Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

kiwi mozesz zjesc jak mala nie ma zadnych dolegliwosci po slodkim i po mleku... ja nabialu nie jem z wiadomych powodow ale tak to mozna jesc normalnie byle nie przesadzac... u nas w szpitalu nas ciagle nabialem raczyli wiec roznie to bywa moja mala ssypalo ale inne dzieci byly gladziutkie... zjedz sobie i obserwuj reakcje... a noz nic malej nize bedzie... mini ja obstawiam ze lada moment na porodowce wyladujesz... dobrze ze nie obudzilas meza bo by paniki nasial i juz cala noc nie usnal... pamietam jak moj maz jak sie dowiedziial (za pierwszym razem nie bo byl daleeeeeeko w robocie i bylam sama) ale teraz to byl taki zpanikowany ze nie wiedzial co ma robic i musialam mu krok po kroku objasniac co ma robic nawet z tym w co ma sie ubrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI urodziła o 11.50 Boryska. GRATULACJE!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 3280----- 52 cm------------36---------EMILIAK LILKA------------04.04.08-----4020------57 cm------------40--------ASIA K NATALKA--------13.04.08-----3200----- 57 cm------------41--------PINIA MIKOLAJ---------22.04.08-----3640----- 56 cm------------40--------ANNAM LENKA-----------01.05.08------2950------55 cm------------42--------KIWI BORYS----------16.05.08-------3350----- 60 cm------------40--------MINI55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak ja pisalam ze lada moment urodzi to ona wlasnie rodzila... ciekawe czy udalo jej sie sn czy miala cc ... ciekawe jak borysek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE MINIU!!! Faktycznie dlugasny ten Borysek A dziewczynki wiecie ze Mini urodzila o tej samej godzinie co ja:) ja tez o 11.50 niezle co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ DOŁĄCZAM SIE DO GRATULACJI. BORYSEK DŁUGI ZE HOHO, OLEK PRZY NIM TO MALUTKI DZIECIACZEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) GRATULACJE DLA MAMUSI I SYNKA:):):)!!!!!!!!!❤️❤️ No to juz teraz wszystkie mamy to za sobą i jesteśmy szczęśliwymi mamusiami:) Co do picia mleka,to ja też od czasu do czasu piję,nawet ostatnio zjadłam płatki cynamonowe i wszystko było ok.Nalesniki tez jadam,co do czekolady to jeszcze się nie odważyłam. EMILKO-bardzo Ci współczuję,że Oluś ma kolki.:(nie martw sie !przejdą mu niedługo. PINIU-wyślę Ci \'\'świeższe\'\' moje zdjęcia,bo tamtych juz nie mam w aparcie,jutro się wyszykuje jako tako , bo idziemy na imieniny do mojej babci to pstryknie mi mąż parę zdjęc z Mikusiem. Co do chrzcin palnujemy pod koniec sierpnia. Aha KIWI za te wkładki płacę około 10zł. i jest ich 30szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, Mikuś śliczny. Ma niebanalną urodę:) Przystojniak ci rośnie, nie ma co. Te wkładki Belli to kosztują mniej wiecej porównywalnie z Canpolem i z Nukiem, tylko ich tak mało w paczce. Chyba się skuszę na Nuka teraz: 60 sztuk kosztuje 20 zł. Byliśmy dzis u mamy na imieninach. Pojadłam trochę ciasta. Tak sie odchudzam.... Silna wolo, gdzie jesteś? Ciekawe, co u MINI? Jaki miaa poród? Wysłałam Wam zdjęcie Lenusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewcxzyny że jesteście ze mną. Włsnie mały zasnoł kolki miał od 18 - 4 godziny padam na pyska, mąż trzyma jeszcze profilaktycznie małego na brzusku ale on już śpi. Mam nadzieje że teraz pośpi minimum 3 godziny bo ja musze się przespać znowu jestem od 5 na nogach. cieżko mi pisać bo wszystko mnie boli i ledwo co siedze. Ja używałam wkładek belli, jonhsona i penatena i jeśli moge polecić to dla mnie najlepsze były penatena. kosztuja koło 20 złoty w paczce jest 30 sztuk ale czasmi jest promocja i jest jeszcze dodatkowo 20szt. penatena i johsonna sa takie same wkłądki ale penatena jakoś mi nigdy nie przemokły a johnsona tak. Belli sa nie wygodne. Kiwi Lenusia cudowna.oluś skończył już 7 tyg tak wiec niedługo bedzie mieć dwa miesiące. Aniu ja tezz poproszę ozdjęcia. Zmęczona jestem ide spać. Dobranoc, niedługo znowu pobudka mam nadzieje że już bez kolek.pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, oby te kolki jak najzybciej minely. dobrze, ze przynajmniej mozesz sie w ciagu nia przespac, bo przy dwojce dzieci ni ma o tym mowy. olus to juz duzy chlopak. ile juz wazy? dziewczyny, czy jako matka karmiaca moge pic piwo karmi???? dzis znajomi przychodza a ja znowu na soczkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podajecie wit. d? bo mi trudno prosto do buzi wkropic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi mozesz pic karmi ale tylko classic i tylko odgazowane zeby mala nie miala pozniej gazowanego mleka i zeby jej brzuszek nie bolal tylko uwazaj na nawal pokarmu (ja radze sie przy znajomych przyodziac we wkladki laktacyjne bo karmi pobudza laktacje i mozesz miec potok z piersi)... wit. d mozesz nakroplic na lyzeczke dodac troche mleka swojego i podac malej... mnie jest latwiej do buzi bo tak to mi sie wszystko bokami wylewa ale moze u ciebie ten sposob bedzie lepszy... emilko wspolczucia... przespalas sie choc troche tej nocy??? a moze sprobuj przez pare dni byc na scislej diecie to przynajmniej sie przekonasz czy te kolki napewno od jedzenia bo moze byc tak ze maly ma kolki bez wzgledu na to co jesz a wtedy bedzie to znaczyc ze za duzo lyka powietrza podczas jedzenia... moze zle piers lapie??? sprawdzala lekarka u malego wedzidelko??? bo jak jest za krotkie to nigdy piersi dobrze nie zlapie... ja oczywiscie tylko gdybam bo nie mam pojecia od czego moga byc te kolki... tak sobie zgaduje zeby wykluczyc wszystko co mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, to po co wydaję grubą kasę na herbatki laktacyjne, jak można sobie Karmi raz na tydzień strzelić???:D:D:D Zaryzykuję dzsaj, mam nadzieję, że mleko mnie nie zaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie lubie karmi i dlatego wolalam herbatki (bo teraz juz nic od jakis 3 tygodni na laktacje nie pijam)... ale wiem ze ty karmi lubisz wiec smialo mozesz pic zamiast herbatek laktacyjnych... efekt podobno jeszcze lepszy niz po herbatkach... tylko pamietaj zeby rozgazowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze moja corka od 2 dni sie swiadomie usmiecha??? to najpiekniejszy usmiech na swiecie... fajnie jest ja do niej stroje glupie miny a ona sie usmiecha wtedy... smieje sie ze mnie ale wcale sie jej nie dziwie bo musze idiotycznie wygladac jak tak sie wykrzywiam do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien temu wazył 4090gr. a teraz to napewno juz wiecej. ja jeszcze niepiłam karmi ale spróbuje na długi wweekend. ja małemu podaje 1krople dziennie na łyżeczce. Asiu ja nie pamiętam kiedy się wyspałam sypiam dziennie po 4 godziny boreszte czasu zajmuje mi olek. wczoraj moi rodzice zabrali Olusia na spacer i kazali mi się przespać a co ja zrobiłam zaczełam sprzątać mieszkanie, mąż pomył odłogi a ja całą reszte i jak sie wreszcie położyłam to już był Olek w domu i znowu rączi bo kolki się zaczeły. Ale jeszcze miesiac i może wreszcie prześpie się :) hihihih. Asiu co to znaczy ścisła dn\\ieta?? Ja i tak już mało jem napisze co: 3 kanapki rano (dźem albo wędlina), 2 śniadanie zazwyczaj jem podczas spaceru to zwykły rogal, obiad albo ziemniaki z gotowanym mięsem albo zupa, kolacja 3 kanapki takie jakna sniadanie. Od czasu do czasu jajko, parówki, banan, jabłko. Piję kawę zbożową, herbatę, soki jabłkowe i duzo wody. Chcicałabym chociaż żeby te kolki nie byy aż tak częste. Moim zdaniem Olek za barxdzo łapczywie je, czasami słyszę jak łyka powietrze jak je, niekiedy przez to jego łapczywe jedzonko zakłysta sie mlekiem. sprawdzę wędzidełko jak bede u lekarza. pierś raczej dobrze chwyta bo sysze jak mleko leci, ale mogę sięmylić. ty chyba masz bardzo dużo mleka ja piję herbatkę hippa laktacyjną bo njbardziej mi smakuje a tą z herbapolu to jakoś nei smakuje mi. Oluś poza kolkami to najcudowniejsze dziecko na świecie, tak jak Asiu dzidziuś juz się ładnie uśmiecha i niekiedy marszczy czoło jakmu się coś nie podoba:) pozatym przyszedł pas taki ala sauna, ja pierdziele ale mam mokry brzuch w nim, ale to wychodzi tłuszczyk (takk to sobie tłumacze) to taki pas na odchudzanie:) kupiam jeszcze spodenki z tego samego materiału ale okazały sie za małae i siorka je dostaął a ja sobie zamówiłam większe. jak przyjdą to od kolan do piersi bede chodzić codziennie w saunie:) zobaczymy jak bedzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko ja mleka nie mam wcale duzo mam tak w sam raz... piersi tylko po nocy sa twarde a w dzien sa caly czas miekkie ale mala jak je to slysze ze caly czas cos leci no i jakby bylo za malo to by plakala... ale to tylko oznacza ze laktacja sie unormowala... emilko ja mysle ze twoj olek ma kolki ale nie od jedzenia a wlasnie od lykania powietrza bo skoro ty jesz tak jak napisalas to w tym nie ma nic kolkotworczego... sprobuj jeszcze duzo go na brzuszku ukladac... moze pomoze choc troche bo pewnie inne tegniki typu ogrzewanie brzuszka np. ciepla pielucha tetrowa juz probowalas... a ja sie troche martwie bo mi po urodzeniu malej baaaaardzo puchly nogi... mialo to minac ale nie minelo... tzn. juz az tak bardzo nie puchna ale puchna... nie wiem co to moze byc bo mocz mam dobry... chyba musze usg nerek zrobic... emilko czy wy sie juz szczepiliscie??? bo jakos mi umknelo (cos mi sie kojarzy ze tak ale nie jestem pewna)... jak tam po szczepieniu bylo??? nas to czeka 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w zeszłym tygodniu byliśmy na szczepieniach. Wzieliśmy te skojarzone jedno ukucie tylko ale i tak olek darł sie w niebogłosy, dostał zastrzyk w udo. mały nie miał gorączki - CHOLERKA ZNOWU MA KOLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko---naparwde mi ciebie szkoda ze Olus ma te kolki to dla niego meczace i dla ciebie tez. jej oby szybciutko sie skonczyly jestem z toba badz dobrej mysli!!!! Asiu---no ja dzisiaj wypilam karmi ciekawe jak to na mnie zadziala... Kiwi---ja podaje wit d jedna kropelne na lyzeczke bo jak dawalam do buzi to czesto nie ladowala tam gdzie trezba wiec na zyzeczce jest ok... Aniu---czekam na zdjeciaki w takim razie te nowe:) Kiwi---sliczna Lenka:) Ja dzisiaj caly dzien na dzialce, dziewczyny szok mala spala calutenki dzien budzila sie tylko na karmienie i zaraz zasypaiala doslownie tak jak by sie dopiero urodzila, az sie boje co bedzie w nocy chociaz ze po kapieli i jedzonku padla wiec moze nie bedzie az tak zle... a tak wogole to bylismy na dworzu od 11.00 do 20.00 dlugo co?? ale bylo tak cieplutko a Nalatka uwielbia byc na dworzu jest jak Aniolek taka grzeczniutka Oki zmykam wzielam prysznic i ide spa tez padam z nog to buziaczki milej i spokojnej nocki do juterka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jejku mam pierwszą noc przespaną hura!!!! Oluś o 22 dostał ostatni raz cycka i spał do 2 tak wiec 4 godzinki snu dla mnie to bardzo dużo potem było karmienie odbijanie i znowu spanie. teraz znowu go nakarmiłam i śpi. No ale po takim dniu wczorajszym to nic dziwnego że dziś spokojnie zaczoł dzięń, na wieczór koło 21 dostał czopek uspokajający, ja już nie miałam siły go nosić na rękach wszystko mnie bolało nawet palce u stóp :) Wypoczełąm troszkę mąż dzielnie całą noc czuwał nad małym i budził mnie tylko na karmienie. mam nazieje że dziś bedzie lepiej. jedziemy do hurtowni dziecięcej po nowy laktatro zdecy\\duje się teraz wydać wiece kasy i kupić aventa no i dodatkowo chcemy kupić buteleczkę aenta ze smoczkem dla niemowlaków koleżanki mama mówiła że smoczek jest podbny do piersi kobiety no zobaczymy. Dziewczyny czy planujecie iść na wychowawcze??? Ja kończe macierzyńskie pod koniec lipca i potem biore cały urlop z poprzedniego roku i z tego wiec do pracy wracam dopiero na październik. od października do lutego mąż bierze wychowawcze (niestety bezpłatne) a od lutego moja mam idzie na emeryture i zajmie się Olusiem. A u Was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi nie wiem czy ci odpisałam co do krwawienia. Ja miałam silne przez jakieś dwa tyg, potem było plamienie dwa tyg a po tych 4 tyg już nic. Hej a czy któraś z Was dostała po ciąży Hemoriody??? Sorki że tak pytam to tak nie ładnie pytać ale kurcze ja dostałam. Najgorzej jest przy załatwianiu sie bo potem już nic nie boli a do tego połowy leków nie mogę używać bo karmię. a może któras z Was słyszała o jakimś leku albo jakiś preparatach domowych. Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! EMILKO---jej to faktycznie ja ci nie zazdroszcze moja malutka od poczatku spi tak ze idzie spac o 20.00 to budzi sie ok 2.00 lub 2.30 a potem o 7.00 wiec ja to nie powiem wysypiam sie ale sa tez gorsze dni czasem idzie spac o 20.00 budzi sie ok 1.00 i o 3.00 i o 6.00 ale mowie najczesciej budzi sie raz w nocy i potem rano wiec nie mam zle:) jezeli chodzi o hemoroidy to na cale szczescie nie mam UFF ale wiem ze to boli bo u mnie niestety moja mamcia i siostra i brat maja tzn czasem sie u nich pojawiaja szczegolnie jak usiada na trawie albo na czyms zimmnym odrazu sie pojawiaja, ale ja nie mam a nie powiem obawialam sie okropnie.... a wychowawczy tak tak ja po macierzynskim ide na rok wychowawczego a potem do parcy a moja mamcia zajmie sie natalka, mam to szczescie ze maz dobrze zarabia wie az tak bardzo mi sie nie spieszy, a tak wogole to wiecie ile wynosi wychowawczy?? to jest uzaleznione od pensji?? czy z gory kwota ustalona z MOPSU?? Oki zmykam pewnie malutka zaraz obudzi sie na karmionko bo jadla o 7.00 a juz 10.00 i potem sie szykujemy bo do tesciow na obiadek idziemy... to buziaczki milego dzioneczka papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, wczoraj normalnei padłam na ryjek. Znajomi trochę posiedzieli, potem Lena nie mogła zasnąć, a jak zasnęła to Olka obudzila ją swoim krzykiem, bo tak sie rozbawiła, że trudno ją bylo uspokoić. Od dwóch dni nie dajemy Olce pieluchyna noc. Nie wiem, czy dobrze robimy. wiek juz odpowiedni, ale leje w nocy strasznie .wszystko mokre. ASIU, Twój Marcin kiedy zaczął mieć suche noce??? MINI pewnie dzisiaj wyjdzie. Szybciutko. EMILKO, ja nie mam hemoroidów i nigdy nie miałam. Ale w aptece można zapytać. Na pewno polecą Ci jakieś czopki dla karmiących. Ja do pracy wracam na początku listopada, jesli będzie do czego. Cos mam przeczucie, ze polecę z roboty i będę musiała drugiej szukać. Olka od wrześnai idzie d przedszkola. Mam nadziję, że sie zaklimatyzuje szybko i nie będzie dużo chorować. Lenka zajmą sie obie babcie na zmianę, jak kiedyś Olą. Czyli wrócę do pracy jak Lenka będzie mieć pół roku. Identycznie jak moja starszacórka, gdy szłam do pracy. Butelki Avent są najlepsze!!! Tym razem kupilam Nuka i był do d...y. I tak skończyło sie na Avencie. Ja w sumie codziennie dokarmiam mlekiem, zwłaszcza poźnym popołudniem. Ale w nocy Lena cały czas je cycka, wtedy mam najwięcej mleka. PINIU, wychowawczy to sie dostaje, gdy dochód netto na osobę nie przekrcza 508 albo cos kolo tego. Czyli Twój mąż musiałby zarabiać trochę ponad 1500 zł netto. Jeśli ma więcej, to siedzisz na bezpłatnym wychowawczym. A wysokość wychowawczego to wynosi ok. 450 zł chyba. ASIU, z nogami koniecznie do lekarza, puchnięcie po porodzie nie jest normalne. Karmi troche podziałało. Wkładki laktacyjne były bardziej mokre, piersi pełniejsze. Chyba przerzucę sie z hetrbatek Hippa na Karmi. Ile Karmi można wypić tygodniowo? ANIU, co u Ciebie? Uciekam prasować. Dziś obiad u teściowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko mnie sie zrobily 2 hemoroidy podczas porodu ale juz sie wchlonely... tak samo mialam za pierwszym razem... u mnie sie same wchlonely wiec nie pomoge ci... kiwi moj marcin zaczal dopiero przesypiac cale noce na sucho jak mial 4 lata... ja na poczatku robilam tak ze ze 2 godziny przed snem juz mu nie dawalam pic i budzilam go ok 1-2 na siku a pozniej to juz przesypial cale noce na sucho...nie powiem do tej pory zdazaja mu siewpadki ale raczej sporadycznie... jak twoja olga sika jeszcze w nocy czesciej niz raz to sobie odpusc na razie wiesz dorosnie do tego w swoim czasie... a karmi to mozesz pic ile chcesz bo on zawiera cale 0,5% alkoholu wiec to nawet do mleka nie zdola przeniknac... u nas na oddziale po porodzie dziewczyny nawet po 2 dziennie pily... a jak malej brzuch nie boli to pij do woli jak wolisz je od herbatki na laktacje... pinia a na ciebie jak karmi podzialalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU---mi sie unormowalo mleczko, pilam duzo tych herbatek i ten srodek mlekopedny z herbapolu i jest teraz luks malej starcza i nie musze jej dokarmiac wiec wsumie dokarmilam ja butelka tylko 3 razy wtedy wlasnie w tym 3 tygodniu co mialam takie zalamanie teraz jest juz wszytko super, ale nie powiem karmi ja lubie wiec czasem wypije wczoraj akurat wypilam bo bylismy na dzialce i pozatym lubie:) KIWI----moj maz zarabia prawie jeszcze raz tyle co napisalac wiec chyba nici z tego wychowawczego:( no nic najwyze bede siedziala rok na bezplatynym bo nie zamierzam isc wczesniej do parcy, pozatym wszytkim powiedzialm i u mnie w rodzinie akurat mnie popieraja a ze mamy pomoc ze strony jednych i drugich rodzicow wiec z kasa wyrobimy jakos... hmmm szkoda z tym wychowawczym nawet te 450zl by sie przydalo byloby na pieluchy itd... MINIU---ciekawe jak tam twoj Brysek?? mam nadzieje ze szybciutko do nas wrocisz... EMILKO---jak tam kolki i Olka?? jest lepiej?? jejku nie zazdroszcze. Moja Natalka ma jakies krostki na buzi i nie wiem czy to potowki czy nie?? wiec jutro zejde do poradni bo mam w bloku swoim wiec nawet nie musze sie zabardzo uberac moge z bamboszach isc:) hihih zapytam ci i jak... To zmykam Maz prasuje rzeczy malej ja mam wolne ale jutro znowu sama:( ehhh co za los no nic zycie takie juz jest... to bzuiaczki do juterka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś był cudowny dzień, Olek nareszcie dziś nie miał żadnej kolki plu plu wypluć i odpukać zeby nie zapeszyć na noc :) Byliśmy na działeczce u rodziców wiec na dworu spędziliśmy całe 6 godzin:P) Odpoczełam, a teraz ide ise myć napuszcze sobie woduy do wanny i to bedzie full relax ihhihihihihihi Miniu czekamy na wieści od Ciebie i najważneijsze przesyłaj zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno czy już przeżyłyście swój pierwszy drugi raz???? Ja jescze się nie odważyłam ale może dizs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko u mnie to juz bedzie 3 pierwszy raz... ja jeszcze nie bo sie troche boje bo jednak mialam tam 4 szwy... niby juz sie wszystko pogoilo ale mam jakies obawy... po poprzednim porodzie tez jakos 2-3 miesiace czekalam bo sie balam a przeciez tu nie o to chodzi zeby sie czegos obawiac... tyle ze moj maz to biedny bo u nas juz od paru miesiecy cisza bo ja w ciazy tez nie moglam... biedny ten moj maz ale znosi to dzielnie i ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, nogi mi w d..ę włażą. Na szczęście udało nam sie dzieci położyć wcześnie spać. Ciekawe, o której Lenka obudzi się na kamrienie. Olka za to 3 noc bez pieluchy, ale leje jak najęta. ASIU, może coś poradzisz w tej sprawie, bo Olka dalje podsikuje w dzień, a kupę na żywca w majty robi. Wg mnie z lenistwa albio na złość. Nie wiem jak ją oduczyć, a od września przecież do przedszkola idzie. EMILKO, po cc to się nie ma co bać 2 pierwszego razu, bo środek nienaruszony:D. Ewentualnie może być sucho, bo karnienie piersią. U nas już tydzień po porodzie było małe co nieco, ale na całość jeszcze nie. Ale pewnie na dniach, bo już nie krwawię właściwie i mam ochotę. Boję sie tylko, że będzie mnei boleć, ale z powodu infekcji. Bo jakąś mam na pewno: ciągle mnie piecze, a do lekarza za miesiąc idę. Dziewczyny, a jak się teraz zabezpieczacie? PINIU, ja tez nie mam szans na wychowawczy, tzn. na kasę na wychowawczym i obawiam się, że mało kto teraz ma. A tak w ogóle to nasze córki maja podobny rytm budzenia sie w nocy. Moja też raz w nocy się budzi. MINI pisała, że Borysek ma jakieś bakterie i do czwartku będzie w szpitalu:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×