Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę szczupła...

Wzięłam się za siebie i powolutku schudnę

Polecane posty

Witam dziewczyny! Witam nową koleżankę! Nie było mnie wczoraj, bo zachorowało mi się. Jest już dobrze. Dietkę trzymam, ćwiczę i jest ok. Niestety waga stoi w miejscu, wymiary też. Chyba metabolizm mi się ostanio spowolnił. Myshaa - a co się stało, że z powrotem wróciły kg? Tak zrozumiałam Twój wpis. I jakim sposobem osiągnęłaś cel? A tak w ogóle to piszę na topiku "szukam wsparcia w odchudzaniu". Kilka dziewczyn się wspiera. Fajnie jest. Chociaż jest już 14 stron, ostatnio dołączyła dziewczyna. Dołączcie się. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No i co słychać? U mnie bez zmian. Dietę trzymam, ćwiczę i chociaż waga stpi nie mogę się poddać. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrętka
Hej hej! Miałam niespodziewany wyjazd i nie zdążyam Was uprzedzić :) Ruszyło się!! Zaczęłam pić więcej wody (2 litry dziennie+skrzyp) i schudłam!!!!! Teraz mam 64 teraz zmykam na zajęcia, ale jeszcze się odezwę :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam mały sukces, dopiero poczatki, ale bardzo motywujące :) odnotowałam dzisiaj na wadze 66,2 :D radość ogromna, a chęć do dalszego dietowania jeszcze większa! Agro, chyba dołączę, fajny topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrętka
Mysha 🌼 czyżbyście się wyniosły na tamten topik? to i ja może pomyślę. Na razie kłoporty z siecią. I ze słodyczami :O ale to minie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrętka
właśnie odzyskałam internet - oby na stałe. Przyprawiło mi to mnóstwo kłopotów i nie miałam głowy do niczego innego. Waga zatem bez zmian. Agro, już zdrowa? A jak Ty, Mysho? :) Nakupiłam wody w takich dużych butlach, po 5 litrów i popijam. Próbuję też zdobyć jakić instruktaż do aerobiku (na fitnes się nie zapiszę ze względu na nieregularne godziny pracy) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gubię zbędną słoninkę, a to najważniejsze, ćwiczę, jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrętka
Wytrwałością pokonamy wszystko :) Jestem przekonana, że jeśli utrata wagi byłaby moim jedynym celem, poszło by mi lepiej...chociaż miogę się mylić. A tak, to mam czasami ważniejsze sprawy na głowie i.... ale zawsze wracam :) Teraz jestem przy drugim śniadaniu (wstaję bardzo wcześnie) i zaraz wracam do pracy - muszę nadgonić zlecenia, przez ten brak dostępu do sieci trochę mi się zebrało spraw pilnych i pilniejszych. Zatem - woda w garść i do dzieła!! :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrętka
Oddałam dzis ważny projekt.... I mam manię nagradzania siebie czymś smacznym :O na szczęście dziś banan... Może powinnam soibie ciuchy w nagrodę kupować? albo bilet na basen? :) Dzień jest taki piękny a ja dalej kończę projekty... Ale na spacer też chyba zasłużyłam, wuięc się wybiorę. Miłego wszystkiego i szczupłego wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrętka
siedzę i piszę i tworzę.... i piję. Wodę oczywiście :P jadłam dziś banany i śledzie w pomidorach. i wystarczy. ostatni posiłek o 16, ale jakoś nie zapowiada się na więcej - to chyba śledzie tak działają - chce mi się tylko pić. Jak sobie radzicie z długim siedzeniem np. przed monitorem? Jakieś ćwiczenia w trakcie? Byłam na spacerze - piękne gwiazdy, a księżyc taki....taki....hmmmmm... Po prostu trzeba zobaczyć ;) Czytałam tamten topik, widzę, że obie się zadomowiłyście, więc ja też chyba się tam wproszę, a ten wykasujemy, co? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioula29
Tez chce schudnac od 14 lat i nie moge. Teraz zaczne od nowa. Bedzie innaczej. Poydawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olunia9321
Oj najgorzej jest jak człowiek się tak zaniedba i później ciężką jest wziąć się za siebie;) dzięki mojej determinacji oraz suplementacji Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl stara Olka odeszła w niepamięć a jest Nowa Olka ;) ciągle uśmiechnięta i wychodząca do ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×