Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

ktora mi przypilnuje michaska..a ja polece po wiki to tak strasznie pada!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jak z koleżanką przypadkowo wybiłyśmy szybę w drzwiach.Miesiąc 2 razy w tygodniu zagrabiałyśmy liście wokół szkoły.Ale był obciach:)Ale do głowy by mi nie przyszło żeby jeszcze pyskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma m dzis rosolek i krokieciki tz nalesniczki z pieczarkami i kapustka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę smażyć naleśniki zrobię z białym serem i do tego sos z mrożonych truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczęta ja dzisiaj troszeczkę spóźniona na kawce:) Wczoraj byłam na zakupach i jeszcze dzisiaj nie moge dojść do siebie.Tak się nałaziłam:( a nie było nic.Jutro znowu muszę wyskoczyć na zakupy ,bo zima chyba zaczęła się na dobre.Dzisiaj było u nas -5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj piękna pogoda w końcu zrobiłam porządek w ogrodzie przed zimą i teraz mogę trochę usiąść, ale pewnie nikogo o tej porze nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ widzę,że nikt już tutaj nie zagląda:( A szkoda,bo ja nadal bym sobie chętnie pogadała. Jak zwykle o tej porze piję kawkę i zdałoby sie zamienić z kimś słówko.Moge poczęstować nawet ciachem:D Ale piękna pogoda,co?Wczoraj cały dzień siedziałyśmy na dworze.Wy pewnie też i dlatego nikt się nie oddzywa:)A dzisiaj jeszcze cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem robie porzadek w szafie michala ,wyroslo mi chlopisko i musze powynosic jego za male ubranka.....wlasneid zwonil maz i pyt czy sie zgodizc na preniesienie do gdyni?miala tel z prppozycja,,,pow z epogadamy w domku,milo ze pyta mnie o zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w takiej malej miejscowosci tj osiedle garnizonowe kolo leborka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwenie wiele zależy od warunków jakie zaproponuja twojemu mężowi.Cóż, takie życie żony żołnierza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze .To troche szkoda się chyba przenosić,co?Ale jak warunki oferowane sa lepsze...Na całym świecie ludzie jeżdżą za pracą:)To mieszkanie macie takie wojskowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mieszkanie mamy wojskowe,nie szkoda nam seie przenosic to jest wiec wszedzie musimy dojechac do lekarza ,na zakupy,do apteki ,,,,,nawet szkoly nie ma tylko podstawowka,,,gimnazium juz jest daleko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie,warto rozważyć przeprowadzkę.Jak mieszkanie nie wasze,wszedzie daleko...Dzieci jeszcze są małe wszędzie się łatwo przystosują.Pytanie tylko czy chciałabyś mieszkać w mieście.Bo ja za żadne skarby świata:)Chociaż jakbym musiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nigdy nie mieszkalam w miescie hehe....tu nawet ja pracy nie moge znalezc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam tutaj sobie co jakiś czas i widzę,że nikt już nie pisze.A szkoda bardzo:(Pewnie nas wykasują:( Dziewczyny oddzywajcie się chociaż co jakiś czas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja juz po snadanku dawnoooooo i po spacerku! tereaz karmie michaska kaszka jetsem cala uwalona on tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×