Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Hejjjj Dziewczynki 🌻 co do witania , to szkoda gadać , m od razu z podróży ciął z nami do lekarza młody ma pseudo krup , noc jak u Rudej tyle że ja chyba się nie zdrzemłam nic a nic jak już mi się powieka kleiła to młody zakaszlał i wył więc siedzieliśmy i sie cała noc bujaliśmy , nocccc była dłuuuuuuuga :( a mąż później padła na dywanie u młodego w pokoju , i tyle , jedynie co to musi iść do laryngologa bo ma robala w uch , nie udało się masaiom go wyciągnąć z ucha wpadła z impetem i tam został zalali go olejem z kurczaka tak powiedział jakiś znachor ich a lekarze laryngolodzy z Polski bo się do nich dodzwonili kazali później przepłukać i zalać wódką aby się do powrotu nie rozłożył . to tyle a z podróży może nam sie dziś uda trochę więcej pogadać jeżeli młody będzie miał lepszą nockę , od kuzyna M wiem że może tak być kilka dni jego córeczka ma to samo jakiś wirus panuję wśród małych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany u nas zimno jak diabli jest 10 ale na minusie,brrrrrrno mzoe nie 10 ale straszny mrozik,a ja po wiki zaraz musze isc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iza lacze sie z toba w bólu ,robal w uchu?A fujjj brrrrr oby szybko go wyciagneli i by wszystko bylo ok U mnie tez za oknem swieci sloneczko ale jest rowne zero za to w domciu ciepelko. Wlasnie przyszla paczuszka wiec otwieram poki dzieci spia bo to dla nich na mikolaja i na urodzinki Konradka:D poogladam i schowam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko świnta, Iza:( ty to się masz:O zdrówka dla Krystianka❤️ a co do robala w uchu to ja bym nie żdzierżyła, mam fobie na punkcie robali:( no tak, w tej sytuacji, to czerwona bielizna poszła w kąt:O aga, krokiety sa pracochłonne;) dlatego naleśniki robię wieczorem, dzień wcześniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ruda, ja mam w fotosiku albumy prywatne, zabezpieczone, przy zakładaniu była taka opcja. Ale w tym artykule pisze że oni jakoś tam i tak się dostają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylazłam z tych garów uffffffffffffffffffff Krokietów narobiłam jak głupia:) Maja zajdła kęs i wypluła,ja nie wezmę tego do buzi.chłop zjadł 8 popił czerwonym barszczykiem i zadowolony.Byłyśmy już nawet na spacerze,bo u nas też było cieplutko 9 stopni,tylko troszkę wiatr,ale co tam!! Manika tera taka mądra jesteś???? trzeba było mi rano powiedzieć ,że smażysz naleśniki wieczorem,cwaniaro:D Teraz piję kawkę,zmywarka zmywa ,a ja już dzisiaj nawet palcem nie tknę żadnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie dziewczyny zlikwidujcie te całe albumy w necie!! Po co to wam????Zdjęcia można mieć na płytach,a znajomym wysyłać na maila.Ja nie mam ochoty żeby jakiś zbok podniecał się widokiem mojego dziecka😠 Moim zdjęciem to co innego:P tylko kogo by jeszcze podnieciło???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze o robalu muszę .........no muszę..........OCHYDA!!Żeby za własną kasę jeszcze robale w uchu nosić???Nigdy!!!!!!!Ja się nie nadaję brrrrrrrrr Iza ,a pilnowałaś chłopa w nocy żeby mu to nie wypełzło gdzieś na dom?:D Zdrówka dla Krystianka i dla wszystkich chorusów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zaglądam benitka:) a to ty tak incognito na kompie???Jak M. nie ma i dziecka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Co robią zamężni faceci po udanym seksie? - 5% odwraca się na drugi bok, 5% idzie do łazienki, a 90% ubiera się i wraca do żony. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój idzie do łazienki:P a teraz razem oglądamy \" Na wspólnej\" wiejskie wesele:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-pytałas czy mi w domu nie pozwalaja siedzieć nakompie.Wiec nie pozwalaja bo moja mi przez ramie zagląda i jeczy ze chce grać,albo musi lekcje odrabiać a komputer u niej na biurku a co do M to nawet mi sie gadac nie chce to jest gatunek jedyny w swoim rodzaju.Mógłby jechać też do jakiejs Kenii ale żeby mu nic w ucho nie wlazlo ale go całkiem pożarlo, albo wyslac go w kosmos.......ah rozmarzylam sie z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ benitka nie denerwuj się z rana.Pomarzyć dobra rzecz co? hehehehehe Znowu wcześniej wstałyśmy:(Chyba trzeba chodzić wcześniej spać,bo cos mi rano ostatnio ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Benita cóż to za marzenia tak o poranku. Aga ja mam dreszcze jak pomyślę że na ten stół byłoby trzeba wydać około 4 tys. to lekkie przegięcie, a wczoraj wieczorem mówi dobra kupimy karnisze, firanki i jak zostanie to stół do bilarda i co ja mam powiedzieć. Dzisiaj rano dzwoni i mówi co robię a ja że idę wziąć prysznic póki Karolcia śpi a on tak słodko czy pamiętam wczorajszą rozmowę a ja oczywiście że tak o firankach, no i rano tak mnie rozbawił, ale najważniejsze szafa zbudowana tylko dzisiaj w domu wygląda jak zimą od pyłu wszędzie biało powoli to ogarynam ale tragedia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola u mnie też wygląda w domu jakoś tak jak zima,ale od kurzu jak słońce zaświeciło:DMuszę dzisiaj wszystko oblecieć,bo przez te wczorajsze krokiety nic więcej nie zrobiłam.Miałam iść dzisiaj do fryzjera,ale zadzwoniła do mnie,że w piątek,bo coś jej wypadło:(A tak mi sie chciało iść.I Maja się cieszyła.No cóż ,do piątku tylko 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby,czy u was tez jest tyle kurzu w domu?????????????sprzątam i myję i ciągle ten kurz:o😠 U mnie myślę,że od kominka.........Ale wolę kominek i kurz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×