Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON z małym pytankiem

Co zrobić z takim fantem, że podoba mi się dziewczyna, która...

Polecane posty

Gość ON z małym pytankiem

ma chłopaka albo jest zaręczona? Nie oszukujmy się, w moim wieku (23) praktycznie każda dziewczyna, która mi się spodoba ma chłopaka lub jest zaręczona, bo już nie wspominam o tych, które są mężatkami albo jeszcze mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON z małym ptakiem
proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0n z małym pytankiem
ale ptaka tez mam małego;( moze dlatego zadna mnie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co? Prawdziwy facet powinien wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji i to zrobić? No cóż. Ja nie wiem. Może dlatego, że pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. A w takim razie chyba pozostaje mi tylko robić coś i uczyć się na błędach. Może następnym razem już będę wiedział co robić w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że źle szukam? Przecież w tych sprawach podobno nie trzeba szukać i ja właśnie nie szukam. Tylko czasem jakaś dziewczyna wpada mi w oko ale zawsze okazuje się, że ma chłopaka a nie rzadko jest już zaręczona. Chyba to nic dziwnego w sytuacji kiedy jakieś dziewięćdziesiąt pare procent dziewczyn w moim wieku ma już chłopaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i w każdym \"paszczurze\" - jak to nazwałeś - może się kryć bardzo interesująca, inteligentna i zmysłowa kobieta... Trzeba umieć dostrzec to piękno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0n z małym pytongiem
Sam jestem paszczurem ,wszyscy mówią że ze mnie pierdoła,a do tej pory miałem tylko jeden stosunek z panem wieśkiem z dworca. Do tej pory mam uraz , bo okazało się ,że on tez jest zareczony... Teraz ten pech dalej ciągnie sie za mna od lat :( W dodatku wiesiek wszystkim rozgadał ,że mam małego ptaka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, widzę ze niepotrzebnie tu zadałem to pytanie i założyłem topik jak widać nikt mnie nie rozumie, widocznie jest to bardzo nietypowy problem, nic dziwnego, wszak również większość chłopaków w moim wieku ma już dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze większość
ale nie wszytskie. nie przesadzaj, 23 to nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziw się , głupie pytanie głupia odpowiedz.Inni jakoś te dziewczyny znaleźli , nie nasza wina ,ze jestes pierdoła.Kto pierwszy ten lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem Ci pomóc, bo pierwszy raz sie spotykam z takim problemem. Ale powiem Ci jedno, że miłość czeka na każdego i w najmniej spodziewanym momencie się pojawi. Także nie martw się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, cóż może kiedyś będę miał dziewczynę, może dopiero za wiele lat. źle się czuje jak widzę wokół pary ale cóż poradzić, może trzeba być cierpliwym ja tam się nie podszywam i mam O na początku nicka a nie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze większość
gadasz jak tmt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jestem pierdoła tak...???????..no dobra...nie miło to słyszeć ale ...może uda mi się jeszcze zmienić.... naprawde nimfo pierwszy raz spotykasz sie z takim problemem? to ciekawe? mi sie wydaje ze ten problem powinien byc powszechny, wszak tak malo wolnych dziewczyn a i wolnych chlopakow pewnie też no ale coz.. ja jakos nie moge pojąc czemu inni nie maja tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×