Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

hb zostało mi trochę silikonu po remoncie łazienki mogę Ci oddać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ten dzień beznadziejny! Nie zrobiłam nic,tylko obiad:) I bawię się z dzieckiem.Nie mam natchnienia do niczego Dziewczyny co sie tymi cyckami przejmujecie.GORSZY BRZUCH.To jest dopiero masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jem prawie wcale,a waga ani drgnie.Kurde jak ja zazdroszcze tym co sie nawpychają i jeszcze marudzą,że mogłyby trochę przytyć!Ale najgorszy to ten brzuch.Też tak macie?Skóra normalnie jak flak.Przy brzuchu cycki to jak brzoskwinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolima ja uwielbiam miesko z królika,ale wątróbki to bym nie zjadła za nic bleeee a z królika to najlepszy pasztet własnej roboty.Albo zostaw miesko dzieciom,bo z królika najzdrowsze.Mam nadzieję ,że to nie była miniaturka?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat brzucha to sie nie wypowiadam .....jednym słowem masakraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady ale tobie przynajmniej znowu się na chwilę naciągnie:DA u mnie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️🌼 dzisiaj cały dzień na nogach, musiałam pozałatwiać parę spraw i w końcu wybrałam tapetę dla Amelki, jak tylko znajdę podobną w necie to prześlę link, chociaż z drugiej strony łatwiej będzie zrobić parę zdjęć :) Głowa mnie trochę dzisiaj boli i jakoś tak dzisiaj w ogóle kiepsko się czuję. Zaraz poczytam sobie was tylko zrobię ciepłą herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ze jestem! dziś byłam odebrać kiecke z poprawek bo siostra w listopadzie wychodzi za mąż a ja świadkować będę ech cycki u mnie zawsze za małe brzuchol ....majteczki ściągające :)) ale mnie się jeszcze rana po cc paprze choć mineło 4 miesiące okazało sie że mam uczulenie na nici rozpuszczalne (przy pierwszej szyli mnie normalnymi i było ok) męża śpi, dziecię śpi, starszy w pokoju się bawi chyba sama sie położe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️figlarka ja tez dzisiaj kiepsko:( Siedze przed kompem i narzekam. Ja tez niedawno robiłam pokój małej.Przez chwilę nie zajarzyłam-co za Amelka! A to ta w brzuchu,tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu ja tez nic nie zrobilam a na obiad ugotowalam szybko zupke bo moj az w pracy ma sluzbe a mi i wikuni wystarczy,potem tak mnie wqur....ze rzsypalam wszystkie zabawki na srodek pokoju i kazalam sprzatac ee tam wy macie problem z brzucholem ja nie ale cuski to masakra do potegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia miałaś 2 cesarki? I jak jest z tą drugą i dlaczego miałaś robione,bo jestem ciekawa.Sama miałam i tak się zastanawiam jakby drugi raz to też cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dwie przy drugiej już wiedziałam co i jak - schiza i bardziej bolało potem, niestety z przyczyn (moich) zdrowotnych poważna wada kręgosłupa itd itd chciałam rodzić naturalnie ale nie pozwolili mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.Ja jestem zdrowa jak koń.Dziecko po prosru źle sią ułożyło.I nie wiem jak to jest z kolejnymi dziećmi.Ktoś mi kiedyś powiedział,że po pierwszej c prawie zawsze robią już cesarki.Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja rodziłam Karolcie siłami naturyniestety z komplikacjami była niedotleniona i stwierdzili u małej wrodzone zapalenie płuc, a u mnie nie chciało odkleić się łożysko i mnie pod narkozą łyżeczkowali. Czeka mnie w styczniu drugi poród ciąża jest zupełnie inna jak pierwsza i mam nadzieję że poród też będzie inny. Chociaż moja Ginekolog na ostatniej wizycie powiedziała że jak będę chciała cesarkę to mam powiedzieć, a ja naprawdę nie wiem, najbardziej pragnę urodzić zdrowego dzidziusia. Z Karoliną jeździłam przez 6 m-c na rechabilitacja, prywatnie reabilitantka przychodziła do domu i jak teraz ktoś czyta jej wypis ze szpitala to twierdzi że niemożliwe aby dziecko po takich przejściach tak się rozwijało. Mała jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Pozwolę sobie na dołączenie się do was, mam 4 letnią córkę Kamilę, to wiek przedszkolny, więc na pół dnia mam ją z głowy. Grzeczne z niej dziecko, ale wiadomo, że dziecko, więc swoje humorki ma. Jeżeli chodzi o jedzenie, to nie mam z nią większych problemów, chociaż wiadomo są rzeczy, które lubi bardziej i rzeczy, których nie lubi. Staram się w nią nie wmuszać nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry {czesc} jak dzisiaj samopoczucie? pewnie teraz odprowadzacie dzieciaki do przedszkola? A ja pije sobie poranna kawkę:) Jola jak ja bym taki koszmar raz przeżyła to nikt by mnie na naturalny poród nie namówił.CC to koszmar dla mnie był,ale nie ma przynajmniej zagrożenia dla dziecka.Ale tak jak mówisz ciąża inna to poród też:) witam specyficzną osobę Super nick:D I na wstepie pytanie obowiązkowe:jak stan cycków i brzucha?:D I jakie plany w związku z tym?:D Same mamy przedszkolaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystałam z dobrodziejstw jakie daje nam siłownia, ale i tak brzuch nie wygląda jeszcze tak jak bym chciała, dlatego korzystam z różnych kremów i balsamów ujędrniających, ostatnio polecono mi \"Elancyl\", można go dostać w aptece, ale ostrzegam, bo jest dość drogi ja płaciłam jakieś 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam 90 zł.Koleżanka tutaj ciągnię od męża 200 na kremik:) Taka ambitna jest dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga888 ja jestem taką niepoprawną optymistką. Co do mojego brzucha teraz jest super napięty i nawet rozstępów nie widać ale poczekajcie do stycznia to dopiero zacznie się lament. Wczoraj zaprowadziłam męża do sklepu sportowego i pokazałam mu rowerek treningowy jaki jego żona chciałaby od Gwiazdora i wiecie co nawet się nie zbuntował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też mąż mogłby taki rowerek kupić,ale zaraz żeby jeszcze na nim za mnie jeździł:D Mam do umycia właśnie 9 wielkich okien.Lepsze niż rowerek I to za darmo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam...teraz ciagne 13 zeta na kino ciekawe czy mi pozwoli jechac hhihi bo musial by zostac 7 h sam z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seans trwa 2 h ale 4 godzina droga w dwie str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzu przez moje okna to nie długo nic nie będzie widać :)) Aga a gdzie tak mniej więcej mieszkasz? może gdzieś niedaleko rejonów z których pochodzę :)) ja używam balsamów i zestawu na cellulit firmy którą mam w stopce - taniocha ale nei chcę tu uprawiać propagandy co by ktoś potem wiecie nie gadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×