Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

joluu?gdezie mieszkasz?????? pisz ja tez do leborka od nas z wiochy mam ok 20 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuję obiadek i zaraz wyjdziemy chyba na dwór ,bo jest pięknie.Podobno ostatni dzien,a potem śnieg z deszczem:(Pranie kończy się wirować,to powieszę sobie dzisiaj na dworze.Będzie pachniało:)Maja jak zwykle wystrojona w najładniejszą suknie i buty na szpilkach(moje:) )Suknia musi być kręcąca,a buty najwyższe.Muszę ją z tego porozbierać,a to trochę zajmie,bo ciąglę chce w tym wychodzić na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie komp cały dzień chodzi i przeważnie kafe:) I tak sobie zerkam co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo z wiki kiedys łazila w moich szpilkach[na szczesnie nie nowysz]i cooo?polamala obcas tak sie krecila i spr czy suknia fajnie wyglada! ja juz pospzratalam ,zupka sie gotuje ijedna noga bujam michaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nadal nie wiem gdzie jola miszka! joluuu wracaj i pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komp tez caly dzien na obrotach....rachunek przyjdize to wybije mi to z glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak chodzi non stpo!!!!!!!!!!!!!!!! zasnołłłmichas huuraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie nie chce wychodizc na spaxcer..łazic po osiedlu w kolko brrrr ale szkoda mi dzieci tak jets ładnie! chyba zaprosze tesciowa ..niech ona łazi z moimi dizecmi...tak tak ona mieszka 400 km stad wiec mazrenia....i tak nie przyjedize!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Maja siedzi mi miedzy nogami i miałczy ,że jej się nudzi.Chyba muszę iść na ten spacer.Nie chce mi się jeszcze za bardzo ale cóż...Nawet się sama już porozbierała z tego balowego stroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama z własnej woli bez noża na gardle zaprosiłabyś teściową do swojego domu?:) No podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlatego ze mi nie ma kto zajac sie dziemi.a rano jak szukuje sie do szkoly to porazka ubiore wiki a michal ma wsciek wtedy szybko szybko na podworko i tam ubieram sie ja...a tak ,,mamusia by zostal z michaskiem... cos kosztem czegos wizyta mamusi albo ja z jezorem na wierzchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny moi rodzice zrobili nam niespodziankę i wpadli na 2 godzinki. Hb zapraszam na kawkę ja mieszkam w Luzinie, a TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa wiem gdize to jest jak jedize sie na gdynie z leborka....a ja w simirowicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, a więc mieszkamy w dwóch różnych kierunkach od Lęborka, ale to nie przeszkadza abyśmy się kiedyś umówiły na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być Lębork. Ja dzisiaj dziewczyny padam, wybrałam się żeby pooglądać wózki dziecięce katastrofa cenowa!!!!!!!!!!! Podobał mi się za 1,2 tys., a tak szczerze powiedzcie ile taki maluch będzie w głębokim wózku, spacerówkę mam super i zastanawiam się nad tym głębokim. Muszę popatrzeć na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ dzisiaj wcześniej na kawce ,bo tak nam się jakoś wstało za wcześnie:) Za oknem pada,a od jutra ma być już śnieg z deszczem buuuuuuuu :( My siedzimy na razie w domu ,bo Maja chora.Wczoraj byłam tak profilaktycznie z nią u lekarza i całe szczęście ,że poszłam,bo okazało się,że coś zaczyna się odkładać na oskrzelach!Bez żadnych objawów,bez gorączki,kaszlu.Nic.Poszłam po witaminki i chwała bogu ,bo za 2 dni byłoby już zapalenie.Nigdy nikt u nas w domu nie miał zapalenia oskrzeli i ja nawet nie wiem jak to wygląda:)Posiedzimy w domu ,popije syropki na odkrztuszenie i będzie ok. Jola ja myślę,że lepsza super spacerówka a głęboki to byleby był.Bo ile się z niego korzysta?Jeszcze jak dziecko urodzi sie na lato to więcej,ale zimą wyjdziesz na godzinkę na spacer i tyle.Zima minie i będziesz mogła używać spacerówki.Jak czytam na forum ile dziewczyny wydają na wózki to aż nie wierzę.Tylko pytanie ile mają kasy:)1200 dla mnie to dużo za taki wózek.Za spacerówkę bym dała,bo ją używasz przez parę lat.Szkoda,że nie masz od kogo pożyczyć na te parę miesięcy.Poszukaj na allegro.Są naprawdę fajne używane za normalne pieniądze.I wcale nie zniszczone czasami.Odszykujesz i będzie jak nówka. jola i hb chyba zostałyśmy tu same 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chyba udało mi się dzisiaj chociaż Agę złapać. Muszę się przyznać że ja również zastanawiam się ile dziewczyny zarabiają że kupują wózki za taką kwotę. U mnie 1,2 tys. to prawie 70% mojej pensji miesięcznej, a spacerówkę kupiliśmy za 400 zł dla Karolci Beabydreams i jest naprawdę super, łatwa do złożenia i zapakowania do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz miec tę dzidzie? Bo jak teraz na zimę to kup sobie używaną gondole i wiosna nie będzie już potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znowu ja pierwsza:( Jak zwykle kawa:) i chyba pójdę po ciacho do kawy.Takie będę dzisiaj miała śniadanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj już nie zdążyłam usiąść do kompa, Karolcia zapędziła mnie do układania puzzli. I tak szybka nam wczoraj zleciał dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×