Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

poszlam na latwizne, mam wielkie pudlo, w ktorym jest wiekszosc zabawek, niektore pochowalam i daje od czasu do czasu. Raczej sprzata, chociaz musze zawsze poprosic :) az taka domyslna jeszcze nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzata ,ale w granicach swoich mozliwosci.Ma swoj pokoj i tam moze miec zabawki porozrzucane caly dzien a wieczorem sprzatamy razem.Ale na balagan w reszcie domu nie pozwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poszłam na łatwiznę i zakupiłam takie fajne kosze na zabawki w Ikei, wygodne są bardzo zarówno dla mnie jak i dla Zuzi, jeżeli chodzi o sprzątanie, to u mnie jest podobnie jak poproszę to grzecznie powrzuca zabawki do kosza, więc z tym nie mam problemu, ale ja lubię jak kilka zabawek leży porozrzucanych po domu, bo wiadomo wtedy, że ma się małe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati raczej więcej czasu spędza na dworze z kolegami, więc bałaganu robi mniej a Ala to typowy bałaganiarz, nawet jak się krzyknie to Ona zawsze znajdzie wytłumaczenie dla swojego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ma różnie z tym sprzątaniem, ale jak pojawia się odkurzacz to od razu wszystko znika z podłogi, boi się aby odkurzacz nie zjadł jej zabawek. My uciekamy na spacer u nas jest piękna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moje drogie przez ten czas jak tu siedze to wstawilam pranie,zmywarka pozmywala,miesko sie piecze i kartofelki obrane i usmazylam placuszki na drugie sniadanie dla Mai.Taka jestem obrotna dziewczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga hb carolima ladyL Jola Andzia nowa mama figlarko👄 zdjęcia super, śliczna córeczka:D i podobna do mamusi;) piszę do was od rana już chyba ze trzy razy i za każdym razem mi coś przeszkodzi:( co chwila ktoś wpada z wizytą, a raz mała mi zrestartowała kompa:O ale się chociaż przywitam, bo jestem w trakcie przygotowywania obiadu:) zdążyłam posprzątać , bo jak sie obudziłam, to przeżyłam szok. Moje panny (córka i suczka-szczeniak) narobiły takiego bałaganu jak mamusia spała, że od razu musiałam zakasać rękawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że menu 3-latków na tapecie:) Maja ma 1.5 roczku i problemy mam te same z jedzeniem:) ziemniaków nie lubi, ale je podsmażone w plasterkach na maśle:) ogóry kiszone to też jej ulubione niamku. Ostatnio ma potworne zatwardzenia, myślałam że to dlatego że je tylko mięsko na obiad, a wczoraj nakryłam meża jak podkarmiał ją czekoladą:D Okazało się , że robi tak często bo mała wtedy daje mu spokój i siedzi cicho:D :D :D Aga, nie dziw się, że rodziców odwiedzam tak późno, bo mój mąż pracuje do późna, a mój ojciec jest kierownikiem naszej budowy, więc czasem muszą coś obgadać istotnego:) Na szczęście mam dużego syna i mogę z nim zostawić małą wieczorem na godzinkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sprzątania, to jak ją proszę o pozbieranie zabawek, to ona wszystkie wynosi do kosza na śmieci:D :D :D ma segregator na zabawki, ale sunia rośnie coraz większa i wyciąga jej te zabawki z pudełek i gryzie:( sporo już zniszczyła a najlepsza zabawka obecnie dla mojej córci to moje kosmetyki i pędzelki do makijażu, udaje, że się maluje, acha i jak jej się uda ukraść taty maszynkę do golenia, to udaje, że się goli:D dobra, lecę do garów, chciałam tylko coś skrobnąć do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika74 też gorąco witam. Właśnie wróciłyśmy ze spaceru jest pięknie na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika 😘 ja dziecko z przedszkola już odebrałam, byłyśmy na małym spacerze, ale deszcz zaczął kropić, dziwna ta pogoda, wczoraj bez płaszczyka chodziłam a dzisiaj musiałam już ciepło się ubrać, nakarmiłam Zuzkę i posprzątałam w domu, chociaż jeszcze odkurzanie mi zostało a i jeszcze pranie zrobione i powieszone :) teraz chwila odpoczynku a później muszę odgrzać obiad dla chłopa, bo przecież głodny jak wilk, już zdążył zadzwonić i mi oznajmić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Zuza już na poważnie zaczyna myśleć o kosmetykach, ostatnio prosiła mnie o zakup farbek do powiek (za pewne chodziło o cienie do powiek), niestety musiałam odmówić tłumacząc, że farbki do powiek są dla starszych dziewczynek a ona mi na to, że jest starszą dziewczynką, no cóż dorasta mi pannica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja z grubsza juz wyrobiona,po obiadku i nawet dzisiaj obylo sie bez ekscesow:)Pierze sie ostatnia pralka,ale to musze jeszcze poczekac.Maja dzisiaj jak aniolek,bawi sie wspaniale.Zreszta ona raczej nie ma problemow z zabawa.Czy wasze dzieci udaja kogos innego?bo Maja to jest albo mama,albo pani,albo dzidzia,albo ksiezniczka.Mają to ona rzadko jest:D Tylko jak zasypia.I tak sie przebawi caly dzien. Bylysmy na dworze,pogralysmy w pilke,ale cos zaczelo padac i wrocilysmy do domu. Niedlugo ta okropna zima:((Juz wieczory dlugie:(Dopiero 16 a u mnie ciemno prawie za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny! nikogo nie ma??:( A tak bym sobie pogadala.Ide zrobic sobie kawke to moze mi sie humor poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jolu.Nad morze wpadam raz do roku i mi wystarczy.A te chmurzyska juz do ciebie nadciagaja hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Karolcia bawi się w najlepsze swoim ulubionym samochodzikiem, i przed chwilą wołała czerwone stój czerwone nie jedzie się jak jest czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragiczna pogoda, pada i jest szaro, mimo tego, że lubię jesień, bo jest taka nostalgiczna a ja lubię takie stany, to dzisiaj wyjątkowo mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka widze ze tez podczytujesz Magdusie:D Ale ma pomysly dziewczyna co?:D Ale zauwazylas ze sa tacy co to biora serio?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×