Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

piniu widze ze ja wczoraj mialam taki dzien a ty dzis... ja od lili bym nie pozyczyla (tez ma 2 nasze stare) bo one zawieraja z kilo sliny wiec i tak pewnie nie dzialaja... wozek na szczescie da sie naprawic i to niewielkim kosztem bo dzwonilam sie dowiedziec juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, to miałaś stracha wcozraj:D Ja tam myśle, źe Natalka ucieszyłaby sie z rodzeństwa:) Co do telefonu, to niedtety, delikatne urządzenia. I tak najtrwalsze są chyba Nokie. ASIU, ten Brevi Wam się uszkodził? U nas Olga w przedszkolu, nawet nie jęczy za dużo o dziwo, podoba sie jje. Przynamjniej na razie. Lenia z tatą w domku, a ja w pracy dogorywam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż został zawezwany do pracy :( U nas dziś za to śliczne słonko :D Byliśmy z Borysiątkiem na prawdziwym spacerku . Ja spacerowałam , on spacerował a wózek zostawiliśmy w domku :) Daleko nie pochodziliśmy bo Borys był tak zadziwiony całym światem ze przyglądał się wszystkiemu w skupieniu ...zamiast chodzić :):) Piniu moze niedrogo wyjdzie naprawa telefonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile moze kosztowac naprawa mysle ze nowy ekran chyba tylko czy zadziala czy w srodku sie cos nie uszkodzilo hmmm juz sama nie wiem, jak P. wroci z pracy pojedziemy do salonu spytac czy przyjma na gwarancje. KIWI---nawet tak nie mow rodzenstwo napewno nie teraz nie chce!!! Od wrzesnia mimo iz moj maz nie bardzo chce ja ide do pracy. chce tez troche sie do ludzi wyrwac:) spedze z mala wakacje a potem przejmie ja moja mamcia, oby tylko udalo sie znlaezc jakas prace bo teraz to ciezko jest ale do wrzesnia mam jeszcze czas. ASIU---to dobrze ze sie da naprawic najwazniejsze ze nie do wyrzucenia. Moja Natalka nie wklada prawie nic do buzi czasem ale poradycznie wiec smialo moglam przejac Jej telefon:) hehe Dziewczyny dzisiaj biore sie za calkowite oduczenie Natalki od smoczka. W dzien go nie potrzebuje i nie wola ani o nim nie pamieta to mysle ze uda nam sie w nocy tez z niego zrezygnowac, wiem ze nie bedzie latwo ale jakos musze to przetrzymac zalozylam sobie ze do roku wyrzucamy calkowicie i JUZ!!!! Jak czasem widze dzieci po 2-3 latka ze smoczkami to doslownie dziwie sie bardzo przeciez takie dziecko jest strasznie oduczyc naczytlam sie dzisiaj wlasnie na kafe jest taki temat zaraz wam podesle: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3193795 Jest w nim wypowiedz jedej dziewczyny kasiamama i ona pisze jaka toczy walke z corka o smoczka i nic nie pomaga dziewzynka ma 3 latka nie no przerazilam sie trudno jakos przezyje ale ja oducze musze byc konsekwetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu no ja juz kilka razy myslałam o pozbyciu się smoka , bo Borys tez tylko zasypia z nim ale na razie to moja jedyna pomoc . Nie lubi jak się go buja , w nocy nie je a pije tyko wode i to z kubka więc ostał mi się tylko ten smok :) A i słyszałam ze od smoka łatwo odzwyczaić , gorzej z bujeniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY SLUCHAJCIE NATALKA MA KOLCZYKI:) ALE SIE CIESZE ZE SIE WKONCU ZDECDOWALAM JUZ OD DAWNA NOSILAM SIE Z TYM ZAMIAREM ALE SIE BALAM A DZISIAJ TAK SPONATNICZNIE MOWIMY Z P. ZE CHODZ IDZIEMY I TAK NA ZYWIOL SLUCHAJCIE ONA JEST NIEMOZLIWA PLAKNELA TYLKO PRZY PRZEKLOCIU I NIC RADOSNA JAK SKOWRONEK, WIECZOREM JEJ PRZEYLAM I TERAZ SPI BEZ ZADNYCH OZNAK OBY SIE SZYBKO ZAGOILY ALE SLICZNE MALE WKRECIKI Z ROZOWYM DZECIKIEM:):):):):) Wiec odzwyczjanie od smoczka sostawiam na po weekendzie bo na raz to za duzo niech sie oswoi z kolczykami a od poniedzialku ostro sie biore jeszcze jej weekend daruje. Jutro jade na mega wielkie zakupy chce ezowi garnitur na roczek kupic no i sobie buty, torebke i bluzke:) Dla Natalki narazie wszytko mam wiec teraz nasza kolej. Oki zmykam ide sie kapac i spac to papa do jutra!! a ja jutro na to dicho ide:) bo na sobote zamowilysmy dlatego ze dziewczyny w poniedzialek do pracy wiec niedziele troche kiszka wiec na sobote sobie dzien kobiet przelozylysmy a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu ale szalejecie , nowy garnitur na urodziny dziecka no no no ;) zapodaj zdjęcia jak juz się wystroicie :) Ja czekam na siostre i lecimy z dzieciakami na zakupy :P szkoda tylko ze mąż w pracy :( bo chciałam zebyśmy razem pooglądali wózki ... juz pasuje kupić ... u nas dziś pada , do której z was poszło moje słoneczko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! My juz po zakupach. MINIU---oczywiscie przeciez maz tez musi ladniusio wygladac:) bardzo podoba mi sie garniturek, najnowszy model wiosna-lato 2009 jak namowie P. zeby sie ubral to Wam zdjecia podesle ale jak nie to z roczku na 100% bo napewno zalozy:) grafitowy z takim polyskiem. Ja kupilam sobie buty czerwone, ale bluzki nie:( jakos nic mi w oko nie wpadlo no nic pojde z mamcia we wtorek na miasto i moze Ona mi cos doradzi. Ale za to kupilam sobie bluzke na dzisiejszy wypad:) wiec zakupy nie sa stracone. Najwazniejsze ze maz obkupiony tylko musze mu krawat jakis kupic fajny ale to juz sama wybiore i bedzie wszycho. Natalka tez obkupiona jedynie jak bedzie chodzic to jakies buty jeszcze jej kupie (bo mysle ze do tego czasu juz bedzie sama biegac) U nas pogoda paskudna sniegu napadalo jak nie wiem zimno i niefajnie az mi sie niegdzie isc nie chce no ale mysle ze ochota mnie najdzie narazie wykapana siedze z walkami na glowie. ide sie napic kawki. To papa zycze milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam wózek , jednak nie coneco joker ale baby design bunny . Roskłada się do pozycji półleżącej , tez jest w miarę lekki i ma pasek do zarzucenia na plecy :) Oby się sprawdził ... Piniu miłej zabawy... Emilko jak Olek zaczynał chodzić to łaził tak jak zombi ?? rączki do przodu ??:D Bo Borys jak łazi to własnie tak , i najlepiej jak ma coś w ręce wtedy chętniej się puszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tylko na chwilkę znowu jestem zabiegana. Miniu tak Olek chodził jak zombie ale z rękami w bok :) każdy dzieciaczek ma inną metodę... Ja dziś też idę na babski wieczór włąśnie powoli musze si przygotowywać żeby ze wszytskim zdążyć. Bede królową parkietu.... Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, szalejecie naprawdę. Też planuję przekłuć uszy Oldze, ale maż sie nie zgadza. Co do przekłucia uszu Lence, to nie ma w ogóle mowy, za wcześnie, ale Olga mogłaby już nosić kolczyki. Dostała od dziadków na chrzest śliczne złóte wkręty-motylki i leżą bezużytecznie w pudełku. MINIU, bylas na spacerze nowym wózkiem? EMILKO, pisz jak imprezka. ANIa pewnie też dzś szalje. ASIU, co u Ciebie? Ja dziś miałam trochę luzu, bo Olgi większość dnia nie byló. Poszłam z Lenką na dłuuugi spacer. I jakoś tak dzień szybko minął. A jutro w gości idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Kiwi miałam iść dzisiaj na jazdę próbną ale śniegu mi napadało po kolana :( Kiwi może Twój mąż ma racje , znając temperament Olgi to przygoda z kolczykami może się dla niej zle skończyć :) Zresztą kolczyki nie jogurt nie przeterminują się :P Borys ostatnio szaleje , coraz częściej się puszcza i idzie sam kilka kroków . Wczoraj to co chwilkę próbował swoich sił :) Nawet próbował uciekac przede mną na nózkach ... Czy Wasze dzieciaki tez uwielbiają zabawę w gonitwy ?? Borys całymi dniami mógłby się tak bawić . Jak tylko mówie -dawać go tu- to hihra się i ucieka , co chwilkę przystaje i ogląda się czy go gonie :D Wczoraj usmialiśmy się z Mackiem z niego, bo pod prysznicem , chciał włożyć strumień wody do ust ( rączką nie dawało się złapać ;) ) i taki był niezadowolony ze mu woda pryska po całej buzi he he ale cały czas próbował od nowa i od nowa ... uparciuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wszystkiego naj naj z kazji Dnia Kobiet:) KIWI---ja dlatego przekolam Natalce bo wasnie im starsze dziecko tym bardziej swiadome a takto nawet nie miala pojecia ze cos sie bedzie dzialo minutka i po strachu. Uszka ladniusio sie goja nie sa wogole czerwone ani nie ropieja. ja wybiore jakies ladne kolczyczki to na roczek moja mamcia jej kupi:) Kiwi jak maz sie nie zgadadza to sama idz z Olga i jak wrocicie to napewno sie mezowi spodoba Olga ladna dziewczynka bedzie jej piekniusio w kolczyczkach:) napewno nie bedzie zly jak ja zobaczy tak mi sie wydaje. Moj maz to sam chcial bo mu sie podobaja bardzo kolczyki wiec ok. MINIU---to Borysek dolaczyl do Olka super. BRAWO BRAWO DLA BORYSKA on to jest naprawde torpeda rozwojowa jest niesamowity!!!! Natalka w piatek zrobila 3 kroczki ale wczoraj i dzisiaj nic nie wiem czemu nie podoba jej sie?? hmmm nie mam pojecia zobaczymy czas pokaze... Wczoraj bylo super. Wybawilam sie potancowalam nawet karake bylo nie jednym slowem udany wypad. A dzisiaj od samego rana maz traktuje mnie jak ksiezniczke, dostalysmy z Natalka piekne kwiaty natalka z piekna biedronka:) ja dostalam jeszcze bielizne w rozowym kolorze:) hehe ahhh ten moj maz. pozatym tone czekoladek od innych mezczyzn z rodziny hmm nie wiem kiedy ja to zjem, narazie do roczku sie wstrzymuje bo sie w ubranie nie zmieszcze:) a jak z Was dzien kobiet co tam mezowie przygotowali?? Oki zmykam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Na wstępie z okazji Naszego święta wszystkiego naj,naj ,naj 🌼 MINIU-gratuluję zakupu wózka,czyli macie już to z głowy,oby jak najszybciej zawitała pogoda i można byłoby ruszać na wycieczki. Mikołaj tak samo uwielbia jak się Go goni,ucieka przed Nim,chowa za stołem,śmiechu co nie miara jest wtedy :) PINIU-no,no Natalka pewnie ślicznie musi wyglądać w kolczykach ,zapodaj jakieś zdjęcie. Dziewczyny ja w barze z dziewczynami byłam dzisiaj,jej nawet nie wiecie jak mi tego było TRZEBA !!! po prostu szok,tak się wyluzowałam,wypilam piwko (oby Miko nie obudził się zbyt wczesnie) posmiałam ,pogadałam ,super było:) Nawet sobie nie wyobrażacie ,jak mi szkoda,że nie mieszkamy wszystkie blisko siebie :( tak bardzo chciałabym się z Wami spotkać:( KIWI-jak dobrze pójdzie i jak pojedziemy w tym roku nad morze ,to spotkanko gdzieś w Trójmieście gwarantowane :) Aaa ,mój mąż tez mnie od rana rozpieszcza,a teraz jak Go trochę popieszczę :P :). Na Dzień Kobiet wybrałam sobie telefon :) nowy. No nic uciekam,bo to jedno piwko faluje mi głowie,ale tak to jest jak się nie piło tyle czasu . Papa,do jutro. Dopisane:Miko już zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana w pracy zasypiam.... PINIU, w tajemnicy przed mężem uszu dziecku nie przekłuję, bo takie decyzje powinno się podejmować razem. MINI ma rację, istniej ryzyko, że przy żywiołowym charakterze Olgi, może się niedobrze skończyć przekłucie uszu. Prześlij zdjecia Natali w kolczykach no i Waszych kreacji. MINIu, Borys mały cwaniak. Penie jakis naukowiec z niego wyrośnie.\\ ANIU, a widzisz? Jak taki jeden wypad może humor poprawić??? W końcu mamom też sie jakis relaks należy. A ja sie męczę z wyborem dywanu do dużego pokoju, juz prawie miesiac. Ale do jutra musze wybrtać w końcu, bo sąsiad z dołu chyba nas pogoni. Non stop przesuwanie krzeseł po podłodze, albo stukanie piłką. Jakby był dywan, tego by nie było słychać. Pomożecie? O takich myślę: 1) http://www.allegro.pl/item575451347.html Tylko czy nie za jasny jak na dzieci? 2) http://www.allegro.pl/item569014361_dywan_gruby_wytlaczanyekstra_klory_1_6x2_2_cena.html 3) http://www.allegro.pl/item570961332_dywan_1_9x2_7wycinany_10_wzorow_importer_dywany.html Mniej wiecej wiecie, jak wygląda moj duzy pokój. Co byście polecały? Wracam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, ale gapa ze mnie... Super, że Miko już wydobrzał. Pewnie łobuzuje znowu. U nas Lenia zdrowa, ale Olga ma katar i kaszle. Znak, ze przedszkole sie zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---nie no wiem wiem ale mysle ze jakby juz zobaczyl Olge to napewno nic by nie powiedzial:) ja akurat jezeli chodzi o takie rzeczy to wogole nie mam problemu moj maz raczej w takie decyzje sie nie wtraca choc nie wiem jak by bylo gdyby sie nie zgadzal???? Jezeli chodzi o dywan to ja bym wybrala ten ostatni ta pomaranczowa spiralke mi sie taki najbardziej podoba:) ANIU---wiem wiem ja tez bym chciala zebysmy sie kiedys spotkaly super sparawa. Jak na poczatku zawitalam na kafe to zapoznalam sie z Dagmara z Ausrii nawet nie wiem przy jakiej okazji bo ona w styczniu corcie urodzila no niewazne ale mam z nia kontakt nawet dzwonimy do siebie i Ona spotakala sie z dziewczynami z topicu matki polki mieszkajace w austrii w Wiedniu sie umowily super nie?? Wiem masz racje takie wypady z dziewczynami sa super jajku ja tez swienie sie bawilam i tak samo brakowalo mi tego choc nie moge powiedziec my czesto gdzies chodzimy wiec udaje mi sie co jakis czas rozerwac:) Dziewczynki moja Ntalka dzisiaj w nocy pierwszy raz bez smoczka spala, nawet nie bylo zle zasnela dosc szybko i spala wmiare troche pila w nocy wody i spala dalej wiec pierwsze koty za ploty zobaczymy jaka bedzie dzisiajesza nocka, teraz ja polozylam spi wiec moze uda nam sie calkowicie wyeliminowac smoczek:) uciekam ide gotowac Natusi obiadek pozniej ma wpasc kolezanka na pogaduchy, to milego dnia mamuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakieś tajemne sposoby na odparzoną pupę :( Juz nie wyrabiam co mu wylecze to od nowa ma całą czerwoną i w bąblach :( Dostałam nawet antybiotyk do smarowania pupy ale widze ze nie bardzo pomaga . Wietrze mu pupe po kazdej zmianie pieluchy i dodatkowo godzine sobie lata wieczorem bez pieluchy ,pupe smaruje mu penatenem , sudokremem ,linomagiem i bóg wie jeszcze czym , myje go pod prysznicem prawie po każdej kupce a i tak wystaczy chwilka kontaktu skórki z kupką i juz odparzenie gotowe ... Od jakiegoś czasu ma cały czas takie biegunkowate stolce . Dawałam mu probiotyk , marchewkę itp nic nie pomaga , myśle że to od zębów bo juz trzeci się przebija ( juz dwa tyg temu był prawie na wieszchu) nie wiem co moge jeszcze zrobić ?? Aniu super ze się wybawiłaś i rozerwałaś , jak bedzie cieplej to moze uda Ci sie czesciej wybywać , zresztą Mikuś juz starszy będzie :) Apropo spotkania to moze w Krakowei ?? Pinia coś wspominała ze w maju moze się do Krakowa do tego spa wybiorą z mężem to moze wtedy się nam uda spotkać . Ja bardzo chętna jestem :D Super ze z Mikiem juz ok ... Kiwi śliczne te dywany, mnie się ten drugi najbardziej podoba :P ale wg mnie każdy będzie Ci pasował , Choć najmniej \"brudzące\" to takie kolorowe w ciapki im więcej kolorów tym mniej widać plamki :P:P Ja się wtrzymam chyba jeszcze z dywanem bo własnie nie mam pomysłu , nie znalazłam nic praktycznego a jednocześnie super ładnego i w przyzwoitej cenie .. Piniu a co Ty byś powiedziała jak by mąż Twój osobisty przekuł Natalce pępek ?? :P bez Twojej zgody i wiedzy ?? Mój mąż jest taki sam jak Kiwi mąż . Jakoś nie wyobrażąm sobie podjąć tak istotną decyzje bez jego wiedzy ... Ale ja się cieszę ze tak bardzo angażuje się w wychowanie naszego dziecka :) Jak przygotowania do roczku ?? No i oficjalnie juz chyba moge móiwć ze mamy trzeciego ząbka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) KIWI-wszystkie dywany bardzo ładnie,mnie też podoba się ta spiralka pomarańczowa,masz mebelki w podobnym kolorze,żołte ściany więc myślę,że fajnie by to wyglądało :) A im jaśniejszy dywan tym mniej widać śmieci ,okruszków,ja miałam u Mikołaja granatowy i to był totalny niewypał,każdy śmiec było znać. Także mój typ to ta spiralka :) MINIU-no ,no w Krakowie też byłoby super się spotkać ,ode mnie jest to jakaś godzinka jazdy,więc trzeba o tym pomysleć jak zrobi się ciepło ,własnie pamiętam jak PINIA pisała,że dostała z mężem prezent do SPA. Miniu,hmm nie znam innych sposobów na odparzoną pupkę ,niż Ty podałaś:( zawsze mi sie wydawało,że sudokrem jest najlepszy i wietrzenie właśnie,kurczę no nie wiem :( Gratki za trzeciego zębolka. PINIU TY walczysz ze smokiem w nocy a ja z cycem,chociaż musze przyznać ,ze i dzisiaj i wczoraj tylko raz Mikuś się obudził,jej oby tak dalej,bo mam już dość tych nocek :( ASIU-i jak zdecydowałaś się ponownie karmić ? Poza tym dziewczyny nie wiem co jest z Mikołajkiem,ale On mnie na krok nie odstępuje,cały czas przytula się do mnie,siedziałby tylko u mnie an kolanach,nigdy tak nie było,lgnął do ludzi ,a teraz nie,wystarczy tylko,ze Mu zniknę z oczu a juz jest płacz,wczoraj to ukradkiem wyszłam z domu ,nawet się z Nim nie pożegnałam ,bo balam się ,ze się rozpłacze :( Może to jakiś skok rozwojowy,albo zęby Mu idą ,no sama nie wiem :( Aaa i mam pytanie czy Wy podajecie jeszcze wit.D3 ja jak ostatnio pytalam się lekarki to stwierdziła,ze różne są szkoły :/ i ,zeby ja pogoda deszczowa to dawać jeszcze jedną kropelkę,boje się ,zeby jej nie przedawkować ,bo w mleku mod.przecież też jest. Mały spi,ja odpoczywam :) Podłogi pomyte ,a to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, wiesz, mój mąż też sie nie wtraca w kwestie ubierania dzieci, zxakupów dla nich, czy kosmetycznych, czy wyboru wózka czy inntych takich pierdół. ale przekłucie uszu to nie zakup koljenego ubranka. MINIU, Olga miała od niemowlaka problemy ze skórą na pupie. Przez cały czas jak nosiła pieluchę (ponad 2 lata) miała smarowaną pupę maścią z kwasem bornym, przepisana przez lekarza i byóło ok. Czasem dzieci mają tak wrażliwą skóre, ze byle kupka czy siusiu wywołuje u inch podrażnienia. Z Leną na razie ok, smaruje jej pupę Sudokremem. Może Borys ma jakieś nadkażenie grzybicze? wtedy Sudokremy i nne takie nie pomogą. Dziewczyny, czy ten drugi dywan bedzie pasował do malinowej kanapy? PINIu,ANIU te rude spiral;ki są ładne. Lubię w ogóle dywany z rudym, ale boję sie, zeby nie było za pomarańczowo: pomarańczowe ściany,. pomarańczowe meble, hmm, sama nie wiem... A czy groszek do tego pasuje? ANIU, jak najbardziej pisze sie na spotkanie w lecie. A gdzie planujecie jechac, do Władysłaswowa, czy 3miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi zieleń i pomarańcz to cudowne połączenie :D sama mam pomaranczowo -oliwkowe ściany . Ciężko mi sobie, to troche wyobrazić ale myslę ze do malinowej kanapy tez taki dywan będzie pasowac ,zwłaszacza ze ma stonowane kolory . Co innego gdyby to był seledyn , ale tak to wszystko powinno się ładnie komponować . Ja ostatnio zawiesiłam niebieskie zasłonki w moim salonie i choć wydawało się ze nie będą tam wogóle pasować to ślicznie wyglądają, nawet przez chwilkę zastanawiałam się nad niebieskim dywanem :P I dzięki za rady na te odparzenia . Jak ten antybiol nie pomoże to poproszę o tormentiol ( on chyba zawiera ten kwas borny) albo pójde do dermatologa ... Aniu Borys tez chyba ma jakiś ciężki okres :P nawet chwilami do kibelka wyjśc nie moge bo ryczy pod drzwiami .. Ostatnio na spacerku jak zagadała nas taka dziewczynka to tak się strasznie tulił do mnie i chował . Ja mysle ze albo ząbek albo skok rozwojowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi zresztą na tym dywanie masz malinowe elementy :D ja bym brała dwójkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Aniu witaminy D nie podaje juz od dawna , ma w modyfikowanym więc jest ok , zresztą teraz juz coraz więcej słoneczka i szkoda takie sztuczne witaminy w dziecko pakować ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, dzieki, właśnie też najbardziej o dwójce myślę. Czeka mjeszce na opinioę męża, bo biedak też sie nie może zdecydowac. On by najchęteniej w ogóle nie kupował dywanu. Co do maści, Tormentiol strasznie brudzi, czy jest skuteczny nie wiem. Ta nasza maść była na parafinie z kwasem bornym, robiona w aptece, za 5 zł dość spore pudełko, koloru kremowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie nie ma bo moj komp sie buntuje... musze go przeinstalowac... mini tormentiol jest bez receppty wiec o nic nie musisz nikogo prosic tylko idziesz i kupujesz... moim zdaniem te odparzenia sa alergiczne i dopoki nie wyeliminujesz przyczyny to sobie mozesz leczyc i leczyc... mozesz ewentualnie jakas mascia sterydowa sprobowac ale to tez rozwiazanie na krotka mete bo sterydy mozna krotko tylko stosowac i jak przerwiesz to znow bedzie to samo... ja i przy lili i przy marcinie stosowalam alantan i u nas na odparzenia byl najlepszy ale tez nie mielismy az takich problemow... hmmm ciekawe czy moj szanowny komp tym razem raczy wyslac mojego posta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tylko ze on ma te odpazenia odkąd ma rzadkie kupki , a one się pojawiły odkąd zaczoł ząbkować ... nie zauważyłam innej przyczyny ... wiem ze tormientol nie na recepte ale wolała bym poznać opinie lekarza niż leczyć dziecko na własną rękę ... No bo mleko mamy pepti a nic nowego jako tako nie wprowadzałam , od niedawna gluten ale już wczesniej były takie rzadkie kupki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Nie no Kiwi pewnie ze takie decyzje podejmuje sie razem, przeciez nawet z P. razem bylismy ale wiem ze On by nic nie powiedzial jakby sama poszla no taki jest i ju:) a dywan tez co pokazalas ladny i wiesz masz racje moze z tym pomaranczowym to zbyt duz faktycznie zeby sie wszystko nie zlało. MINIU---niech idzie ja nie mam nic przeciwko sama mam kolczyk w pepku wiec smialo jedynie co bym mogla sie zezloscic ze mnie przy tym nie bylo ale samej decyzji na 100% nie:) A co do spotkania to my planujemy ten Krakow w dlugim weekendzie majowym wiec jak cos to mozemy sie spotkac z mila checia!!!!!!!!! A jezeli chodzi o odparzenia niestety nie pomoge bo odpukac Ntalka nigdy nie miala. Ja na poczatku smarowalam sudokreem ale jak dostalam probke nivea na odparzenia to przy ni zostalam dla mnie on jest poprostu rewelacyjny, zreszta teraz uzywa calej seri z Nivea tej niebieskiej i Natalka ma super skore nic sie nie dzieje raz ten incydent z wysypka ale co innego bylo i wtedy kapalam tak profilaktycznie w emolium przez 2 miesiace a teraz juz od dawna caly czas kupuje ta serie z nivea i sie swietnie sprawuje. AAAA Miniu ale wiesz co moze sproboj ADVANTAN w pudrze slyszlama ze jest dobry wlasnie na takie rzeczy kuzynka mi mowila. ANIU---super ze ikus zdrowy!!! No z ta walaka nawet nie jest zle w nocy musze powiedziec ze napewno bylo lepiej niz jak szly zeby budzila sie ale nie jakos ardzo wiec mam nadzieje ze dzisiaj bedzie jeszcze lepiej. Ale za to w dzien mi sie troche poprzestawiala bo zawsze wstawala ok 8.00 i szla spac o 10.00 ale dzisiaj wstala o 6.30 i pewnie jakbym dala smoka to by spala ale jestem konsekwetna i wstalysmy poszla spac o 10.00 i zawsze druga drzemke miala o 15tej lub 14.30 a dzisiaj nie chciala i dopiero o 17tej zasnela ale o tam jak juz sie odzwyczai od smoczka to i ze spaniem powlaczymy narazie to najwazniejsze ze bez smoczka zasypia bez scen a o ktorej yto juz nie az takie wazne. Aha MINIU wiesz ze Natalka ma takiego zolwia z otorami w roznych ksztaltach i dzisiaj pare razy udalo jej sie wlozyc kolko i serduszko idzie za Boryskiem:) moze tez niedlugo na ta wieze zacznie wkladac te trojkaty! Oki zmykam ide kapac Natalake to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu no to wielkie gratulacje dla Natalki , widzisz jaka z niej mądra dziewczynka :D Na pewno już niedługo opanuje trójkąty ... Dzięki za radę , na razie daje jeszcze szanse temu antybiotykowi bo to dopiero trzeci dzień stosowania (dziś juz troche lepiej) a lekarka poleciła mi też krem penaten do stosowania profilaktycznie - rewelacyjny jest , bardzo gęsty i długo się trzyma na skórce ... Piniu dziś to chyba coś w powietrzu było bo Borys odmówił popołudniowej drzemki :P wstał o 6 potem spał od 11:30-13 i tyle tego było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ten krem penaten jest rewelacyjny w profilaktyce (mialam go przy marcinie-z niemiec bo wtedy go jeszcze w polsce nie bylo)... a advantan to steryd jest... ja mam emulsje i faktycznie jest rewelacyjna na azs... podejrzewam ze zasypka na odparzenia tez jest dobra ale z racji tego ze to steryd to napewno na recepte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×