jakis mały obiadek i poczęstunek,może akurat będzie już ciepło to się posiedzi na dworze przy grillu. Aaa i chyba zacznę kupować jakieś kiełbaski drobiowe dla Mikołaja,jakieś nie wiem morlinki ?? Wczoraj na kolację jedliśmy takie kiełbaski,oczywiście jak to Miko jak my jemy to On przy stole też musi byc i normalnie prawie pół kiełbachy zjadł,bo dawaliśmy tak po kawałeczku,kawałeczki i dziecku bardzo smakowało. No nie wiem jak myslicie,chyba mozna raz na jakiś czas już Mu dać. Ostatnio zrobiłam Mu jajeczniczkę i też wszystko było ok. W przyszłym tyg.idziemy do dermatologa,bo Mikołaj ma starszną skórę,cały wysypany w plamach,ciałko ma strasznie szorstkie i suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziekuje za komplenety:D MINIU---tak tak masz racje giba sie nie chodzi tak ladniusio jak Borysek ale to kwestia czasu, dzisiaj tez kilka razy przeszla:) ahhh ANIU----u mnie to samo pogoda okropna, od kiedy Natalka nie ma smoczka budzi sie tak samo 6.00 w porywach 6.30, ale tez siedze dluzej wieczorem bo tak jak Tobie szkoda mi ciszy, spokoju i tego porzadku:P Ja tez juz zrobilam Natusi jajeczniczke ladnie zjadla choc nie cala tak ok polowe, kiedys jej kupilam taka paroweczke dla dzieci na rysunku byl kubus puchatek drobiowa ale Natalka nie chciala, moze teraz jakos jej kupie jak juz ma 4 zabki to sobie ugryzie:) JA juz ugotowalam obiadek dzisiaj Zurek P. ulubiony a natalce wlasnie gtuje dzisiaj ma piers z kurczaka ze spinakiem i do tego kaszk jaglana. A jak dajecie danonki to znalazlam fajny przepis na jogurt z owocowym musem tylko jogurt naturalny najlepiej taki bez cukru ja mialam danon. polowe jogurtu wymieszac z musem owocowym(ja ugotowalam jablko, dodalam do tego kiwi(kiwi nie gotowalam:)) i razem zmiksowalam ale mozna rozne owoce lub jakies ze sloiczka co tam sie chce) i do tego wkruszyc biszkopta smacznego!!! natalce smakowalo i nic nie bylo, ale oczywiscie wedle uznania ja Natalce takie cuda robie i jest OK:D zmykam kawki sobie zrobic bo mala spi wiec wykorzystam na chwilke odpoczynku:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu moja lila uwielbia parowki cielece i do tego buleczka z margaryna... za morlinkami jakos nie przepada... cielece sa delikatniejsze w smaku a morlinki sa jednak dosc mocno przyprawione a dzieci raczej sa przyzwyczajone do jedzenia bez smaku wiec morlinki moga nie podchodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, dziekuję za wsparcie, oby wszystko sie jak najszybciej wyjaśniło w pracy:( A Mikuś to może Cię niespodziewanie zaskoczyć i z dnia na dzień na nóżkach pomknie, spryciarz mały. Co do parówek to nie wiem, od jakiego wieku dzieci mogą jeść, lenie jesze nie dawałam. Olga jakos późno zaczęła jeść Morlinki. Imprezka roczkowa już zaplanowana, super. My na razie nic jeszce nei planowaliśmy, bo w głowie chcrzest teraz mamy W dalszym cigu nie mam pomysłu na chrzestną:( ASIU, a Wy w koncu ochrzciliście Lilę? MINIU, o to dobrze, że już Borysek lepiej. wiadomo, od czego to było, faktycznie ząbki? U nas Lenia grzeczna, ładnie śopi , tfu, tfu, tfu. Martwie się jej wadą zgryzu, bo od tego palucha ma wysunięte przednie zęby. wiecie moze, jak to wyglada z leczeniem, jakiś aparta, od kiedy? EMILKO, hop, hop, gdzie Cię wcieło? Pewnie przygotowania do roczku Olusia idą pełną parą. Jak w pracy atmosfera? PINIA nadal obrażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, mój mały skubaniec, spryciula sie robi, zwinna bestia. Ostatnio jej ulubionym zjęciem jest chodzenie do okna i oglądaniue świata (do drzwi blkonowych). Profesjonalnie podnosi firankę i hyc, nosem do szyby podziwaić krajobrazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi lila nie ochrzczona bo nie mamy chrzestnego... kurka... juz mnie to troche boli... ale pewnie zaraz po swietach wielkanocnych ja ochrzcimy i tak... najwyzej bedzie bez chrzestnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, i co , Marcin od września do szkoły???? Tak z marszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, a mozna bez chrzestnego? Cholera, ja znów chrzestnej nie mam. Kobit w rodzinie mniej niż facetów, a nie chcę też kogoś, kogo widuje raz na ruski rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI - nic nie wiem na temat wad zgryzu :( Dziewczyny nie martwcie się tym tak ,że nie macie chrzestnych bądz chrzestnego najwyżej będzie po jednym chrzestnym i już. Dokładnie nie ma co brać kogoś kogo się widzi raz na ruski rok . KIWI-u Was pewnie Twój brat byłby chrzestnym ? ASIU-dzięki,to kupię jakieś kiełbaski małemu i mu je zapodam skoro tak uwielbia je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, mój brat już jest chrzestnym Olgii własnie moja najlepsza kumpela. A Leny chrzestnym będzie (tak deklarował przynajmniej i mam nadzieję, ze sie nie rozmysli) brat męża. Szkoda, że nie mamy jeszcze siostr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi nie ja marcina do zerowki do przedszkola posylam... nie jestem taka glupia zeby mu taka krzywde zrobic... a co do chrzestnych to moze byc tylko jeden przynajmniej u nas w kosciele... nie wiem jak w waszym... u nas z kolei chlopow nie ma wcale w rodzinie... same baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem! ANIU---jak noka? i pobudka?? my juz na nogach od 6.03:(:(:(nocka taka sobie Natalka ma katar ale wydaje mi sie ze to na zeby bo taki wodnisty jest lejacy i jak jej szedl zabek u dolu tez tak miala, temp. nie ma i zachowuje sie tez calkiem ok wiec mysle ze to na zabki ale ten sen taki niespokony bo nosek zapchany ehhhh.... Jak ja tesknie za tymi czasami kiedy Natalka spala do 8.00 lub 8.30 ale trudno nie wroce do smoczka!!!!! KIWI---nie jestem obrazona! ASIU---ale szaleja z tym pojsciem do szkoly od 6 roku zycia. Dla mnie to totalna glupota zabierac dziecku dziecinstwo, Ty masz jeszcze fajnie bo chyba do 2010 roku to rodzice beda mogli zdecydowac czy poslac dziecko do zerowki czy do szkoly ale my jak nasze kwietniowe maluchy beda mialy 6 latek nie bedziemy niestety mialy wyboru ahhh szkoda gadac co oni wyprawiaja! A co do tych chrzestych to niezle, u Nas znowu bylo tak ze z chrzestna nie bylo wogole problemu bo P. jest chrzestnym swojej siostry syna wiec Ona byla u nas tymbardziej ze jeszcze nie miala chesniaka ani chesnicy ale za to z chestym to byl problem odwrotny niz u was bo bylo 2:) hehe synowie mojej siostry obaj w stosownym wieku i obaj chcieli byl maly dylemat ale jakos sobie poradzilismy. Ale tez wychodze z zalozenia ze nie ma co na sile znalesc bo tez bym nie chciala zeby moja Natunia miala chcestnego lub chrzestna ktora widuje raz do roku na Swieta Bożego Narodzenia. A ja sie wzielam juz za porzadki Swiateczne. Wysprzatalam cala kuchnie wszytko z szafek powyjmowalam lsni jak nowa, wszytkie szklanki, talerze i inne tego typu szkla pomylam, fakt ze polowe do zmywarki wlozylam no ale duzo umylam sama i wypolerowalam ladnie sie blyszcza i sa gotowe na przyjecie jakis gosci:) Mialam zamiar myc dzisiaj okna ale poczekam az sie troche ta pogoda poprawi bo co chwila, pada snieg, deszcz wiec moja robota na marne by poszla to sobie darowalam, we wszytskich safach mam porzadek bo jakos z P. sie wzielismy ostatnio przebralismy w czym nie chodzimy i na PCK oddalismy, tylko jak sie juz cieplej zrobi spakuje kurtki zimowe i buty i bede miec wysprzatane jezeli chodzi o szafki. Na tydzien przed swietami wysprzatam lazienke, bo kurze i odkurzanie to i tak 2 razy w tygodniu robie wiec tego nie licze nie wiem dlaczego az tak strasznie sie kurzy wiec 2 razy w tygniu musze odkurzac i kurze wycierac:( buu Ide kawki sobie pysznej takiej z pianka zrobic:P zapraszam jak ktoras ma ochote:D papa o slonko wyszlo ale pewnie na 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, i dobrze, ze Natalka spi bez smoczka już. Może z czasem wróci do danwego nawyku spania do 8 i odespisz. U nas Lena namietnie ssie paluch i mam problem. Palucha nie wyrzucę. A zgryz już jest nieprawidłowy, górne jedynki wyciagniete do przodu:( U nas sennie, niedospana ciagle chodzę. Czy to marzec tak daje czadu? Olgę sprzedaje jutro rodzicom na noc, to mam nadziej,e że troche odpocznę. chyba, ze Lenia przewiduje jakieś atrakcje dla zmęczonej, spracowanej matki:D Dzis do teściów na obiad i mialam isć na zakupy, ale nie mam siły na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×