Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

halo halo! jat ktos?:) Lady dzieci obejrzane:) fajne juz duze ,niedlugo calkiem samodzielne. Jola w koncu i ciebie chmurzyska dopadly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije poranna kawke i by sie z kims pogadalo:) Lady a jak maja na imie twoje dzieci ,bo chyba mi umknelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) moje dzieciaczki maja na imię Agnieszka i Dawid,a teraz najprawdopodobniej będzie Kamilek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też po jakąś kawkę i możemy wypić razem :D Wstyd sie przyznać ale dopiero z łóżka wyszłam,to pewnie przez tą pogodę u nas też pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepski dzisiaj dzien,co? U mnie od rana ciemno jak w nocy i az corka jakas marudna.Mnie tez sie cos dzisiaj nic nie chce.Zrobie tylko obiad i nic wiecej:)Przez jeden dzien to sie chyba nie zawali wszystko nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tygodniu obiadów nie gotuję ponieważ dzieci jadają w szkole,a ja zawsze na szybko coś sobie upichcę jak mam ochotę,albo zjem coś na mieście.No ale za tydzień sie zacznie gotowanko mój facet wraca na urlop (pracuje w Norwegii) to sie zacznie gotowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze.To masz fajnie.Nie musisz gotowac:)Ja nawet lubie,ale nie wiem co juz wymyslic.A dlugo nie bylo twojego faceta?Wszyscy teraz wyjezdzaja za granice.Niedlugo nikt madry w kraju nie zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest już tam od półtora roku,do domu wraca co 2 miesiące.Na szczęście ma tam internet i możemy codziennie pogadać inaczej bym chyba zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dzis mam wolne od prowadzenia do szkoly hihih wiec jestem w pizamce jeszce ale mi dobzre kurzc eszukam jakiegos kremu ujedrajacego na moje cycuchy fack ale sie brzydkie zrobily po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb 🖐️ widze ze dzisiaj wszystkie jakis rozespane? Nie zaczynaj tematu cyckow!Nic chyba nie pomoze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuua to dlazcego?moze jak wmasuje kremik to beda piekne zartuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie mi tez oklaply juz 6 lat temy feee wczoraj do meza mowie ze mam dziwna ta skure na cyckach a on na to to zimnym prysznicem soebie masuj ....ale mnie pocieszyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że jak po dwóch ciążach nie oklapły to teraz też :D :P martwi mnie tylko mój tatuaż bo jakoś się chyba rozciągnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu jesteście, a ja muszę za chwilę zmykac po jakieś pieczywko. Ja dzisiaj uczciwie wyprasowałam, a na obiad mam ogórkową od wczoraj i tak jak Wy mam dzisiaj lenia. Hb masz super męża od razu da dobrą radę, mój jak zaczynam narzekać że mam za dużo kilogramów to on mi na to że kochanego ciała nigdy za dużo, jemu tak łatwo bo od zawsze był szczupły i nie ma problemu z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnied zownil i oznajmilam mu ze cche 200 zl na krem a on na to ,,oszalałas,,mowilem zimny prysznic! ale kochany!!!! powiedz ze no takie sa uroki po 2 ciazach....i co ja mam zrobic ? nienawidze jak mi go dotyka bo jest taki wiodki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie obiecalam jak bede bogata to lece na operacje na zmniejszenie biustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb jak ci 200 zaluje na krem to cena silikonow go do zawalu doprowadzi:D Lepij nie probuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ide cos zrobić,bo aż mi tak glupio siedzieć .Cłowiek nie nauczony tak się opieprzać od rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze laski też bym sobie cycki zmniejszyła są jeszcze w miarę ale kto wie co będzie po tej drugiej ciąży na razie w ciąży się zmniejszyły ale kto wie co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mlece na zakupy bo jak tak bede siedizala i zarła to cycki mi przyslonia monitor hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tematy od rana :D Moim tez by sie przydala renowacja :( Wiecie moze czy watrobke z krolika robi sie tak samo jak z kurczaka? Dostalam od znajomego krolika i nie wiem co z nim zrobic... Dobrze, ze byl juz oporzadzony, bo inczaczej to chyba by z nami do stolu zasiadal... Figlarko - spacerek bardzo chętnie, tylko trzeba będzie trochę wypośrodkować, bo my na jelonkach juz 3 miesiąc :) Ciężka noc była, Jula jak zwykle się budziła, do tego jeszcze Paula się zsikała w łóżko :( Dzisiaj odpoczywam, mam obiadek u rodziców :) i do tego wszystkiego jeszcze dzieci im sprzedałam do jutra :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×