Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hej wlasnie wrocilam ze spacerku i z zakupow:) jejku jak dobrze . od razu człowiek inaczej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi paniki tylko niepotrzebnie nasialam... brzuch wrocil do swoich normalnych rozmiarow (czyt. olbrzymich) i znow zrobil sie twardszy... z tym twardym to mi chodzilo o to ze jest twardszy niz przed ciaza... jest twardszy niz normalnie bo normalnie to ja mialam na brzuchu mase tluszczu i palec wchodzil jak w maslo a teraz juz nie mozna zlapac za nic bo oponka sie nie robi (jakos mi sie ten tluszcz rozciagnal).nie jest rowniez oczywiscie tak twardy jak przy skurczach bo wtedy to jak kamien normalnie... no i juz mi nic nie leci... takze na razie nie panikuje i czekam... a jak cos to w poniedzialek gdzies jakiegos ginekologa poszukam i pojde... apropo tych testow to sa takie wkladki wkleje wam linka to sobie zobaczycie.. http://www.aptekamedical.pl/index.phtml?apteka=al-sense_wkladka_do_diagnozy_wycieku_wod_plodowych&action=produkt_szczegoly&pid=66618&k=466 jakby wam podzielilo linka bo jest dosc dlugi to skopiujcie caly i pokasujcie spacje i pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej jak ja wróciłam to tutaj puściutko:P Hmm a Pini nadal nie ma:( My własnie wrociliśmy od babci i z zakupów,kupiłam sobie ten balsam Babydream Rossmanna,co poleca Kiwi :) Ok jak nikogo nie ma to ja uciakam robic kolacyjkę:) Papapa narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNECZKI! Widze ze sie troszke o mnie martwilyscie co?? bardzo mi milo z tego powodu:) nie mialam neta przez te dwa dni wiec nie mialam wam jak napisac:( ale juz jestem!!!!!!!! :) ANIU---> ja tez chce zdjecia!!!!Bo mi nie wyslalas:( Fajnie ze juz sobie mieszkacie w nowym domku:) musiasz meza zaganiac zeby ci super grzal w piecu zebyc ciepluto miala:) Pozatym nic takiego sie u mnie nie wydarzylo bylam dzisiaj w sklepie i zakupilam pajacyk taki z krotkim rekawkiem bo jak dzidzia sie urodzi w kwietniu to bedzie jak znalazl ale zawsze mozna pod niego zalozyc body z dlugim rekawem i bede dobre! A i jeszcze kupilam takiego pajaca w rozmiarze 68 i body w rozmiarze 62 bo juz takich ubranek 56 nie kupuje bo mam ich juz duzo wiec podjrzewam ze starczy jak na poczatek a napewno goscie cos przyniosa jak bede odwiedzac maluszka:) ASIU---> ale sie zmartwilam jak czytalam o twoim brzuszku ale ciesze sie ze jest juz dobrze! :) KIWI--->szkoda mi ciebie ze caly czas pracujesz:( a wiem przeciez ze nie zawsze masz na to ochote bo jednak ciaza czasem plata nam figle co nie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIniu wysylałam hurtowo do Was wszystkich zdjęcia dzis rano,nie wiem czemu nie doszły ??:( sprawdz jeszcze raz jak nie ma to wysle jutro.NO cieszymy sie bardzo,ze jestes(martwiłyśmy sie ):) tak sobie myślę,ze kolo kwietnia to bedziemy musiały sie wymienic droga emailowa numerami telefonów kom.żebysmy na bieżąco sie informowały,np jak ktoras juz urodzi(po co mamy sie niepotrzebnie martwic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, jak miło Cię widzieć. Martwiłyśmy sie już o Ciebie. Asiu, dobrze, że z brzuszkiem wszystko dobrze. Patrząc na ciebie wcale bym nie powiedziała,że miałaś \"tłuścioszki\" na brzuchu. Ja własnie mam takie i ciąży mi przez to nie widać:( Ale ciżą to fajny moment, bo jak już hjest brzuch, to wcale nie widać tych tłuściochów wstrętnych, brzuch jest gładki, twardy i krągły. Aniu, co ze zdjęciem brzuszka? Miniu, spacerki i zakupy. Zazdroszczę. Ja po pracy jestem skonana:( Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piniu, niedawno córka usnęła i usiadłam przy kompie, myć mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z was nocne marki dziewczynki:) Ja wstaje co dnia coraz pozniej i wcale mi sie to nie podoba .. dobrze ze jutro zmiana czasu to przynajmniej wczesniej sie obudzę ;) a w Tym tyg juz na 100% musze wybrac sie na badanie krwi :( przeciagalam jak moglam najdluzej A dziewczyny wam tez robi sie slabo?? ja wczoraj omal na ulicy nie zaslablam .. brry ciekawe czy ktos by zareagował?? :( Asiu a myslisz ze juz tak wczesnie moga sie saczyc wody?? Kiwi jak tam samopoczucie ,dajesz rade w pracy i w domu?? mam nadzieje ze mąz chociaz Ci pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak to zwykle w sobotę bywa, zwlokłam sie z wyrka o 13:p. Zaraz wybieramy się całą rodznką na pizzę. mamy taki jeden fajny lokal na Starówce, który nadaje się dla dzieci, często tam bywamy. Miniu, ja to zawsze yłam nocnym markiem. Pierwszy okres ciąży to tragedia, tak mi sie chciało spać. ale teraz wracam do normy. Wczoraj poszłam spać przed 1 w nocy. Co do radzenia sobie, to mam ten luksus, że nie muszę gotować. Obiady jemy u rodziców, jak jedziemy po córkę. Mąż na szczęście z tych pomagających, chociaż czasem trzeba się trochę nachodzić, bo ja lubię jak cos jest zrobione np. prasowanie natychmiast, a nie mi leży parę dni na widoku. Co do zasłabnięć, to normalne. Ja też mam tak, jak dłużej nie zjem. Aż mnie dreszcze przechodzą i natychmiast musze cos slodkiego zjeść. Wysłałam Wam na maila zdjęcia. W 2 mailach, każdy po 3 zdjęcia. Dajcie znać, czy doszły. Do później, uciekam sie ubierać i wychodzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, i jak ten balsam??? Ja właśnie kończę pierwszą butelkę. Starczyła na ponad 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi zdjecia doszły , no juz sie zastanawialm ze Ci brzusio tak nagle wybulilo:) a to z poprzedniej ciązy zdjecia ha ha a ciuszki sliczne , i mąż też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! KIWI---> wcale nie mamy tak odmiennego gustu co do ubranek bo jedne pajacyk masz bardzo podobny do mojego tez wczoraj taki berzowy kupilam i mam taki podobny niebieski taki jak ty masz tylko ze bardziej jest blekitny niz niebieski:) a zdjecia meza z corcia super:) jedno takie fajne jak corcia twoja stoi a maz za nia kuca slicznie wyszla na tym zdjeciu mala ksiezniczka:) Kurcze musze tabelke uaktualanic bo jak mnie nie bylo dwa dni to sie zaleglosci narobily:P zaraz to zrobie ANIU---> nadal nie mam zdjec:( czekam!!! NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data___WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------18---- -----162--06.04.08---79,6--81,6kg+2kg Pinia----------Paulinka--------24-----------17----- ----167--11.04.08---46--49kg +3kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------15---- -----179--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------15------ ---182--26.04.08---56--57kg +1kg mini55--------Agnieszka------26-----------11---------210 --24.05.08---46-- 46kg +0kg morgan00----Karolina---------26-----------12---------199 --13.05.08---60--61kg +1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini jesli chodzi o wody to wszystko jest mozliwe... ale ja juz jestem spokojna bo od czwartku mi nic nie leci a poza tym dzidzius bryka jak trzeba no i robi sie coraz bardziej beszczelny... wczoraj np. nie dal mi usnac... mini raczej nikt by nie zareagowal jakbys zemdlala pomysleli by ze jestes pijana albo nacpana... ludzie juz tacy sa... kiedys jechalam z kolezanka autobusem no i jej w takich malych zamknietych pomieszczeniach robi sie slabo... no i zrobilo sie jej slabo i poprosila babke (ok 35 lat) zeby jej miejsca ustapila ona sie tylko popatrzyla i odwrocila do okna... po chwili moja kolezanka zemdlala a caly autobus zgodnym chorem zakrzyknal: patrzcie pewnie sie nacpala... dodam ze ona nigdy nawet nie sprobowala nic z tych rzeczy... juz nie wspomne o tym ze nikt mi nie pomogl zbierac jej z ziemi... wprawdzie nie byla w ciazy ale po nas tez jeszcze nie widac bo chodzimy juz raczej grubiej ubrane wiec podejrzewam ze reakcja ludzi bylaby podobna... apropo tych omdlen to lekarka mi mowila ze w ciazy to normalne bo kobiecie w ciazy obniza sie cisnienie krwi i dlatego robi sie slabo... a kiwi masz racje co do tego ze trzeba wtedy cos zjesc bo po jedzeniu cisnienie krwi rosnie (wczesniej o tym nie wiedzialam dopiero jak mi lekarka kazala kontrolowac cisnienie to mi wlasnie o tym jedzeniu powiedziala zeby nie mierzyc cisnienia przynajmniej pol godziny po posilku bo jest podwyzszone wtedy)... pozdrawiam i do pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobitki ja dopiero teraz ,bo cały dzien bylam zalatana i nie miałam czasu usiasc przy kompie.Kiwi balsam ok,fajnie sie wciera,ma ladny zapach,no mam nadzieje,ze mi tez straczy na ponad miesiac :).Nie zrobiłam jeszcze zdjec brzuszka,jestem na L4, a ma mniej czasu niz jak pracowałam,postaram sie zrobic jutro. Piniu zabieram sie za wysyłanie zdjec do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu zdjęcia wysłane:) Kiwi zdjecia otrzymałam dziękuję.Stwierdzam,ze córcia podobna do Ciebie:) Ok jak Nikogo nie ma to ja uciekam do łóżeczka,życzę miłej nocki i niedzieli.Do Nas jutro przyjeżdża kuzynka z 2,5 letnią córcią- małą łobuzicą,więc będzie wesoło. Kochana jest:) To papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, Mini, Piniu,Aniu dziękuję za miłe słowa dot. zdjęć mojej rodzinki:) Piniu, pajacyk ciemnonioebieski i biały z niebieskimi stopkami kupiła mi teściowa:p Nie są w moim guście. Ja kupiłam ten na dole, w bladoniebieskie paseczki. Asiu, doszły zdjecia? Przyniosłam dziś od mamy skrócone dżinsy ciążowe. Lada moment juz je włożę. Postanowiłam sobie, ze jeszcze do końca 4 miesiąca pochodzę w zwykłych. A Wy już nosicie ciążowe? Pinia i Asia to na pewno. A Ania i Mini? Uciekam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU--->dziekuje zdjecia doszly widze ze ty tez bylas w tym roku w GDANSKU ?? Tak jak ja:P zaraz po slubie pojechalam z mezem bo On nigdy nie byl w trojmiescie a ja juz chyba z 5 razy a bardzo mi sie podoba starowka w Gdansku i chcialam mu pokazac! My bylismy akurta na Helu ale zrobilismy sobie wycieczke promem do Gadnska super bylo:) KIWI---> Jezeli chodzi o ten pajacyk ze stupkami to rowniez calkowicie nie moj styl:P a mi chodzilo o te niebieskie i te na dole myslam ze one sa berzowe bo tak na zdjeciu wygladaja bo ja kupilam podobne ale berzowe i nie sa w paseczki:) ale mniejsza z tym :) za to corcia super jest i tez mi sie wydaje ze podobna do ciebie ale chyba wzrost ma po tatausiu co:P ?? Ojej lece spac bo padam a raczej plecy mnie cos pobolewaja:( i od dwoch dni mam straszna ZGAGE:( buuuu macie moze jakies sposoby na zgage??? poradzcie bo chyba zwariuje to takie uczucie jakby mnie gardlo bolalo i tak pieklo bllleee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Piniu tez bym chciała pojechac kiedys do trojmiasta bo nigdy nie byłam . zreszta nad polskim morzem tez nie :( Za to uwielbiam gory zwłaszcza bieszczady Asiu no to chyba rośnie Ci w brzuszku dziecko żywioł:) a jak to saczenie sie objawia ? uczuciem mokrości?? Czy mozna tego nie zauwazyć?? Wystraszylas mnie troche nie wiedzialam ze takie rzeczy moga sie dziac tak wczesnie:( A z tym omdleniem to masz racje bo zjadlam tylko sniadanie a to juz była pora obiadowa ... I mimo iz nie czułam głodu to jak tylko zrobilo mi sie slabo zaserwowalam sobie zapiekanke :) i od razu mi przeszlo Kiwi ja to typowych ciążowych ciuszkow tak szybko czuje ze nie włoze. Jak narazie mieszcze sie elegancko we wszystkie ubrania, zreszta posiadam duza ilosc luznych ubran ktore pewnie i do konca ciązy beda pasowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, rzeczywiscie. Na pierwszy rzut oka córcia do meża niepodobna. Więcej ma z teścia. Do teściowej niepodobna w ogóle:p. Ma za to moje oczy, nos. Wzrost oczywiście po tatusiu:) Co dozgagi, to nie wiem, co można brać. A może zapytaj w aptece? Moze te śrdoki a zgagę, co tak reklamują, mogą brać babki w ciąży? Trójmiasto jest piękne. Ja odkąd urodziłam córkę jeszce nie byłam w Gdańsku. Wcześniej bywałam dość często:) Jaktam po zmianie czasu? My dziś spaliśmy wyjątkowo długo. Nawet córka obudziła się po 12 na stary czas. Chyba cała rodzina to nocne marki. Uciekam, kiepska pogoda, ale na spacer z dzieckiem trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×