Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON z małym pytankiem

Co zrobić z takim fantem, że podoba mi się dziewczyna, która...

Polecane posty

nawet sobie nie wyobrażacie chyba jakie to dla mnie trudne! dla wielu ludzi jest stresem pójście na egzamin na uczelni albo na rozmowę kwalifikacyjną do pracy, dla mnie też. A poderwanie dziewczyny jest dla mnie 10 razy trudniejsze. Teraz mnie rozumiecie troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie siedzę z założonymi rękami. kombinuję co zrobić, żeby stworzyć jakąkolwiek okazję do przebywania z ludzmi, do poznania nowych ludzi ale praktycznie nic mi z tego nie wychodzi. Mam pewien pomysl ktory wydaje mi się po pierwsze desperacki a po drugie pewnie i tak nic nie da. Chodzic do klubów na imprezy ..ale nie wiem czy zdobędę się na odwagę zeby zaczepić jakąs dziewczyne, pewnie wroce do domu z wisielczym nastrojem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twórca topiku--> Rozumiem Cię doskonale bo też jestem osobą bardzo nieśmiałą ale Ty jesteś facet więc musisz się przełamać by znaleźć odpowiednią dziewczynę. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
just do it co się może stać w najgorszym wypadku? to, że nic się nie zmieni więc przestań marudzić i do roboty, możesz tylko wygrać jeśli zaczniesz próbować :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę, teraz zacząłem nowe studia, nowe osoby. JEszcze w czasie wakacji naiwnie myslalem sobie, ze z nimi np zaczne wspolnie chodzic na imprezy ale guzik z tego. Chyba rzeczywiscie bede musial sprobowac przelamac się maksymalnie. Chodzic na dyskoteki i tam zaczepiac dziewczyny. Tak jak radzicie, przelamac swoje slabosci. Nie wierze zeby mi to wyszlo ale moze to wy macie racje a nie ja i powinienem tak zaczac robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, może mogę i stracić. Jeśli okaże się że dziewczyna którą zaczepie w takim klubie ma chłopaka i on mnie pobije...ale moze lepiej zostac pobitym niz tkwic w takiej sytuacji jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty misiek
to lepiej wcale nie zaczepiaj dziewczyn, bo jak juz jakas wyrwiesz i sie do niej zacznie jakis kark przystawiac to wiesz, moze cie pobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze własnie tego Ci brakuje, dostaniesz kilka razy porzadnie wpierdol i sie przestaniesz wstydzic.Gorzej jak zaczniesz sie jąkać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
poderwanie kobiety nie jest trudne 1etap-rzucasz spojrzenia ale grasz obojetnego zalezy czy to impreza czy grupa ze studiow -trzeba dlugosc etapu dobrac do okolicznosci chyba to nie wymaga stresu, zeby sie gapic i odwracac w ostatnim momencie? pozniej jak juz zacznie patrzec na ciebie -nie spuszczac wzroku usmiehnac sie po takich zabiegach czesc dziewcyzn sama podejdzie wtedy trzeba zadac pytanie i udawac ze sie slucha myslac nad nastepnym jezeli zechce bys powiedzial cos o sobie powiedz pare slow i zadaj pytanie jesli beda wnikliwe, masz jak w garsci na koncu zagadujesz czy moglaby ci jeszcze opowiedziec o czyms - tu masz przygotowany jakis watek, ktorego nie poruszyla w detalach a najlepiej jutro lub w weekend - na kawie, w kinie, itp i nigdy nie pytaj gdzie i kiedy chce sie spotkac zawsze proponuj konkretne rozwiazania proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie po prostu wydaje mi się, że facet mam problem ze sobą i tu tkwi problem... Zycie bywa okrutne i nie czekaj że nagle jakaś kobieta poprosi Cię o zostanie jej mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty misiek
"wtedy trzeba zadac pytanie i udawac ze sie slucha myslac nad nastepnym" dobre :D a moze po prostu sluchac i rozwijac temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty misiek
nimfa, nie wiesz jak "Wy baby" potraficie byc konkretne nawet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę teraz jedyny pomysł, który co prawda wydaje mi się bardziej szalony niż lot na MArsa ale chyba jedyny, który daje jakiekolwiek nadzieje to to chodzenie do klubów. Oj ciężko będzie, ciężko. Mam nadzieje, że chociaż będę musiał tylko walczyć ze swoją nieśmiałością a nikt mnie nie pobije... no prawda, ze mam problemy ze sobą, jestem nieśmiały i zakompleksiony. Staram się robić różne rzeczy żeby to zmienić. Pracować nad swoimi slabosciami. Radzić sobie na uczelni, podejmować pracę, ćwiczyć mięśnie ale ...niesmialość do dziewczyn ciągle jest bardzo silna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
bzdury kto by sluchal jak jest w stresie jak przylapie, ze nie sluchasz-powiedz gapiac sie jej w oczy-tak sie jakos zapatrzylam na ciebie i zamysliem 100 procentowy sygnal ze jest zainteresowana -pyta cie o czym myslisz. cce uslyszec ze o niej ale ty idz w zaparte-kazuj jej zgadywac, usmiechaj sie , dawaj do zrozumienia bedzie zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy,ale ja sie nie dziwie ,ze chłopak nie moze nic poderwać, z takim podejściem to jedynie moze sobie kupic lornetke,zeby podglądać jak sąsiedzi sie cieszą seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
kazuj jej zgadywac nie wierze wlasnym oczom pozna pora -sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fvs Dzięki za szczere rady.. hm ja jestem niedoswiadczony, ale wydaje mi sie ze wole improwizowac niz podazac za takimi wskazowkami. mysle ze jak sie mnie o cos zapyta to bede odpowiadal szczerze, no moze tylko nie mowiac calej prawdy. musze sie nauczyc na wlasnych bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty misiek
tak, sluchaj fvs to mistrz we wlasnej osobie najlepiej przygotuj sobie karteczki z pytaniami, bo jeszcze w stresie zapomnisz tylko na dloniach nie pisz bo jak sie spocisz to sie zmyje :D przeciez kobiety nie gryza (w wiekszosci :D), a predzej docenia szczera i naturalna rozmowe niz tani podryw :p nimfa, tu mialas luknac http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3583723 :p ale dobra, ja juz lece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wy baby bardzo mnie pocieszylas mowiac o tej lornetce:( hmm musze poprostu naprawde się przelamać, to będzie adrenalina ale może uda sie, a potem za kazdym kolejnym razem bedzie latwiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
musisz sie nauczyc DAWAC DO ZROZUMIENIA nie jestem facetem. jestem kobieta ktora miala pelno kolezanek idiotek i wiem dokladnie na co kobiety leca nie badz zbyt prostolinijny bo kobiety lubia dorabaic teorie jak widza ze z facetem nie beda musialy niczego dorabiac, to nie sa zainteresowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×